Imperia Online Poland  
Kwiecień 26, 2024, 20:04:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: kredyty  (Przeczytany 1828 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arkadiusz
Szeregowiec
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Wiadomości: 10


Zobacz profil
« : Sierpień 30, 2011, 19:11:14 »

przedwczoraj wysłałem sms pod numer 7968 i nie otrzymałem kredytów pomimo że nie było żadnego powiadomienia. dopiero dzień później pojawiło się że ten numer jest nieaktualny ale środki mi pochłonęło a kredytów nie ma.
stało się tak na świecie 72 i 95 bo na obydwu wysłałem sms jednocześnie.
Bez powiadomienia uważam że kredki powinny być oddane. Nikt bowiem wcześniej nie informował że numer jest nieaktualny.
czy ktoś może oddać mi kredki za które zapłaciłem na obu tych światach?Huh??
Zapisane
lens35
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +98/-159
Offline Offline

Wiadomości: 614


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Sierpień 30, 2011, 20:44:37 »

przedwczoraj wysłałem sms pod numer 7968 i nie otrzymałem kredytów pomimo że nie było żadnego powiadomienia. dopiero dzień później pojawiło się że ten numer jest nieaktualny ale środki mi pochłonęło a kredytów nie ma.
stało się tak na świecie 72 i 95 bo na obydwu wysłałem sms jednocześnie.
Bez powiadomienia uważam że kredki powinny być oddane. Nikt bowiem wcześniej nie informował że numer jest nieaktualny.
czy ktoś może oddać mi kredki za które zapłaciłem na obu tych światach?Huh??
a moze modlenie sie w strone mekki pomoze? Grin napisz ze teraz ciagle walisz czolem o podloge w strone mekki i moze wtedy dostaniesz sporo kredek *hihi*
Zapisane
snakepozna
Generalny Operator Czata chłopiec z Reymonta street
Global Moderator
*

Karma: +118/-31
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1834



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Sierpień 30, 2011, 20:55:31 »

Proszę aby osoby, które wysłały sms na nie aktualny nr napisały zgłoszenie na priv do mnie lub do kogoś innego z teamu a postaramy się załatwić *freak* *freak* *freak*
Zapisane

opis opisujący opisowość opisanego opisu ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
...nie walczę z idiotami.... mają przewagę liczebną Smiley
lens35
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +98/-159
Offline Offline

Wiadomości: 614


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Sierpień 30, 2011, 20:59:15 »

snake tylko nas tak zlali kazda inna nacja dostala znacznie wczesniej info ze jakis tam numer nie bedzie dzialal
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Sierpień 30, 2011, 21:00:20 »

Ja nie rozumiem tych żali i pretensji... czy w grze było gdzieś napisane cokolwiek na temat tego numeru?? Był to stary numer, który został zastąpiony nr 92568, a to było z bodajże 1,5 roku temu. A to że działał, to jakiegoś rodzaju niedopatrzenie - oficjalnie ten numer nie istniał. Tak naprawdę to na własną odpowiedzialność wysyłaliście smsy na ten numer, więc nie miejcie pretensji. Dobrym odruchem administracji jest to, że zwraca teraz te kredyty - ale jak widzę każdemu się nie dogodzi... więc Lens daruj sobie te uwagi, bo nie masz kompletnie racji... tylko wprowadzasz ludzi w błąd.

Od 9 do 17.30 działa Live support, gdzie można zgłosić problem z kredytami, Ewentualnie zgłoś się do moderatora z forum podając potrzebne informacje: nick, świat, nr imp, nr telefonu.

Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
snakepozna
Generalny Operator Czata chłopiec z Reymonta street
Global Moderator
*

Karma: +118/-31
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1834



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Sierpień 30, 2011, 21:03:08 »

snake tylko nas tak zlali kazda inna nacja dostala znacznie wczesniej info ze jakis tam numer nie bedzie dzialal

i co? mam się powiesić z tego powodu? sorry ale nie moge bo świętuje Ramadan  *freak* *freak* *freak*

chce pomóc, źle, nie pomagam też źle, weź się zdecyduj

a co mi tam, powisze z chwile dla Twojej przyjemności  X) X) X)
Zapisane

opis opisujący opisowość opisanego opisu ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
...nie walczę z idiotami.... mają przewagę liczebną Smiley
lens35
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +98/-159
Offline Offline

Wiadomości: 614


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Sierpień 30, 2011, 21:06:08 »

i co? mam się powiesić z tego powodu? sorry ale nie moge bo świętuje Ramadan  *freak* *freak* *freak*

chce pomóc, źle, nie pomagam też źle, weź się zdecyduj

a co mi tam, powisze z chwile dla Twojej przyjemności  X) X) X)
mnie to wali ja i tak korzystam z kart walli nawet platnosci z konta gorzej wychodza Grin no ale straca znowu sporo graczy to byla ostatnia mozliwosc zeby drogo nie zaplacic w grze na poziomie top20 w starej wersji
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Sierpień 30, 2011, 21:11:29 »

mnie to wali ja i tak korzystam z kart walli nawet platnosci z konta gorzej wychodza Grin no ale straca znowu sporo graczy to byla ostatnia mozliwosc zeby drogo nie zaplacic w grze na poziomie top20 w starej wersji

Lens, czy ty nie rozumiesz że ten numer został wycofany już jakiś czas temu, z 1,5 roku temu, jeżeli nie dłużej - został on zastąpiony nowym. I była informacja na ten temat w grze, na forum, nawet gdzieś wątek był z niezbyt pochlebnymi tekstami na ten temat. Więc proszę Ciebie ostatni raz - nie oczerniaj tutaj nikogo i nie kłam.
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
lens35
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +98/-159
Offline Offline

Wiadomości: 614


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Sierpień 30, 2011, 21:14:17 »

Lens, czy ty nie rozumiesz że ten numer został wycofany już jakiś czas temu, z 1,5 roku temu, jeżeli nie dłużej - został on zastąpiony nowym. I była informacja na ten temat w grze, na forum, nawet gdzieś wątek był z niezbyt pochlebnymi tekstami na ten temat. Więc proszę Ciebie ostatni raz - nie oczerniaj tutaj nikogo i nie kłam.
ferr a jak ci powiem ze ktos 4 dni temu korzystal z tego numeru to co mi odpowiesz??? ze jak nie doszly kredki z tego numeru to wystarczylo to zglosic i byly na koncie i dalej bedziesz pisac ze to byl nieaktywny numer od 1.5 roku???
Zapisane
snakepozna
Generalny Operator Czata chłopiec z Reymonta street
Global Moderator
*

Karma: +118/-31
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1834



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Sierpień 30, 2011, 21:15:45 »

ferr a jak ci powiem ze ktos 4 dni temu korzystal z tego numeru to co mi odpowiesz??? ze jak nie doszly kredki z tego numeru to wystarczylo to zglosic i byly na koncie i dalej bedziesz pisac ze to byl nieaktywny numer od 1.5 roku???

Możesz korzystać z dodatkowych ekstrach w Imperia Online, zbierając diamenty. Diamentów możesz dostać:
Wysyłając SMS na numer 92568, koszt 1 SMS to 30.75 zł z VAT

    Za 1 SMS dostaniesz 120 diamentów; SMS wyślij na numer 92568 o treści IMPxxxxxxx ( tu wpisujemy własny kod)
    Usługa dostępna w sieciach operatorów Orange, Era, Plus Gsm,Play Mobile,Cyfrowy Polsat
    Kontakt: support_pl@imperiaonline.org
    Uważajcie kiedy wpisujecie kod! W treści kodu mamy tylko trzy litery - IMP. Wszystko pozostałe to liczebniki!


To jest jedyny aktualny sposób kupowania diamentów przez sms, nie ma innego podawanego sposobu zakupu, więc jak ktoś wysyła na inny nr to robi to na własne ryzyko
Zapisane

opis opisujący opisowość opisanego opisu ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
...nie walczę z idiotami.... mają przewagę liczebną Smiley
lens35
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +98/-159
Offline Offline

Wiadomości: 614


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Sierpień 30, 2011, 21:19:11 »

Możesz korzystać z dodatkowych ekstrach w Imperia Online, zbierając diamenty. Diamentów możesz dostać:
Wysyłając SMS na numer 92568, koszt 1 SMS to 30.75 zł z VAT

    Za 1 SMS dostaniesz 120 diamentów; SMS wyślij na numer 92568 o treści IMPxxxxxxx ( tu wpisujemy własny kod)
    Usługa dostępna w sieciach operatorów Orange, Era, Plus Gsm,Play Mobile,Cyfrowy Polsat
    Kontakt: support_pl@imperiaonline.org
    Uważajcie kiedy wpisujecie kod! W treści kodu mamy tylko trzy litery - IMP. Wszystko pozostałe to liczebniki!


To jest jedyny aktualny sposób kupowania diamentów przez sms, nie ma innego podawanego sposobu zakupu, więc jak ktoś wysyła na inny nr to robi to na własne ryzyko
zmien opis bo czata juz dawno nie ma to raz Grin a dwa to chyba z doskoku jestes w tej grze bo ciagle wklejasz tekst ktory jeszcze przedwczoraj byl niezupelny Grin
Zapisane
snakepozna
Generalny Operator Czata chłopiec z Reymonta street
Global Moderator
*

Karma: +118/-31
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1834



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Sierpień 30, 2011, 21:26:24 »

zmien opis bo czata juz dawno nie ma to raz Grin a dwa to chyba z doskoku jestes w tej grze bo ciagle wklejasz tekst ktory jeszcze przedwczoraj byl niezupelny Grin

Lens co masz do mojego podpisu? To, że nie ma już chata to nie znaczy, że nie byłem jego ostatnim Global Operatorem, jak zapewne zauważyłeś ale zapomniałeś się przyczepić jestem też Global Moderatorem, może do GM też się przyczepisz? Proponuje Ci troche wyluzować bo Twoja napinka nie prowadzi do niczego dobrego a na pocieszenie masz ode mnie upomnienie za sianie zamętu na forum *freak* *freak* *freak*
Zapisane

opis opisujący opisowość opisanego opisu ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
...nie walczę z idiotami.... mają przewagę liczebną Smiley
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Sierpień 30, 2011, 21:29:46 »

ferr a jak ci powiem ze ktos 4 dni temu korzystal z tego numeru to co mi odpowiesz??? ze jak nie doszly kredki z tego numeru to wystarczylo to zglosic i byly na koncie i dalej bedziesz pisac ze to byl nieaktywny numer od 1.5 roku???

też wysyłałam smsy na ten numer i zawsze na swoją odpowiedzialność, bo oficjalnie ten numer nie istniał!!
i przeczytaj moją poprzednią wypowiedź - jasno tam napisałam, że:

Cytuj
Był to stary numer, który został zastąpiony nr 92568, a to było z bodajże 1,5 roku temu. A to że działał, to jakiegoś rodzaju niedopatrzenie - oficjalnie ten numer nie istniał. Tak naprawdę to na własną odpowiedzialność wysyłaliście smsy na ten numer, więc nie miejcie pretensji. Dobrym odruchem administracji jest to, że zwraca teraz te kredyty


Wątek zamykam bo osoba zadająca pytanie, została poinstruowana co dalej.

Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!