Imperia Online Poland  
Kwiecień 19, 2024, 18:41:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowa ikona logowania  (Przeczytany 4095 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Marsel78
Sierżant
**

Karma: +10/-0
Offline Offline

Wiadomości: 75


Hefalump


Zobacz profil
« : Styczeń 28, 2012, 21:36:15 »

Witam. Mam pytanie. Zmienił sie sposób logowania . Niestety jest tam chyba bład.  Gram na świecie 72 . Swiat zaczął sie jak dobrze pamiętam 16 czerwca 2011 roku. Daje to około 215 dni istnienia. Na ikonie logowania pokazuje mi 303 dzien gry . Wynikało by z tego ze jakimś trafem za 2 miesiace skończy sie era i bedzie trwała tylko 9 miesięcy i cos sie urodzi haha.  . No i czy to bład zegara. czy ważny szczegół Prosze Screen
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2012, 20:15:35 wysłane przez Marsel78 » Zapisane



Uploaded with ImageShack.us
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Styczeń 28, 2012, 21:41:11 »

w grudniu koniec świata, to dlatego Smiley
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
mimir
Szeregowiec
*

Karma: +13/-2
Offline Offline

Wiadomości: 45


LIKURG


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Luty 01, 2012, 19:32:29 »

Heyka pytanko czy ktoś z naszych kochanych modków moze sie w jaki kolwiek sposob odnies do pytania kolegi z przed pięciu dni: *freak*dzięki



ps rico  dobre plusior
Zapisane


Piłeś, nie strzelaj. Nie piłeś..................to się napij, a jak masz multi to się wal na ryj
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Luty 01, 2012, 19:36:13 »

Potrzebne są screeny. Ten błąd był już zgłaszany i rozwiązany bo nie tylko Marselowi źle pokazywało. Jeżeli jest dalej to potrzeba dowodów.
Zapisane

Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Luty 01, 2012, 20:16:29 »

Witam. Mam pytanie. Zmienił sie sposób logowania . Niestety jest tam chyba bład.  Gram na świecie 72 . Swiat zaczął sie jak dobrze pamiętam 16 czerwca 2011 roku. Daje to około 215 dni istnienia. Na ikonie logowania pokazuje mi 303 dzien gry . Wynikało by z tego ze jakimś trafem za 2 miesiace skończy sie era i bedzie trwała tylko 9 miesięcy i cos sie urodzi haha.  . No i czy to bład zegara. czy ważny szczegół Prosze Screen

Się zgłosi do sprawdzenia ; )
Zapisane

Marsel78
Sierżant
**

Karma: +10/-0
Offline Offline

Wiadomości: 75


Hefalump


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Luty 01, 2012, 20:29:58 »

Mnie osobiście bez różnicy czy tam pokazuje 307 czy 215 dzień gry.  Byle sie nie okazało ze jak wybije 366 dzien na pomyłce nagle zniknie mój świat haha. Mam plan 5 miesieczny i w 2 sie nie wyrobie haha Tongue
Zapisane



Uploaded with ImageShack.us
Marsel78
Sierżant
**

Karma: +10/-0
Offline Offline

Wiadomości: 75


Hefalump


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Luty 06, 2012, 13:39:10 »

Mineło 5 dni i nie widze żadnej odpowiedzi >Grin Z kim tu trzeba wódke wypić *freak* żeby cos załatwić  Undecided
Zapisane



Uploaded with ImageShack.us
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Luty 06, 2012, 13:56:52 »

jak chcesz coś zdziałać to używaj forum międzynarodowego http://forum.imperiaonline.org/int/index.php , gdzie musisz pisać w języku angielskim. Możesz też napisać na adres support@imperiaonline.org ,gdzie możesz pisać w języku polskim. Czas odpowiedzi, to maksymalnie 2 dni robocze.
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
hhornblower
Ex-IO Team Member
*

Karma: +75/-8
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


PIŁEŚ? NIE PISZ!!! (często o tym zapominam ;-)


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Luty 06, 2012, 19:02:33 »

Mineło 5 dni i nie widze żadnej odpowiedzi >Grin Z kim tu trzeba wódke wypić *freak* żeby cos załatwić  Undecided


no baaa, jak to z kim? , ze mną...
no to na kiedy ma być ten bug naprawiony, zaznaczam, najbliższe datki zbieram z województwa łódzkiego i przez jaki czas bug ma być naprawiony, ewentualnie przez jaki czas ma ten bug dotyczyć wrogów Naszych?

ps naprawa świata trochę zajmuje czasu, jeszcze ta książka telefoniczna do zrycia na jutro...
ps2 Hefa to nie jest tak, że PL Team zapomina, raczej programiści nie wyrabiają z naszymi zgłoszeniami
Zapisane
jabi
Kapitan
****

Karma: +70/-43
Offline Offline

Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Luty 06, 2012, 20:48:51 »

no baaa, jak to z kim? , ze mną...
no to na kiedy ma być ten bug naprawiony, zaznaczam, najbliższe datki zbieram z województwa łódzkiego i przez jaki czas bug ma być naprawiony, ewentualnie przez jaki czas ma ten bug dotyczyć wrogów Naszych?

ps naprawa świata trochę zajmuje czasu, jeszcze ta książka telefoniczna do zrycia na jutro...
ps2 Hefa to nie jest tak, że PL Team zapomina, raczej programiści nie wyrabiają z naszymi zgłoszeniami

Przestancie w końcu pić, bo juz w naszym sojuszu nie ma z kim grac, wszyscy albo piją, albo kaca leczą lub zamierzaja niedługo pić. Co za czasy?
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Luty 06, 2012, 20:55:19 »

Przestancie w końcu pić, bo juz w naszym sojuszu nie ma z kim grac, wszyscy albo piją, albo kaca leczą lub zamierzaja niedługo pić. Co za czasy?

człowiek nie wielbłąd... pić musi  *hihi*
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Luty 06, 2012, 20:57:44 »

Marsel, przepraszam, ale ostatnio idzie sporo zgłoszeń. Skrzynka odbiorcza Kaliny jest maltretowana  *freak* I ta sprawa nie została jeszcze rozpatrzona. Przez weekend nikt niczego nie sprawdza a po weekendzie najpierw zajmują się pewnie naprawami ważnych błędów wpływających na rozgrywkę, potem banami, a na końcu błędami wizualnymi, bo ten najwyraźniej takim jest Smiley
Pozdrawiam
Zapisane

jabi
Kapitan
****

Karma: +70/-43
Offline Offline

Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Luty 06, 2012, 21:42:08 »

No dobra, to teraz pojade po Hornie.Albo daruje chłopowi , pewnie i tak ma ciezko już. Gra na R95, a nasz swiat opuscił , jeszcze w Tanki sie bawi, wiec wybaczam mu.
Zapisane
Marsel78
Sierżant
**

Karma: +10/-0
Offline Offline

Wiadomości: 75


Hefalump


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Luty 07, 2012, 14:38:35 »

Kakuzu naprawiono. Dziekuje . Ja wszystko rozumiem i chyba troche zle odebraliście ton literków Smiley  Wcale mi nie zalezało na czasie załatwienia zmiany cyferek. Ja nie Jabi afery z byle powodu nie robie.  Grin Hornik z toba napic sie moge  zawsze  *HI*
Zapisane



Uploaded with ImageShack.us
artte_
Szeregowiec
*

Karma: +7/-2
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Luty 23, 2012, 18:18:32 »

..nomadzi pala 30 % ludnosci  po 6 zł za jenostke  z karą 3 honoru ,a imperki 20% ludnosci  po 5zł za jednostke z karą 4 honoru,-to jest bład zasady gry ,nomadzi powinni mieć więkrza kare za plądrowanie  stosunkowo do procentu spalonej ludnosci ,czyli KARA ok.5 honoru za spalenie ,taka zasada Gry była by bardzie  proporcjonalna i zadawalajaca dla graczy obu ras ,NO i wojny powinny być znacznie tansze .JAK ktoś moze to niech to naprawi by było więcej zabawy w tej gierce i bardziej sprawiedliwie
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2012, 18:23:59 wysłane przez artte_ » Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!