Imperia Online Poland  
Kwiecień 19, 2024, 20:13:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: statystyki  (Przeczytany 3728 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
jabi
Kapitan
****

Karma: +70/-43
Offline Offline

Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Styczeń 07, 2012, 15:35:21 »

Ze względów tehnichcheski sprawozdań wojskowych bitwy odbyła się dziś, 01.07.2012, pomiędzy 11 a 13 godzin serwer, nie. Bitwy są wykonane prawidłowo, zgodnie z mechaniką walki z Imperium Online, ale jest technicznie niemożliwe do odzyskania i punktów waleczności. Imperium Online zespół przeprasza za niedogodności. Ajde da ni e Chestito, zdrave da e:) (masowej komunikacji

taka uzyskałem odp od zaprzyjaznionego sojuszu jaka uzyskali odp,Wiec dziekuje nic sie nie da zrobic, Czyli zgodnie z zapowiedzia mosni sie gniewamu na IO. Czyli szkoda czasu i poswiecenia na walki i wstawanie nad ranem
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Styczeń 07, 2012, 15:39:35 »

zanim zaczniecie wieszać psy na IO, to poczekajcie na oficjalny komunikat.
Wasze infa podałam dalej i też czekam
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
mimir
Szeregowiec
*

Karma: +13/-2
Offline Offline

Wiadomości: 45


LIKURG


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Styczeń 07, 2012, 15:44:55 »

Oki czekamy Ferrou na Oficjany komunikat ale jak by co to wiesz ze zapytam w takim razie co z czasem 4 rano do 11 Tongue i nikt na nikim niczego nie wiesza tym bardziej psów bo jak taki sie czepi szyi to potem może bolec heheheh (jabi pewnie czego innego sie uczepi u Ciebie:P)
Zapisane


Piłeś, nie strzelaj. Nie piłeś..................to się napij, a jak masz multi to się wal na ryj
jabi
Kapitan
****

Karma: +70/-43
Offline Offline

Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Styczeń 07, 2012, 15:52:47 »

Tez bym sie uczepił szyi , niekoniecznie w celu picia krwi. Są tez inne przyjemniejsze skutki w szczepiania się w szyje, lub cos w tym stylu.
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Styczeń 07, 2012, 15:55:26 »

http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=16991.0;topicseen

przykro mi...
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
mimir
Szeregowiec
*

Karma: +13/-2
Offline Offline

Wiadomości: 45


LIKURG


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Styczeń 07, 2012, 16:02:39 »

Dobra Ferrou dzięki za odpowiedź ale nie staty będę drążył skałę dalej taka sytuacja  utrzymywała sie od 4-5 rano co z tymi walkami jako gracz nie jako TL powinnaś zrozumieć moja dociekliwość tym bardziej ze to się tyczy pkt z wojny
Zapisane


Piłeś, nie strzelaj. Nie piłeś..................to się napij, a jak masz multi to się wal na ryj
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Styczeń 07, 2012, 16:06:32 »

ja rozumiem...

ale tak jak jest w komunikacie, pkt wojenne ani honor za te walki nie zostaną przyznane.. Sad
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
mirocin
Porucznik
***

Karma: +54/-15
Offline Offline

Wiadomości: 224


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Styczeń 07, 2012, 16:28:56 »

Z powodów technicznych wojenne raporty bitew stoczonych dzisiaj, 07.01.2012, między godziną 9 a 13:47 czasu serwera (GMT+2), nie są dostępne. Bitwy te zostały stoczone tak jak powinno i według reguł Imperii Online, ale nie ma tej możliwości technicznej aby przywrócić wygrane punkty wojenne i honoru.

Ekipa Imperia Online przeprsza za niedogodności.

żałosne 
My  też  przeprszamy   już  więcej  nie  będziemy  grać  !!!
Zapisane
Renegat
Kapitan
****

Karma: +217/-81
Offline Offline

Wiadomości: 334


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Styczeń 08, 2012, 02:02:11 »

Rozumiem że są błędy,poślizgi i nie krzyczę,że zjadło mi i sojuszowi ataki wyprowadzające Nas na plus.Mam tylko pytanie do przekazania Big Bossom-może jakaś rekompensata za to,że tracimy czas,nerwy i kaskę?  Szacunek dla  PL modków,ale jak nie Nasza/Wasza wina-niech płacą i płaczą   Wink
Zapisane
jabi
Kapitan
****

Karma: +70/-43
Offline Offline

Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Styczeń 08, 2012, 09:53:03 »

Rozumiem że są błędy,poślizgi i nie krzyczę,że zjadło mi i sojuszowi ataki wyprowadzające Nas na plus.Mam tylko pytanie do przekazania Big Bossom-może jakaś rekompensata za to,że tracimy czas,nerwy i kaskę?  Szacunek dla  PL modków,ale jak nie Nasza/Wasza wina-niech płacą i płaczą   Wink

Tak, Rene ma racje, w normalnym kraju w normalnej grze , jeśli szanuje sie gracza i to nieważne ze gra płatna czy bezpłatna , jesli szanuje się gracza i dba się o dobre imie swojej firmy a taką jest IO, to jesli wystepuja błedy z winy firmy, jakąś rekompesatę by sie przyznało. Jesli tego się nie robi, to są temu jakieś powody. Wnioski jakie się nauwają niech gracze sami wysnują . Jak to mawiał mój nauczyciel fizyki i chemi, "myslenie nie boli".
pozdrawiam
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!