Imperia Online Poland  
Kwiecień 27, 2024, 23:00:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co stało się z tak świetną grą jak IO?  (Przeczytany 15292 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
szczypior
Major
*****

Karma: +61/-19
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1051



Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Wrzesień 14, 2011, 20:21:40 »

popieram morga. ja tez nie uzywam kredek czasami tylko sobie prwmium wykupie ale nie zawsze jak jakoas wojna ja=est albo cos Tongue gram dla zabawy iemiejsca w rankingu i na lowpoincie musze przyznac ze jest przednia >Grin
Zapisane

Senior
Porucznik
***

Karma: +13/-13
Offline Offline

Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Wrzesień 14, 2011, 21:11:02 »

Panowie,
wasze, tzn Morgha i Kukuzu głosy dobitnie potwierdzają trafność mojej diagnozy.
Na moją opinię odpowiedziało dwóch "funkcyjnych" i żaden gracz bez których ta gra nie istnieje.
Oczywiście można zaraz powiedzieć ze moderatorzy to również gracze. ale światów imperii wami się nie wypełni.
Co do twojej opinii Kukuzu , to oczywiste jest że dalej nie łapiesz o co chodzi.
Cieszy fakt że bez/czy interesownie pomagasz innym graczom- chwała Ci za to, ale tematem były przyczyny spadku popularności IO.
I nikt nie jest to sąd nad prawnością, czy nie, lub zgodnościa z regulaminem, nie ma to znaczenia...
Kogo obchodzi czy zawalony serwer jest podstawą do zwroty kredek czy nie? to jest bez znaczenia,
Znaczenie ma SUBIEKTYWNA satysfakcja gracza, który ma alternatywę. Wiec tłumaczenie co administracja sobie zastrzega nie ma znaczenia.
Co do Ciebie Morg to wszystko jasne, nie zrozumiesz w życiu że gra i forum jest dla graczy a nie dla Ciebie, i komentarz jak dla Kukuzu, nie ma znaczenia czy działasz zgodnie z regulaminem i czy masz racje, denerwujesz gracza to odchodzi i taki efekt widać.
Dopóki IO nie miala dużej konkurencji i była oblęgana przez pryszczatych nastolatków byłeś bogiem, teraz widzę że średnia wieku oscyluje wokół 20+, moze i 30 + i Twoje maniery nie są tolerowane.
Co do sukcesów twoich w grze za darmochę to gratuluję Ci i życzę dobrej zabawy.
Ale ty nie zapłacisz za szybkie serwery i programistów, więc sie nie liczysz ani twoja opinia też,
Być może opinie graczy którzy ciężko płacą za grę też sie nie liczą i to właśnie jest przyczyna spadku popularności gry.
Nie liczenie sie z opinią i potrzebami klijentów, a ci wraz ze wzrostem kosztów gry są coraz bardziej wymagajacy.
Zapisane
Senior
Porucznik
***

Karma: +13/-13
Offline Offline

Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Wrzesień 14, 2011, 21:26:31 »


Senior ......... tu mógł bym jeszcze zgadywać jakich nicków używałeś na tym forum  Tongue ale mniejsza o to ...czytam twoje wypociny o tym jak to gracz jest poszkodowany bo nie  nabija konta kredkami dostaje bęcki nie posiadając kredek itp........... ja to nazywam ,,przyrostem formy nad treścią... lub jak kto woli złej baletnicy to i rąbek przeszkadza..... Tongue''
aha,
żebym nie zapomniał , jeżeli chciałbyś swoje zdanie na temat przekazać forumowiczom, to jest to dobre miejsce, natomiast oceny personalne bądź łaskaw pisać na privie.
Widzisz ja również uważam Twoje oceny i wrażenia za "wypociny" ale nie uważam za zasadne dzielić sie tą opinią ze wszystkimi forumowiczami.
Przy okazji widzę analogie pomiędzy Tobą a SLD w kwestii opodatkowania datków kościelnych.
NIE PŁACISZ - TO SIE NIE WTRĄCAJ, i możesz nie wymagać.
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2011, 21:41:20 wysłane przez Senior » Zapisane
szczypior
Major
*****

Karma: +61/-19
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1051



Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Wrzesień 15, 2011, 04:39:13 »

nie drapac sie koty Grin klotniami nic nie zdzialamy. senior chyba nie grasz w to pierwszy raz i dokladnie wiesz czego mozesz sie spodziewac za kredyty? a czy je kupisz czy nie to juz twoja osobista decyzja
Zapisane

lens35
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +98/-159
Offline Offline

Wiadomości: 614


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Wrzesień 17, 2011, 19:27:24 »

juz kiedys pisalem ze ta gra nie jest darmowa a to ze sobie taki napis wrzucili to ich sprawa tzn wlascicieli widocznie ktorys z nich prawo studiowal Grin Grin srednia wieku naprawde jest wysoka malo gra osob ponizej 20 lat a ze to sa osoby ktore placa za wirtualne kredki to normalne bo w koncu ich stac na to Wink dlategoo tez wymagaja zeby w grze nie bylo dziwnych sytuacji bo jak dla mnie to v4a w dalszym ciagu jest beta bo w dalszym ciagu posiada bledy Wink gdyby nie osoby ktore placa za gre nie byloby IO w ogole
Zapisane
jabi
Kapitan
****

Karma: +70/-43
Offline Offline

Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Wrzesień 17, 2011, 19:32:18 »

A teraz wystapił fajny bład, pisze żeby pobrać darmową 2 godzinna produkcje, a dzis juz brałem z Facebooka produkcje a artyleria nie dziala. wiec o co chodzi?
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Wrzesień 17, 2011, 19:32:47 »

No to akurat prawda, bo jakby nie było to pensje muszą z czegoś wypłacać  *SCRATCH*
Nadal jednak sądzę, że wszystko zależy od IO Games i polityki firmy. Każdy ma swój rozum i potrafi ocenić sytuacje, a że każdy się różni to i punkty widzenia na to wszystko są inne. Błędy zawsze się znajdą jakieś. I z tego co wiem, to programiści cały czas usprawniają grę, więc czasu na pewno nie marnują Wink
Zapisane

lens35
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +98/-159
Offline Offline

Wiadomości: 614


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Wrzesień 17, 2011, 19:36:24 »

No to akurat prawda, bo jakby nie było to pensje muszą z czegoś wypłacać  *SCRATCH*
Nadal jednak sądzę, że wszystko zależy od IO Games i polityki firmy. Każdy ma swój rozum i potrafi ocenić sytuacje, a że każdy się różni to i punkty widzenia na to wszystko są inne. Błędy zawsze się znajdą jakieś. I z tego co wiem, to programiści cały czas usprawniają grę, więc czasu na pewno nie marnują Wink
z tym marnowanie czasu to jakies jaja Grin najlepsza poprawka jaka zrobili do v4a to zrobienie zielonej obramowki na pasku ludnosci w prowincji *hahaha*
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Wrzesień 17, 2011, 19:37:41 »

z tym marnowanie czasu to jakies jaja Grin najlepsza poprawka jaka zrobili do v4a to zrobienie zielonej obramowki na pasku ludnosci w prowincji *hahaha*

 Grin
Raczej zajmują się v5 na razie Tongue
Zapisane

lens35
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +98/-159
Offline Offline

Wiadomości: 614


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Wrzesień 17, 2011, 19:39:50 »

Grin
Raczej zajmują się v5 na razie Tongue
no wlasnie bo tam ludzie najwiecej placa za gre Grin
Zapisane
mirgon
Gość
« Odpowiedz #40 : Wrzesień 17, 2011, 22:34:33 »

Co się stało z tak świetną grą jak IO?
Też sobie kiedyś zadałem to pytanie. Gram w IO już ładnych parę lat. W V5 zagrałem tylko żeby zobaczyć zmiany jakie zaszły, bo już i tak wcześniej gra jakoś przestała mnie kręcić. Gram na pl12, o dziwo świat mi pozwolił (uwaga!) wyjść na pierwsze miejsce, mimo grania bez diamentów. W top eko i top militarnym, dla ścisłości. Kilka dni temu miałem możliwość pogrania na PREMIUM, więc napiszę tylko... masakra! Różnica jest olbrzymia, choćby czas zaoszczędzony na szukanie skarbonek. Choćby.
Niestety wydaje mi się że zrobienie gry pod kasę zmieniło tą grę, zmienił się też odbiorca tej gry. Gry online przez ostatnich parę lat poszły do przodu i niestety IO zmarnowało (IMO) potencjał jaki siedział w tej grze na początku, i dało się ostro konkurencji - co widać, kup Pan diament na każdym kroku... dobiła mnie możliwość podwojenia karawany... i motyw z natychmiastową budową gdzie z przyzwyczajenia, bo się ma 15 minut darmowej szybkiej budowy, człowiek klika ... i się okazuje że kliknął o raz za dużo i poleciało kilka diamentów (ktoś nad tym pomyślał).
Zamki sojuszu, walka o dominację, kolonie, mapa nawet interfejs - to tylko powielanie, nic nowego, nic świeżego.
Gram szukając starego klimatu, i tylko czasami gdy uda się zrobić niezły atak/obronę, gdy uda się wciągnąć przeciwnika w starannie wyreżyserowaną zasadzkę - wtedy to wraca...
Gracze, czyli userzy tworzą tę grę i jej klimat, jak ktoś ma skilla to nawet grając bez całej kolorowej otoczki, choćby na białym tle za pomocą literek i cyferek - będzie się cieszył z walki, z walki z żywym przeciwnikiem, bo IO to nic więcej jak miejsce gdzie userzy mogą się spotkać z sobą lub przeciw sobie. Zabierzmy wszystkich graczy z IO i co zostanie? Jaką wartość samą w sobie ma IO w obecnej postaci? Przecież to nie ma klimatu, nie ma tam nawet wartościowej grafiki - wystarczy porównać ikony wojska, czy choćby raport bitewny - mimo że się rusza to do pięt nie urasta pięknym grafikom ze starej wersji.
Co się stało z tak świetną grą jak IO?
Chyba diamenty zabiły klimat tej gry. A nam... mi na pewno pozostał tylko sentyment do starej IO.
Zapisane
szczypior
Major
*****

Karma: +61/-19
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1051



Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : Wrzesień 18, 2011, 11:47:08 »

popieram w 100%
Zapisane

gesioo
Ten Zły
Ex-IO Team Member
*

Karma: +194/-60
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 848


Yo Nygga ^^


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Październik 03, 2011, 22:23:19 »

Pozdrawiam tych którzy pamiętają  Cool


Pozdro Bolo !  Grin
Zapisane
thorn
Kapitan
****

Karma: +72/-21
Offline Offline

Wiadomości: 345


To tylko gra, prawda?


Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Październik 06, 2011, 11:10:05 »

Ja też przez długi czas zastanawiałem się, co się dzieje? Czemu to zamiera?
Gdzie cała ekipa z 2007/2008 roku? A może i 2009? Nie powiem,  żeby gra mi się znudziła, nic z tych rzeczy, sądzę, że mógłbym nawet wrócić i pokazać młodym jak się gra, ale nie mam czasu jak na teraz. Wielu znajomych miało ochotę zagrać, ale gdy widzieli mnie po jakimś czasie grania( po roku, czy półtora ...) to zrezygnowali, bo stwierdzili, ze życie też jest fajne ;P

Pozdro Smiley
Zapisane

Taaa... No tak bezwstydnej dziewczyny, to ja jeszcze nie widziałem... Pójdę jeszcze popatrzeć...
rafi
Kapitan
****

Karma: +174/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 307



Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Październik 07, 2011, 00:35:28 »

Cześć chłopaki! Ciekawe czy mnie jeszcze tu ktoś pamięta Smiley Dla mnie gra traciła klimat wraz z wprowadzaniem kolejnych ograniczeń dla graczy. Był też czas gdy sami gracze zaczęli tworzyć jakieś dziwne reguły (zakazy palenia itp). Nie gram już wcale od dłuższego czasu, chociaż czasem wspominam dawne czasy. Nie znalazłem też innej gry która wciągnęła by mnie jak IO. Tak jak ktoś tu napisał, szkoda, że nie ma jednego świata na starych zasadach.

Pozdrawiam wszystkich
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!