Imperia Online Poland  
Kwiecień 29, 2024, 06:16:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Ankieta
Pytanie: czy chcesz aby dostęp do diamentów mieli tylko słabsi gracze?
tak - 1 (16.7%)
nie - 5 (83.3%)
jest mi to obojętne - 0 (0%)
Głosów w sumie: 6

Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: diamenty  (Przeczytany 7887 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
szczypior
Major
*****

Karma: +61/-19
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1051



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Maj 03, 2011, 08:02:13 »

pikinier a co to za roznica na ktorym miejscu w rankingu jestes? grasz dla miejsca w TOPce czy dla przyjemnosci i frajdy z gry? uwierz mi ze w top 10 sa straszne nudy-nie ma kogo atakowac i w ogóle zamuła. najlepsza zabawa jest na lowpoincie >Grin Grin
Zapisane

FrostBlue
Szeregowiec
*

Karma: +5/-1
Offline Offline

Wiadomości: 30


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Lipiec 10, 2011, 12:07:05 »

rozwiązanie które podał pikinier jest nierealne do wykonania z tym się można zgodzić ale prawda jest taka że za dużo rzeczy w tej grze jest uwarunkowane ilością posiadanej gotówki , co do tego co napisał amen przy tej liczbie graczy na całym świecie koszty które wymieniłeś są wręcz śmieszne biorąc po uwagę liczbę klientów (pracowałem kiedyś przy podobnym projekcie jak IO GAMES i z autopsji wiem że to co się tutaj dzieje to tylko pazerność tej konkretnej firmy podobnie jak każdej innej tego typu) a co do samego utrzymania, zysków i itp spraw z samych reklam można taki biznes utrzymać i dobrze zarabiać na tym ale jak to mówią daj palec a wezmą cała rękę   ( a tak na marginesie ta gra umiera  śmiercią naturalna więc ktoś postanowił wyssać ile się da z tych ostatnich podrygów organizując turniej IO co nie do końca się powiodło bo jak można sprawdzić po rankingach jest może 3 państwa w których gracze się zaangażowali)
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Lipiec 10, 2011, 17:10:38 »

Witam
W większości gier się płaci i szczególnie mnie to nie boli ,jeżeli jest to w ramach rozsądku. Moim zdaniem IO zaczyna powoli przesadzać z opcjami "ekstra" za pieniążki. Za dwa tygodnie grania z opcją full zapłacimy 160 diamentów + 140 diamentów za 10h ,co da nam 300 diamentów (płacąc sms-mi wydamy 90zł i zostanie nam 60 diamentów) opcja bardziej ekonomiczna na 32 tygodni 1650 za full +  2240 za 10h da nam 3890 diamentów(płacąc kartą za 99,99 euro otrzymamy 4k diamentów ,zostanie co nie co na waciki...). Oczywiście możemy korzystać z różnych "promocji" , prezentów i zaoszczędzić 50% kwoty na bonusy. Wyłączenie graczy z topu z dostępu do 10h mija się z celem. Właśnie gracze z topu są zangażowani w grę i sukces na który nie szczędzą ....
Kiedyś bardzo się opłacało być w top20 ,dzięki dostępowi do 6h produkcji za 2 diamenty (jak dobrze pamiętam)

A teraz kasa ,kasa ,kasa ....

A co do śmierci IO to nie ma się co dziwić ,jak nigdzie nie widać banerów reklamujących ,a gier tego typu jest dużo
Może jak dojdą do wniosku ,ze v5 jest wreszcie skończona  zmienią politykę
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2011, 17:13:47 wysłane przez Demeskinos » Zapisane

czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 17, 2011, 23:36:51 »

Firmy utrzymują się z tych naszych wpłat, okazja na diamenty to tak jak okazją na tym aby się spotkać na soczek. Małe sprostowanie w wersji V5 nie zaobserwowałem iz gracze z top 10 mają 6H produkcję za 2 diamenty. W chwili obecnej jest to zawsze 10 diamentów.
Zapisane
krzysiek8599
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Wrzesień 24, 2011, 21:01:07 »

ja  daje taka sugestie zeby byl jeszcze rynek diamentow tak jak to jest na imperia hero ze mozna sprzedawac. to jest dobre no i bank do ktorego mozna wplacac nadwyzke zlota  Huh? Huh? Huh?

 ;D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2011, 21:04:17 wysłane przez snakepozna » Zapisane
krzysiek8599
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Wrzesień 24, 2011, 21:08:34 »

jak mozna kupic to i sprzedac mozna tez diamenty na ryku Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed tez taka powinna byc mozliwosc
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 24, 2011, 21:25:12 »

Druga opcja tylko pogorszyła by los wojowników. Ale rynek diamentów to całkiem ciekawy pomysł. W większości gier można kupować coś takiego. Programistom nic by to nie zaszkodziło bo i tak te diamenty musiałby ktoś kupić. Wystarczyłoby tylko ustalić cenę minimalną.
Zapisane

krzysiek8599
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Grudzień 19, 2011, 20:00:57 »

tu sie zgodze ze powinien byc rynek diamentow oraz bank zeby zlotko mozna bylo wplacac >Grin >Grin >Grin >


proszę nie spamować, pozdrawiam snakepozna *freak*
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2011, 20:24:51 wysłane przez snakepozna » Zapisane
AberMon
Porucznik
***

Karma: +75/-99
Offline Offline

Wiadomości: 209


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Grudzień 21, 2011, 18:07:32 »

w dawnych zamierzchłych czasach 10h prod można było nabyć za 10 kredek . ale top 20 mógł otrzymać tylko 6h prod za tę samą cenę . miało to jakoby wyrównywać szansę graczy . potem to znieśli i wrócili do obecnej wersji
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Grudzień 21, 2011, 18:22:31 »

Aber nieprawda.

Kiedyś, top20 miał 6h produkcję za 2 kredki, reszta 10h za 10 kredek.
I powiem ci, że wcale to nie było dobre rozwiązanie, jedni uważali że jest ok, inni żałowali że "tracą" mimo wszystko te 4h produkcję Smiley
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
AberMon
Porucznik
***

Karma: +75/-99
Offline Offline

Wiadomości: 209


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Grudzień 21, 2011, 20:30:03 »

aaaaa no tak pamięć ludzka bywa zawodna na swe usprawiedliwienie mam tylko tyle że nie używam kredek Smiley ale w każdym razie coś takiego było a o cenę kredek nie będę się sprzeczał choć coś mi tam się pitoli pod kopułą że za 6h było chyba 4 kredki  ? a czy było to dobre czy złe trudno mi powiedzieć dla mnie najlepiej by było jak by w ogóle znieśli tę 10h produkcję
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2011, 20:32:50 wysłane przez AberMon » Zapisane
pork
Szeregowiec
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Luty 27, 2014, 18:50:18 »

Witam dlaczego zmieniła sie ilośc diamentów,które mozna kupic nie było żadnego infa w tej sprawie nic zero
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Luty 27, 2014, 19:09:48 »

Info jest podczas kupowania diamentów. Kto kupuje ten widzi komunikat   Wink
Zapisane
pork
Szeregowiec
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Luty 27, 2014, 21:00:50 »

Tyle to ja wiem tylko zmieniła się ilość kredek jaką dostajesz przy kupnie i dlatego sie pytam czy to jakiś błąd czy zmiana na stałe i dlaczego nie było żadnego info w tej sprawie?Huh?Huh?
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Luty 27, 2014, 22:29:44 »

Ale jakie info miało być ? Dla kogo te info miałoby być ?  
Jeśli uważasz, że dla tych którzy kupują diamenty to przecież info z ilością diamentów jest podczas ich kupowania.
Nie dadzą informacji dla ludzi niekupujących typu - Uwaga ! Od dziś zapłacisz więcej za diamenty Wink
Osoby które kupowały i kupują diamenty takie info widzą podczas zakupów, a dla kogoś kto nie kupuje diamentów taka informacja jest zbędna.

Informacja na temat ceny i ilości diamentów pojawia się dla konkretnej grupy ludzi czyli dla tych co wyrażają chęć ich kupna.

Jak dla mnie sprawa jest prosta - chcesz kupić diamenty to wchodzić w odpowiedni moduł i widzisz ich cenę oraz ilość. Dobrze , że nie informują każdego gracza bo to byłby spam  Grin



« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2014, 22:37:49 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!