Imperia Online Poland  
Czerwiec 26, 2024, 01:24:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gdzie jest moja kasa?  (Przeczytany 2758 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Zombiq
Sierżant
**

Karma: +17/-14
Offline Offline

Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Marzec 15, 2011, 00:53:23 »

... Jak oddaję do banku kasę na procent to żaden bankier mi nie powie ,że za dużo mu dałem i w związku z tym wprowadzi mi limit na należne odsetki. Przynajmniej tak jest w Polsce...
Chyba jeszcze niewiele oszczędności posiadasz kolego w banku bo tak się składa, że na wiele produktów finansowych w tym lokaty są ograniczenia kwot. Nie będę tu przykładów wyciągał bo to nie jest forum o bankowych produktach, rozglądnij się w realnym świecie...
Zapisane
sorso
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +33/-31
Offline Offline

Wiadomości: 142


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Marzec 15, 2011, 17:43:05 »

Chyba jeszcze niewiele oszczędności posiadasz kolego w banku bo tak się składa, że na wiele produktów finansowych w tym lokaty są ograniczenia kwot. Nie będę tu przykładów wyciągał bo to nie jest forum o bankowych produktach, rozglądnij się w realnym świecie...
Hehehe , nie będę się z Tobą wykłócał ale mogę Ci podać kilka adresów banków na Kajmanach. Zawieź im kontener kasy a oni Cię spytają tylko kiedy mają się spodziewać następnych. Tylko mała uwaga. Może zły przykład lokat dałem bo przecież złoto w skarbcu na IO bardziej do oprocentowanego konta avista pasuje niż do lokaty czy depozytu. A tutaj , wybacz , ale żadnych ograniczeń naliczania % nie ma. Przed oczami mam umowę firmowego konta w Allior. Ani słowa o limitach wypłat z % i kwocie od której % nie będzie wypłacany.Byle kasa czysta a i 100 mld mogę tam trzymać.
Zapisane

Bo taki głupi to ja już nie jestem . Może głupi ale taki to już nie
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Marzec 15, 2011, 18:26:36 »

Sorso, to nie miejsce na dyskusje o produktach bankowych.
Bo mogłabym Ci podać przykłady banków które zmniejszają oprocentowanie depozytów w zależności od wielkości środków posiadanych na koncie. Czym większa kwota tym niższe oprocentowanie.


Może trzeba by taka sugestię zgłosić do władz IO  Grin 

Była by to idealna recepta na takich co trzymają po 100 mln kasy na kontach  Grin
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Marzec 15, 2011, 22:46:27 »

tak sobie czytam i mam swoje pytanie Smiley jak to jest liczone ten cały przychód to co widnieje po najechaniu na ikonkę kasy to co to za kasa, godzinny przychód 24 godzinny Huh?


« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2011, 23:04:28 wysłane przez czuban » Zapisane
Syberianus
Sierżant
**

Karma: +19/-3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 90


..:: Pragniesz pokoju ... szykuj sie do wojny!::..


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Marzec 17, 2011, 15:42:48 »

tak sobie czytam i mam swoje pytanie Smiley jak to jest liczone ten cały przychód to co widnieje po najechaniu na ikonkę kasy to co to za kasa, godzinny przychód 24 godzinny Huh?




O ile chodzi ci o pozycje Przychod z odsetek to co godzine od kwoty jaka posiadasz w imperium naliczane sa odsetki ( w zaleznosci od poziomu badania Kredyt: poziom - 4 = xx [%])
Zapisane


Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!