Imperia Online Poland  
Kwiecień 28, 2024, 16:41:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Starzy wyjadacze  (Przeczytany 4999 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
adam8787p
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil
« : Październik 31, 2011, 21:59:01 »

Witajcie
bardzo długo mnie na IO nie było ale w końcu zdecydowałem się na powrót tutaj
jestem ciekaw kto z dawnych towarzyszy broni gra tutaj jeszcze i mnie jeszcze kojarzy Wink
tak więc stara gwardio pisać kto jeszcze sie trzyma Wink i na który swiat warto zawitac
pozdrawiam Wink)
Zapisane
_OrmBywaly
Porucznik
***

Karma: +28/-18
Offline Offline

Wiadomości: 181


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Listopad 01, 2011, 03:37:04 »

  Cze Adamie----starzy  wyjadacze   jak  to  nazywasz ---rozeszli  sie  po  interkach  a  na  forum  zadko  kto  zaglada
Zapisane
SZAKAL
Szeregowiec
*

Karma: +7/-23
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Listopad 14, 2011, 00:06:00 »

starzy wyjadacze , w większości już nie grają, tak jak ja , tylko zaglądają na forum z sentymentu od czasu do czasu  Tongue ja nie gram.

pozdrawiam.
Zapisane

Ku Chwale KORONY !!!!!!!!
snakepozna
Generalny Operator Czata chłopiec z Reymonta street
Global Moderator
*

Karma: +118/-31
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1834



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopad 14, 2011, 00:13:38 »

starzy wyjadacze , w większości już nie grają, tak jak ja , tylko zaglądają na forum z sentymentu od czasu do czasu  Tongue ja nie gram.

pozdrawiam.


Szakalu Ty stary wyjadacz? chyba padliny  *hahaha* *hahaha* *hahaha* znam tu bez obrazy wielu graczy co maja sporo większy staż niż my pozdrawiam snake  *freak* *freak* *freak* *freak*


ps. musi jeszcze sporo wody upłynąć zanim zasłużymy na wyjadaczy a co dopiero na starych wyjadaczy *freak* *freak* *freak*
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2011, 00:16:54 wysłane przez snakepozna » Zapisane

opis opisujący opisowość opisanego opisu ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
...nie walczę z idiotami.... mają przewagę liczebną Smiley
SZAKAL
Szeregowiec
*

Karma: +7/-23
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Listopad 14, 2011, 00:37:10 »

przy IO spędziłem z 4 do 5 lat , więc nie uważam się za osobę początkującą. v4a odchodzi w zapomnienie, a ja zaczynałem jak było u szczytu świetności zatem gdy zastąpiło ją v5 mogę się uznać za wyjadacza, w raz z końcem epoki , odchodzą zawsze ludzie z nią związani. Jak prześledzisz dzieję Rzymu, greckich podbojów , ect czy okresu Imperium Aleksandra Wielkiego to zważ, że zawsze odchodziła wielka osoba w raz z upadkiem czegoś wielkiego.

ps. oczywiście nie mówię, że jestem wybitnym graczem, co to to nie, nie taki jest sens wywodu.
Zapisane

Ku Chwale KORONY !!!!!!!!
WOJTAS78
Szeregowiec
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Listopad 27, 2011, 17:19:01 »

szakal snake nie kluccie sie bo ludzie to czytaja hehe Cool
Zapisane
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Listopad 27, 2011, 18:53:48 »

Szakalu, to jesteś jeszcze całkiem młody gracz  Grin
Znam ludzi którzy grali w wersje v2. Sama zaczynałam grać w wersji V4, potem została wprowadzona V4a w której wiele rzeczy zostało wypaczonych.
A już wersja V5 jest zupełnie inna bajka i raczej nie można ja nazwać Imperią zresztą tak samo jak Settlers - do wersji 4 były świetna grą ale później zaczęły tracić klimat. A jak doszły do wersji 7 to stracili fanów.

IO tak samo będzie z IO. Każda kolejna wersja będzie coraz gorsza. Coraz bardziej nastawiona na komercje a coraz mniej na rozrywkę i rywalizację.
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
SZAKAL
Szeregowiec
*

Karma: +7/-23
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Grudzień 21, 2011, 15:29:33 »

Zgadzam się lanoooooooo z Tobą Smiley niestety ale zmiany wersji wychodzą na gorsze, grałem przez ostatni rok w plemiona żeby sprawdzić czy jest warto tam w ogóle zaglądać, po pierwszy miesiącu zobaczyłem jakie podobieństwo jest w tym co przedstawia plemiona i wersja v5 IO, otóż są podobne, z tym jednak minusem iż plemiona tym jakie są i nie zmieniają się , powodują że człowiek ma ochotę grać, w wersji v5 IO niestety ale połączono starą wersje v4a IO z plemionami i wyszedł z tego taki pożądny miszmasz  *PAINT* jeżeli dalej będzie to brnęło w tą stronę, to cóż posługując się przytoczeniem twoich słów z peuntuje wypowiedź
Cytuj
settlers - do wersji 4 były świetna grą ale później zaczęły tracić klimat. A jak doszły do wersji 7 to stracili fanów.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2011, 15:33:50 wysłane przez SZAKAL » Zapisane

Ku Chwale KORONY !!!!!!!!
avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Styczeń 15, 2012, 16:28:14 »

plemiona to inna bajka tam szanują usera nie ma mowy na jakiekolwiek oszustwa, odrazu ban dożywotni, i wersję się zmieniają a plemiona nie robi gry na coraz wiekszą kasę i mają po 50 tyś userów, wezmą wiecej kasy niż imperiaonline . jest takie przysłowie hytry 2 razy więcej traci to tyczy się io. v4a wprowadzają zmiany z v5 karawana naukowiec artichektura stowarzyszenia, prezenty zamiast 40h już jest po 100h. bez kredek nie da się grać w topie zawszę sie bedzie farmą. wyszły te czasu ze bez kredek bylo w miarę równą teraz niestety trzeba płacić zeby mieć armię do obrony. to był mój 4 rok i ostatni. wygrałem wszystko co mogłem a najważniejsze że pobiłem rekord punktów wojskowych między światowy i to na nowych zasadach przebitka gościa ze starych zasad. io dla mnie już umarło v5 to tragedia ludzie zmieniają już gry, bo są gry lepsze mniej czasu mniej kasy, ja jako polak jestem zawiedziony że na interkach bulgarzy to królowie a resztę narodów poniżają i karają. rynek powinien być stały odrazu na złoto by zamieniało gracze by nie mogli się czyścić, ta gra jest militarna a podąza dla ekonomów, niech imperia zacznie robić światy dla ekonomów i światy dla graczy militarnych, bo wojowników jest więcej niż ekonomów. szakal dobrzę że skończył grę bo nie warto grać kasy można w ciągu roku zaoszczędzić na konsolę xboxa
Zapisane
SZAKAL
Szeregowiec
*

Karma: +7/-23
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Styczeń 23, 2012, 00:07:15 »

plemiona to inna bajka tam szanują usera nie ma mowy na jakiekolwiek oszustwa, odrazu ban dożywotni, i wersję się zmieniają a plemiona nie robi gry na coraz wiekszą kasę i mają po 50 tyś userów, wezmą wiecej kasy niż imperiaonline . jest takie przysłowie hytry 2 razy więcej traci to tyczy się io. v4a wprowadzają zmiany z v5 karawana naukowiec artichektura stowarzyszenia, prezenty zamiast 40h już jest po 100h. bez kredek nie da się grać w topie zawszę sie bedzie farmą. wyszły te czasu ze bez kredek bylo w miarę równą teraz niestety trzeba płacić zeby mieć armię do obrony. to był mój 4 rok i ostatni. wygrałem wszystko co mogłem a najważniejsze że pobiłem rekord punktów wojskowych między światowy i to na nowych zasadach przebitka gościa ze starych zasad. io dla mnie już umarło v5 to tragedia ludzie zmieniają już gry, bo są gry lepsze mniej czasu mniej kasy, ja jako polak jestem zawiedziony że na interkach bulgarzy to królowie a resztę narodów poniżają i karają. rynek powinien być stały odrazu na złoto by zamieniało gracze by nie mogli się czyścić, ta gra jest militarna a podąza dla ekonomów, niech imperia zacznie robić światy dla ekonomów i światy dla graczy militarnych, bo wojowników jest więcej niż ekonomów. szakal dobrzę że skończył grę bo nie warto grać kasy można w ciągu roku zaoszczędzić na konsolę xboxa

Zgadzam się, popieram i dodam, że wszystko to prawda, otóż róznica jest taka, że na IO bez kredek nic nie zrobisz,  a na plemionach czy innych gierkach co wypracujesz muskułami to twoje, tak było drzewiej na IO ale te czasy mineły, szkoda, grała była na prawdę fantastyczna,a teraz no cóż szkoda tracić czasu na otwieranie okienka czy wyszukiwanie Imperial Online w googlach. Na forum zaglądam jak mam wolny czas i chęć zobaczenia co tam na starych śmieciach.  Grin
Zapisane

Ku Chwale KORONY !!!!!!!!
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Styczeń 23, 2012, 00:15:24 »

Zgadzam się, popieram i dodam, że wszystko to prawda, otóż róznica jest taka, że na IO bez kredek nic nie zrobisz,  a na plemionach czy innych gierkach co wypracujesz muskułami to twoje, tak było drzewiej na IO ale te czasy mineły, szkoda, grała była na prawdę fantastyczna,a teraz no cóż szkoda tracić czasu na otwieranie okienka czy wyszukiwanie Imperial Online w googlach. Na forum zaglądam jak mam wolny czas i chęć zobaczenia co tam na starych śmieciach.  Grin

hmm po ostatnich zmianach w premium ,uważam ze spokojnie można grać bez kredek
Zapisane

_OrmBywaly
Porucznik
***

Karma: +28/-18
Offline Offline

Wiadomości: 181


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Styczeń 24, 2012, 05:09:06 »

grac  zawsze  mozna  bylo  ..ale  dopiero  teraz  w systemie  zadan i  nowym  premium  widac  kto ile  kasy  wydaje na  diamenty,,,rekordzisci  w  5  dni maja po  180 k  punktow,,,wszystkie platne  opcje  leca -- natychmistowe  ataki na  prowki   ,,,aktywacja  kazdego  budynku  powyzej  7,30 ,,natychmistowe  budownie woja  ,,zeby  tylko  jak  najwiekszy  boniusik w zadaniach  zdobyca mowiliscie  przedtem  ze  to  wyscig  szczurow,,,  jak  to teraz  nazwiecie
Zapisane
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Styczeń 24, 2012, 13:15:51 »

życie. Życie kolego.
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
SZAKAL
Szeregowiec
*

Karma: +7/-23
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Luty 02, 2012, 00:45:22 »

grac  zawsze  mozna  bylo  ..ale  dopiero  teraz  w systemie  zadan i  nowym  premium  widac  kto ile  kasy  wydaje na  diamenty,,,rekordzisci  w  5  dni maja po  180 k  punktow,,,wszystkie platne  opcje  leca -- natychmistowe  ataki na  prowki   ,,,aktywacja  kazdego  budynku  powyzej  7,30 ,,natychmistowe  budownie woja  ,,zeby  tylko  jak  najwiekszy  boniusik w zadaniach  zdobyca mowiliscie  przedtem  ze  to  wyscig  szczurow,,,  jak  to teraz  nazwiecie
Rzadko to robię, ale zgadzam się z twoim postem w 100% :-) kredki, kredki i jeszcze raz kredki.
Zabawne , IO może razem wszystkich graczy będzie mieć z parę tysięcy, a plemiona na jednym świecie mają 38 tysięcy, sami osądzćie o czym to świadczy ? skoro tam grając bez kredek, mogę być spokojnie w top50, top10 czy choćby top1, a tutaj bez kredek to jest nie możliwe  :Smiley
Zapisane

Ku Chwale KORONY !!!!!!!!
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Luty 02, 2012, 00:56:57 »

No nie wiem, ostatnie zmiany sporo spuściły pary w parciu na kredki  *SCRATCH* Jeden pakiet premium po zmniejszonej cenie + 10h i .. to tyle co pozostało ze starego systemu "płacący ma lepiej". Reszta jest już dostępna dla wszystkich ; )
Zapisane

Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!