Imperia Online Poland  
Kwiecień 28, 2024, 20:48:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 208 209 [210] 211 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 466734 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #3135 : Marzec 16, 2014, 19:00:03 »

Pl9 chyba nie jest ,aż tak nudnym światem Tongue

AŻ TAK nudnym nie jest Wink Obecnie są 4 wojny, które ostro urlopują zawodników.  W Wikingach 10 na 25 - Urlop,  w Pingwinach 4 na 14, a Wredni to aż 7 na 17  na urlopach.

1   Penguins   wredni      777   -    1 641
2   Gas_Monkey   Penguins      1 546     -   3 936
3   spartanie1   Goci      4 486     -  2 957
4   Wikinq   Penguins      8 575   -  4 333
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2014, 19:14:09 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
miguel1984gdz
Szeregowiec
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #3136 : Marzec 20, 2014, 23:42:37 »

Kto mi powie jakim sposobem gracz za multikonto otrzymuje jedynie baana na 24 h na rynek? Kpina jakaś... Chyba wszystkich powinny obowiazaywać te same zasady i diaksiarzy i tych którzy graja bez wspomagaczy...zabito PL9 Sad
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #3137 : Marzec 21, 2014, 09:57:25 »

Kto mi powie jakim sposobem gracz za multikonto otrzymuje jedynie baana na 24 h na rynek? Kpina jakaś... Chyba wszystkich powinny obowiazaywać te same zasady i diaksiarzy i tych którzy graja bez wspomagaczy...zabito PL9 Sad

Jeśli ciało A, oddziałuje na ciało B to ciało C się nie wpier ... trąca  Tongue
W myśl tej dość zabawnie przekręconej zasady dynamiki postanowiła działać administracja.

Jeśli konto A oddziałuje na konto B to administracja C  nie reaguje.  Wg. administracji nie ma podstaw do banowania kont, na których loguje się ta sama osoba z tym samym IP.  Nawet jeśli pomiędzy tymi kontami zachodzi interakcja (w postaci handlu), za którą oba konta dostały blokadę rynku na 24h (sic!)
Dużo by o tym pisać, a przykładów na inwalidztwo administracji bardzo wiele.

Ps. Posta pisałem nie jako moderator. Pomimo zgłoszenia aby odebrano mi uprawnienia moderatora, nadal mam tą plakietkę. Nie jestem i nie chcę być w żaden sposób kojarzony z nieporadną i pragnącą tylko kasy administracją gry IO.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2014, 10:00:14 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #3138 : Marzec 21, 2014, 10:23:55 »

Jeśli ciało A, oddziałuje na ciało B to ciało C się nie wpier ... trąca  Tongue
W myśl tej dość zabawnie przekręconej zasady dynamiki postanowiła działać administracja.

Jeśli konto A oddziałuje na konto B to administracja C  nie reaguje.  Wg. administracji nie ma podstaw do banowania kont, na których loguje się ta sama osoba z tym samym IP.  Nawet jeśli pomiędzy tymi kontami zachodzi interakcja (w postaci handlu), za którą oba konta dostały blokadę rynku na 24h (sic!)
Dużo by o tym pisać, a przykładów na inwalidztwo administracji bardzo wiele.

Ps. Posta pisałem nie jako moderator. Pomimo zgłoszenia aby odebrano mi uprawnienia moderatora, nadal mam tą plakietkę. Nie jestem i nie chcę być w żaden sposób kojarzony z nieporadną i pragnącą tylko kasy administracją gry IO.

No to piątka bracie Wink
Po paru ładnych latach mam dość. Mało co się zmieniło, a jak już to na gorsze niestety.

Żegnam się oficjalnie z pl9. Również z wszystkimi, z którymi miałem przyjemność pograć. Dziękuję zarówno Wikingom z poprzedniej ery, jak i Pingwinom z tej. Gratuluje szczególe Wikingom z tej ery - udowodniliście mi ostatecznie, że bycie Moderatorem nie jest warte świeczki. Za wygraną wojnę już może nie pogratuluje, bo grając na multi i bawiąc się w handel to każdy potrafi zrobić armie Smiley Pozdrawiam tych, którzy moją pracę tutaj docenili, jak i tych, którzy na mnie wyklinali, sporo się przez to dowiedziałem o społeczeństwie polskim, co mi się przyda jak sądzę Wink

Pozdrawiam
Tomek

P.S. nawet nie dali plakietki, że tu kiedyś pracowałem Grin
Edit P.S. - plakietka znalazła się na miejscu, dziękuję Romku. Jedyny porządny w Administracji.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2014, 13:10:10 wysłane przez Tamasaki » Zapisane

miguel1984gdz
Szeregowiec
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #3139 : Marzec 21, 2014, 11:50:41 »

Bardzo ładnie zostało to ujęte Artur Smiley
Sytuacja mocno żenująca.
I dziwi mnie mocno brak reakcji samych Wikingów, że jeszcze mają ochotę grać w tym samym sojuszu co osoba zainteresowana...


Jeśli ciało A, oddziałuje na ciało B to ciało C się nie wpier ... trąca  Tongue
W myśl tej dość zabawnie przekręconej zasady dynamiki postanowiła działać administracja.

Jeśli konto A oddziałuje na konto B to administracja C  nie reaguje.  Wg. administracji nie ma podstaw do banowania kont, na których loguje się ta sama osoba z tym samym IP.  Nawet jeśli pomiędzy tymi kontami zachodzi interakcja (w postaci handlu), za którą oba konta dostały blokadę rynku na 24h (sic!)
Dużo by o tym pisać, a przykładów na inwalidztwo administracji bardzo wiele.

Ps. Posta pisałem nie jako moderator. Pomimo zgłoszenia aby odebrano mi uprawnienia moderatora, nadal mam tą plakietkę. Nie jestem i nie chcę być w żaden sposób kojarzony z nieporadną i pragnącą tylko kasy administracją gry IO.
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #3140 : Marzec 22, 2014, 11:27:19 »

Bardzo ładnie zostało to ujęte Artur Smiley
Sytuacja mocno żenująca.
I dziwi mnie mocno brak reakcji samych Wikingów, że jeszcze mają ochotę grać w tym samym sojuszu co osoba zainteresowana...

Mnie dziwi, że gracie na jednym świecie z kimś takim. Dopóki będzie miał kogo oszukiwać to będzie oszukiwał. Gdyby ludzie solidarnie wykazali dezaprobatę dla takiej gry to pozostałby sam i musiałby zacząć grać sam przeciwko sobie.
Zapisane
miguel1984gdz
Szeregowiec
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #3141 : Marzec 22, 2014, 14:08:42 »

Mnie dziwi, że gracie na jednym świecie z kimś takim. Dopóki będzie miał kogo oszukiwać to będzie oszukiwał. Gdyby ludzie solidarnie wykazali dezaprobatę dla takiej gry to pozostałby sam i musiałby zacząć grać sam przeciwko sobie.

masz racje, ale jak sam dobrze wiesz tj niemożliwe...
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #3142 : Marzec 22, 2014, 15:39:56 »

masz racje, ale jak sam dobrze wiesz tj niemożliwe...

Dlaczego niemożliwe ? Dla mnie to było proste - jedno kliknięcie w urlop i już z nim nie gram Smiley
Gdybym patrzył na sprawę jak większość i tylko mówił, że nie da się zbojkotować oszusta to pewnie nadal bym grał jak cała reszta.
To naprawdę nic trudnego. Klika się w urlop i tym samym daje się jasny sygnał multikonciarzowi, że nie jest się fraje.rem*
Kto się bawi z oszustem ten wg. wszelkich norm jest niestety fraje.rem*.

* - Słowo "fraj.er" nie jest słowem obraźliwym. Używają go osoby publiczne związane z polityką i dyplomacją w programach live w TV  i nikt ich nie cenzuruje. Mam nadzieję, że żaden moderator nie popełni błędu i nie będzie nadgorliwie poprawny.  Jeśli taki się znajdzie to proponuję najpierw zapoznać się ze znaczeniem tego słowa Smiley
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2014, 11:28:44 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #3143 : Marzec 23, 2014, 23:30:52 »

Dla mnie słowo Tongue jest obraźliwie , czasem bardziej niż popularnie ocenzurowane. Wink

Problem multikont jest znany i bardzo irytujący ,jednak mam odmienne  podejście do problemu niż Artur
Niektórzy nie umieją uczciwie grać. Jest sporo sposobów na nienaturalny przyrost punktów , nie będę w tym miejscu dawał instrukcji ...
Poddawać się z Tego powodu - moim zdaniem NIE
Można uprzykrzyć życie dla takiej "jednostki" i jego sojuszu. Wystarczy wyzbyć się strachu i zacząć działać.


ps
Zniosę wszystkie oszustwa oprócz kretów w sojuszu. Tych to trzeba tępić z całą surowością ....
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #3144 : Marzec 24, 2014, 12:01:34 »

Dla mnie słowo Tongue jest obraźliwie , czasem bardziej niż popularnie ocenzurowane. Wink

Problem multikont jest znany i bardzo irytujący ,jednak mam odmienne  podejście do problemu niż Artur
Niektórzy nie umieją uczciwie grać. Jest sporo sposobów na nienaturalny przyrost punktów , nie będę w tym miejscu dawał instrukcji ...
Poddawać się z Tego powodu - moim zdaniem NIE
Można uprzykrzyć życie dla takiej "jednostki" i jego sojuszu. Wystarczy wyzbyć się strachu i zacząć działać.


ps
Zniosę wszystkie oszustwa oprócz kretów w sojuszu. Tych to trzeba tępić z całą surowością ....

Demes to co dla kogo jest obraźliwe to indywidualna sprawa. Mi chodzi o normy, które są przyjęte powszechnie. Słowo "gej" nie jest wulgarne ale gdyby mnie ktoś tak nazwał to bym się obraził. Dlatego słowo "fraj.er" stosowane ogólnikowo nie jest ad personam bezpośrednio do konkretnej osoby tylko opisuje moje odczucia kim są ludzie pozwalający sobie na to aby jakiś typ nimi kręcił. Poza tym, "fraj.er" ma 2 znaczenia. Wulgarne i potoczne. Wg. znaczenia potocznego "fraj.er" to "osoba dająca się łatwo nabrać, nadmiernie wierna normom moralnym, które przez wielu nie są przestrzegane" (źródło: wikipedia)  ;P

Co do drugiej części Twojej wypowiedzi to kiedyś myślałem w ten sam sposób. Z tą różnicą, że kiedyś multikonta były banowane ale teraz już nie. Tu nie chodzi o poddawanie się tylko o to aby się nie zfraj.erzyć we własnych oczach Wink Rozumiałem, że aby funkcjonowała gra to trzeba za nią płacić i wiele opcji jest płatnych ale nie zrozumiem obecnego podejścia do sprawy gdzie udowodnione multikonto wystawia surkę między sobą i dostaje tylko bana na rynek  *crazy*
RÓBTA CO CHCETA TYLKO PŁAĆTA  czyli IO w skrócie.
Dzięki za taką "grę"  Smiley
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #3145 : Marzec 28, 2014, 01:22:41 »

Sad to się porobiło......  *SCRATCH*
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #3146 : Marzec 29, 2014, 18:34:54 »

Witam wszystkich serdecznie wielu z was włożyło mnóstwo serca i czasu by usprawnić grę w IO i dzięki wam za to ja gram jeszcze na Pl9 szkoda tylko że bez wsparcia z waszej strony powróćcie na XII i pokarzmy że można z nimi wygrać zobaczycie na pewno nam się uda Pozdrawiam Olav
Zapisane
olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #3147 : Marzec 29, 2014, 18:39:10 »

mimo dodatkowych kont da się z nimi wygrać
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #3148 : Marzec 31, 2014, 14:54:31 »

Można wygrać tylko po co w ogóle grać z kimś takim ? Po co w ogóle grać w grę, w której administracja pozwala mieć kilka kont ? Trudno o większy nonsens.
Zapisane
paco
Trusted Member
*

Karma: +15/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257



Zobacz profil
« Odpowiedz #3149 : Kwiecień 01, 2014, 08:39:53 »

Można wygrać tylko po co w ogóle grać z kimś takim ? Po co w ogóle grać w grę, w której administracja pozwala mieć kilka kont ? Trudno o większy nonsens.


zacznijmy od tego że wszystkie te konta, po wykryciu multi powinny być banowane na zawsze!
tylko tu ban jest na czas trwania ery... potem wszystkie konta znów są aktywne i koło się zapętla ...

Zgadzam się  z tobą _ARTUR_EK
Zapisane
Strony: 1 ... 208 209 [210] 211 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!