Imperia Online Poland  
Czerwiec 04, 2024, 17:57:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 469274 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1935 : Grudzień 16, 2012, 10:59:16 »

Jeszcze żyję i ciągle z Tobą rozmawiam - wiem, wiem ostatnio urwałem bajerę ale dłuuugo "szukałem domu" po andrzejkach (ciekawe co u Demesa Grin )
Ogólnie to chała bo na nic nie mam czasu. Nawet MISTRZUNIO1 nie mogę przypilnować Grin  A tak serio to z tego miejsca graty dla niego za ostatnie wojaże Wink 


Dziękuje za troskę , chyba żyję ... dwie ręce , dwie nogi ... czyli chyba wszystko ok.
Widzę ,ze odżył troszeczkę wątek.
Nie zajmujcie sie przeszłością ,a przyszłością Grin
Niech wygra lepszy
PS.  Mam nadzieję ,ze jestem dobrą skarbonką Wink

Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1936 : Grudzień 18, 2012, 09:51:25 »

O takiej przeszłości się nie zapomina, Bóg wybacza ale my nie  Grin
No i co najważniejsze ... aby dobrze było w przyszłości trzeba wyciągnąć wnioski z przeszłości  Wink

Ps. Znajdę chwilę to wrzucę kilka raportów aby jakiś watek nawiązywał do tematu Smiley
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1937 : Grudzień 18, 2012, 14:26:24 »

Bo o Wikingach się nie zapomina Wink
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
longwehicle
Sierżant
**

Karma: +13/-10
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #1938 : Grudzień 18, 2012, 15:54:46 »

... i zaprawdę powiadam Wam, nadejdzie dzień że ujrzą, łopoczące na horyzoncie białe żagle łodzi nadpływających z północy...  Grin

Nie wiedziałem, że procent posiadania mapy zależy od jakichś federacji ale jeżeli tak to zaraz kilka podpiszemy  Grin
A tak poza tym to mylisz zdarzenia z poprzedniej ery albo udajesz, że mnie nie zrozumiałeś. Wyjechałeś coś o osiągnięciach husarii więc napisałem co o tym myślę. Trafiłem w dziesiątkę - bo nic byście nie ugrali gdyby Wikingowie nie robili za Wasz parasol. My takiego nie mamy bo lepiej bez niego mieć 7% niż chować się za czyimiś plecami krzycząc - WYGRAŁEM ! ZDOBYŁEM ! Jak dla mnie to Wikingowie wygrali bo lali i Was i Wawel, a zamki ? Procenty ? Odpocznij ...
Sorry, byliście mistrzami - w uciekaniu na urlop podczas wojen i podpalaniu się wg. grafiku  *freak*

Zaprawdę powiadam ci, wqurzyłeś ukryte zło, powstanie Long niczym Feniks z popiołów i zaprowadzi porządek na tym świecie. Nastanie era Longera i jego przymarzniętych balist  >Grin ... przymrozki puściły więc podnieś bramki lepiej Arczi  *hahaha*

 a teraz trochę na poważnie(ale nie za bardzo poważnie), źle zrozumiałeś Gyobu...
pisząc:
husaria juz raz udowodnila ze potrafi majac 5 wojakow i nie wygladalo to tak zalosnie jak teraz, cos mi sie wydaje ze era sie skonczy po 12 miesiacach bez wiekszej dominacji
Miał chyba na myśli naszą wojenke z Wawel i nasz zryw, chęć walki. Nie poddaliśmy się, sojusz farmerów powstał i dał kopa uzurpatorom (nie powiem w co)  Tongue
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1939 : Styczeń 13, 2013, 17:37:07 »

Cześć Smiley

Co tam się dzieje na PL9? Smiley Jak tam siły się ulokowały? Tongue Kto jest z kim a kto przeciw i dlaczego? :PPPP Era kiedy się kończy? Tongue

Raczej farmeriadę uprawiacie widząc po pkt wojskowych :PPP

Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1940 : Styczeń 14, 2013, 23:36:07 »

Kompletnie nic się nie dzieje. Są tam jakieś bitki od czasu do czasu ale ogólnie to bardziej gra destrukcyjna niż jakieś wojskowe szaleństwo Wink Brakuje typowo militarnego sojuszu.
Czekam na koniec ery bardziej niż kiedykolwiek. Chyba PL9 stało się czymś w rodzaju serialu telewizyjnego. Zresztą od kiedy WOJNY między sojuszami zamieniono na WALKI O ZAMKI to taka chała się zrobiła.
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1941 : Luty 01, 2013, 14:14:49 »

No ładnie ... profile niektórych niezwykle popularnych gracz zrobiły się forum dyskusyjnym Grin
Artur moze wiesz coś na ten temat Wink


Jestem ciekaw ,czy już tort w postaci zamków już podzielony ,a może szykuje się rewolucja ?
Zapisane

kat3ana
Porucznik
***

Karma: +9/-10
Offline Offline

Wiadomości: 108


Zobacz profil
« Odpowiedz #1942 : Luty 13, 2013, 00:48:07 »

Nocny24h - Dla skarbcu sojuszu 1 832,1M
HusariaPL   Nocny24h   12.02.2013 03:30   548 996   - 406 531
Zapisane
longwehicle
Sierżant
**

Karma: +13/-10
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #1943 : Luty 13, 2013, 15:47:42 »

no to Torcik waflowsko-nocnikowo-zamkowy podzielony  *hahaha* niestety centralny wrócił do Klausa i spółki ale myślę że to kwestia czasu i wróci w ręce prawowitych spadkobierców Wielkiej Hordy i Husarii E2 >Grin
Gwoli wyjaśnień:
Nocny24h - Dla skarbcu sojuszu 1 832,1M
HusariaPL   Nocny24h   12.02.2013 03:30   548 996   - 406 531
Chodzi tu oczywiście o wynik wojny (406 531 - 548 996 dla lepszych) i pśtryczek w nos jaki dostała dyjamentowa potęga pl9  *hahaha* po raz kolejny Husaria dała nauczkę agresorom... kto następny?
...natomiast te cyferki 1 832,1M to dodatkowy bonus za wygrane walki armii sojuszowej który znalazł się w skarbcu Husarii w postaci złotka, o materiałach budowlanych już nie wspomnę. Tak, tak... prawie 2 miliardy w złocie  *freak*
 Dziękujemy pokonanym za ciekawą realizację i polecamy się na przyszłość.
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1944 : Luty 13, 2013, 16:42:11 »

Gdybyście wygrali uczciwie, bez swoich "szpicli", to bym pogratulowała. Ale kolejną erę raczej uczciwie grać nie potraficie. Artur swoim uporem i determinacją odzyskał zamek, który przejęliście stosując niemoralne metody.
A spadkobiercami Hordy i Husarii jesteście - mając w każdym większym sojuszu swoich ludzi, którzy udając "przyjaciół" sprzedają Wam informacje.....  *WALL*


Zagrajcie choć raz fair play...
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Gyobu
Szeregowiec
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Wiadomości: 34


Zobacz profil
« Odpowiedz #1945 : Luty 13, 2013, 16:57:20 »

Gdybyście wygrali uczciwie, bez swoich "szpicli", to bym pogratulowała. Ale kolejną erę raczej uczciwie grać nie potraficie. Artur swoim uporem i determinacją odzyskał zamek, który przejęliście stosując niemoralne metody.
A spadkobiercami Hordy i Husarii jesteście - mając w każdym większym sojuszu swoich ludzi, którzy udając "przyjaciół" sprzedają Wam informacje.....  *WALL*


Zagrajcie choć raz fair play...
uwielbiam te gadki o uczciwosci, oni mieli u nas tak samo jak my u nich a moze i jeszcze maja ale oczywiscie masz 300% racji
Zapisane
kat3ana
Porucznik
***

Karma: +9/-10
Offline Offline

Wiadomości: 108


Zobacz profil
« Odpowiedz #1946 : Luty 13, 2013, 16:58:55 »

*SCRATCH*
Zapisane
longwehicle
Sierżant
**

Karma: +13/-10
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #1947 : Luty 13, 2013, 17:00:31 »

no i w kółko panie Macieju... i od początku, zarzuty, pretensje hehe tak się składa że wyczytałem gdzieś na forum ostatnio na temat szpiegostwa, kreciarstwa i tym podobnych... jeden z moderatorów nazwał ten temat - elementem gry  *freak* i że zadaniem sojuszu jest takiego agenta wyeliminować  Embarrassed
 ... czyli? Jeśli to "oni nas - to są be, nieuczciwi, bez honoru i grają nie fair? Już ci powiem Asiu jak ja to widzę - u nas w sojuszu mamy krecików i nie panikujemy z tego powodu, nie wyzywamy nikogo, nie zarzucamy braku honoru czy gry nie fair. Można nawet to wykorzystać i wprowadzić przeciwnika w błąd. Co do zdobycia zamku przez nas i zarzut nie moralnej metody... Obcy był i jest od samego początku ery Husarem i tak już zostanie na wieki, nie stosował żadnych nie zgodnych z regulaminem czy nawet etyką gry środków, zastosował jedynie dozwolony i powszechnie stosowany "element gry"  Wink
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1948 : Luty 13, 2013, 22:22:01 »

Poszczekali ?

Nie potraficie grać bez kretów. To nie element gry tylko zwyczajne oszustwo. Gram ładnych parę lat w tą grę i tylko wasz ("wasz" z małej litery ze względu na brak szacunku Grin )  sojusz stosuje takie praktyki. Usprawiedliwiacie się Jemsem Bondem, Mata Hari czy Hansem Klosem ale do cholery zapominacie, że to jest gra i każdy normalny człowiek w grach kieruje się zasadami fair play. Longu, czaperze i bando jak gracie w "piotrusia" z młodszym bratem to też go oszukujecie jak odwróci głowę ? Jak z kumplem gracie w szachy to też kantujecie mówiąc, że "raz się wygrywa jak lew, a raz jak lis" ?  To nie jest cwaniactwo tylko gra bez ambicji. Zarzucacie innym, że kupują diamenty ale czy Wy ich nie kupujecie ? Nawet jeśli inni kupują ich więcej to naprawdę lepiej przegrać z honorem niż wygrać bez niego. Nie tłumaczcie się głupim tekstem o lisie i lwie bo takie złote myśli nie pasują do tego co robicie.

Dla jasności:  HusariaPL  odebrała zamek Nocnym24h w momencie jak ja i sowi byliśmy na urlopach. Wszystko byłoby ok gdyby nie to, że mieli od początku gry w naszym sojuszu gracza o nicku 8obcy. Nocą pod naszą nieobecność schował balisty sojuszowe, wyszedł jak szczur z naszego sojuszu, przeszedł do HusariPL, oddał wojsko na sojusz i zaatakował zamek. Ot całe cwaniactwo "wielkiej" HusariPL .  Za nim tego dokonał podawał im namiary na wszystkie nasze kolonie, czaperowi wystawił gargamela który sejwował w koloni jednego z naszych. Nie mogli do niego wejść szpiegiem to ich kret powiedział w której koloni i jakie wojsko stoi. I to ma być k.... gra Huh? Tym usprawiedliwiacie, że Klaus kupuje diamenty ?? Niszczycie tą grę już drugą erę ... O ile dogram do końca tej ery to w nowej nie mam zamiaru bawić się z wami bo najzwyczajniej nie potraficie.

Co do kretów w Waszym sojuszu to 8obcy (Wasz kret)  wystarczająco długo był u nas aby wiedzieć jakie mam do tego podejście. Nie stosuję takich metod bo zwycięstwa z kretem nie dają emocji ... Tak jak Ci obiecałem na PW tak zrobiłem Longu - odebrałem sam nasz zamek bez pomocy kretów Smiley Da się ? Da się ! Po części macie rację - "to element gry" i administracja toleruje to, a nawet umożliwiła wprowadzając moduł ukrycia swojej obecności online. Jednak to nie zmienia fakty, że z tego "elementu gry" korzystacie tylko wy. Bo tylko wy bez "tego elementu" nie potraficie nic ugrać Grin I proszę nie próbuj wciskać kitu, że to co robicie jest powszechnie stosowane.


Ps. 8obcy to za mało i nie ujawniłby się nie zostawiając w naszym sojuszu jeszcze innego "lisa". To naprawdę widać i odechciewa się grać. Życzę Wam abyście w następnej erze trafili na sojusze "grające" Waszym sposobem - pooszukujcie się wzajemnie i będzie dopiero FUN Smiley
8obcy = jednooki ?  Zgadzałoby się bo ten i ten ma miano naczelnego oszusta ery Grin



uwielbiam te gadki o uczciwosci, oni mieli u nas tak samo jak my u nich a moze i jeszcze maja ale oczywiscie masz 300% racji

I po co te kłamstwa i oszczerstwa ?  Przecież wasz kret był w gronie naszych zaufanych ludzi. Wiedział wszystko. O wszystkim był informowany. Kiedyś nawet uczestniczył w rozmowach o tym aby wcisnąć wam kreta. Niech Ci powie w jakim celu i na jakich warunkach ...
Ta osoba miała dołączyć do was aby dowiedzieć się kto jest waszym kretem w naszych szeregach. Wówczas napisałem: "Aby było jasne. Jak uda się kogoś im wcisnąć to tylko po to aby dowiedział się kim jest ich kret ! Zapomnijcie, że będziemy wykorzystywać jakieś informacje o grze Husarów !"  Niech potwierdzi jak przynajmniej na tyle jest uczciwy ...

« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2013, 23:04:04 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1949 : Luty 13, 2013, 23:32:03 »

Artur, nie warto strzępić klawiatury, przecież nie pierwszy, nie ostatni raz coś takiego się dzieje. Mimo, iż jest to element gry, bo opcje ku temu są, to dalej świadczy to o braku honoru Wink
Zapisane

Strony: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!