Imperia Online Poland  
Czerwiec 16, 2024, 04:49:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 470281 razy)
0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.
baryl12345
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #495 : Grudzień 02, 2011, 00:15:34 »

chcesz nam zażucic ze nie gramy fair? nie wiem jak reszta sie za tym opowie ale uwazam ze pomówienia nie sa na miejscu. koniec wypowiedzi
Zapisane
AberMon
Porucznik
***

Karma: +75/-99
Offline Offline

Wiadomości: 209


Zobacz profil
« Odpowiedz #496 : Grudzień 02, 2011, 00:16:37 »

A gdzie ty w wypowiedzi Lany widzisz Baryl nadinterpretację ? Do posiadania szpicli  w każdym soju horda przyznała się na koniec ery  oficjalnie .Uważając to zresztą za jeden z elementów swojej strategi . Nie zauważyłem też aby Ferr  gdziekolwiek w swym opisie wojny robiła z nas jakiś Bogów , rzetelnie opisała przebieg rywalizacji i tyle . Macie na to lepszy punkt widzenia to to opiszcie forum jest dla wszystkich . Dostaliście gratulacje za walkę i ciekawą wojnę z której w końcu nikt nie uciekał a walczył do ostatniego dnia . Nie widzę więc większego sensu na jakieś dziwne złośliwości . Upadki bywają zaś bolesne bez względu na miejsce z którego się spada i tak się składa że nie robią one na nas większego wrażenia  Zbyt dużo mamy w składzie ludzi którzy na IQ nie raz upadali i nie raz się podnosili a by miało to na nas robić jakiekolwiek wrażenie  
Zapisane
kat3ana
Porucznik
***

Karma: +9/-10
Offline Offline

Wiadomości: 108


Zobacz profil
« Odpowiedz #497 : Grudzień 02, 2011, 00:17:05 »

musze przeprosic cie ferrou nie zauwazylem tabelki Smiley za mala wkleilas Tongue
Zapisane
baryl12345
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #498 : Grudzień 02, 2011, 00:20:25 »

no nie dziwie sie ze walka z nami nie była dla was ciekawa wkoncu za free z duzo słabszym przeciwnikiem to zabawa nie wojna poczekajcie az szanse sie wyrównaja wtedy powalczymy . raporty mi nie przeszkadzaja mozesz wklejac dla wszystkich uzytkowników forum , tu chodziło o sens tej wojny i próbe pograzania słabszych sojuszy zeby wam nie zagrazały
Zapisane
kat3ana
Porucznik
***

Karma: +9/-10
Offline Offline

Wiadomości: 108


Zobacz profil
« Odpowiedz #499 : Grudzień 02, 2011, 00:20:48 »

ferr dobrze opisala przebiek walk z tym ze jak sie ma takich graczy to wynik p[rzesadzony raczej z gory Sad ale niestety ten swiat wyrowna nie ktore kwestie -badania- Tongue
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #500 : Grudzień 02, 2011, 00:21:52 »

musze przeprosic cie ferrou nie zauwazylem tabelki Smiley za mala wkleilas Tongue

większej się nie dało  *freak*
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
baryl12345
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #501 : Grudzień 02, 2011, 00:24:49 »

dobra zeby nie zaostrzac atmosfery powiem tylko tyle ze ze era wciaz sie rozwija i my czyli richelieu spróbujemy zadbac aby wam sie nie nudziło Wink)))powodzenia i jak kogos obraziłem przepraszam. miłej  nocy i udanych łowów
Zapisane
AberMon
Porucznik
***

Karma: +75/-99
Offline Offline

Wiadomości: 209


Zobacz profil
« Odpowiedz #502 : Grudzień 02, 2011, 00:29:10 »

a zapraszamy zapraszamy my jesteśmy zawsze otwarci na wizyty gości  wszystkich przyjmujemy staropolskim zwyczajem chlebkiem po łbie i solą po oczkach .
Zapisane
kat3ana
Porucznik
***

Karma: +9/-10
Offline Offline

Wiadomości: 108


Zobacz profil
« Odpowiedz #503 : Grudzień 02, 2011, 00:29:49 »

baryl zapomniales jeszcze kwiaty wyslac Tongue

aber at czaem nie mioales skonczyc gry *freak*


Nie pisz posta pod postem, używaj opcji "modyfikuj" /Ferrou
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2011, 12:38:20 wysłane przez Ferrou » Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #504 : Grudzień 02, 2011, 00:31:57 »

ferr dobrze opisala przebiek walk z tym ze jak sie ma takich graczy to wynik p[rzesadzony raczej z gory Sad ale niestety ten swiat wyrowna nie ktore kwestie -badania- Tongue

Kat3ana - nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Wojna z Avalonem wcale do łatwych nie należała. Jeżeli gracz, mający 100k pkt ma 40k koni, ja mając 350k pkt i także 40k koni to ja nic zrobić nie mogę. Po pierwsze, wędrówki 10minutowe są trudne do złapania, trzeba siedzieć cały dzień i pilnować, łącznie z ciągłym przerzucaniem woja między prowkami. Zaatakować takiego gracza nie da rady, bo ma się na starcie morale ok 60-70 i karę do ataku ok 50%-70%. Zatem nasze ataki nie miały racji bytu. Było kilka osób, które były w zasięgu Avalonu, ale albo miały za mało wojska, albo daleko. Poza tym, nie oszukujmy się, Komdar i vooper to doświadczeni gracze, więc łatwo ich złapać nie było, trochę musieliśmy się wysilić Smiley
Uważam tą wojnę za naprawdę ciekawą, kilka fajnych taktyk zastosowaliśmy Smiley Kilka nocek zarwanych,  przeciwnik pilnował aby w prowkach było cieplutko Smiley Mi się podobało i chcę jeszcze Grin

Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #505 : Grudzień 02, 2011, 00:34:20 »

no nie dziwie sie ze walka z nami nie była dla was ciekawa wkoncu za free z duzo słabszym przeciwnikiem to zabawa nie wojna poczekajcie az szanse sie wyrównaja wtedy powalczymy . raporty mi nie przeszkadzaja mozesz wklejac dla wszystkich uzytkowników forum , tu chodziło o sens tej wojny i próbe pograzania słabszych sojuszy zeby wam nie zagrazały

A czy nie o to chodzi w grze? W tamtej erze jakoś nikt się nie uskarżał jak Horda jechała niewiernych na prawo i lewo niszcząc co się da i kiedy sie da  Wink
Jeżeli sądzisz, że ktokolwiek umożliwi Ci stanięcie na tym samym poziomie, żeby móc powalczyć to ... bez komentarza ; )

Katana, nie pisz kogo oszczędziłeś a kto oberwał, wszystko jest opisane, ważny jest wynik a Twojej walki ze szczypciem jakoś nie widze. Nikt nie chce wydawac 20mln złota na wojne, więc leci się na darmówkach, Richi podczas wypowiadania nie było takie słabe, które mieliście, top3 sojuszy? To z kim w takim razie mamy walczyć jak wszyscy dobrzy gracze spoza detoxu są w kilku sojuszach a nie w jednym? Nie róbta sobie jaj, słyszałem, że ktoś narzekał że przegrywają wojnę z sojuszem modków  *hahaha* A czy Ferrou, Morgu albo ja wyprowadziliśmy choć jeden atak na wojsko? Smiley Nie, bo większość jest poza zasięgiem. Walczyliście z równymi sobie, poza zasięgiem x3 rzadko kto atakował. Ja osobiscie z obydwóch wojen miałem w zasięgu tylko jednego gracza, którego i tak trudno mi było ruszyć bo dobrze się ustawił.
Zapisane

AberMon
Porucznik
***

Karma: +75/-99
Offline Offline

Wiadomości: 209


Zobacz profil
« Odpowiedz #506 : Grudzień 02, 2011, 00:41:47 »

aber at czaem nie mioales skonczyc gry *freak*

a no miałem i skończyłem , a tam na serwie to tylko jakieś resztki mego ego się pałętają .
Zapisane
Lo
Porucznik
***

Karma: +17/-3
Offline Offline

Wiadomości: 151


Zobacz profil
« Odpowiedz #507 : Grudzień 02, 2011, 00:57:35 »

no nie dziwie sie ze walka z nami nie była dla was ciekawa wkoncu za free z duzo słabszym przeciwnikiem to zabawa nie wojna poczekajcie az szanse sie wyrównaja wtedy powalczymy .
Darmówki nagle dziwią. No dobrze. Co prawda po słynnej 40-minutowej wojnie, którą Detox zaliczył za swoją własną, wtedy niemałą, kasę, trudno się dziwić, że szuka darmówek, ale niech będzie.
Może trzeba było się dowiedzieć przed wypowiedzeniem wojny innemu sojuszowi, czy nie ma on jakichś toksycznych, skutkujących darmówką ze strony silniejszego sojuszu, federacji? Ale nie, wielka strategia nie obejmuje takich drobiazgów  *freak*
Podłe i niehonorowe plądry w opozycji do 10% "przyjacielskich wizyt" dziwią, to i darmówki mogą dziwić.
Natomiast ufam, że Detox nie doczeka wzmocnienia innych sojuszy. Już choćby dlatego, że do tego zwyczajnie nie dopuści  Grin

 
Zapisane
szczypior
Major
*****

Karma: +61/-19
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1051



Zobacz profil
« Odpowiedz #508 : Grudzień 02, 2011, 06:02:46 »

dzieki katana za twe milosierdzie  *hahaha* *hahaha*
Zapisane

libelula
Porucznik
***

Karma: +21/-10
Offline Offline

Wiadomości: 158



Zobacz profil
« Odpowiedz #509 : Grudzień 02, 2011, 17:25:53 »

dlaczego ciągle piszecie o tej Hordzie ? Hordy już nie ma, są inne sojusze i koniec kropka.

aaaa i jeszcze jedno : ostatni będą pierwszymi.
szkoda wchodzić na to forum, żal to czytać. a detox niech sobie założy może własny wątek na forum i tam sobie piszcie jacy to wy wspaniali ach ech och
buahahhahah


Używaj opcji "modyfikuj" i nie pisz post pod postem /Ferrou



« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2011, 12:36:58 wysłane przez Ferrou » Zapisane
Strony: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!