Imperia Online Poland  
Czerwiec 04, 2024, 18:04:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 469276 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
swistak34
Porucznik
***

Karma: +29/-77
Offline Offline

Wiadomości: 189



Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : Czerwiec 16, 2011, 09:13:35 »

w co ty wieżysz , wiem to z autopsji że lana niema honoru i wiedziała że taka jest interpretacja a nie inna i nie wyjasniła nic nikomu bo było to w jej interesie . sama wysłała atak przed 15 na gandalfa na pl9 bo wiedziała ze raczej nikt niebedzie pilnował bo poco pilnowac ataków i konta o 18 jak jest zawieszenie broni od 15 . można sobie robic cos co sie odwlekało od dawna , a tu nie spodzinaka. ale jak były włamy w jej soju i niby ktos tam porobił straty u jej kolegów to prosiła wszaystkich zeby nie takowali ich . ale tego już dosyc teraz jak dostane taka wiadomosc ze komus z kolegów lany sie włamali na konto to tymbardziej taki koles bedzie jechany dlazasady . nienawidze chmstwa i bede z nim walczył i koniec.  Cool
święta racja >Grin
Zapisane
fikimiki
Sierżant
**

Karma: +23/-11
Offline Offline

Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : Czerwiec 16, 2011, 09:33:35 »

Co ja myślę - o tym:
Lana wysłała atak - zaryzykowała i wygrała a Gandalf ściągnął wojsko do centrum (czego nie rozumiem) bo miał po twierdzach 3 razy go rano plądrowałem i szpiegowałem. Przy 4 plądrze był jakiś ruch wojsk więc zawróciłem i widocznie Gandalf zapomniał - zostawił wojo bez opieki i Bumm....Szpeigowałem Gandalfa 14.59 i wojo stało. Po prostu nie pilnował wojska i tyle.
Zapisane
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : Czerwiec 16, 2011, 09:38:52 »

Danielos, co do honoru to najlepiej go obrazuje ranking pl9



Uploaded with ImageShack.us
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
mirgon
Gość
« Odpowiedz #63 : Czerwiec 16, 2011, 09:41:51 »

Danielos, co do honoru to najlepiej go obrazuje ranking pl9



Uploaded with ImageShack.us


Lana to nie miejsce na prywatne porachunki, wystarczy że my użytkownicy się nie pilnujemy - ale Wy MODERATORZY - to już chyba moglibyście!!!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2011, 09:43:45 wysłane przez mirgon » Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : Czerwiec 16, 2011, 09:44:32 »

Mirgon - A czy Ty nie rozumiesz nadal co napisałam odnośnie tłumaczeń??
Może dojść do złego zinterpretowania tekstu bo jest to tłumaczone z bułgarskiego na angielski i dopiero na polski... Natomiast Ty się czepiasz.. no właśnie tylko po to aby się czepić...  Ja jakoś potrafiłam się dopytać CM czy ataki będą przerywane... coś w tym jest dziwnego?
Ale rozumiem, że pozjadałeś wszystkie rozumy i nigdy się nie mylisz, nie popełniasz błędów czy coś źle zrozumiesz....

Ja tylko proszę o panowanie nad językiem i emocjami, nie obarczanie winą osób, które nie mają z tym nic wspólnego.
Dla mnie chore jest to, że nie potrafiąc pogodzić się z porażką, atakujecie tutaj na forum (bo rozumiem że pan mirgon także gra na pl9)... Jak jeździliście po naszych kontach jak tylko chcieliście (mnie atakowały osoby które miały prawie 5 razy więcej pkt ode mnie  Shocked) to było pięknie ładnie, na pewno byliście dumni z tego, że sobie skarbonki znaleźliscie. Natomiast jak my zaczeliśmy atakować mimo że macie nadal nawet po x2 więcej punktów i tracicie armię za armią to już jest źle i trzeba wymyślić że wykorzystujemy kontakty i kontakciki czy jeszcze jakieś inne układy, zapewne z samymi twórcami gry... To jest najbardziej przykre w tym wszystkim. Wy coś możecie, my nie... bo własnie nie wiem czemu... Sad


Saylor, jeszcze raz mówię - tłumaczenie... przykro mi ale ja za to nie odpowiadam. Staram się graczom pomagać na każdym kroku, ale widać że niepotrzebnie bo zawsze coś nie będzie pasowało... zawsze znajdą się osoby które bezczelnie bedą oskarżać o jakieś dziwactwa...
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Aldrixx
Szeregowiec
*

Karma: +2/-3
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : Czerwiec 16, 2011, 09:50:33 »

Jak dla mnie to był atak w ciemno na armie z którą się przegrywa w stylu samobójczym. Dziwaczna metoda atakowania dla doświadczonego gracza. A co by się stało gdyby gandalf ustawił cała armie na drodze lany co? Skąd wiedziała by czy zawrócić czy nie, przy zablokowanym szpiegowaniu? Była by masakra lany w idiotycznym ataku. Pech chciał że akurat o właściwej godzinie gandalfa nie było. Chyba za pani lana ma jakieś źródła informacji na temat ruchów armii swoich przeciwników o których my nie wiemy?
Zapisane
fikimiki
Sierżant
**

Karma: +23/-11
Offline Offline

Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : Czerwiec 16, 2011, 09:52:59 »

Zaryzykowała - to element gry wygrala z morale 50 - a stan armii Gandalfa znala dzieki mojemu szpiegowaniu - balismy sie tylko czy czegos nie zmobilizuje. Ale jak wiadomo w v5 wygrywa sei i z 20 morale Smiley
Zapisane
fikimiki
Sierżant
**

Karma: +23/-11
Offline Offline

Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : Czerwiec 16, 2011, 09:56:14 »

Mysle ze przy kolejnym wstrzymaniu atakow trzeba napisac ze ataki wysalne przed godziną X dojdą do celu - i to rozwiąże problem na przyszlość Smiley
Zapisane
Aldrixx
Szeregowiec
*

Karma: +2/-3
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : Czerwiec 16, 2011, 09:56:49 »

Ferrou: "mnie atakowały osoby mające 5x pkt."
Teraz to ty piszesz farmazony.
Zapisane
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : Czerwiec 16, 2011, 10:01:54 »

Panowie uspokój cie się.
Faktycznie to nie miejsce na osobiste porachunki i wyjaśnienia.
Wątek dotyczył blokady ataków i chyba już wszystko zostało wyjaśnione.

Dyskusję na temat mojego ataku na Gandalfa proponuje przenieść do właściwego wątku w "raportach z gry"
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Aldrixx
Szeregowiec
*

Karma: +2/-3
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : Czerwiec 16, 2011, 10:03:08 »

Zmobilizuje co fiki?
Własnie miał zmobilizowane jeszcze 50k katów, które stało gdzie indziej i mogło w każdej chwili przez 3h przemieścić się na spotkanie z laną i wtedy by umoczyła. Sory ale ten atak był głupi. Wystarczyło żeby gandalf się zalogował skupił wojsko w jednym miejscu i lana dostała by w Smiley. Takich niepewnych ataków w ciemno na przegrana się nie robi.
Zapisane
mirgon
Gość
« Odpowiedz #71 : Czerwiec 16, 2011, 10:03:47 »

Panowie uspokój cie się.
....
Tak jakby Panie zawsze były spokojne... Wink
Zapisane
fikimiki
Sierżant
**

Karma: +23/-11
Offline Offline

Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : Czerwiec 16, 2011, 10:11:48 »

Zmobilizuje co fiki?
Własnie miał zmobilizowane jeszcze 50k katów, które stało gdzie indziej i mogło w każdej chwili przez 3h przemieścić się na spotkanie z laną i wtedy by umoczyła. Sory ale ten atak był głupi. Wystarczyło żeby gandalf się zalogował skupił wojsko w jednym miejscu i lana dostała by w Smiley. Takich niepewnych ataków w ciemno na przegrana się nie robi.

No to się jej udało bo ja tych 50 kat nie zauwazylem w innych prowkach tym bardziej ze Gandalf lapal mi szpiegów jak szalony Smiley
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : Czerwiec 16, 2011, 10:20:32 »

wydzieliłam wątki, tutaj zapraszam do dyskusji na temat działań na pl9 Smiley


Ferrou: "mnie atakowały osoby mające 5x pkt."
Teraz to ty piszesz farmazony.

przepraszam, pomyliłam się. Osoby, które mają 4 razy więcej punktów ode mnie... przykład: Rybson, pkt 2,5mln, ja 600k Smiley
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Aldrixx
Szeregowiec
*

Karma: +2/-3
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : Czerwiec 16, 2011, 10:25:04 »

wydzieliłam wątki, tutaj zapraszam do dyskusji na temat działań na pl9 Smiley


przepraszam, pomyliłam się. Osoby, które mają 4 razy więcej punktów ode mnie... przykład: Rybson, pkt 2,5mln, ja 600k Smiley

To trzeba było mieć armię i się bronić to przy karach jakie są za taki atak przegrał by.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!