Imperia Online Poland  
Kwiecień 28, 2024, 15:28:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: dodatkowe złoto  (Przeczytany 3941 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Bosten
Szeregowiec
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Wiadomości: 15



Zobacz profil
« : Październik 14, 2011, 12:13:20 »

Witam.
Jak kiedyś grałem to na początku gry przy samouczku można było dostać dodatkowe złoto: 20 000 za rejestracje i zdobycie 2lvlu w takiej grze oraz 10 000 za subskrypcje na fejsie. Teraz tego nie miałem. Czy wszyscy nie mieli czy tylko ja?
Dodam że założyłem z 5 nowych kont na świecie 85 i jedno na świecie 9 i na żadnym nie było dodatkowej opcji.
pozdrawiam
Zapisane
Bosten
Szeregowiec
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Wiadomości: 15



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Październik 14, 2011, 18:47:35 »

ktoś wie czemu?
refre$
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Październik 15, 2011, 01:31:26 »

Gdzieś się zagubił Twój wątek. Embarrassed Dzięki za przypomnienie Smiley
3 tygodnie temu, jak robiłam samouczka to te bonusowe misje były.
Czy szedłeś zgodnie z samouczkiem, czy coś dobudowywałeś w międzyczasie?
Jak przekroczysz 50pkt, to samouczek się urywa.
Często też coś tam się zapętla jak wybudujesz jakiś budynek/badanie nie w takiej kolejności jak jest w samouczku.

Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Bosten
Szeregowiec
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Wiadomości: 15



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Październik 15, 2011, 16:28:17 »

Wszystko robiłem krok po kroku. Nic ponad to. Robiłem to ośmioma postaciami dla pewności i nic.
Gram od roku, stworzyłem multum postaci i teraz nagle przestał mi wyskakiwać bonus. On zawsze był jak się budowało świątynie. Teraz tego nie mam.
pozdrawiam
Zapisane
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Październik 16, 2011, 08:12:38 »

Czy ja czegoś nie rozumiem czy Ty otwarcie że przyznajesz do założenia 8 multikont na jednym świecie ?

I czy nie pomyliły ci się gry? Jak do tej pory w IO nie tworzyło się żadnej postaci.

W innych grach i owszem.
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Bosten
Szeregowiec
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Wiadomości: 15



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Październik 16, 2011, 14:49:57 »

Robiłem to ośmioma postaciami dla pewności i nic.
Tak przyznaje, że założyłem 5 kont na jednym świecie i 3 na drugim, żeby sprawdzić czy to bug czy mój błąd. Wszystkie konta mają ok. 37 punktów i już nimi nie gram, więc to nie jest nielegalne.
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2011, 15:27:39 wysłane przez Bosten » Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Październik 16, 2011, 14:53:18 »

Jako user rejestrując się otrzymujesz regulamin do zaznaczenia przeczytania go. To czy przeczytasz zależy od Ciebie, ale jest tam napisane, że każdemu przysługuje jedno konto na jeden świat. Nie ma niczego o progu pkt, którego nie możesz przekroczyć jakąś tam ilością kont.
Nie wiem dlaczego nie ma zadania, prawdopodonie je wycofali bo ten sam brak zauważyłem u znajomego.
Zapisane

Bosten
Szeregowiec
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Wiadomości: 15



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Październik 16, 2011, 15:22:24 »

Nie wiem dlaczego nie ma zadania, prawdopodonie je wycofali bo ten sam brak zauważyłem u znajomego.
ludzie, nauczcie sie czytac ze zrozumieniem Smiley
Ja stworzyłem te konta zebys zweryfikować błąd w grze. Jak się okazuje nie tylko ja go mam. Czy mi zbanujecie te konta czy nie to mi wisi i powiewa, bo jakbyście czytali uwaznie to byscie wiedzieli, ze ja juz tymi kontami nie gram i nie bede gral, one służyły tylko do sprawdzenia bugu w grze. Jeśli komuś ulży to niech je banuje.
OMG Smiley Ludzie ogarnijcie sie Tongue, jest błąd w grze i ja chce go rozwiązać Wink
@kakuzu
dzieki za posta, teraz wiemy ze nie tylko ja mam ten problem
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Październik 16, 2011, 15:43:04 »

Tak przyznaje, że założyłem 5 kont na jednym świecie i 3 na drugim, żeby sprawdzić czy to bug czy mój błąd. Wszystkie konta mają ok. 37 punktów i już nimi nie gram, więc to nie jest nielegalne.

Mości Bostenie, sam się naucz czytać ze zrozumieniem. Zakazane jest posiadanie ogólnie więcej niż jednego konta na jednym świecie i nic tu nikogo nie obchodzi w jakim celu były tworzone. Złamałeś regulamin po stworzeniu drugiego konta, napisałem to wyżej żeby ktoś nie pomyślał tak jak Ty i nie zaczął tworzyć kilku. Myślę, że nie jest to trudne do "ogarnięcia".

Przechodząc dalej - bardzo fajnie, że chcesz nam pomóc, lecz wątpie, aby to był bug lub problem. Pewnie zadania już nie ma, ale nie mamy jak tego zweryfikować ponieważ po prostu jest weekend i administracji nie ma. W takim przypadku nie mamy nawet jak się zapytać.
Zapisane

Bosten
Szeregowiec
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Wiadomości: 15



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Październik 16, 2011, 22:02:20 »

Zakazane jest posiadanie ogólnie więcej niż jednego konta na jednym świecie i nic tu nikogo nie obchodzi w jakim celu były tworzone. 

Rozumiem, że jak założe na jakimś świecie konto z imperianami i po tygodniu odechce mi się nimi grać i bede chciał zagrać nomadami, to już nie będę mógł założyć nowego konta z nomadami? Nawet jak już przestałem się logować na stare konto, albo nawet inaczej - zapomnialem hasła i straciłem dostęp do maila, więc chce założyć nowe konto z nomadami. Rozumując waszym tokiem myślenia już nie mogę grać w IO  muszę czekać aż powstanie nowy świat.
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Październik 16, 2011, 23:02:43 »

Rozumiem, że jak założe na jakimś świecie konto z imperianami i po tygodniu odechce mi się nimi grać i bede chciał zagrać nomadami, to już nie będę mógł założyć nowego konta z nomadami? Nawet jak już przestałem się logować na stare konto, albo nawet inaczej - zapomnialem hasła i straciłem dostęp do maila, więc chce założyć nowe konto z nomadami. Rozumując waszym tokiem myślenia już nie mogę grać w IO  muszę czekać aż powstanie nowy świat.

Nie, wtedy przydałoby się to po prostu zgłosić do CM-a? Huh? No od czegoś tu jest nasza szefowa, nie omijajmy jej i róbmy draki o sprawy naprawdę błahe..
Zapisane

Bosten
Szeregowiec
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Wiadomości: 15



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Październik 16, 2011, 23:30:09 »

Nie, wtedy przydałoby się to po prostu zgłosić do CM-a? Huh? No od czegoś tu jest nasza szefowa, nie omijajmy jej i róbmy draki o sprawy naprawdę błahe..

OK, czyli gram imperianami, odechciewa mi sie i mogę zacząć grać nomadami. Tak mogę zrobić, tylko muszę to zgłosić do CM.
Ale już żeby sprawdzić bug to nie mogę założyć dodatkowego konta?
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Październik 16, 2011, 23:41:15 »

OK, czyli gram imperianami, odechciewa mi sie i mogę zacząć grać nomadami. Tak mogę zrobić, tylko muszę to zgłosić do CM.
Ale już żeby sprawdzić bug to nie mogę założyć dodatkowego konta?


Czy tak trudno wyczytać między wierszami, że ... nie? Naprawdę nie masz się o co kłócić, jak chcesz sprawdzać błędy to możesz zalogować się na 90 innych światach, to jakiś problem? Przynajmniej połowa jest w wersji v5 niczym nie różniącej się od świata na którym miałeś 5 kont. Możesz poprosić jakiegoś znajomego, żeby założył konto, choćby i na Twoim świecie.. jest tyle możliwości, że multi nie jest konieczne.
Zapisane

Bosten
Szeregowiec
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Wiadomości: 15



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Październik 17, 2011, 00:08:31 »

chłopie idz ty lepiej spac, nie dogadamy sie ;]

W odpowiedzi 9 pytałem sie:
"Rozumiem, że jak założe na jakimś świecie konto z imperianami i po tygodniu odechce mi się nimi grać i bede chciał zagrać nomadami, to już nie będę mógł założyć nowego konta z nomadami?"

Ty w odpowiedzi 10 piszesz, że muszę wtedy sprawę zgłosić do CMa.

W jedenastej odpowiedzi pytam znowu o to samo.

W dwunastej odpowiedz ty juz piszesz ze sie nie da.

Zakrecony jesteś ak słoik na zime
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Październik 17, 2011, 00:11:50 »

Kolego zacznij czytać ze zrozumieniem. W wypowiedzi 9 pytasz się o zamienianie kont z braku hasła/emaila co wiąże się z graniem tylko na jednym, poprzez poinformowanie o tym CM-a. W 11 już piszesz o multikontach o których nikogo nie informujesz i tworzysz ot tak bo Ci się podoba na JEDNYM ŚWIECIE JEDNOCZEŚNIE. Komu innemu się chyba sen przyda. Wątek zamykam do czasu otrzymania odpowiedzi od CM-a w sprawie zadania ze złotem, bo się spam robi.
Zapisane

Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!