Imperia Online Poland  
Kwiecień 27, 2024, 18:21:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Który wybrać?  (Przeczytany 4560 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
dawidreal
Szeregowiec
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Wiadomości: 44


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Luty 24, 2012, 00:39:31 »

no to moze lepiej do mojej skrzynki dolozyc cos? na pewno chcialbym zeby procek mial dobry bo dla mnie ten co mam jest za wolny (2X2,6GHZ) no wydaje mi sie ze 2 GB RAM ktore ja mam to tez zdecydowanie za malo, moj dysk to lepiej wgl nie wspominac  Grin
Zapisane
dawidreal
Szeregowiec
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Wiadomości: 44


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Luty 24, 2012, 00:44:03 »

tylko problem w tym ze ja mieszkam w kompletnej "dziurze", miejscowosc Złotów okolice Piły. tam jest sklep MediaExpert i Bajtek (jeszcze jakies sa ale nie znam) to nie sa sklepy typowo komputerowe. w Słupsku mam ciotke i tam moze cos bym znalazl ale u mnie jest ciezko.
Zapisane
snakepozna
Generalny Operator Czata chłopiec z Reymonta street
Global Moderator
*

Karma: +118/-31
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1834



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Luty 24, 2012, 09:03:45 »

w tym momencie posiadam komp Pentium Dual-Core CPU ES300 2.6 GHz, 2,0GB RAM, NVIDIA GeForce 9500 GT, Win 7 Home Premium 32-bit. Co o tym sądzicie? Nie znam wiecej informacji ale jak cos jeszcze was interesuje to sprawdze.

Witam, jeśli chcesz to tanim kosztem możesz zmodyfikować obecnego kompa. Wszystko zależy jaką masz płyte główną. Mnie się udało starego kompa dozbroić na gumtree. AMD 5000+ ( 2x2,6Gh) 8GB ram DDR2 800 (4x2GB po 50pln) GF 8800GTS 150pln. Dyst 1T 199pln (nowy ze sklepu przed podwyżką). Na to zainstalowałem Win7 64bit i śmiga, jak dla mnie wystarczy. Do IO jak znalazł a i w inne gierki też można zagrać.
Zapisane

opis opisujący opisowość opisanego opisu ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
...nie walczę z idiotami.... mają przewagę liczebną Smiley
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!