Imperia Online Poland  
Czerwiec 04, 2024, 20:12:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 469302 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
konrasta
Szeregowiec
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #2505 : Wrzesień 04, 2013, 21:44:36 »

PRV zobacz
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2506 : Wrzesień 04, 2013, 21:47:08 »

Artur, chciałbym umieć tak atakować, żeby na 2min przed ruchem przeciwnika znać jego zamiary Smiley

Ale w czym jest problem ?  Przecież czasami brakuje sekund  , a  nie minut  aby coś podstawić czy wycofać. powołujecie się na coś co może być  przypadkowe. To nie jest argument.  Wystarczyło znać karto longa  aby wiedzieć ile  te wojsko bedzie szło. No i co najważniejsze - jeśli mieliby kreta  to zburzyliby ten czs  od razu aby mieć problem z głowy .  po co zwlekali ? To nic nie zmieniało ....

PRV zobacz

Czytałem i odpisałem Wink
Zapisane
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2507 : Wrzesień 04, 2013, 21:49:28 »

tak czytając odpowiedzi to nadal jest tak , że My ( była Husaria ) to jest zło
nie umiemy grać , tylko krety , krety , krety .....
a wszyscy wokół są ok
wokół kręcą i jest ok a My graliśmy czysto i nadal Signum to zło bo to krety ( była Husaria )
kamilek u nas wyleciał za to , że dał d... i wydało się , że pilnuje kogoś z wawel
pilnował ale , ale info nie szło do nas tylko dalej - nie wiadomo gdzie
kamilek krecił w wawel i pewnie jego pilnujący z wawel u nas i informowali kogo trzeba
za Kamilkiem wyleciał ten , który miał kamilka za pilnującego
dostał ultimatum - urlop do końca ery albo wyrzucebnie z sojuszu i kamil kliknął mu urlop
nadal chciał info z trybuny
pewnie wyleciał z sojuszu niewinny , ale któż to wie czy na pewno ....
Zapisane
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2508 : Wrzesień 04, 2013, 21:51:45 »

dzisiaj wyleciał kolejny kret - nawet się nie skarżył
wiedział , że go namierzamy
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2509 : Wrzesień 04, 2013, 21:52:01 »

tak czytając odpowiedzi to nadal jest tak , że My ( była Husaria ) to jest zło
nie umiemy grać , tylko krety , krety , krety .....
a wszyscy wokół są ok
wokół kręcą i jest ok a My graliśmy czysto i nadal Signum to zło bo to krety ( była Husaria )
kamilek u nas wyleciał za to , że dał d... i wydało się , że pilnuje kogoś z wawel
pilnował ale , ale info nie szło do nas tylko dalej - nie wiadomo gdzie
kamilek krecił w wawel i pewnie jego pilnujący z wawel u nas i informowali kogo trzeba
za Kamilkiem wyleciał ten , który miał kamilka za pilnującego
dostał ultimatum - urlop do końca ery albo wyrzucebnie z sojuszu i kamil kliknął mu urlop
nadal chciał info z trybuny
pewnie wyleciał z sojuszu niewinny , ale któż to wie czy na pewno ....


Nie rób z siebie męczennika.
Nie wiem kto to kamilek i do czego nawiązujesz.
Nie pisz, że ktoś ma kjreta jak nie masz dowodów.

I daj w końcu wyjaśnić sprawę czy Nocni mogli Was skanować czy nie. Jeśli mogli to nie macie nic na usprawiedliwienie straty zamku.

Zapisane
s13tiger
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #2510 : Wrzesień 04, 2013, 21:53:13 »

Artur, chciałbym umieć tak atakować, żeby na 2min przed ruchem przeciwnika znać jego zamiary Smiley


konrasta ale idąc tym tokiem myślenia to jak pewien czas temu dorwaliście coś armii pod poł. wsch.
to zbiegiem okoliczności można też nazwać to jak wpadliście 3 sec po rozpakowaniu się wojska przeskakującego ze zgromadzenia na zgromadzenie Smiley
Zapisane
konrasta
Szeregowiec
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #2511 : Wrzesień 04, 2013, 21:55:18 »

Artur, podałem Ci już kontrę, zapewne Nocni za szybko nie podadzą Ci swoich danych a to dlatego, że nocni nie wbijają się szpiegiem do Longa i cała ta akcja to jawne potwierdzenie, że ktoś nieźle strzelał z ucha i wszystko było perfekcyjnie dograne. CZ zniczony na chwilę przed zasileniem. Korzyść dla nocnych, bo armia posiłkowa dłużej wracała ale nie pomyśleli, że to dowiedzie, że nie grają czysto
Zapisane
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2512 : Wrzesień 04, 2013, 21:55:34 »

Artur - ja nie o zamku ! o kretach
Kamilek to przykład usunięcia kreta - bo sam się wydał
czy w wawel nie korzystali z info u nas od kamilka czy jego pilnującego
w wawel nadal siedzi kret - tylko nie wiadomo - krecił przez kamilka dla wawel czy oboje krecili dla kogoś dalej
zbadać w wawel tego nie możemy
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2513 : Wrzesień 04, 2013, 21:59:31 »

Artur, podałem Ci już kontrę, zapewne Nocni za szybko nie podadzą Ci swoich danych a to dlatego, że nocni nie wbijają się szpiegiem do Longa i cała ta akcja to jawne potwierdzenie, że ktoś nieźle strzelał z ucha i wszystko było perfekcyjnie dograne. CZ zniczony na chwilę przed zasileniem. Korzyść dla nocnych, bo armia posiłkowa dłużej wracała ale nie pomyśleli, że to dowiedzie, że nie grają czysto


To na PW  to jakieś załatwianie pod stołem.  Sprawdźmy tu , publicznie kontrę Longa i najwyższego szpiega w Nocnych. Jeśli bez problemu Was skanują to nie macie racji. Jeśli nie dają rady Was skanować to Wam uwierzę bo bez skanu zamki odbierają tylko oszuści.
Zapisane
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2514 : Wrzesień 04, 2013, 22:01:00 »

Artur - zamek to już historia , sami nocni nie byli w stanie tego odbić
rozumiem porozumienia i zasilenia woja dla nocnych z wawel
robiłem kontrwywiad przy atakach i swoje wiem , żadnego szpiega nie widziałem
chodzi o krety - krety popełniają błędy i działania nie przemyślane z czs
padłyby obo - ok , eliminacja punktów zaopatrzenia ale pada tylko jeden konkretny , drugi dopiero po zdobyciu zamku
jak wierzyć w czystość gry i brak pochodnych worsol_A i veriface pod innymi loginami

Zapisane
inka11o
Szeregowiec
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #2515 : Wrzesień 04, 2013, 22:04:23 »

Witajcie wszyscy serdecznie nie jestem tu zbytnio lubiana ale no cóż nie trzeba się kochać by grać w tą samą grę Smiley zauważyłam jedno jako nowicjuszka gracze którzy uważają się za dobrych i takimi są mają dość wąskie podejście do porażek i dla własnego uspokojenia szukają wytłumaczenia dla przegranej w bitwie priwa czy w bitwie sojuszowej Np mamy kreta bo jagby inaczej ( ja przegrałem /łam nie możliwe na pewno kret) i tak się to właśnie przejawia pamiętajmy to tylko gra na necie prawdziwa gra to życie ono nie wybacza przegranej i tego trzeba się bać Sad reszta to zabawa i bawmy się dalej i nauczmy się przegrywać będzie nam wszystkim łatwiej pozdrawiam Inka  *kissgirl*
Zapisane
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2516 : Wrzesień 04, 2013, 22:04:32 »

Long wali już forum , grał czysto a i tak jest poniżany - rozumiem go
może uda się wstawić wyłapanie szpiegów u niego od nocnych z raportów ale czy Long zechce ??
tyle razy już go obrażano - że to pomiot kreta a gra czysto do końca
Nie robię z siebie męczennika - przedstawiłem tylko dowody na krety w poprzedniej erze , z kontami na które są "kwity kreta" a i ta niczym się nie różni od poprzednich
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2517 : Wrzesień 04, 2013, 22:04:43 »

Artur - zamek to już historia , sami nocni nie byli w stanie tego odbić
rozumiem porozumienia i zasilenia woja dla nocnych z wawel
robiłem kontrwywiad przy atakach i swoje wiem , żadnego szpiega nie widziałem
chodzi o krety - krety popełniają błędy i działania nie przemyślane z czs
padłyby obo - ok , eliminacja punktów zaopatrzenia ale pada tylko jeden konkretny , drugi dopiero po zdobyciu zamku
jak wierzyć w czystość gry i brak pochodnych worsol_A i veriface pod innymi loginami



Ja po prostu znam człowieka który zabierał Wam zamek. I wierzę w jego umiejętności. Ręczę za niego, że zrobił to czysto jednak chciałbym sprawdzić to z tym skanowaniem aby mieć pewność, że zrobił to bez kreta. Nie wycofujcie się - sprawdźmy sprawę ze skanami. Jeśli Nocni faktycznie odbierali zamki bez skanów bo wtapiają to ustawimy ich w szeregu z jackiem i czaperem.
Zapisane
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2518 : Wrzesień 04, 2013, 22:06:03 »

Inka - masz wielką słuszność w tym co napisałaś
jednak honor w życiu i w grze mają ogromne znaczenie
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2519 : Wrzesień 04, 2013, 22:07:40 »

Long wali już forum , grał czysto a i tak jest poniżany - rozumiem go
może uda się wstawić wyłapanie szpiegów u niego od nocnych z raportów ale czy Long zechce ??


Ale co on wyłapywał i kogo ?  Wyłapywał sojuszowe lub słabe indywidualne. Dobrego szpiega indywidualnego nie wyłapywał i myslał, że nie da się Was przeskanować .
Zapisane
Strony: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!