Imperia Online Poland  
Maj 02, 2024, 05:09:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 63   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: REALM 95 pogaduszki na kazdy temat :)  (Przeczytany 110029 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #795 : Październik 20, 2011, 21:16:31 »

Chcesz szacunku dla siebie to i do innych się tak odnoś. Mam tu na myśli także IO. Osobiście możesz mieć żale do wszystkiego, ale na forum już dużo wątków nimi napełniłeś więc powtarzać się nie musisz. Koniec off topa, prosze już pisać na temat, Fen1x jeżeli masz coś do dodania to zapraszam na pw.
Poinformuje jutro o decyzji administracji, choć pewnie i tak sami pierwsi zauważycie bany jeżeli pójdą Smiley
Zapisane

TEQUILA
Major
*****

Karma: +171/-51
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 930



Zobacz profil
« Odpowiedz #796 : Październik 20, 2011, 21:23:59 »


Atak BabaMeca  był normalną walką i spowodował tą kolej rzeczy-crni dostał strzał w wojo na offie,stwierdził  ,że grać nie będzie i resztę woja zwolnił-a co było dalej to już wszyscy widzą
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2011, 21:30:17 wysłane przez TEQUILA » Zapisane

Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #797 : Październik 20, 2011, 22:49:00 »

Z tego co mi wiadomo i z tego co widziałam na własne oczy logując się na r95, Hades kilka dni temu dostał bana, dokładnie 17 października, ban na 48h  Embarrassed
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
szpaki
Sierżant
**

Karma: +75/-10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 99


Zobacz profil
« Odpowiedz #798 : Październik 20, 2011, 23:02:51 »

Z tego co mi wiadomo i z tego co widziałam na własne oczy logując się na r95, Hades kilka dni temu dostał bana, dokładnie 17 października, ban na 48h  Embarrassed


Skoro bana dostał Hades to dlaczego nie crni?
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #799 : Październik 20, 2011, 23:14:11 »

nie wiem, ja banów nie rozdaję  *pardon*
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #800 : Październik 21, 2011, 05:02:13 »

hades dostał ale chyba za ustawiony handel. crni by dostał bana dożywotniego. więc 2 powinien dostać Smiley. ale administracja bułgarska losuje mnetą kto bana dostanie a kto nie. takie odnoszę wrażenie , każdy gra jak umie ale banują mnie. za to samo co pół swiata r95 powino dostać bana. i co można powiedzieć polak nie jest równy Bułgarowi. gra jest między narodowa . według mnie dowodzącym powinni być team w nagli. nie szanowny krum który kocha swój kraj i jest patriotą do bólu, i będzie szedł po trupach żeby ukrac ludźi za ustawiony handel oprócz bułgari.

Szczerze Luki, nie wiem o co tobie chodzi... Za jakieś dziwne insynuacje dostajesz ostrzeżenie. Jeżeli w najbliższym czasie znowu coś przeskrobiesz, przez to że jesteś recydywistą na forum, 30dni odpoczniesz od forum. Kolejna kara to będzie usunięcie z forum. Mam dość już twoich tekstów. Ferrou
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2011, 09:20:45 wysłane przez Ferrou » Zapisane
avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #801 : Październik 21, 2011, 14:03:59 »

ale po co miesiąc. może odrazu rok.  Tongue ja gram do stycznia. ja nic nie przeskrobałem mam czyste sumienie a czy w bg temie mają to juz nie wiem Tongue. feru nie mam pojęcia za co to upomnienie. zawsze były reguły na polskim forum człowiek mówi prawdę to go straszą banem 30 dniowym. cicho nie będe mało tego, na bg forum porusze to i na english forum. po prostu udczuam że administracja bg robi z ludźi jaja sobie, Traktują poważnie te sprawy?. sama widziałaś z ustawionymi walkami brak dowodów. kogo chcą to banują. a teraz przypadek którego nie zapomne. kkrzys79 atakował mirrek ze sword. mirrek był wrogiem walnął kasę dostał bana. a tu z jednego sojusz za mało dowodu. jak mam poważnie traktować administracje skoro sie ośmiesza. feru każdy powie to zdanie. nikt nie cierpi bg?. ale dlaczego że mają dużo przywilejów, banów nie dostają za co im się należą, pozostaje mi patrzeć ze zdziwieniem. i powiedzieć nie dostali bana za ustawioną walkę, to było dla mnie jak narodziny brata po prostu się nie spodziewałem Tongue. i feru nie strasz banem. ja tu wiele słyszałem jak administracja oszukiwała usera. zadaj pytanie czy byłaś szczera zawsze z userami. takie masz zadanie tańczysz jak ci zagrają. ja nie mam tego problemu i jestem dumny. feru na koniec szanują twoją pracę tak jak wszystkich teamie pl. staracie sie i to doceniam , lecz bg team wywołuje umnie gorączke i nie da sie tego ukryć. byłem człowiekiem spokojnym. r95 w głowie mi namieszał do tycznia pociągnę to farse. i idę z tej gry jak najdalej. plemiona travian khanwars. tam banuja bez zgłaszania a dla tego ze nikt nie sprawdza światów. horn chyba zauwazył na r72 jak kupują na rynku
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2011, 14:15:19 wysłane przez avatarr » Zapisane
darson
Kapitan
****

Karma: +51/-45
Offline Offline

Wiadomości: 382


Zobacz profil
« Odpowiedz #802 : Październik 21, 2011, 14:13:17 »

Dobra luki wyluzuj juz troche to i tak nic nie da przeciez Ferrou nie rozdaje banow jak z talii kart co najwyzej moze to zglosic dalej i tyle widocznie nic wiecej nie moze zrobic a szkoda pozdro Wink
Ale tak czy inaczej jest  to bardzo przykre i przykre jest tez to ze ja bana na rok wylapalem za jakas bzdure i to taka co pol swiata robi od samego poczatku a szczegolnie wafle z ma3x  Undecided i czuja sie bezkarni no ale trudno .Szkoda ze nowa ere bede musial zagrac z innego konta
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2011, 14:20:36 wysłane przez darson » Zapisane
avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #803 : Październik 21, 2011, 14:28:27 »

chyba bana nie dostane za to co napisałem. to była kraina łagodności Embarrassed . darson wrzucam na luz ide pownerwiać bułgarów tam ostra jazda na forum bez ograniczeń Smiley
Zapisane
darson
Kapitan
****

Karma: +51/-45
Offline Offline

Wiadomości: 382


Zobacz profil
« Odpowiedz #804 : Październik 21, 2011, 14:34:00 »

No tam to ich mozesz jechac  *hahaha* *hahaha*
Zapisane
morfinka14
Major
*****

Karma: +287/-343
Offline Offline

Wiadomości: 655


Kruki trzymaja sie razem, orzeł szybuje sam ...


Zobacz profil
« Odpowiedz #805 : Październik 21, 2011, 23:21:42 »

ale po co miesiąc. może odrazu rok.  Tongue ja gram do stycznia. ja nic nie przeskrobałem mam czyste sumienie a czy w bg temie mają to juz nie wiem Tongue. feru nie mam pojęcia za co to upomnienie. zawsze były reguły na polskim forum człowiek mówi prawdę to go straszą banem 30 dniowym. cicho nie będe mało tego, na bg forum porusze to i na english forum. po prostu udczuam że administracja bg robi z ludźi jaja sobie, Traktują poważnie te sprawy?. sama widziałaś z ustawionymi walkami brak dowodów. kogo chcą to banują. a teraz przypadek którego nie zapomne. kkrzys79 atakował mirrek ze sword. mirrek był wrogiem walnął kasę dostał bana. a tu z jednego sojusz za mało dowodu. jak mam poważnie traktować administracje skoro sie ośmiesza. feru każdy powie to zdanie. nikt nie cierpi bg?. ale dlaczego że mają dużo przywilejów, banów nie dostają za co im się należą, pozostaje mi patrzeć ze zdziwieniem. i powiedzieć nie dostali bana za ustawioną walkę, to było dla mnie jak narodziny brata po prostu się nie spodziewałem Tongue. i feru nie strasz banem. ja tu wiele słyszałem jak administracja oszukiwała usera. zadaj pytanie czy byłaś szczera zawsze z userami. takie masz zadanie tańczysz jak ci zagrają. ja nie mam tego problemu i jestem dumny. feru na koniec szanują twoją pracę tak jak wszystkich teamie pl. staracie sie i to doceniam , lecz bg team wywołuje umnie gorączke i nie da sie tego ukryć. byłem człowiekiem spokojnym. r95 w głowie mi namieszał do tycznia pociągnę to farse. i idę z tej gry jak najdalej. plemiona travian khanwars. tam banuja bez zgłaszania a dla tego ze nikt nie sprawdza światów. horn chyba zauwazył na r72 jak kupują na rynku


no coz nie od dzis wiadomo ze tak sie dzieje jak i w grze tak i na forum , miedzy innymi dlatego przestalem tu w ogole zagladac (nie ma sensu)
co do rownych i rowniejszych to temat rzeka , stary jak cala ta gra ... bg zawsze uprzywilejowani ... i wiele osob moglo by sie tu na ten temat wypowiedziec.

niestety raz ze to bulgarzy wiec jeden z drugim trzyma sztame a dwa ze IO team polozylo juz laske na V4 i zajmuje sie glownie V5 zaniedbujac pozostale wersje gry (na V5 zarabiaja wiecej wiec po co maja sie zajmowac czyms mniej dochodowym - sila marketingu)

a co do forum to od kiedy tu sie zarejestrowalem zawsze tak bylo ... owszem bylo kilka osob ktore naprawde sie staraly i pomagaly nawet Ewa ktora byla CM (jedyna wlasciwa osoba na tym stanowisku) no ale co z tego , ci co sie wychylili juz nie maja stanowisk Tongue

a straszenie banami tez stare jak swiat  Grin ile razy ja sam dostalem ostrzezenie  *hihi* ale ludzie nimi straszacy zamiast sie jakos starac pomoc gracza (w strawach bezdyskusyjnych) jeszcze czesto ich "uciszali" niestety ale dzieki takiej polityce ta gra stracila juz wielu wielu swietnych graczy , kolejni odchodza ... a jeszcze inni na pewno odejda ... ale osoby odpowiedzialne za to maja to gdzies , liczy sie sztuka a nie jakosc na obecnym IO i to niestety jest smutne ...

dawno sie nie udzielalem i znow dlugo nie bede i ile w ogole  Wink
Zapisane



The Best Battle on R26E1 - PL3
The Best Battle on R20E2 - PL2
george
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +61/-60
Offline Offline

Wiadomości: 127


Zobacz profil
« Odpowiedz #806 : Październik 22, 2011, 08:11:00 »

Cyrk na kółkach a Ferrou za sterami  Grin Dawno sie tak nie uśmiałem .Myślałem ze ludzie dali sobie już spokój z tą ,,grą ?''
Rozdawanie banów  przypomina mi losowanie szczęśliwego numerka a kiedy próbujesz upomnieć sie o swoje dostajesz bana na forum ,plakietki i takie tam;) jednym słowem bawta sie i dajcie sie dalej to was w końcu ruskie zjedzą ..
Luki pozdro i graty za medale ..
Zapisane
fen1x
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +21/-49
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 266


Zobacz profil
« Odpowiedz #807 : Październik 22, 2011, 10:50:24 »

ide pownerwiać bułgarów tam ostra jazda na forum bez ograniczeń Smiley
Bułgarskie forum jest "najwyższe" i tam można pogadać bez ograniczeń, a oczywiście na pl forum są ograniczenia i tylko ostrzeżeniami, banami potrafią straszyć nasze kochane modki   *hahaha* może czas odpocząć i zmienić regulamin ?
Zapisane

SLAWEK
Kapitan
****

Karma: +48/-35
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil
« Odpowiedz #808 : Październik 25, 2011, 09:59:04 »

Najbardziej jest przykre to że Polskie modki są bardziej rygorystyczni niż Bułgarscy. Bułgarzy już dawno olali nasze forum jak i wersje v4. Wiem z pewnego źródła że celowo dopuszczają się oszustw w wersji v4 aby zniechęcić graczy do tej wersji. To jest żałosne że Polak Polakowi wilkiem nawet na tym forum. Jak powiedział kiedyś Rosyjski generał żeby pokonać Polaków wystarczy dać jakieś stanowisko jednemu z nich a on już się ze swoimi rodakami rozprawi.
Zapisane

george
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +61/-60
Offline Offline

Wiadomości: 127


Zobacz profil
« Odpowiedz #809 : Październik 25, 2011, 11:39:24 »

Ja raz wszedłem na angielskie forum i za jedno zdanie po polsku skasowali mi posta i dostałem ostrzezenie ..A tu ? Chorwaci chodzą sobie jak po swoim,piszą w językach jakich im sie podoba ,śmieją sie w twarz Polakom a Ferrou straszy banami ale naszych Wink
To jakiś teatr naprawdę  


Jak powiedział kiedyś Rosyjski generał żeby pokonać Polaków wystarczy dać jakieś stanowisko jednemu z nich a on już się ze swoimi rodakami rozprawi.

sto procent i to dobrze było by gdyby tylko tak powiedział , polecam film ,,towarzysz generał''
Zapisane
Strony: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 63   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!