Imperia Online Poland  
Kwiecień 27, 2024, 16:59:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Ankieta
Pytanie: Czy Rico ma rację?
Dobrze gada, wódki mu polać! - 5 (26.3%)
Częściowo ma rację, częściowo nie - 4 (21.1%)
Rico nie ma racji. - 5 (26.3%)
Herezje! Na stos z nim! - 5 (26.3%)
Głosów w sumie: 19

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Oświadczenie  (Przeczytany 2042 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« : Luty 19, 2012, 13:04:29 »

W związku z ostatnimi wydarzeniami, banem dla mojej osoby postanowiłem wystosować oświadczenie

OŚWIADCZENIE

          Będąc wieloletnim graczem i użytkownikiem forum widziałem jak ono się zmieniało, jak ludzie w zarządzie się zmieniali. Swego czasu forum tętniło życiem, powstawały nowe tematy, było wiele rozmów i relacji. Forum kwitło. Niestety. od jakiegoś czasu forum wymiera. Mi jako byłemu moderatorowi, aktywnemu użytkownikowi jest bardzo przykro z tego powodu. Próbowałem uświadamiać obecny zarząd, że jego działania tylko pogłębiają istniejący stan.
          Droga administracjo! Za mojej kadencji jako globalnego moderatora powstała wspaniała instrukcja. Przewodniczyłem pracom wspaniałemu zespołowi, który z ochotą wykonał pracę dla społeczności forum. Stworzyliśmy unikalną rzecz, żadne forum nie mogło się pochwalić taką instrukcją. Krótko po tym wprowadziłem drugą, unikalna rzecz - QUIZ. Znowu miałem przyjemność dowodzić grupą zaangażowaną w organizację i przeprowadzenie QUIZU. Owe wydarzenia przyciągnęły rekordową ilość użytkowników online na czacie i na forum. Byłem też inicjatorem zmian działów forum, czym nasze forum jeszcze bardziej się wyróżniło od innych. Mieliśmy prawdopodobnie najlepszą ekipę z wszystkich forów. Z tego grona pozostała tylko jedna osoba, przykre. Za mój wkład w nasze forum nie zostałem nawet wpisany do listy "ex io member". Bodajże jako jedyna osoba. Mało tego, nagrodzono mnie ostatnio banem, gdy ośmieliłem się wypowiadać się niepochlebnie o osobach, które te forum niszczą.
          Szanowna Pani "Team Leader"! Co pani dokonała? Jaki jest Pani wkład w rozwój forum, gdy na pani odpowiedź trzeba czekać kilka dni, a za ponaglenie dostaje się ostrzeżenie? Za mojej kadencji, bany dostawały osoby notorycznie piszące wulgaryzmy i notorycznie, w niewybredny sposób obrażające innych użytkowników. A jak jest teraz? Wskaż mi Pani jeden wulgaryzm, jaki napisałam. Wskaż mi słowa, które są powszechnie uważane za obraźliwe. Powodzenia życzę. Nie znajdzie ich Pani nigdzie. Moje wypowiedzi były zawsze w dobrym tonie, z nienagannym językiem. To, że wytykam błędy, niekompetencje i nieudolność, nie jest obrażaniem.

W związku z powyższym oświadczeniem, oczekują odpowiedzi od wywołanych osób na zadane pytania. Czy okaże się, że mają na tyle cywilnej odwagi by odpowiedzieć i uznać, że jednak nie mają racji w tym co robią?
A może znowu będzie cenzura, ban i usunięcie tematu? Tak jest łatwiej, problemu nie ma... Przekonamy się niebawem.
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
snakepozna
Generalny Operator Czata chłopiec z Reymonta street
Global Moderator
*

Karma: +118/-31
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1834



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Luty 19, 2012, 13:48:21 »

Jako "ex io member" są wpisywane osoby, które same odeszły z teamu, a Ty zostałeś dyscyplinarnie wydalony i dlatego nie masz plakietki "ex io member". Co do tego jak działało forum jak w nim byłeś to się nie wypowiadam bo mnie w nim w tym czasie nie było.
Zapisane

opis opisujący opisowość opisanego opisu ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
...nie walczę z idiotami.... mają przewagę liczebną Smiley
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Luty 19, 2012, 15:26:24 »

Alh, nikt Tobie nie umniejsza tego co zrobiłeś dla tego forum, wszyscy to cenią i nadal z twojej pracy korzystają. Jednakże oprócz tego że byłeś pracowity, to byłeś bezczelny, arogancki i chamski w stosunku do reszty teamu i przede wszystkim do userów. Prowokowałeś do kłótni na forum. Dlatego też zostałeś usunięty z funkcji GM'a, ta decyzja była wspólna: StarBlade'a, Konrada oraz Ewy, ówczesnej CM. Zapewne też dlatego nie nadano Tobie plakietki "ex io member", nie zostałeś wpisany na listę byłych członków Teamu.  I ty o tym bardzo dobrze wiesz, bo zostałeś o tej decyzji poinformowany przez Stara. Co więcej, usunąłeś swoje poprzednie konto Alhattal, na te teraz nowe Rico nie zostanie nadana żadna plakietka. Podtrzymuję decyzję poprzedniej administracji tego forum.

Natomiast jeżeli chodzi o Twoje zachowanie teraz- niestety się nie zmieniło. Nadal jesteś arogancki i bezczelny, prowokujesz do kłótni, twoim ulubionym zajęciem są docinki i ocenianie innych osób. Nie jesteś wulgarny, tego Tobie zarzucić nie można, ale w bardzo wyrafinowany sposób wbijasz szpile gdzie tylko się da.
Niedawno wróciłeś na forum, początkowo sprawiałeś wrażenie, że coś się zmieniło w Twoim postępowaniu, jednak po dość krótkim czasie wyszło szydło z worka, bo nie zostało spełnione twoje zachcianki. Byłeś wielokrotnie ostrzegany, abyś przystopował, nie tylko przeze mnie, ale też przez innych moderatorów, niestety nie posłuchałeś - zapadła decyzja o banie, abyś mógł odpocząć i przemyśleć swój wkład w to forum. Jednak i to nie pomogło.

Rico, nikt tutaj w teamie nie boi się krytyki, ale musi ona być konstruktywna. A Ty tego tak nie robisz. Co chwilę informujesz nas że zbierasz na nas "haki".. no proszę - tak z Tobą mamy rozmawiać? Twoim celem jest dopiec każdej osobie, która staje Tobie na drodze, która ma odmienne z Tobą zdanie.

Wiesz, nie jestem osobą, która chwali się na prawo i lewo swoimi osiągnięciami... Ale jak zapytałeś to już odpowiadam... Czynnie uczestniczyłam w tworzeniu instrukcji do wersji v5, czynnie ją nadal poprawiam, bo w grze są ciągłe zmiany. Do tego dochodzą zgłoszenia od graczy na pw, a uwierz jest tego wiele, odpowiadanie na pytania graczy na forum, odpowiadanie na pytania na pw, odpowiadania na pytania w PoP v5. I jeszcze wiele rzeczy dochodzi wynikające z pełnienia funkcji TL.
Co do moich odpowiedzi, forum nie jest jedyną moją rozrywką i nie zawsze jestem w stanie odpowiedzieć natychmiast, jak np Ty oczekujesz. Mam inne zajęcia, którym także muszę poświęcić czas. Ale zawsze odpowiadam prędzej czy później. O ponaglenie nigdy nie dostałeś ostrzeżenia, przynajmniej ode mnie, jedynie za inne przewinienia.

Mam nadzieję Rico, że to co tutaj napisałam, przeczytasz dokładnie i ze zrozumieniem i wyciągniesz jakieś wnioski. Ja oraz team jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, pomysły a nawet na krytykę, bo nie ma nieomylnych i idealnych osób, każdy popełnia błędy. Ale niech rozmowa czy krytyka będzie w dobrym tonie.. bo np jeżeli robisz screeny z PoPu, wyśmiewasz użytkowniczkę, która nie udzieliła wyczerpującej odpowiedzi graczowi to skreślasz sam siebie już na początku i na takie zagrywki nie pozwolę.


Udzieliłam odpowiedzi, zatem wątek zamykam.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2012, 15:33:26 wysłane przez Ferrou » Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!