Imperia Online Poland  
Czerwiec 16, 2024, 16:01:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kalkulator do wypuszczania kontrataków...  (Przeczytany 4070 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
snakepozna
Generalny Operator Czata chłopiec z Reymonta street
Global Moderator
*

Karma: +118/-31
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1834



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Luty 26, 2012, 22:03:22 »

Chciałem zdrobniale aby było miło.. Smiley i udało się bo, aż się zaczerwieniłaś Smiley

haha tego się nie spodziewałem, kolega dostaje plusa  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Zapisane

opis opisujący opisowość opisanego opisu ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
...nie walczę z idiotami.... mają przewagę liczebną Smiley
chegewara
Major
*****

Karma: +181/-66
Offline Offline

Wiadomości: 630


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : Luty 27, 2012, 08:35:48 »

nie mam 100% pewności, ale powinien działać. udało mi się odzyskać to co zrobiłem za czasów alfa wersji i na szybko uwzględniłem poprawki jakie zostały wprowadzone w grze. graczom pozostawiam weryfikację czy uwzględniłem wszystkie zmiany

imperiaonline.eu.org/speed.html
Zapisane

pkamil
Szeregowiec
*

Karma: +6/-1
Offline Offline

Wiadomości: 18


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Luty 27, 2012, 09:38:43 »

Heh.... No i właśnie z czegoś takiego korzystałem... Kurcze coś mi się tam nie zgadza jak możesz to spójrz u siebie albo się przypatrz. Bo jak wczyta się stronka to raz ze nie ma nazw jednostek ale to pryszcz bo te liczby co są przy stronach to pewnie czas przemarszu jednostek a one się teraz nie zgadzaja z prędkościami jakie są obecnie w normalnym świecie. Czy te cyfry to coś innego?
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2012, 09:51:28 wysłane przez pkamil » Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Luty 27, 2012, 09:52:00 »

Nie wiem jak działa ten kalkulator ale chyba brakuje mu badania KONNICA.
Jeśli działa poprawnie i te wartości są zgodne z rzeczywistą prędkością to czasu samej konnicy i tak nie wyliczy się chyba z niego.
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Luty 27, 2012, 09:59:53 »

chege, coś jest nie tak.. bo rozumiem, że druga kolumna to jest prędkość poszczególnych jednostek? Smiley


i tak jak pisze Artur, nie ma badania konnicy, a przy bieganiu samymi konikami, jak wiesz, jest to dość ważne Smiley

Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
chegewara
Major
*****

Karma: +181/-66
Offline Offline

Wiadomości: 630


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : Luty 27, 2012, 10:20:17 »

jak napisałem to jest stary odgrzebany kalk. te wartości to jest cargo a nie speed jednostek, i nie wiem dlaczego nazwy się nie wczytują. u mnie hula. co do konnicy to dodam i kalk zostanie przemodelowany. dajcie mi dzień i proszę o wyrozumiałość. ja sam nie gram już w IO od ponad roku a dostęp do konta, czyli do danych mam raczej ograniczony. jeżeli pomożecie mi z weryfikacją wyników to pójdzie szybciej

PS sprawdźcie tutaj --> imperiaonline.eu.org
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2012, 10:23:16 wysłane przez chegewara » Zapisane

Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Luty 27, 2012, 10:23:16 »

Chege, nie ma problemu Smiley ja kalka mam już od dobrych paru miesięcy tylko że w excelu Tongue więc będę sprawdzać wyniki jak coś Wink
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
chegewara
Major
*****

Karma: +181/-66
Offline Offline

Wiadomości: 630


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : Luty 27, 2012, 10:34:09 »

Chege, nie ma problemu Smiley ja kalka mam już od dobrych paru miesięcy tylko że w excelu Tongue więc będę sprawdzać wyniki jak coś Wink

tak słyszałem, że masz kalka własnej roboty. ale nie chciałaś się podzielić więc musiałem się spiąć i odkopać to co miałem i teraz się męczę, żeby to jakoś działczyło Tongue
Zapisane

pkamil
Szeregowiec
*

Karma: +6/-1
Offline Offline

Wiadomości: 18


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Luty 27, 2012, 10:37:32 »

Ferrou, Chega jesteście przemili!!! Dziękuję Wam bardzo za poświęcony mi czas oby więcej takich ludzi jak Wy ogarniało te forum. Pozdrawiam Was serdecznie Smiley
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Luty 27, 2012, 10:42:41 »

tak słyszałem, że masz kalka własnej roboty. ale nie chciałaś się podzielić więc musiałem się spiąć i odkopać to co miałem i teraz się męczę, żeby to jakoś działczyło Tongue

oj, to nie tak, że nie chciałam się podzielić Tongue próbowałam kiedyś plik wrzucić na jakiś serwer i się coś nie dało Tongue więc tylko mailowo przesylam jak ktoś ładnie poprosi Wink Poza tym, on jest bardzo bardzo bardzo roboczy i w excelu Wink wiele rzeczy można by było tam jeszcze dodać, ale jakoś chęci i czasu brak Wink kiedyś miałam plan, aby jeszcze raz go napisać w innym programie ale też wiedza mała Wink
Jak coś będziesz potrzebował to pisz Wink

Ferrou, Chega jesteście przemili!!! Dziękuję Wam bardzo za poświęcony mi czas oby więcej takich ludzi jak Wy ogarniało te forum. Pozdrawiam Was serdecznie Smiley

Nie ma problemu Wink




Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
chegewara
Major
*****

Karma: +181/-66
Offline Offline

Wiadomości: 630


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : Luty 27, 2012, 10:48:38 »

mój kalk w wersji excell jest raczej białym krukiem, no i jest raczej średnio aktualny jeśli chodzi o v5. ja raczej już go nie posiadam, no może gdzieś jeszcze w skrzynce mailowej zawieruszony. to, że odzyskałem wersję html to jest przypadek, w dodatku jest po polsku, angielsku i częściowo po grecku i serbsku. to był mój mały projekt zrobienia wersji multilang z pomocą ludzi z forum inter. teraz już się nie uda, bo mam wieczystego bana od Kruma  Huh?



piszę post pod postem, bo inaczej się nie da. kalk jest gotowy, mam nadzieję, że działa poprawnie, bo póki co sprawdziłem tylko na lekkim wojsku i badaniach 1, 1 i u mnie się zgadzało. na ciężkim wojsku i na elicie miałem problemy ale teraz nie mam jak tego zweryfikować, brak jednostek. może ktoś chętny

jednak się da  Wink
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2012, 20:56:53 wysłane przez snakepozna » Zapisane

chegewara
Major
*****

Karma: +181/-66
Offline Offline

Wiadomości: 630


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : Luty 29, 2012, 20:53:07 »

potrzebuję do kalka danych od imperianina:
1) farma na poziomie wyższym niż 1 razem z poziomem
2) do tego poziom architektury
może być na PW, z góry dzięki
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Luty 29, 2012, 22:13:23 »

potrzebuję do kalka danych od imperianina:
1) farma na poziomie wyższym niż 1 razem z poziomem
2) do tego poziom architektury
może być na PW, z góry dzięki

Może niepotrzebnie pytam ale co farmy i architektura mają wspólnego z prędkością marszu armii ?
No chyba, że te informacje są potrzebne do innego kalka niż kalkulator prędkości.
Zapisane
chegewara
Major
*****

Karma: +181/-66
Offline Offline

Wiadomości: 630


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : Luty 29, 2012, 22:46:20 »

Może niepotrzebnie pytam ale co farmy i architektura mają wspólnego z prędkością marszu armii ?
No chyba, że te informacje są potrzebne do innego kalka niż kalkulator prędkości.

do innego. to jest kompleksowe kompendium-kalk do obliczania budynków, badań i jednostek w wersji 5. a tak przy okazji kalk prędkości jest w 100% sprawdzony i sprawny
Zapisane

chegewara
Major
*****

Karma: +181/-66
Offline Offline

Wiadomości: 630


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : Marzec 03, 2012, 19:14:19 »

kolejne udogodnienie zostało dodane. opcja wyliczenia poziomu badania fortyfikacje
Zapisane

Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!