Imperia Online Poland  
Czerwiec 16, 2024, 06:53:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 470429 razy)
0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.
AberMon
Porucznik
***

Karma: +75/-99
Offline Offline

Wiadomości: 209


Zobacz profil
« Odpowiedz #1395 : Styczeń 31, 2012, 12:45:27 »

Dobra kończę tę dyskusje bo kopanie się z koniem nie jest moim ulubionym sportem . A już pada zero argumentów zostały tylko ataki personalne a w to bawić się nie zamierzam .życzę powodzenia na nowej drodze życia w Hellwars

p.s wolną rękę to znaczy że postanowiłem wam w niczym nie przeszkadzać i dobrze o tym wiesz że nie miało to żadnego innego znaczenia . chyba że znów się okaże że  byłaś w tym sojuszu  nieobecna umysłem podobnie jak  z tym 1 offem  .
 więc nie przekręcaj moich słów droga manipulantko  robiąc tu publicznie ze mnie jakiegoś mitomana > Wydawało mi się że talent do intryg w Detoxie  miała tylko jedna pani niejaka Dominika .  teraz widzę że się jednak myliłem manipulantek i intrygantek było więcej  . Over
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2012, 13:48:10 wysłane przez AberMon » Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1396 : Styczeń 31, 2012, 14:05:44 »

Nie no wszystko ładnie pięknie ale toż to zwyczajna hipokryzja  ...   *crazy*


(…) pada zero argumentów zostały tylko ataki personalne (…)

(...) chyba że znów się okaże że  byłaś w tym sojuszu  nieobecna umysłem podobnie jak  z tym 1 offem  .
 więc nie przekręcaj moich słów droga manipulantko  robiąc tu publicznie ze mnie jakiegoś mitomana > Wydawało mi się że talent do intryg w Detoxie  miała tylko jedna pani niejaka Dominika .  teraz widzę że się jednak myliłem manipulantek i intrygantek było więcej  . Over
Zapisane
AberMon
Porucznik
***

Karma: +75/-99
Offline Offline

Wiadomości: 209


Zobacz profil
« Odpowiedz #1397 : Styczeń 31, 2012, 14:19:59 »

Możesz mi łaskawie wyjaśnić gdzie tu widzisz chociaż krztynę hipokryzji ? bo chyba nie zamierzasz udowadniać że to niby ja knułem w Detoxie jakieś intrygi ?  Grin  ja pisze tak tu jak w Detox zawsze prosto z mostu nie bawiąc się w żadne niuanse ani konwenanse , a że może być to nie miłe dla kogoś mówi się trudno  to nie pensjonat dla panien z dobrych domów . a i lubić mnie nikt nie musi .
Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1398 : Styczeń 31, 2012, 14:49:37 »

Z tego co ja pamiętam to właśnie nie chcieliście się udzielać zbytnio. Hb mogło wypowiedzieć wojnę wawlom ? Mogło ! A Wy nie mogliście.. juz pomijam fakt że dopingowaliście im...
a tak dopingowałem wawel ja i tylko ja  *dance* i tylko z powodu że byli skazani na pożarcie przez stare wygi  *pardon*
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1399 : Styczeń 31, 2012, 14:50:19 »

Aber najpierw piszesz, że kończysz dyskusję bo zaczynają się ataki personalne, a chwilę po tym dopisujesz tekst jak powyżej zacytowałem (tzw. osobista wycieczka słowna) ... to wg. mnie hipokryzja.
Nie zamierzam być niczyim adwokatem ale nikt nie będzie pozwalał sobie na zbytnią i zbyteczną Twoją bezpośredniość co również jest częściową przyczyną pewnych spięć.
Wszystko powinno być z pewnym umiarem bo jeśli wszyscy staną się bezpośredni i nie okażą odrobiny kompromisu to ... "walka na noże"
Zapisane
AberMon
Porucznik
***

Karma: +75/-99
Offline Offline

Wiadomości: 209


Zobacz profil
« Odpowiedz #1400 : Styczeń 31, 2012, 15:33:11 »

dopisek był potrzebny aby nie zaciemniać sprawy mogę przyjąć na siebie wszelkie zarzuty aby merytoryczne bo idealny nikt nie jest i ja też nie jetem bez grzechu, a czasami wprost przeciwnie .ale nie pozwolę sobie na manipulację faktami które rzucają złe światło na moją osobę i przypisywanie mi spraw a tym bardziej cech których nie posiadam to tak gwoli wyjaśnienia .  Nie ja zacząłem ataki personalne wszystkie wasze posty a szczególnie Piglet to był atak personalny  na mnie . Obwinianie mojej osoby o rozpad Detoxu to już lekka paranoja  Grin . Po to odszedłem abyście mogli dalej grać po swojemu . bez jednej osoby socjusz może świetnie prosperować bez kilkunastu już nie . Teoretycznie wybrałem mniejsze zło w praktyce wszystko okazało się ge warte . I nie piszcie mi o dystansie umiarze czy tam jakieś hipokryzji po tym jak zajechaliście psychicznie  Królika , to wy jak sam raz  powinniście w tym temacie mięć jak najmniej do powiedzenia . I to jest jeden z większych zarzutów które sobie teraz stawiam że w porę tego nie powstrzymałem i przeszyłem nad tym tematem obojętnie . 
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1401 : Styczeń 31, 2012, 16:09:42 »

A Twój post rozpoczynający ten wątek (tak, ten o teorii rozpadu) był wg mnie atakiem na osoby w DetoXie za dawnych czasów będące. Chyba, że w końcu zaczniesz wytykać palcem? A może znowu napiszesz, że kończysz dyskusję? Wink
W każdym razie Aber, bo lekko mnie poirytowałeś. Napiszę tak, o wielki przeciwniku przyjacielskich plądrowań, o zacny teoretyku, o Aberze co z pospólstwem pisać nie musi.

Zacząłeś nam w DetoXie prawić morały o bezwzględnym słuchaniu lidera - Asi - a sam co robiłeś? Olewałeś sprawę równo i na całej lini. To nie goodal zacytował wiadomość, w której pisałeś, że jej decyzje są "z lekka idiotyczne" i nie zamierzasz ich wykonywać? No koń się uśmiał, jak miesiąc później w czasie twardej dyskusji ale mimo wszystko dyskusji zacząłeś pisać o odejściu, bo nie możesz grać w gronie osób które olewają "rozkazy" lidera ; )

Z drugiej strony jesteś jak już wspomniałem permanentnym przeciwnikiem przyjacielskich plądrowań pierwszy oficerze Wikingów? To po co była zrywana na chwilę federacja z nami i puszczone kilka owych pląder do Ciebie? Z ciekawości były one zrobione, choć online wtedy nie byłem akurat. Na pewno bym do tego wtedy nie dopuścił. Jaki tutaj wielki argument wytoczysz? Ah.. pewnie to, że to nie było na wojnie Smiley

Zaprawdę Twoja osoba mnie intryguje. Jak można jednocześnie wydawać jakieś opinie a całym swoim zachowaniem temu zaprzeczać. Nie chce mi się więcej tego ciągnąć. Ale prosze, nie rób sobie jaj i nie ograniczaj czyjejś wolności słowa. Jeżeli coś jest ujęte kulturalnie, szczególnie w wątku z raportami, może dotyczyć konkretnej osoby i jej poczynań. Wskaż mi fragment, który niekulturalnie komentowałby jakieś posuniecia a zostanie on usunięty  *SCRATCH*
Zapisane

Lo
Porucznik
***

Karma: +17/-3
Offline Offline

Wiadomości: 151


Zobacz profil
« Odpowiedz #1402 : Styczeń 31, 2012, 16:18:15 »

Dobra kończę tę dyskusje bo kopanie się z koniem nie jest moim ulubionym sportem . A już pada zero argumentów zostały tylko ataki personalne a w to bawić się nie zamierzam .życzę powodzenia na nowej drodze życia w Hellwars

p.s wolną rękę to znaczy że postanowiłem wam w niczym nie przeszkadzać i dobrze o tym wiesz że nie miało to żadnego innego znaczenia . chyba że znów się okaże że  byłaś w tym sojuszu  nieobecna umysłem podobnie jak  z tym 1 offem  .
 więc nie przekręcaj moich słów droga manipulantko  robiąc tu publicznie ze mnie jakiegoś mitomana > Wydawało mi się że talent do intryg w Detoxie  miała tylko jedna pani niejaka Dominika .  teraz widzę że się jednak myliłem manipulantek i intrygantek było więcej  . Over

Wszyscy przeciwko Tobie, Aber, szczególnie kobiety (panny, dziewuchy itp, jak to zwykłeś określać z ujmujacą bezpośredniością)Grin

Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1403 : Styczeń 31, 2012, 16:23:00 »

I nie piszcie mi o dystansie umiarze czy tam jakieś hipokryzji po tym jak zajechaliście psychicznie  Królika ... (..)


 *crazy*   wyście , byście , zjechaliście .... *crazy* *crazy* *crazy*
Jak zwykle WY, a nie JA  lub chociaż MY ...

Nawet nie zdajesz sobie sprawy co mi pisał w PW zaraz po tym jak nakazywałeś mu budowe armii "wg. Abera" .
Pisałem już wtedy do Ferrou, że ludzie nie pozwolą sobie aby ktoś w grze (tak ... w grze)   ich tak traktował.

Zresztą co Królik pisał i na kogo się żalił wiedzą inni z tego świata.

Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1404 : Styczeń 31, 2012, 16:48:33 »

no dobrze, nie chciałam tego robić, ale są zgłoszenia wiadomości, więc jednak komuś się nie podoba ta cała dyskusja... Sad

Lo, AberMon - dostajecie upomnienie za prowokowanie siebie nawzajem, wycieczki osobiste.

Proszę, wyjaśnijcie tą sprawę na PW, bo tutaj do niczego konstruktywnego nie dojdziecie  ... Sad a na pewno nie w taki sposób jaki ma tutaj miejsce...
Temat jest nadal gorący, ale takimi tekstami, szpilami z każdej strony, ukrytym wyśmiewaniem się z drugiej strony niczego nie osiągniecie, sami siebie nawzajem nakręcacie i z każdą wiadomością przekraczacie kolejną granicę...

Dyskutujcie, rozmawiajcie, ale w dobrym tonie.

Pozdrawiam
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Lo
Porucznik
***

Karma: +17/-3
Offline Offline

Wiadomości: 151


Zobacz profil
« Odpowiedz #1405 : Styczeń 31, 2012, 16:51:32 »

Zechciałabyś Ferr wskazać, gdzie przekroczyłam granicę? Tak na przyszłość, żeby było wiadomo...
Gdybyś jeszcze zechciała wskazać, który punkt regulaminu forum naruszyłam w swoich wypowiedziach, byłabym tym wdzięczniejsza, że przecież rozmawiamy o tym, dlaczego rozpadł się sojusz, do którego i Ty należałaś, w dodatku mówimy również, a może zwłaszcza o Twoich decyzjach w tym sojuszu, więc rodzi się obawa, że nie jesteś całkiem bezstronna przy ocenie wypowiedzi na ten temat...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2012, 16:55:47 wysłane przez Lo » Zapisane
libelula
Porucznik
***

Karma: +21/-10
Offline Offline

Wiadomości: 158



Zobacz profil
« Odpowiedz #1406 : Styczeń 31, 2012, 16:53:16 »

Zechciałabyś Ferr wskazać, gdzie przekroczyłam granicę? Tak na przyszłość, żeby było wiadomo...

No właśnie...
 Huh?
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1407 : Styczeń 31, 2012, 16:55:58 »

po wyjaśnienia zapraszam na Priv.

Wszelkie posty komentujące moją decyzję będą usuwane przez moderatorów.

Proszę, zapoznajcie się z regulaminem forum TUTAJ
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Lo
Porucznik
***

Karma: +17/-3
Offline Offline

Wiadomości: 151


Zobacz profil
« Odpowiedz #1408 : Styczeń 31, 2012, 17:00:05 »

Acha, na priv. Poproszę zatem o odpowiedź na priv. Znam regulamin Ferr, własnie dlatego pytam, który punkt moje wypowiedzi złamały...
Zapisane
libelula
Porucznik
***

Karma: +21/-10
Offline Offline

Wiadomości: 158



Zobacz profil
« Odpowiedz #1409 : Styczeń 31, 2012, 17:00:40 »

Dobra kończę tę dyskusje bo kopanie się z koniem nie jest moim ulubionym sportem . A już pada zero argumentów zostały tylko ataki personalne a w to bawić się nie zamierzam .życzę powodzenia na nowej drodze życia w Hellwars

p.s wolną rękę to znaczy że postanowiłem wam w niczym nie przeszkadzać i dobrze o tym wiesz że nie miało to żadnego innego znaczenia . chyba że znów się okaże że  byłaś w tym sojuszu  nieobecna umysłem podobnie jak  z tym 1 offem  .
 więc nie przekręcaj moich słów droga manipulantko  robiąc tu publicznie ze mnie jakiegoś mitomana > Wydawało mi się że talent do intryg w Detoxie  miała tylko jedna pani niejaka Dominika .  teraz widzę że się jednak myliłem manipulantek i intrygantek było więcej  . Over

2.5  Tak zwane "wycieczki osobiste" spam, flodowanie i trolling  w wątkach.

Może być tutaj czy tez na priv ?
Zapisane
Strony: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!