Imperia Online Poland  
Czerwiec 16, 2024, 09:31:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 470641 razy)
0 użytkowników i 19 Gości przegląda ten wątek.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2040 : Czerwiec 30, 2013, 11:42:47 »

I co tu się wyprawia ? Nikt, nic nie pisze.
Elfy dalej biją wszystkich dookoła, a reszta się przygląda z pełnymi gaciami ?  Grin
Signum zwerbowało do siebie swoje odłamy to teraz chyba pojadą ze świątyniami  Wink  Chyba, że czekają jeszcze na tych "elektryków" 1kV.
Zapisane
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2041 : Czerwiec 30, 2013, 12:22:33 »

Może ja znów coś skrobnę...

Fakt Elfy chyba dają popalić wszystkim w koło nikogo nie oszczędzają(u mnie byli raz tylko). Co to zamków sytuacja wygląda następująco Nocny przejęli zamek zachodni a MAPETY mają południowy-zachodni. W tej strefie gry jest narażę cisza i spokój. Był dwie wojny godnie uwagi ponieważ wypowiedział je jeden sojusz z top3 a mianowicie SignumTemporris przeciwko Nocnych i wawelu i obie wygrał bez większego problemu. Można też nadmienisz iż była mała wojna, można powiedziesz pokojowa, pomiędzy Nocnym i SignumTemporris o cud generała, którą tymczasowo wygrali SignumTemporris ale nocny jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa w tej wojnę będę próbowali odbić cud ALE nie ma ją jeszcze termin... No to chyba tyle co to świata 9PL
Zapisane

Andril
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2042 : Czerwiec 30, 2013, 12:26:42 »

Elfy dalej biją wszystkich dookoła, a reszta się przygląda z pełnymi gaciami ?  Grin
Przypomina mi się sojusz z drugiej ery diabły i demonki coś tym stylu nie pamiętam dokończa nazwy też dawali popalisz
Zapisane

Andril
longwehicle
Sierżant
**

Karma: +13/-10
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #2043 : Czerwiec 30, 2013, 18:40:09 »

Andril ode mnie plusik za dobrą robotę  Smiley niestety nie wspomniałeś nic o ploteczkach jakie rozszczekują salonowe pudelki o rzekomym "dogadaniu się" Signum i Elfów  Huh? zastanawiam się tylko na salonach którego sojuszu powstała ta bajeczka. Czy u was za sprawą naszych ataków i Elfów, możliwe że nawet w jednym czasie szły co jest rzeczą czysto przypadkową czy po prostu Artuś (jak co erę) nakręca następną aferę i "walkę psychologiczną"  ;D Co do twojego streszczenia sytuacji politycznej na naszym światku to dodam jeszcze małe sprostowanie, Signum wypowiedziało wojne Nocnym, Wawele solidarnie wypowiedzieli nam jako wasz aliant, obydwie wojny wygraliśmy i nie powiem, wcale lekko nie było. Następnie wypowiedzieliśmy darmową wojne Elfom, którą niestety przegraliśmy dostając gorzką lekcje jak powinna wyglądać współpraca w sojuszu i zgrane ataki... no cóż  Huh? raz na wozie, raz pod wozem - po prostu byli lepsi.
Zapisane
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2044 : Czerwiec 30, 2013, 18:59:37 »

Andril ode mnie plusik za dobrą robotę  Smiley niestety nie wspomniałeś nic o ploteczkach jakie rozszczekują salonowe pudelki o rzekomym "dogadaniu się" Signum i Elfów  Huh? zastanawiam się tylko na salonach którego sojuszu powstała ta bajeczka. Czy u was za sprawą naszych ataków i Elfów, możliwe że nawet w jednym czasie szły co jest rzeczą czysto przypadkową czy po prostu Artuś (jak co erę) nakręca następną aferę i "walkę psychologiczną"  ;D Co do twojego streszczenia sytuacji politycznej na naszym światku to dodam jeszcze małe sprostowanie, Signum wypowiedziało wojne Nocnym, Wawele solidarnie wypowiedzieli nam jako wasz aliant, obydwie wojny wygraliśmy i nie powiem, wcale lekko nie było. Następnie wypowiedzieliśmy darmową wojne Elfom, którą niestety przegraliśmy dostając gorzką lekcje jak powinna wyglądać współpraca w sojuszu i zgrane ataki... no cóż  Huh? raz na wozie, raz pod wozem - po prostu byli lepsi.
No to mnie zaskoczyłeś nie dodarły do mnie zadnie plotki o rzekomej współpracy elfów z signumem... Ale faktycznie był takie ataki, gdzie szły razem elfów ale wtedy uważałem jako zbieg okoliczności. O współprace bardziej bym podejrzewał signum z MATEPamy. A elfy mi przypominają trochę mu stary sojusz czyli Banitów ale byliśmy wtedy dużo słabszy od elfów ale trochę mieszaliśmy na tyle ile mogliśmy.
Co to mojej znajomości politycznej świata jest kiepska po ostatnio mało zwracam uwagę co się dzieje na trybunie. Ciekawostek dowiaduje się od lidera w priv wiadomościach.

Co to Twojego sprostowania przepraszam tak dawno było, że zapomniałem jak dokładnie było pamiętałem tylko, że My i wawel mieliśmy wojnie z signum

Co to salonów nie wiem ja nie należę do salonu w nocnych przynajmniej tak mi się wydaje, że nie należę choć jestem w szeroko rozumianej kadrach
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2013, 20:22:27 wysłane przez andril » Zapisane

Andril
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #2045 : Czerwiec 30, 2013, 22:00:44 »

Ja się wtrącę... Tongue obserwuję to co się dzieje na świecie oczami emeryta i dochodzę do bardzo śmiesznych wniosków Tongue trzęsiecie się przed Elfami jakby nie wiadomo kto to był, Tylko czytam PW o jakieś prośby  w ich złapaniu, rozjechaniu, bo trzy największe sojusze nie mają na tyle pary w sobie, aby zebrać się i jednego czy drugiego złapać. Dajecie się jeździć jak po łysej kobyle i tylko płaczecie po kątach Tongue Dla mnie jest to nie do pomyślenia. Wyzerowaliśmy Wam Becika, bo za bardzo kozaczył, przygotowanie akcji trwało u nas 2 dni... a daliście im urosnąć ponownie.  A armii dużych nie mają, tylko trzeba CHCIEĆ coś zrobić, wy wolicie siedzieć i nic nie robić, tylko płakać i prosić Tongue


Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2046 : Czerwiec 30, 2013, 22:09:03 »

Problem jest jak to mówi longwehicle braku zgrania sojuszników po fakt jakbyśmy byli zgrani to elfy by już nie istniały w tej erze... wojska fakt nie mają sporego po jeżeli mi potrzeba kilku dni aby dojść do takiego stanu co mają woja.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2013, 22:10:41 wysłane przez andril » Zapisane

Andril
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #2047 : Czerwiec 30, 2013, 22:24:57 »

to nie jest problem zgrania się, tylko CHĘCI Tongue Tak trudno w 3 osoby się zgrać? no proszę.... Smiley
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2048 : Lipiec 01, 2013, 01:31:08 »

Witam Smiley
Niestety Ferr ma racje wszyscy dali du...y bo pozwolili złapać oddech koledze Becikowi . Szkoda że elfy nie przewineł się przez nasz świat wcześniej jak wszyscy graliśmy na 100% byłoby miło z nimi powalczyć a raczej kasować i nie pomogłyby im setki czy tysiące wydanych diaxów Grin
Narazie my jako emeryci jako jedyni dajemy rade choć licze na to że starzy znajomi w końcu zmobilizują się i postawią armie godną uwagi i jeszcze będą w stanie jej użyć  Wink
Pozdro All
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2049 : Lipiec 01, 2013, 06:02:53 »

zobaczmy co mi się uda zrobisz
Zapisane

Andril
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2050 : Lipiec 01, 2013, 20:43:29 »

Andril ode mnie plusik za dobrą robotę  Smiley niestety nie wspomniałeś nic o ploteczkach jakie rozszczekują salonowe pudelki o rzekomym "dogadaniu się" Signum i Elfów  Huh? zastanawiam się tylko na salonach którego sojuszu powstała ta bajeczka. Czy u was za sprawą naszych ataków i Elfów, możliwe że nawet w jednym czasie szły co jest rzeczą czysto przypadkową czy po prostu Artuś (jak co erę) nakręca następną aferę i "walkę psychologiczną"  ;D Co do twojego streszczenia sytuacji politycznej na naszym światku to dodam jeszcze małe sprostowanie, Signum wypowiedziało wojne Nocnym, Wawele solidarnie wypowiedzieli nam jako wasz aliant, obydwie wojny wygraliśmy i nie powiem, wcale lekko nie było. Następnie wypowiedzieliśmy darmową wojne Elfom, którą niestety przegraliśmy dostając gorzką lekcje jak powinna wyglądać współpraca w sojuszu i zgrane ataki... no cóż  Huh? raz na wozie, raz pod wozem - po prostu byli lepsi.

Sam widzisz. Tak często "przypadkowo" atakujecie wspólnie z Elfami, że trudno ci się połapać kto takie ploteczki rozszczekuje Grin  O ploteczki pytałem twojego sojuszowego kolegę i widać sprawa cię poruszyła. Czyżby było coś na rzeczy ?
Przyślij w końcu jakiś screen z rozjechanego Elfa zamiast informacji gdzie idzie becik i czy ktoś go złapie ;P
Jestem rozczarowany, że stare wygi z PL9  dają się tak obijać. Szczerze wierzę, że w końcu ich rozwalcujecie bo jakby nie patrzeć potencjał macie.
Życzę powodzenia Smiley
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #2051 : Lipiec 02, 2013, 10:40:40 »

Dla mnie podoba się to co robią Elfy Grin. Biją tłuką każdego kogo mogą . Przypomina mi moje podejście z drugiej ery. Mam nadzieję ,że namieszają jeszcze na świecie. Longu macie czarny PR ,który nie jest wymysłem Artura. Wydaje mi się ,że postępuje jak dorosły facet. Pyta się u źródła bez wyrokowania końcowych opinii. Co nie zmienia faktu ,ze Elfy nie mogą mieć złota Grin

Na razie bez wydanego diamentu. Wyżej juz nie skocze :d

[/URL]
Zapisane

Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2052 : Lipiec 02, 2013, 11:17:02 »

W sumie trzeba przyznac ze dzieki elfom era stala sie ciekawsza  Grin bo tak to juz praktycznie od poczatku karty byly rozdane oczywiscie ja kibicuje Longowi szkoda tylko ze o przewadze militarnej decyduje teraz ilosc wydanych diamentow a nie umiejetnosc budowy dobrego imperium bo tak to kazdy kto ma kase moze sobie zbudowac w sensie kupic oraz budowac tez w sensie kupowac surke na budynki i badania oraz je przyspieszac . Gdyby Demes wydal 10% tego co kolega Becik czy pan wieprzek to mialby juz z 10 mln pkt eko plus wojo nie do przejscia  Grin:D:D
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2053 : Lipiec 02, 2013, 17:40:56 »

W sumie trzeba przyznac ze dzieki elfom era stala sie ciekawsza  Grin bo tak to juz praktycznie od poczatku karty byly rozdane oczywiscie ja kibicuje Longowi szkoda tylko ze o przewadze militarnej decyduje teraz ilosc wydanych diamentow a nie umiejetnosc budowy dobrego imperium bo tak to kazdy kto ma kase moze sobie zbudowac w sensie kupic oraz budowac tez w sensie kupowac surke na budynki i badania oraz je przyspieszac . Gdyby Demes wydal 10% tego co kolega Becik czy pan wieprzek to mialby juz z 10 mln pkt eko plus wojo nie do przejscia  Grin:D:D
Pewnie gdzie teraz tak satysfakcja, że tak się rozbudowało imperium, że jest się potęgą, którą muszą liczyć inny. teraz takie elfy wydają diamenty i psują zabawię
Zapisane

Andril
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #2054 : Lipiec 02, 2013, 18:05:12 »

Pewnie gdzie teraz tak satysfakcja, że tak się rozbudowało imperium, że jest się potęgą, którą muszą liczyć inny. teraz takie elfy wydają diamenty i psują zabawię

Andril nie zgadzam się z Tobą. Kupno diamentów jest opcją dostępną w grze. Każdy to może robić. Wiadomo to są realne koszta i z rożnych przyczyn część graczy nie decyduje się na taki dopingu konta. Jakoś trudno mi uwierzyć ,ze becik ze spółką połapał te wszystkie armie na powrotach .... W znacznej mierze wielu graczy po prostu nie pilnuje armii ,co za tym idzie traci ją jak wpadnie pod elfią maszynkę do mięsa.
Zgoła innym tematem jest to ,ze polityka IO w stosunku do bonusów ze świątyni jest po prostu chora. Na każdym świecie powinien być taki mały elfi sojusz ,żeby duże nie stanęły na laurach . Nic tak nie motywuje do zabawy jak dobry przeciwnik
Życzę wszystkim stronom wytrwałości.
Zapisane

Strony: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!