Imperia Online Poland  
Czerwiec 05, 2024, 06:07:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 469420 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1365 : Styczeń 30, 2012, 20:29:50 »

Arturek akurat byłeś w tej grupie z Ferr miałem inne cele i tak naprawde mój cel nr 1 na tym świecie już nim nie jest  Lips Sealed Ferr wie o kim mówi  Grin
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1366 : Styczeń 30, 2012, 20:36:15 »

Arturek akurat byłeś w tej grupie z Ferr miałem inne cele i tak naprawde mój cel nr 1 na tym świecie już nim nie jest  Lips Sealed Ferr wie o kim mówi  Grin

Skoro prowadziliście rozmowy za plecami, o których nic nie wiem to już nie jest to mój problem. Dla mnie byliście pasywni ... zbyt pasywni i najzwyczajniej nie opłacało się 'hodować" tej federacji. Nie wiem kto, co i z kim ustalał ... ja wiem tylko tyle, że przez kilka miesięcy gry nie odczułem żadnej korzyści z federacji z LECHISTANEM , a co więcej to widziałem jak LECHISTAN kibicował drugiej stronie  Cool  Ja lubię wszystko czarne na białym  Smiley
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1367 : Styczeń 30, 2012, 20:40:45 »

Nie ma bezpiecznych sejwów  Grin



Uploaded with ImageShack.us

W końcu coś się dzieje Smiley Ładna to musiała być walka, bo straty po stronie Piglet dość małe Smiley
Jak widać ja nigdy nie wierzyłem w Federacje i miałem racje dziś jest jutro nie ma szczególnie gdy jest lekko na siłe z Ferr i kilkoma innymi osobami moge mieć zawsze ale niestety nie z wszystkimi jakoś ich nie trawie choć ostatnio wiele się zmieniło
hmm... federacja z detoX była "lekko na siłę"?

Arturek akurat byłeś w tej grupie z Ferr miałem inne cele i tak naprawde mój cel nr 1 na tym świecie już nim nie jest  Lips Sealed Ferr wie o kim mówi  Grin

no własnie nie wiem o czym i o kim piszesz...  *SCRATCH* mógłbyś jaśniej, byłabym wdzięczna, abyś powiedział o co chodzi, bo sobie nie przypominam jakiś ustaleń z Tobą czy Leo... hmm... *SCRATCH*
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1368 : Styczeń 30, 2012, 20:41:27 »

Nikt rzadnych rozmów nie prowadził tylko powiedziałem że Z Ferr czy z tobą mógłbym grać a są tacy z którymi nie i tyle  Tongue
ale i to też się zmiena jak poznaje się troche ludzi
Co do Pezu to jak się nie jest minimum 15 min przed powrotem wojska z sejwa to się zostaje pod murami a raczej w piachu
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 20:45:00 wysłane przez Gandalf » Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1369 : Styczeń 30, 2012, 20:44:54 »

Fedka z Lechitami zawsze była dla mnie dziwna. Szkoda jednak, że pewne decyzje padły tak późno i w tak niekomfortowej atmosferze.
Jednak nie ma co płakać. Zabawa na pl9 przypomina... właściwie to nic nie przypomina. Jest bezbarwna i bezsmakowa. Jak uciekali przed wojenkami tak uciekają nadal. Gandalf jeszcze podtrzymuje honor Lechitów, który jednak nieco się podłamał. Tyle osób na urlopie.. dawno tego nie widziałem.
Czas powoli kończyć. Nie mam pomysłu na zabawę, co licze na porządną wojnę to skład sojuszu przeciwnego albo się sypie, albo masowo urlopuje tudzież po prostu unika jak ognia. Przykre, że Polacy pokazują taki poziom. Czekam tylko na zakończenie wojny Smiley
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1370 : Styczeń 30, 2012, 20:50:13 »

Nikt rzadnych rozmów nie prowadził tylko powiedziałem że Z Ferr czy z tobą mógłbym grać a są tacy z którymi nie i tyle  Tongue

Gandalf szczerze to miałem podobne zdanie o Tobie i co niektórzy mogą to potwierdzić jednak zawiodłem się na Tobie tymi "przyjacielskimi plądrowaniami"  ... sorry ale m.in. przez te plądrowania odechciewa mi się gry i ludzie którzy to stosują przyczyniają się do tego abym kończył.
Zakaz  "przyjacielskiego plądrowania"  zmusi ludzi do budowania wojska i naturalnej obrony co za tym idzie do zabawy, której niestety teraz brakuje .
Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1371 : Styczeń 30, 2012, 20:53:47 »

Ja już się wczoraj wypowiedziałem dla mnie może plądr w ogóle nie być i po sprawie  *dance*
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1372 : Styczeń 30, 2012, 20:56:17 »

Przyjacielskie plądrowania są ok. Ale trzeba mieć choć krztę honoru, aby tego nie używać w grze podczas wojny  *pardon* Niestety, ale w innym przypadku zapala mi się przy danej osobie czerwona lampka i skreśla jako potencjalnego kamrata.
Twórcy ustalili jedno. Plądrowania mamy od 11% do 20/30% zależnie od rasy. Nie ma więc nic przeciwko plądrze na 11%, bo po prostu wlicza się to w zasady. Jak mieliby to rozwiązać sensownie aby nie pokrzywdzić graczy uczciwych z tymi wykorzystującymi tą zasadę do granic możliwości?  *pardon* Ja nie wykonałem ani nie przyjąłem żadnej przyjacielskiej plądry, dla mnie są żenujące. Ostatnią jaką miałem to atak Gandalfa na 91k ludzików Grin Bez tego dobrze mi się powodzi, a moje imperium prosperuje w miarę dobrze, choć widzę parę niedociągnięć. Za późno w tej erze poznałem moc kolonii i za późno zacząłem się nimi interesować.
Nie ma co, korzystanie z tego pseudododatku określa tylko gracza i tyle ; )
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1373 : Styczeń 30, 2012, 20:58:26 »

Ja już się wczoraj wypowiedziałem dla mnie może plądr w ogóle nie być i po sprawie  *dance*

Muszą być . Własnie po to aby gra militarna nie zamieniała się jedną wielką farmę. Są plądrowania ? każdy tego nie lubi i buduje wojsko aby bronić swego. A teraz co ? kolega mnie zjara na 11%  i  mam 7 dni na stawianie medycyny i farm ... bez sensu ....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 21:10:18 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1374 : Styczeń 30, 2012, 21:17:00 »

Nie ma bezpiecznych sejwów  Grin



Uploaded with ImageShack.us

Moje gratulacje dla Piglet za udany atak

Nadal nie mogę zrozumieć dlaczego tylu graczy robi sejwa ze stolicy , zwłaszcza gdy ma wojnę ....
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1375 : Styczeń 30, 2012, 21:28:11 »

Nadal nie mogę zrozumieć dlaczego tylu graczy robi sejwa ze stolicy , zwłaszcza gdy ma wojnę ....

Demes chyba wiem o co Ci chodzi ale jakie to ma znaczenie skoro i tak na czas nie wyszedł z minusa ? Czy to w stolicy czy w bocznej ... był obserwowany w każdej prowincji.
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1376 : Styczeń 30, 2012, 21:40:51 »

Nikt rzadnych rozmów nie prowadził tylko powiedziałem że Z Ferr czy z tobą mógłbym grać a są tacy z którymi nie i tyle  Tongue
ale i to też się zmiena jak poznaje się troche ludzi
Co do Pezu to jak się nie jest minimum 15 min przed powrotem wojska z sejwa to się zostaje pod murami a raczej w piachu

hmm.. no własnie napisałeś że wiem o czym mówisz.. tylko że ja nie wiedziałam i zbytnio nadal nie wiem Smiley
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #1377 : Styczeń 30, 2012, 21:41:59 »

Czy na pl9  ktoś robi takie dziwny skład wojska nomada - http://www.zaslike.com/files/f3sy60nh9r3lq9rzdc.jpg  Shocked
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1378 : Styczeń 30, 2012, 21:47:31 »

Lano, a czemu uważasz że ten skład jest dziwny? Tongue

trochę za mało katafraktów, zachwiane są proporcje pomiędzy cw i eł ale to można szybko naprawić..
trochę też za dużo lekkich mieczy, ale jak ktoś nimi lata na skarbonki to musi mieć ich trochę... albo można nimi latać po bocznych wroga w czasie offa Tongue

Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1379 : Styczeń 30, 2012, 22:03:38 »

Czy na pl9  ktoś robi takie dziwny skład wojska nomada - http://www.zaslike.com/files/f3sy60nh9r3lq9rzdc.jpg  Shocked

Dziwne ... za mało  Ovnovi za probijanje bedema   Grin

Zapisane
Strony: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!