Imperia Online Poland  
Kwiecień 28, 2024, 00:29:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Łamanie reguł przez wielmożną Panią i jej ludzi  (Przeczytany 1953 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« : Luty 05, 2012, 21:21:57 »

Zakładam taki mały temat na forum, w którym będę wypisywać wszystkie znane mi przyadki łamania reguł gry oraz forum przez zarząd forum. Proszę każdego pokrzywdzonego przez tę grupę ludzi o pisanie mi wiadomości z przykładami abym mógł je tutaj zamieścić. Zapewniam pełną anonimowość.

1. Wielmożna Pani (Ferrou) - ujawnianie aktywności i czasu online osób z ukrytym statusem
2. Wielmożna Pani (Ferrou) - inwigilacja osób przebywających na forum, ujawnianie adresów IP oraz nicków osób ukrytych na forum
3. Wielmożna Pani (Ferrou) - obrażanie użytkowników forum w prywatnej korespondencji
4. Wielmożna Pani (Ferrou) - bezpodstawne grożenie zablokowaniem na forum
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Luty 05, 2012, 22:10:54 »

 *hihi*
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Luty 06, 2012, 00:05:02 »

Widzę, że ktoś się nudzi i jedynie szuka sposobów by wprowadzić chaos. Nie wyszło stworzenie osobnego działu jedynie dla graczy z r95 zatem trzeba się odegrać? Byłem na czacie podczas rozmowy na temat wyjawienia statusu na forum, lecz Ferrou tego nie ujawniła.
Zapisane

Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Luty 06, 2012, 00:21:02 »

Szczerze, nie mam pojęcia po co stworzyłeś ten wątek...
Troszkę jesteś nie w porządku w stosunku do mnie... no ale cóż...

co do tego że niby łamię regulamin forum i gry  Shocked
Jeżeli chodzi o pkt pierwszy, tak masz rację, ujawniłam status jednej osoby tutaj na forum, jednakże na swoje usprawiedliwienie mam to, że nie wiedziałam że tego robić nie można. Następnego dnia zostałam poinstruowana przez Kalinę na temat tego incydentu i nie mam zamiaru poraz kolejny tego robić. Jestem tylko człowiekiem i także popełniam błędy, ale potrafię się do nich przyznać.
Kolejne pkt to jakiś Twój wymysł. Kogo mam niby inwigilować? Jak? IP? służy mi tylko do poszukiwania multikont... Obrażanie graczy na PW? Shocked Grożenie banem? Shocked - chyba bardziej upominanie aby nie iść daną drogą, co może zakończyć się poważnym złamaniem regulaminu i jego następstwami.

Rzucasz oszczerstwami we mnie nie popierając tego żadnymi dowodami, bo ich po prostu nie ma...
Jeżeli w taki sposób odgrywasz się za to, że nie zgodziłam się na utworzenie specjalnie dla Ciebie osobnego działu, to gratuluję.
Panie Rico, czy wiesz co to są publiczne pomówienia i szykanowania?  to co teraz zrobiłeś jest niezgodne z regulaminem, co więcej, jest niezgodne z Polskim Prawem, Jeżeli nie zmienisz swojego podejścia, to zacznę działać, bo nie pozwolę na publiczne szykanowania mojej osoby.

Nie podoba Ci się to forum, to na nim nie przebywaj. Rejestrując tutaj konto zgodziłeś się na postępowanie wg regulaminu. Jeżeli go łamiesz, to zostaniesz usunięty z tej społeczności.

Wątek zamykam. Na tym forum nie ma zgody na takie zagrywki. Jeżeli masz jakieś dowody na łamanie regulaminu forum czy gry przez moderatorów to to zgłoś do mnie. Jeżeli masz dowody na łamanie regulaminu forum czy gry przeze mnie zgłoś to do Kaliny. Jeżeli nie masz na to dowodów, to zaprzestań takich zagrywek bo skończy się to dla Ciebie bardzo źle.
Kolejne tego typu wątki będą usuwane przez moderatorów, natomiast Ty zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2012, 00:23:00 wysłane przez Ferrou » Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!