Imperia Online Poland  
Czerwiec 16, 2024, 09:47:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 470664 razy)
0 użytkowników i 19 Gości przegląda ten wątek.
libelula
Porucznik
***

Karma: +21/-10
Offline Offline

Wiadomości: 158



Zobacz profil
« Odpowiedz #1110 : Styczeń 21, 2012, 00:58:32 »

Nasze drzewko, w naszym różowym raju  Grin
Zapisane
kat3ana
Porucznik
***

Karma: +9/-10
Offline Offline

Wiadomości: 108


Zobacz profil
« Odpowiedz #1111 : Styczeń 21, 2012, 01:06:49 »

przepraszam ale niewiem czy mam tyle miodu z ula zeby wam poslodzic Tongue
snejku stary rywalu szacun "pl7"
kochani z detox nie obrazajcie graczy chyba ze niemacie wlywu na swoich graczy co zle swiadczy o was
ja tylko kat chcialbyb przeprosic zato ze nazwalem ja slowem na ci....

ale to byla chwila slabosci na jej"go obrazliwe slowo
Zapisane
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #1112 : Styczeń 21, 2012, 07:47:21 »

Hah... tylko Rozowi maja prawo do drzewka  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Kto nie z nami ten przeciwko nam  Grin
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1113 : Styczeń 21, 2012, 10:16:09 »

Gandalf widzę raczej smutną ekspansje ruszowości. Mają nawet własną bułgarską "gwiazdę"  Grin

Hah... tylko Rozowi maja prawo do drzewka  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Kto nie z nami ten przeciwko nam  Grin

Serg ,dlatego jest to nielegalna wycinka. Drzewo do kominka w sam raz na zimowe wieczory. A piwo na eksport .... Przynajmniej takie były plany.
Dzisiejszej nocy postanowiłem sprawdzić co to za drzewka. Do ataku został wysłany elitarny oddział . Każdy z tych dzielnych wojaków był świadom ,że różowi bawią się z jeńcami podobnie jak między sobą.... Całe szczęście misja zakończyła się sukcesem  i nikt nie wpadł w  ich łapki
Po wnikliwych badaniach chcę najmocniej przeprosić rusztowych za zniszczenie kilku drzewek . Wojacy odnieśli wszystko na miejsce.
Nie przyłożę ręki do rozprzestrzeniania ...... jest bardzo duża szansa ,ze ruszowość jest przenoszona droga kropelkową ... Wink
Lano mam nadzieje ,że to przypadek ,a nie zaplanowane działanie mające na celu sprowadzenie mojej duszy na ruszową stronę mocy ....


Zapisane

I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #1114 : Styczeń 21, 2012, 10:31:45 »

Demes .... *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* to byly drzewka piwa bezalkoholowego HAHAHA *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Nie moglismy dostac pozwolenia na wycinke bezalkoholowych ale dzieki za pomoc *dance* *YAHOO*
A zeby wyciac drzewka piwne to cala twoja elita nie wystarczy, juz byly bitwy na nas nawet Morg polegl ze swoja czarna armia a co dopiero bylo by z twoimi *hihi*

Drzewko piwne istnieje i nikt nigdy go nie wytnie *crazy*
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1115 : Styczeń 21, 2012, 11:04:21 »

wypadałoby coś napisać... będzie krótko i zwięźle...

Niestety zostałam zmuszona aby odejść. Pozostawiłam sojusz osobom, które miały inne spojrzenie na prowadzenie sojuszu oraz grę, chciałam im ułatwić dalszą grę, beze mnie... I mimo że postąpiłam tak jak chciały, one także zdecydowały się odejść tworząc inny sojusz.. osoba która w dużej mierze przyczyniła się do rozpadu, poszła sobie całkiem gdzie indziej. Szkoda że nie zrobiła tego tydzień temu... Ale mimo że jestem oskarżana o paranoiczne poglądy, teraz wiem o co chodziło i jaki był cel tego wszystkiego.

Jest jak jest... zmienić już tego się nie da.

więcej w tej kwestii nie będę się wypowiadać ani nie będę tutaj o tym dyskutować.
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #1116 : Styczeń 21, 2012, 11:29:28 »

Ferrou, to było do przewidzenia   Undecided   Właśnie żeby uniknąć takich sytuacji postanowiłam już nigdy nie grać na światach PL  >Grin

Ale przynajmniej jeszcze raz się przekonałaś kto jest prawdziwym sojusznikiem i przyjacielem  *kissgirl*
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1117 : Styczeń 21, 2012, 11:46:36 »

Inne podejście do gry czy prowadzenie sojuszu ludzka rzecz choć wydawałoby się że Detox był zgranym sojuszem zmierzającym ku wyznaczonemu celowi czyli totalne zdominowanie tego świata i wygranie ery hmm dziwne w sumie może i lepiej przynajmniej dla innych sojuszy nic życie toczy się dalej Smiley
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1118 : Styczeń 21, 2012, 12:19:50 »

Tiaa..
Asiu nie ciągnij może tego na forum, bo znowu padnie o jedno słowo za dużo tak jak wczoraj na Trybunie. Szkoda mi, że tak piszesz, ale nie będę do końca ery w jakikolwiek sposób komentował tej sytuacji, chyba że wyniknie jawna prowokacja.

W każdym razie na arenie sojuszowej pojawiło się nieco luzu, zeszło trzymane od tak dawna powietrze. Powstał nowy sojusz Hellwars, w którym mamy zamiar gromadzić graczy aktywnych i kreatywnych. Sojusz jest typowo różowy, radzę uważać  >Grin *hihi*
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1119 : Styczeń 21, 2012, 12:27:40 »

wypadałoby coś napisać... będzie krótko i zwięźle...

Niestety zostałam zmuszona aby odejść. Pozostawiłam sojusz osobom, które miały inne spojrzenie na prowadzenie sojuszu oraz grę, chciałam im ułatwić dalszą grę, beze mnie... I mimo że postąpiłam tak jak chciały, one także zdecydowały się odejść tworząc inny sojusz.. osoba która w dużej mierze przyczyniła się do rozpadu, poszła sobie całkiem gdzie indziej. Szkoda że nie zrobiła tego tydzień temu... Ale mimo że jestem oskarżana o paranoiczne poglądy, teraz wiem o co chodziło i jaki był cel tego wszystkiego.

Jest jak jest... zmienić już tego się nie da.

więcej w tej kwestii nie będę się wypowiadać ani nie będę tutaj o tym dyskutować.


Trochę Asiu zachowujesz się nie fair . Nie chcę wywlekać co się stało ale przedstawiasz nas (ludzi, którzy mieli dość ciągłych kłótni i poszli do innej piaskownicy) w złym świetle. Wiesz ile było rozmów na ten temat, ile próśb i co zdecydowało, że postanowiłem nie uczestniczyć w tej farsie. I najbardziej razi po oczach to: "Niestety zostałam zmuszona aby odejść" - no comment.

Ps. Lano nie szufladkuj bo to, że nie gram z Ferr nie oznacza, że nie jestem jej przyjacielem (a przynajmniej tak mi się wydaje)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2012, 12:30:27 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #1120 : Styczeń 21, 2012, 12:41:09 »

Tami!!!!!! Dlaczego nie wierciles mi dziury z brzuchu zebym zaczal grac, a tam teraz ruShOfFy sojusz... i mnie tam nie ma Cry Cry Cry

Sewwt avatar  *heart*

Dziwie sie ze takie sprawy wyplywaja na forum, nie wiem dlaczego i po co ale to chyba powinno zostawac w gronie osob z sojuszu a tak to jest wielkie beczenie i zwalanie winy na innych sadzac po tym co przeczytalem, ze "Ja cacy, reszta BEE" i to wskazywanie paluchem to juz totalna porazka i...  Shocked

Lano zgadzam sie z Toba w 10000% lepiej bic sie z balkanami niz ze swoimi, tam przynajmniej rozwiazuja zatargi mieczem  Grin a nie jak u nas....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2012, 12:50:27 wysłane przez I_LoVe_u » Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1121 : Styczeń 21, 2012, 12:49:15 »

E tam, od razu Beee. Nie napisałem przecież, że ktoś jest bee i nie napisze Smiley
Rafi kurczę, zaproszenie miałeś, nie chciałeś z nami pograć  :Smiley Phi, jeszcze drzewka nam wykarczowali dranie  Sad
Zapisane

libelula
Porucznik
***

Karma: +21/-10
Offline Offline

Wiadomości: 158



Zobacz profil
« Odpowiedz #1122 : Styczeń 21, 2012, 12:54:27 »

Tomek, ale Wasz Avatar wymiata !!!!  *hahaha*
 *kissgirl*

A Rafaello teraz żałuje że go nie ma w tym różowym burdeliku na PL9   *hihi*
Zapisane
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #1123 : Styczeń 21, 2012, 13:08:19 »

Bezalkoholowe to se moga wicinac. Naszego Zuberkowego nei oddamy  Grin

A odnosnie Cacy i bee to moje zdanie bo tak odebralem wypowiedz.
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1124 : Styczeń 21, 2012, 13:33:19 »

E tam, od razu Beee. Nie napisałem przecież, że ktoś jest bee i nie napisze Smiley
Rafi kurczę, zaproszenie miałeś, nie chciałeś z nami pograć  :Smiley Phi, jeszcze drzewka nam wykarczowali dranie  Sad

Oddałem złe drzewka ,przeprosiłem ,czego chcecie więcej.
Najodważniejsi z odważnych pracowników uniwersytetu nadal dochodzą do siebie po różwym płynie oraz dymie . Mam nadzieje ,ze te wydarzenia nie pozostawia blizn na ich psychice.

Zapisane

Strony: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!