Imperia Online Poland  
Kwiecień 26, 2024, 01:46:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mapa świat 85  (Przeczytany 751 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
pkamil
Szeregowiec
*

Karma: +6/-1
Offline Offline

Wiadomości: 18


Zobacz profil
« : Kwiecień 01, 2011, 20:31:10 »

Witam, mam mały problem a w sumie to mi się wydaję, że to Wasz problem. Otóż założyłem kolonie w odległości 300 od stolicy na północ tzn na górę - tzn. tak mi się wydawało. Problem polega na tym że nie wiem na jakiej zasadzie ta śmieszna mapa pokazuje graczy i wrogów bo za każdym razem jest inaczej.

1. Jeżeli jestem w kolonii klikam mapę wybieram pokaż kolonie to mapa wygląda tak samo jaki i bym to zrobił w stolicy (układ kropek, a chyba powinno być chyba inaczej skoro jestem gdzie indziej) natomiast jak zatrzymam kursor na danym punkcie to odległości podaje poprawnie i to jest jedna chyba rzecz tu poprawna.

2. Jeżeli jestem w kolonii klikam mapę wybieram pokaż sojusze to mapa wygląda tak samo jaki i bym to zrobił w stolicy (...) - jak wyżej. Odległości podaje już jak nie z koloni w której jestem tylko ze stolicy czyli BŁĘDNIE.

3. Zakładając kolonie obrałem punkt orientacyjny - kolegę z sojuszu który jest na górę, północ ode mnie. Postawiłem koło niego kolonie. Na mapie jeżeli klikałem wrogi sojusz nie którzy gracze pokazywali się obok niego. Teraz do gracza którego miałem w odległości 450 (na górę, północ) idę dłużej niż ze stolicy. No szlak mnie strzela jak na to wszystko patrzę. Rozumie jakieś błędy, potknięcia ale to jest tragedia. Nigdy do Was żalu nie miałem nawet jak mi armia na powrocie znikła. Ale to już jakaś farsa. Weźcie się za to i zróbcie z tym porządek bo grać się powoli odechciewa albo wyjaśnijcie mi to jakoś sensownie. Pozdrawiam wszystkich IO graczy jak i Was Admini Smiley .
Zapisane
pkamil
Szeregowiec
*

Karma: +6/-1
Offline Offline

Wiadomości: 18


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 21, 2011, 23:01:52 »

Widzę, że chyba zbyt wielki problem do porawy Panowie? Jeszcze jeden mały lecz bardzo istotny szczegół, otóż jak z koloni wybieram mapę globalną i wyszukuje np wrogów, skarbonek itd to jak kliknę na wyznaczony czerwony punkt to nie pokazuje mi tego co powinien czyli gracza, skarbonki itd. tylko gdzieś obok nie wiadomo gdzie. Może wyrobicie się z tym przed zakończeniem świata, wypadało by. Pozdrawiam i dalej czekam na poprawę bądź odp., kolejny miesiąc. Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2011, 23:03:43 wysłane przez pkamil » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!