Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 11:43:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467740 razy)
0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Marzec 26, 2011, 16:46:24 »

Wojny z sojuszami glownie z TOP10 to fajna zabawa no i poszly za tym wyniki: 13 wojen na aktualnych zasadach i same wygrane Grin Jedna wtope na poczaku mielismy na starych zasadach ze caly sojusz w zasadzie mogl zwiac na urlop no i nie bylo jak punktow zdobyc na wrogu Undecided

Wiedze jakas tam mam, sporo czytalem, sprawdzalem, liczylem, no powiedzmy ze spedzilem nad tym "troche" czasu. To co wiedzielem to staralem sie zamieszczac w instrukcji i w miare ja uaktualniac a to co napisalem powyzej postaram sie ujac jakos i dopisac jutro. No jestem takim "dinozaurem", nie jestem tez najmlodszy ... 30 lat w tym roku skoncze  Embarrassed Sama gra to jakies tam hobby ... konta co prawda juz nie mam ale na forum jeszcze jakis moze niecaly miesiac posiedze.
Zapisane

Na emeryturze Wink
Noran
Szeregowiec
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Wiadomości: 19


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Marzec 27, 2011, 00:43:03 »

W dniu dzisiejszym przestał istnieć sojusz Heimat, znajdujący się 3 dni temu w top5. Skutek dwudniowej wojny z Lechitami Wink
Zapisane
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Marzec 27, 2011, 19:04:01 »

szkoda Amen iż zrezygnowałeś z gry Smiley po nie kąt tak sobie Ciebie obserwowałem gdyż grałeś zupełnie inaczej niż ja. Ja po doświadczeniu na 82 doszedłem do wniosku iż Imperianami to raczej się nie walczy na początku troszkę trzeba się pomęczyć aby sobie nimi w ten sposób pograć(nie dla każdego). Jakie są twoje przemyślenia podsumowując grę nimi ??

Gram sobie teraz Nomadem na pl10 i dla kogoś kto chce walczyć to nacja jest dobra w chwili obecnej gra się liniowo(z małymi potknięciami)  nie trzeba sobie zawracać głowy prawie niczym. Zacząłem sobie tam gre dobrych kilka dni po rejestracji na czysto bez niczego nawet nie korzystałem z tego bonusu 20k złota rejestrując się gdzieś tam. W chwili obecnej jestem już prawie w top 20, gra się nimi znacznie łatwiej niż imperianami na tym etapie gry.

Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Marzec 27, 2011, 20:23:50 »


Lekcja 3.

Ostatnio demeskinos przyslal mi na PW wyliczenia ze cos jest nie tak z atakiem lucznikow. Wyliczenia mial dobre, z reszta on bardzo dobrze liczy - ale tam nie wiedzial paru rzeczy a ja na wyliczenia graczy biore pewne poprawki. Nie wiem czy zauwazyliscie ale w grze jest do skolonizowania taki surowiec jak wegiel. Bogate zloze wegla 10%. Tam pisze ze daje ono 10% do ataku piechoty ... no fajnie ... pytanie jak ten bonus sie ustawia? Sam nie wskakuje przeciez ... no tam mozna dac w kalku +2 do walki wrecz z tym ze jak to zrobimy to damy tez te +2 i konnicy. Okazuje sie ze na dzien dzisiejszy to zloze wegla daje bonus chyba wszystkim jednostkom w polu czyli +10% do walki wrecz i dla koni i dla mieczy ... do lukow akurat pewny nie jestem ... ale mnie juz niewiele zdziwi. Za jakis czas dodana zostanie zakladka w kalkulatorze i zostanie to naprawione. Do tego czasu trzeba troche uwazac.

[

Cześć
Ja się odniosę do lekcji 3
Kalk to bubel i max atak jaki możesz wstawić to 20...
Bonus do ataku nie działa ;(
Zapisane

AberMon
Porucznik
***

Karma: +75/-99
Offline Offline

Wiadomości: 209


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Marzec 30, 2011, 01:17:37 »

 to ślicznie czyli jako posiadacz koloni z węglem to mogę sobie jedynie wirtualnie nim w piecu napalić , zakładając optymistycznie że eurokomuna nie dowali mi jeszcze limitów za CO2  bo wtedy to i w piecu nie popalę > ciekawe czy administracja oda mi towar zainwestowany w kolonizację tego cuda
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Marzec 30, 2011, 08:28:13 »

to ślicznie czyli jako posiadacz koloni z węglem to mogę sobie jedynie wirtualnie nim w piecu napalić , zakładając optymistycznie że eurokomuna nie dowali mi jeszcze limitów za CO2  bo wtedy to i w piecu nie popalę > ciekawe czy administracja oda mi towar zainwestowany w kolonizację tego cuda

Raczej nie liczyłbym na to Wink
Miejmy nadzieje ,że administracje "ruszy sumienie" i wyjaśni ten problem niebawem
Zapisane

elmiq
Szeregowiec
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Wiadomości: 9


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Marzec 30, 2011, 16:58:34 »

Może Amen jednak wrócisz ?  Smiley Mój sojusz z niewiadomych mi powodów właśnie zadeklarował wam wojnę - dostanę w pie**** na całej linii, ale co tam, kto by mnie o zdanie pytał  Grin Nieważne, że lana ma 2x więcej punktów niż ja itd. Grin Grunt to walczyć i polec Grin



Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Marzec 30, 2011, 18:58:13 »

Może Amen jednak wrócisz ?  Smiley Mój sojusz z niewiadomych mi powodów właśnie zadeklarował wam wojnę - dostanę w pie**** na całej linii, ale co tam, kto by mnie o zdanie pytał  Grin Nieważne, że lana ma 2x więcej punktów niż ja itd. Grin Grunt to walczyć i polec Grin





Lana się Tobą "zaopiekowała" bo miała taką możliwość (95% sami jesteśmy sobie winni) ,a na wojnie to jeszcze jej wpadnie przychód.
Nie ma co się załamywać ,bo sztuką jest otrząsnąć się z porażki i walczyć dalej...
Zapisane

Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Marzec 30, 2011, 19:41:19 »

No to mamy wesoło - kolejny sojusz wypowiedział nam wojnę  Grin

Wszyscy kochają darmówki.

Amen, wracaj. Bo już do mnie piszą że za Twoich rządów nie mieliby z nami wojny  Grin Grin
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Marzec 30, 2011, 20:00:45 »

No niestety zdania nie zmienie. Nawet gdybym je zmienil to i tak na koncie nic nie zrobie bo nalozon zostal ban wieczny:
Cytuj
Your account has been blocked by the administrators, for more information write to support@imperialsupport.org.

Jako GM na forum bede jeszcze przez miesiac a potem koncze kariere gracza calkowicie  *pardon* IO nie bylo moja pierwsza gra ale bedzie ostatnia  Undecided
Zapisane

Na emeryturze Wink
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Marzec 30, 2011, 20:23:21 »

Chyba się  zapłaczę   Cry  Cry  Cry


3 wojny a ciebie nie będzie.
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
elmiq
Szeregowiec
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Wiadomości: 9


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Marzec 30, 2011, 20:26:42 »

Lana się Tobą "zaopiekowała" bo miała taką możliwość (95% sami jesteśmy sobie winni) ,a na wojnie to jeszcze jej wpadnie przychód.
Nie ma co się załamywać ,bo sztuką jest otrząsnąć się z porażki i walczyć dalej...

Jak dotychczas to jeszcze tej wątpliwej przyjemności nie miałem Smiley  I nie tyle się załamuje, co zastanawiam nad sensem takiej decyzji odnośnie wojny Tongue A poza tym rozmawiam z wrogiem  >Grin
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Marzec 30, 2011, 22:22:39 »

Macie wojne to nie ma się co dziwić ,ze są jej ofiary.
Już na samym początku jak Lana wybrała nomadziaka można było się spodziewać ,ze przeciwnicy będą mieli gorąco (dosłownie) Grin
A osobiście radze pilnować wojska bo to dopiero pierwszy dzionek


Zapisane

elmiq
Szeregowiec
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Wiadomości: 9


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Marzec 31, 2011, 09:23:06 »

Macie wojne to nie ma się co dziwić ,ze są jej ofiary.
Już na samym początku jak Lana wybrała nomadziaka można było się spodziewać ,ze przeciwnicy będą mieli gorąco (dosłownie) Grin
A osobiście radze pilnować wojska bo to dopiero pierwszy dzionek
Tu nie chodzi o samą wojnę, a o to, że lider wypowiada ją bez wiedzy kogokolwiek innego w sojuszu. Po prostu sobie wypowiedział wojnę bo miał taki kaprys Smiley Ciekawe jakby się sprawdziło rozwiązanie, głosowania odnośnie wojny i konieczność przekroczenia np. 30% progu sumy punktów sojuszników, aby samo jej wypowiedzenie zostało zaakceptowane.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2011, 09:27:28 wysłane przez elmiq » Zapisane
snakepozna
Generalny Operator Czata chłopiec z Reymonta street
Global Moderator
*

Karma: +118/-31
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1834



Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Marzec 31, 2011, 13:35:22 »

Haha słyszałem, że macie ciepło na tej wojnie i jeszcze pokahontas odszedł do Lany i spalił Wam lidera  Grin Grin Grin
Zapisane

opis opisujący opisowość opisanego opisu ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
...nie walczę z idiotami.... mają przewagę liczebną Smiley
Strony: 1 [2] 3 4 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!