Imperia Online Poland  
Czerwiec 16, 2024, 15:40:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Ankieta
Pytanie: Czy diamenty będą wieczne?
Tak - 5 (29.4%)
Nie - 0 (0%)
Gra umiera i chcą wycisnąć resztki soku - 5 (29.4%)
Tak bo to kobiety rządzą IO - 1 (5.9%)
Mam to w d... bo to moja ostatnia era. - 6 (35.3%)
Głosów w sumie: 16

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Diamentowe wariactwo...  (Przeczytany 1409 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
mirgon
Gość
« : Listopad 21, 2011, 22:52:03 »



To się zaczyna robić coraz bardziej chore.
Aż boję się otwierać zakładki żeby przypadkiem nie kliknąć...
Nie można by chociaż dodać pytajnika czy na pewno chcesz wydać tyle a tyle diamentów? to znaczy fajnie by było ale polityka na to pewnie nie pozwoli. Diamentowe wariactwo.  *freak*

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
a tu nowe szaleństwo - czy ktoś pomyślał w ogóle nad konsekwencjami? o tym że gracze nie korzystający z diamentów mają przesrane już na całej linii?



« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2011, 23:01:28 wysłane przez mirgon » Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Listopad 21, 2011, 23:10:20 »

Niestety, ale muszę się zgodzić... jestem totalnie tego samego zdania, to co się zaczyna dziać to paranoja. Z pomocą sojuszników (dotacje, kolejny wymysł), obrabiania bocznych (teraz za 1 diament można szybciej), pociśniecia jakiejś skarbonki (ich lista gratis do konta premium) czy szybkiego mobilizowania wojska (tak, teraz możesz otrzymać super specjalistów w cenie zaledwie kilku kredek w kilka sekund) mam możliwość w przeciągu 1-2h wyprzedzić gościa który do tego momentu był niepokonany na świecie, bo uczciwie nazbierał armii  *hmm*
Zapisane

mirgon
Gość
« Odpowiedz #2 : Listopad 21, 2011, 23:28:26 »

Jeszcze trochę i za odpowiednią ilość diamentów będzie można "złapać" wrogą armię. Np, płacisz 10 diamentów i atakowana armia nie może być ruszona - no chyba że się wpłaci więcej diamentów niż strona przeciwna.
Boskie i rozwiązuje wszystkie problemy.
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopad 22, 2011, 00:03:00 »

Mówią, że Polak wszystko potrafi ale Bułgar jeszcze więcej ... Zero szacunku go gracza ze strony właścicieli IO
Zapisane
Szach
Szeregowiec
*

Karma: +12/-3
Offline Offline

Wiadomości: 24



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Listopad 22, 2011, 00:18:57 »

Wiadomo, że diamentowa pokusa jest trudna do odparcia, ale prawda jest taka, że większość z nas sama się na to szaleństwo nakręca, bo musi być wynik, bo nie można zostać w tyle.. bo zawsze byłem w TOP 10 itd. To już nie jest to samo IO które było parę lat temu, postępująca komercjalizacja poniekąd wypaczyła sens rozgrywki, wielka szkoda, v5 to jeden wielki biznes, a tam gdzie w grę wchodzą pieniądze, pewnie nie małe, produkt często staje się przekombinowany i zwyczajnie nudny..
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 00:35:06 wysłane przez Szach » Zapisane

I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.
Lo
Porucznik
***

Karma: +17/-3
Offline Offline

Wiadomości: 151


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Listopad 22, 2011, 00:23:10 »

Nie wiem, co i kto potrafi lepiej.
Wiem za to, że jeśli mam wydawać aż tyle kasy, żeby grać na satysfakcjonujacym poziomie, to chcę też mieć konkretną, pieniężną wygraną. Nie ma - wolę postukać w pokerka albo poobstawiać tu i ówdzie. Też wrzucam kasę, ale czasem jednak wygrywam.
Tu mogę, po wielu miesiącach ciągle zmieniającej się i przez to frustrującej gry, mieć co najwyżej żółte kółko z promieniami przy nicku  *freak*
Zapisane
mati23pl
Szeregowiec
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Listopad 22, 2011, 09:00:25 »

 >Grin >Grin >Grin 
kasa kasa kasa  gra idzie z duchem czasu ale nie dla nas nie ma już tych czasów kiedy to sie grało na tzw gołe czyli to co ma kazdy bez bonusów za diamęty ( no po za premium) stowarzyszenia handel brak armatek itp...... wszystko kasa  jak wyzej pisali . Tylko się obejrzeć jak   za niedługo za nawet logowanie trzeba będzie płacić kase !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


bez spamu proszę  ;D pozdrawiam snake
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 09:09:32 wysłane przez snakepozna » Zapisane
adam8787p
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Listopad 22, 2011, 22:10:52 »

ta wersja v5 to naprawde jest nastawiona na wyciaganie jak najwiecej kredek
w nowej wersji jak dlamnie ) v5 wprowadza kilka ciekawych pomysłow ktore jak dla mnie sa bardzo trafione.
DO tych pomysłow naleza: bronie defensywne twierdzy ktore mozemy zbudowac, mozliwosc wybrania frakcji oraz nowe jednostki wojska (łucznnicy konni)
i jeszcze jedna wazna rzecz ktora mnie zaskoczyła. To zmniejeszenie odległosci pomiedzy innymi graczami. Przeklenstwem v4 były bardzo czesto odległosci pomiedzy graczami. Zeby zaaatakowac kogos było trzeba czesto wysyłac wojo w podroz ponad 5h w jedna strone !!!!
ooooo i jeszcze jedna fajna rzecz mi sie spodobala. Mianowicie to ze ludnosc pracujaca generuje złoto z podatkow ktory mozemy sami ustalic Wink i jeszcze to zmienne zadowolenie Wink to jest naprawde na plus i to duzy

co mnie bardzo rozczarowało w v5
ze poprzez kredki mozna zrobic praktycznie wszystko
przyszpieszyc budowanie budynkow , wysłanie woja na boczna prowincje, włączenie dodatkowych bonusow +10%, premium pokazujace nowe skarbonki powstałe w ciagu 48h ( chyba moge sie mylic ), o mozliwosci zrobieniu wojska poprzez kredki nie wspomne nawet !!!!
jak dla mnie jeszcze na minus jest mozliwosc atakowania własnych bocznych prowincji !!!
wielki minus v5 według mnie to rowniez mozliwosc legalnego pilnowania konta !!!!!!!!!!
aaaaa i podoba mi sie zmiana zwiazna z rynkiem ze mozna sprzedawac tylko okreslona ilosc surki zalezna od poziomu rynku
to byłoby chyba na tyle plusow i minusow po krotkiej obserwacji nowego  v5
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!