Imperia Online Poland  
Kwiecień 28, 2024, 01:19:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co stało się z tak świetną grą jak IO?  (Przeczytany 15295 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
BoleslawW
Kapitan
****

Karma: +110/-38
Offline Offline

Wiadomości: 351



Zobacz profil
« : Czerwiec 11, 2011, 21:09:33 »

Z tego co widzę IO zamarło Cry

Co się stało?
Na forum 4 użytkowników w godzinach szczytu *xxx*
Chociaż zdradźcie na jakich platformach teraz gracie bo mam ochotę pograć Grin
Zapisane


Nowa Era!
Terce
Szeregowiec
*

Karma: +5/-4
Offline Offline

Wiadomości: 41

nadal jestem opem na Forum englisz :)))


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 16, 2011, 23:31:55 »

oj bolek nie ma czasu na stare io jest czas na minigierki np kongregate... no i trzeba licka obronić  Grin Grin Grin btw programiści spieprzyli io robiąc z nich plemiona... to się nazywa postęp ale my starzy ekonomowie wolimy prostą wersję  *admin*  Grin
Zapisane
Tinuviel
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1

Arwena


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 18, 2011, 17:35:19 »

No właśnie. Skasowali czat (wcześniej zmieniając ten przytulny brązowo-żółty na jakiś nowoczesny bzdet z zupełnie innej gry...), wprowadzili gamę płatnych pierdółek, nową wersję, potem tę wersję trochę zmienili... Następnie 'drobne' zmiany dotknęły też starszych wersji... jak pisał Nones, przybliżyli się gatunkowo do plemion. Ale to plemiona cieszą się większą popularnością i takie wynaturzone IO może plemionom... Niewiele. A gdyby tak się pouczyli na błędach i te błędy skasowali? Marzenie.
Zapisane

Bogu, co boskie. Cesarzowi, co cesarskie. Królowi co królewskie.
A ja i tak wezmę co zechcę.
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 19, 2011, 09:42:13 »

Z tego co widzę IO zamarło Cry

Co się stało?
Na forum 4 użytkowników w godzinach szczytu *xxx*
Chociaż zdradźcie na jakich platformach teraz gracie bo mam ochotę pograć Grin

Gram już trochę czasu i moim zdaniem v5 jest lepsza od tej irytującej v4a. Jest szybki rynek ,kolejkowanie wojska i przyspieszenie karawan
V5 ma jeszcze sporo niedociągnięć ,ale wprowadzone zmiany ułatwiają grę. Nomadem na pułapie od 200k-300k można naprawdę świetnie się bawić militarnie. Jak ktoś ma w sobie żyłkę boba budowniczego polecam imperium.

Zapisane

Terce
Szeregowiec
*

Karma: +5/-4
Offline Offline

Wiadomości: 41

nadal jestem opem na Forum englisz :)))


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 19, 2011, 19:49:03 »

jej prostota została zabita, a może i stare przyzwyczajenia? po za tym stara ekipa nie gra a w pojedynkę się nie chce albo po prostu nie ma czasu Cry . a no i zabiliście forum
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 20, 2011, 14:23:37 »

Forum umiera, bo starym się już nie chce wchodzić a nowi się nie rejestrują. Prawdopodobnie dlatego, że tak naprawdę nie ma tu już co robić. Quizów brak, gorące niegdyś wątki poszły w zapomnienie... eh, szkoda gadać : (
Gra została przejęta tak naprawdę przez gonitwę za pieniadzem. Dużo opcji wydawania płatnych kredytów, a darmowe bonusy są usuwane (jak np. darmowe stowarzyszenie).

Pozdrawiam stare wilki IO i forumowych/czatowych/teamowych kompanów  *rose*
Zapisane

Saylar
Porucznik
***

Karma: +16/-12
Offline Offline

Wiadomości: 143



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 27, 2011, 11:21:23 »

Gram już trochę czasu i moim zdaniem v5 jest lepsza od tej irytującej v4a. Jest szybki rynek ,kolejkowanie wojska i przyspieszenie karawan
V5 ma jeszcze sporo niedociągnięć ,ale wprowadzone zmiany ułatwiają grę. Nomadem na pułapie od 200k-300k można naprawdę świetnie się bawić militarnie. Jak ktoś ma w sobie żyłkę boba budowniczego polecam imperium.



moim skromnym zdaniem w v4 można było zrobić i szybki rynek i kolejkowanie wojska i przyspieszenie karawan Tongue
i jak napisał Terce "jej prostota została zabita" v5  Undecided
Zapisane

SZAKAL
Szeregowiec
*

Karma: +7/-23
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 27, 2011, 15:55:04 »

Forum umiera, bo starym się już nie chce wchodzić a nowi się nie rejestrują. Prawdopodobnie dlatego, że tak naprawdę nie ma tu już co robić. Quizów brak, gorące niegdyś wątki poszły w zapomnienie... eh, szkoda gadać : (
Gra została przejęta tak naprawdę przez gonitwę za pieniadzem. Dużo opcji wydawania płatnych kredytów, a darmowe bonusy są usuwane (jak np. darmowe stowarzyszenie).

Pozdrawiam stare wilki IO i forumowych/czatowych/teamowych kompanów  *rose*

I ja Ciebie pozdrawiam  *freak* no cóż , IO już nie przyciąga graczy to przyciągało odeszło w zapomnienie ,a to co nadeszło już nie potrafi tak przyciągnąć.
Bo w prostocie należy upatrywać często piękna.

Pozdrawiam.
Zapisane

Ku Chwale KORONY !!!!!!!!
slawin
Sierżant
**

Karma: +42/-43
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 28, 2011, 14:48:48 »

Biorac pod uwagę, że v5 zapewne zostanie sztandarową wersją, posunę się dalej. ZABITO IO. NIe znam gry Plemiona, ale v5 porównałbym do Sims'ów. Te wydumane i do granic absurdu rozbudowane opcje ekonomiczne, rozcienczyły to co było solą V4 - militaria. Pomimo tego, że nigdy wielkim wojownikiem nie byłem, ograniczenia w kwestaiach militarnych (brak plotek,konieczność hurtowego wysyłanie szpiegów, aby dowiedziec się czegokolwiek - chyba szpiegów nalezy w tej wersji miec wiecej niż mieczy-, niemoznośc poznania karto przeciwnika itp, itd, przeszkadzaja czytaj zniechęcaja mnie najbardziej. Co do handlu. Niewiele daje natychmiastowy transport, gdy w chwili ataku i  tak jest zablokowany a czas przerzucenia surki wydłuzono 2- krotnie. Tym bardziej to dotkliwe, że limity na sprzedaz surki uniemozliwaja wysłanie wiekszej ilości surki na rynek. No i głupot ciag dalszy w kwestii militarnej. Armia liczaca ok 1000 lekkiego wojska i z dwoma TARANAMI, przy naprawdę szczątkowych badaniach, rozbija w perzynę, pustą co prawda, ale jednak tw5. Reasumując. Jakoś dotrwam do końca ery. To mój pierwszy raz na v5. I chwatit!!!!
Ku chwale KORONY Seba.
Pozdrawiam także serdecznie pozostałych forumowiczów!!!!
Zapisane
SZAKAL
Szeregowiec
*

Karma: +7/-23
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 29, 2011, 19:49:18 »

Ku chwale KORONY Seba.
Ku Chwale KORONY Sławek *rose* i jej członków.  *rose*
Zapisane

Ku Chwale KORONY !!!!!!!!
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Lipiec 05, 2011, 11:10:41 »

Kazde zmiany niosa za soba jakies konsekwencje i tu nie ma sie co dziwic - jednym sie one podobaja a innym nie i jest to kwestia gustu. Jesli chodzi o ilosc uzytkownikow to da sie ja zwiekszyc poprzez odpowiednie zarzadzanie ... niestety ale reklam IO nie widzialem na polskich portalach i stad tez mniejsza liczba uzytkownikow Undecided Starzy odchodza - nowych brakuje. Reklama kosztuje ale niejednokrotnie sie zwraca. Koszty nie sa pewnie male i stad moze nikt nie chce podjac ryzyka na dzien dzisiejszy zainwestowania pieniadzy ktore moga choc niekoniecznie musza sie zwrocic  *pardon*

Zapisane

Na emeryturze Wink
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Lipiec 06, 2011, 11:58:05 »

Z tego co widzę IO zamarło Cry

Co się stało?
Na forum 4 użytkowników w godzinach szczytu *xxx*
Chociaż zdradźcie na jakich platformach teraz gracie bo mam ochotę pograć Grin

IO zawsze sobie trochę "zamierało" w okresie letnim. To normalne. My Polacy jak to powiedziano "w lecie mamy tylko 17 dni słonecznych, z czego 6 przypada w nocy"  Grin Grin więc trzeba korzystać z lata, a nie siedzieć przed kompem.  *HI*

Co do zmian to powiem tak: v1-v4 były świetne w swoim czasie, ale ich czas już przeminął i to se ne vrati.  Smiley Pozostały fajne wspomnienia, których nikt nam nie zabierze.
Teraz jest v5 i można się nią cieszyć równie dobrze jak poprzednimi wersjami, wystarczy spojrzeć na tą wersję optymistycznym okiem jak to zrobił Demeskinos.  Wink

Pozdr.

a jeszcze korzystając z okazji special pozdrowienia dla Winiego, który ożył na chwilę i kliknął na pw. No i zawsze kissy do Ewki  Kiss  Embarrassed
Zapisane

mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Lipiec 06, 2011, 21:08:39 »

Mogliby też zmniejszyć liczbę światów, dzięki temu światy byłyby bogatsze w graczy. Im więcej graczy tym większa konkurencja, jak konkurencja to i walka o dominacje, a jak walka to i zabawa.
Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Sierpień 12, 2011, 21:49:26 »

Biorac pod uwagę, że v5 zapewne zostanie sztandarową wersją, posunę się dalej. ZABITO IO. NIe znam gry Plemiona, ale v5 porównałbym do Sims'ów.

Szczerze, dawno dawno temu zbijalem sie z noobkow na czacie ze IO to nie plemiona, ale...
...teraz jak zaczalem grac na plemionach, to kurde one nie sa takie latwe Grin

smiem twierdzic ze gdyby wyglad plemion byl bardziej realistyczny to IO moglo by im ewentualnie "zawiązać rzemyk u sandałow" Grin

ps kto tu teraz rzadzi?
ps2 czy jest ktos ze starych znajomych? Grin
ps3 na plemionach na pierwszym koncie gosc mnie skasowal i musialem zalozyc drugie bo tam bylem farma Grin
Zapisane
snakepozna
Generalny Operator Czata chłopiec z Reymonta street
Global Moderator
*

Karma: +118/-31
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1834



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Sierpień 12, 2011, 21:53:47 »

Szczerze, dawno dawno temu zbijalem sie z noobkow na czacie ze IO to nie plemiona, ale...
...teraz jak zaczalem grac na plemionach, to kurde one nie sa takie latwe Grin

smiem twierdzic ze gdyby wyglad plemion byl bardziej realistyczny to IO moglo by im ewentualnie "zawiązać rzemyk u sandałow" Grin

ps kto tu teraz rzadzi?
ps2 czy jest ktos ze starych znajomych? Grin
ps3 na plemionach na pierwszym koncie gosc mnie skasowal i musialem zalozyc drugie bo tam bylem farma Grin
Olki ja tu jeszcze śmierdze, Morgu też zalatuje koło nosa to ot tak jeśli nas pamiętasz  *freak* *freak* *freak*
Zapisane

opis opisujący opisowość opisanego opisu ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
...nie walczę z idiotami.... mają przewagę liczebną Smiley
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!