Imperia Online Poland  
Czerwiec 05, 2024, 00:25:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Blokada ataków  (Przeczytany 3533 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
mirgon
Gość
« : Czerwiec 15, 2011, 16:03:39 »

Na "Świat Poland 12" - są zablokowane ataki (i pewnie nie tylko...)
na jak długo?
i czy to w związku z kwalifikacjami będzie się powtarzać?
Zapisane
Kalina
Community Manager
*

Karma: +134/-12
Offline Offline

Wiadomości: 1466


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 15, 2011, 16:09:19 »

Tak, jest blokada, będzie trwała 48 godzin od godz. 15 czasu serwera  dzisiaj.
Zapisane
mirgon
Gość
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 15, 2011, 16:11:44 »

Jednorazowo?
-----------------
I już mi się grać nie chce... całe szczęście nie kupiłem diamentów Smiley
Zapisane
Saylar
Porucznik
***

Karma: +16/-12
Offline Offline

Wiadomości: 143



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 16, 2011, 06:48:46 »

proszę wytłumaczyć dokładnie na czym ta blokada ataków polega Huh?
bo jeżeli ktoś wysłał atak przed godz.15 czasu serwera, to ten atak niestety doszedł  Undecided


Z powodu nadchodzącego Pucharu Świata wszystkie ataki we wszystkich światach będą przerwane na okre 48 godz. od godziny 15 czasu serwera (GMT+2) jutro, 15.06.2011.

(po mojemu ataki powinny być automatycznie zawrócone) Embarrassed


Nadawca: Administrator    Wysłane: 2011-06-15 23:39:18

milkezi zaatakował .......... w prowincji numer 4.
Kliknij tutaj, żeby zobaczyć raport z bitwy
Zwycięzca milkezi



(wykropkowałem swój nick)

nie muszę chyba pisać że odechciało się grać

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2011, 07:13:20 wysłane przez Saylar » Zapisane

Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 16, 2011, 08:26:22 »

Wysyłanie ataków i szpiegów od godziny 15 było zablokowane, ale ataki, które już były w drodze dotarły na miejsce.

Po prostu trzeba bardzo uważać  i pilnować wojska. Nie musiałeś zostawiać go w stolicy. Mogłeś  go rozproszyć lub przenieść  na inna prowincje.

Nie ma co rozpaczać i narzekać. Trzeba po prostu myśleć .
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
jabi
Kapitan
****

Karma: +70/-43
Offline Offline

Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 16, 2011, 08:45:56 »


Z powodu nadchodzącego Pucharu Świata wszystkie ataki we wszystkich światach będą przerwane na okre 48 godz. od godziny 15 czasu serwera (GMT+2) jutro, 15.06.2011.



Zawsze byłem za precyzyjnym pisaniem wiadomości żeby nie było niedomówień i luźnych intrepretacji. Niestety w/g mnie IO dopusciło tu do niedokładnej informacji. Wiadomośc ta i chyba kazdy zintrepretowałbym że wszystkie ataki zostają przerwane, wiec też te juz wysłane. Jesli wysłane dochodziły to powinno to byc uwzględnione w wiadomosci. Że ataki wysłane przed blokada dotrą do celu, lub jesli nie, to przed dojsciem do celu przed blokada ataku, zostana zawrócone.
Więc może prosiłbym i moze inni też żeby wiadomości tego typu były precyzyjne . A jesli tylko taki komunikat jest wysłany z Bułgarii to może ktoś by to potwierdził i rozszerzył wiadomość o własnie takie pkt. żeby nastepnym razem nikt sie nie domyslał co autor miał na myśli.
Zapisane
mirgon
Gość
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 16, 2011, 09:11:32 »

...Trzeba po prostu myśleć .
Lana nie rób z nas idiotów. Nawet jeśli nie myślimy - a mamy takie prawo - to nie naszą winą jest niedoprecyzowanie wiadomości. Czytając słowo "przerwane" czytam słowo przerwane. Wyjaśniając na przykładzie; wiesz Lana co to jest stosunek przerywany i na czym polega? Że się przerywa i koniec - nic nie dochodzi. A tu doszło...
Nie wiem kto się zajmuje takimi sprawami ale sugeruję zatrudnić kogoś kompetentnego do pisania wiadomości, bo ja myślenia mam dość na co dzień i nie potrzebuję jeszcze łamigłówek ze strony IO.
Druga uwaga - utrzymanie wojska (przed chwilą znalazłem trąbkę z wiadomościami... )nic nie kosztuje a wojny będą przedłużone - super! A co ze STOWARZYSZENIAMI? Tymi wojskowymi, przez dwa dni nieprzydatnymi? Też w takiej sytuacji zostaną przedłużone o 2 dni?
Zapisane
Saylar
Porucznik
***

Karma: +16/-12
Offline Offline

Wiadomości: 143



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 16, 2011, 09:12:07 »

Wysyłanie ataków i szpiegów od godziny 15 było zablokowane, ale ataki, które już były w drodze dotarły na miejsce.

Po prostu trzeba bardzo uważać  i pilnować wojska. Nie musiałeś zostawiać go w stolicy. Mogłeś  go rozproszyć lub przenieść  na inna prowincje.

Nie ma co rozpaczać i narzekać. Trzeba po prostu myśleć .

pozwolę nie zgodzić się z tobą Lano *xxx*
gdybym wiedział że się przewrócę, to bym się położył Huh?

cytat;
"wszystkie ataki we wszystkich światach będą przerwane na okre 48 godz. od godziny 15 czasu serwera"

hehe, dla mnie przerwane znaczy dokładnie to co napisali PRZERWANE (czyli wysłane zostaną przerwane),
widać właścicielom gry ciężko było napisać JEDNO zdanie więcej ;
"ATAKI WYSŁANE PRZED GODZ. 15.... DOJDĄ DO CELU" *pardon*

nic to , nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło Tongue
całe szczęście że ani grosika  na tym świecie, na diamenty nie wydałem *YAHOO*
teraz zostanie mi jeden świat do którego podejdę na "luzie", dokończę tą erę (może) i żegnam się bo widzę że nas graczy coraz bardziej ma się za idiotów i to chyba nie jest tylko moja opinia Huh?

Zapisane

Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 16, 2011, 09:16:51 »

Danielos, pilnuj się bo gadasz jakieś farmazony.
Ta informacja nie była zatajana, czy tylko do wiadomości teamu...
Jak nie wiedzieliście to było trzeba się zapytać inne osoby się pytały, chociażby w pomocy, i im udzielałam poprawnej odpowiedzi.
Naprawdę przykre jest, że nie potraficie z klasą przegrywać i wymyślacie niestworzone rzeczy i oczerniacie innych... Proszę zastanów się nad tym, bo jesteś strasznie niesprawiedliwy... Sad

I proszę, nie porównuj włamania do atakowania.... przecież to dwie różne rzeczy....


---------------
Przestańcie czepiać się tak tłumaczenia... bądźcie trochę wyrozumiali, tekst jest tłumaczony z bułgarskiego na angielski a następnie z angielskiego na polski, Jak wiecie w angielskim jedno słówka ma kilka, kilkanaście znaczeń, jest możliwe że dojdzie do złego zinterpretowania zdania itp.

Dajcie na luz trochę....
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
mirgon
Gość
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 16, 2011, 09:29:40 »

Danielos, pilnuj się bo gadasz jakieś farmazony.
Ta informacja nie była zatajana, czy tylko do wiadomości teamu...
Jak nie wiedzieliście to było trzeba się zapytać inne osoby się pytały, chociażby w pomocy, i im udzielałam poprawnej odpowiedzi.
Naprawdę przykre jest, że nie potraficie z klasą przegrywać i wymyślacie niestworzone rzeczy i oczerniacie innych... Proszę zastanów się nad tym, bo jesteś strasznie niesprawiedliwy... Sad

I proszę, nie porównuj włamania do atakowania.... przecież to dwie różne rzeczy....


---------------
Przestańcie czepiać się tak tłumaczenia... bądźcie trochę wyrozumiali, tekst jest tłumaczony z bułgarskiego na angielski a następnie z angielskiego na polski, Jak wiecie w angielskim jedno słówka ma kilka, kilkanaście znaczeń, jest możliwe że dojdzie do złego zinterpretowania zdania itp.

Dajcie na luz trochę....

Forum Team Leader - chyba kpisz.
Czy my jesteśmy kumplami z podwórka i bawimy się klockami? Czy też IO to FIRMA która coś sprzedaje?
Jeśli to pierwsze to nie ma sprawy, klepię Was po pleckach i mówię "nic się nie stało" jako że jesteśmy kumplami zagram z Wami raz jeszcze...
Jeśli to drugie to cześć, tyle bagów co w IO to nawet w polskiej polityce nie ma. Szkoda czasu i zaangażowania dla takiego prowadzenia rozgrywki.
Bądźcie sobie wyrozumiali - ja nie będę, diamenty sporo kosztują (miałem kupić - uff, nie zdążyłem) -

"Jak nie wiedzieliście to było trzeba się zapytać inne osoby się pytały, chociażby w pomocy, i im udzielałam poprawnej odpowiedzi." - jeśli coś pisze na etykiecie - to idziesz do sprzedawcy i pytasz czy aby na pewno? i dowcip; nie, źle przetłumaczyli, bo z bułgarskiego na angielski a potem na polski, to nie jajka, to kiełbasa...

----------------------
I drobna moja uwaga, gram w IO od paru lat, Imperia miała swoje 5 minut, nie wykorzystała tego, teraz z roku na rok widzę że coraz mniej ludzi się rejestruje, dociera do mnie dlaczego. Coraz mniej zabawy, coraz więcej opcji żeby kupować diamenty. Szkoda, to była fajna gra.
Zapisane
Saylar
Porucznik
***

Karma: +16/-12
Offline Offline

Wiadomości: 143



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 16, 2011, 09:37:50 »

Ferrou proszę cię ;D

skoro piszesz że wiele osób pytało się w grze, to znaczy że informacja była nie jasna  Cool
(dla mnie była jasna, jak pisałem wyżej)
i od tego mamy WAS moderatorów żebyście NAS poinformowali o takich niespodziankach na Forum...

Zapisane

Saylar
Porucznik
***

Karma: +16/-12
Offline Offline

Wiadomości: 143



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 16, 2011, 09:52:19 »

no, i jeden wrzód na tyłku  (świat 64) mniej  *YAHOO*
grosz już nie wydam na kredki, a teraz idę spać Embarrassed  chociaż nie, co godzinkę będę wstawał bo na r95 ktoś mógł atak z 8000 tys. odległości wysłać *crazy*

dobranoc >Grin
Zapisane

mirgon
Gość
« Odpowiedz #12 : Czerwiec 16, 2011, 09:55:03 »

Mirgon - A czy Ty nie rozumiesz nadal co napisałam odnośnie tłumaczeń??
Może dojść do złego zinterpretowania tekstu bo jest to tłumaczone z bułgarskiego na angielski i dopiero na polski... Natomiast Ty się czepiasz.. no właśnie tylko po to aby się czepić...  Ja jakoś potrafiłam się dopytać CM czy ataki będą przerywane... coś w tym jest dziwnego?
Ale rozumiem, że pozjadałeś wszystkie rozumy i nigdy się nie mylisz, nie popełniasz błędów czy coś źle zrozumiesz....

Ja tylko proszę o panowanie nad językiem i emocjami, nie obarczanie winą osób, które nie mają z tym nic wspólnego.
Dla mnie chore jest to, że nie potrafiąc pogodzić się z porażką, atakujecie tutaj na forum (bo rozumiem że pan mirgon także gra na pl9)... Jak jeździliście po naszych kontach jak tylko chcieliście (mnie atakowały osoby które miały prawie 5 razy więcej pkt ode mnie  Shocked) to było pięknie ładnie, na pewno byliście dumni z tego, że sobie skarbonki znaleźliscie. Natomiast jak my zaczeliśmy atakować mimo że macie nadal nawet po x2 więcej punktów i tracicie armię za armią to już jest źle i trzeba wymyślić że wykorzystujemy kontakty i kontakciki czy jeszcze jakieś inne układy, zapewne z samymi twórcami gry... To jest najbardziej przykre w tym wszystkim. Wy coś możecie, my nie... bo własnie nie wiem czemu... Sad


Saylor, jeszcze raz mówię - tłumaczenie... przykro mi ale ja za to nie odpowiadam. Staram się graczom pomagać na każdym kroku, ale widać że niepotrzebnie bo zawsze coś nie będzie pasowało... zawsze znajdą się osoby które bezczelnie bedą oskarżać o jakieś dziwactwa...
Tak Ferrou - czepiam się bo mam powody, bo znów po pewnym czasie założyłem sobie konto na IO (i nie nie gram na pl9) i chciałem sobie pograć z sentymentu do tej gry - i po kilku dniach grania dostaję takie bagi.
I nie chodzi mi tu o porażki czy wygrane - to mnie akurat nie interesuje - chodzi mi o to że sposób w jaki prowadzicie IO mogę porównać z olewaniem z góry na dół.

"Ale rozumiem, że pozjadałeś wszystkie rozumy i nigdy się nie mylisz, nie popełniasz błędów czy coś źle zrozumiesz...." - ale owszem popełniam błędy, jeden już dziś naprawię... i mylę się bardzo często a rozumów nie pozjadałem (ani jednego, o zgrozo) - I powiedz mi Ferrou co to zdanie ma wspólnego z tematem? Ja się mylić mogę, Wy... raczej nie a na pewno nie tak często.
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Czerwiec 16, 2011, 10:18:41 »

wydzieliłam wątki. to co dotyczy pl9 dałam do raportów http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=15389.45

Jeszcze raz proszę o spokój, rozumiem frustracje ale zła interpretacja tekstu może każdemu się zdarzyć, a tym bardziej jak w to uwikłane jest tłumaczenie na conajmniej 2 języki. Proszę o zrozumienie.

Po to my, moderatorzy jesteśmy na forum, aby udzielać Wam odpowiedzi, jeżeli coś jest dla Was nie jasne, nie zrozumiałe, pytajcie się wprost.
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi Wink

Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
mirgon
Gość
« Odpowiedz #14 : Czerwiec 16, 2011, 10:20:03 »

No tak, jak się nie umie odpowiedzieć na pytania to trzeba je wyrzucić...
genialnie
Jednorazowo?
Ponawiam pytania - czy te blokady będą się pojawiać regularnie?
Cytat: mirgon
Co z faktem stowarzyszeń wojskowych - też zostaną przedłużone o 2 dni - czy trzeba się liczyć ze stratą?
Huh?
wydzieliłam wątki. to co dotyczy pl9 dałam do raportów http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=15389.45
A co ja mam wspólnego z pl9??
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2011, 10:22:51 wysłane przez mirgon » Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!