Imperia Online Poland  
Czerwiec 16, 2024, 04:35:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 63   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: REALM 95 pogaduszki na kazdy temat :)  (Przeczytany 111255 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #810 : Październik 25, 2011, 12:38:03 »

Panowie chyba jednak trochę przesadzacie macie jakiś zlot ,,ograniczonych na forum '' skoro jesteśmy tacy źli czemu nie zgłaszacie wszelkich skarg  na BG forum skoro tam taki luz ? każdy z GM PL dwoi się i troji aby nie zawieść graczy, zapominacie ze pomimo funkcji nadal walczymy o dobro graczy i często gramy z wami  Wink potraficie tylko wytykać bo akurat osobiście spotkał was problem w grze ............ to nie powód aby szydzić z ludzi którzy naprawdę poświęcają masę czasu aby wszystko miało ręce i nogi w grze  Wink i podkreślam nikt nie jest cudotwórcą  Huh? mam nadzieje ze to rozumiecie  Wink w innym przypadku śmiało przykleję sobie etykietkę z waszego opisu zamknę watek wlepię bany bo chyba to uwielbiacie  Shocked a ja uwielbiam spełniać zachcianki i marzenia Tongue
Zapisane

george
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +61/-60
Offline Offline

Wiadomości: 127


Zobacz profil
« Odpowiedz #811 : Październik 25, 2011, 13:17:51 »

Jasne strzelaj  Grin Wiesz ja akurat nie gram już w tą grę ale widzę ze Polacy są krzywdzeni w grze i na forum - Polskim forum ..
Dlatego staje po tej stronie.A Ci których nazwałeś ,,ograniczeni na forum'' To są w większości ludzie którzy nie dają sie robić w konia i upominają sie o swoje - tyle.. Ja np. bardzo sie ciesze ze mam taką plakietkę Smiley Nie należę do ludzi którzy wkładają w coś pieniądze a kiedy są krzywdzeni, siedzą cicho bo tego wymaga kultura.Jeżeli Ty taki jesteś to szczerze Ci współczuje a im więcej takich ludzi spotykam tym bardziej mi przykro bo przez takich ludzi Polska wychodzi na kraj któremu można wszystko narzucić bo oni i tak nic nie zrobią...
ŻAL I ŻENADA Morgi Wątku nie zamykaj bo wywołasz zbiorową agresje Grin ..najlepiej mnie zbanuj przykładnie i dożywotnie.
Jak za komuny!!
pozdro  ..
Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #812 : Październik 25, 2011, 13:39:34 »

dalej odczytujesz co opisuje między wierszami  Huh? ale każdy widzi co chce skoro nie grasz po co podpuszczasz ja tego nie rozumiem  Huh? Naprawdę myślisz ze cieszy nas krzywda Pl graczy....... pewnie świetny ubaw byś miał gdybym zamknął wątek ale to niczego nie rozwiązuje i niestety w tym wypadku nie dostarczę ,,Ci'' tej radochy :p  co do pisania o komunie dobrze się zastanów do kogo piszesz...... mojego dziadka zastrzelili za to ze był w Ak wiec waż słowo drugi dziadek  wiezień polityczny  pamiętaj nie każdego jedna miarą, nie należę do młodzieży która nic na ten temat nie wie nie dotknęło mnie to osobiście ale pozostał szacunek choćby za to ze dziś możesz takie bzdury pisać na Forum tylko chyba nie zdajesz sobie sprawy jak odbierają to ludzie którzy to przeżyli 
                                                                                                                         
Zapisane

george
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +61/-60
Offline Offline

Wiadomości: 127


Zobacz profil
« Odpowiedz #813 : Październik 25, 2011, 14:29:50 »

dalej odczytujesz co opisuje między wierszami  Huh? ale każdy widzi co chce 

Człowieku, Ty sie opanuj i nie zarzucaj komuś czegoś co sam robisz..

Ja podpuszczam żeby zamknąć wątek?
Bo nie podoba mi sie to w jaki sposób Bułgarzy pogrywają sobie z Polakami a nasze modki niedosc ze nic z tym nie robia to jeszcze próbują uciszyć banami ..Wyraźnie napisałem -zbanuj mnie !! Naucz sie czytać kolego ze zrozumieniem.

Co do ,,komuny'' to  Ty sam sie zastanów co piszesz!
Opisałem Wasze zachowanie.Jeżeli piszesz ze tak wiele wiesz na ten temat to powinieneś także wiedzieć ze stosujecie właśnie takie metody ,uciszanie niewygodnych itd ..

Poza tym czy ja kogos obraziłem? Gdzie widzisz brak szacunku dla ludzi którzy przez to przeszli?
Chłopie nie interesuje mnie Twoje życie prywatne ale nie wmawiaj mi takich głupot ze obrażam ludzi tamtego
pokolenia..

Po prostu bredzisz! Nie wmawiaj mi czegoś czego nie robię..chociaż tyle zrób -przeczytaj coś ze zrozumieniem..
Zapisane
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #814 : Październik 25, 2011, 18:13:26 »

Kiedys ktos powiedzial na Bułgrarów groteskowo "pół sprzestu kucharki" i nic sie nie dzialo- to slowo padalo czesto na forum podczas testow v5. Pozniej zaczely sie uwagi ze tak nie wolno no i jak widac teraz jest to karane. Natomiast jak wszedlem na forum bulgarow (październik ubieglego roku) to im jakos nikt nie zwracał uwagi a o was Polakach nie mowili nic dobrego. Dobry znajomy siedzial ze mna i tlumaczyl wszystko wiec wiem jak na was mowiono, a chyba najlzejszym okresleniem bylo stado niewiernych- nie bede dopisywal dwoch kolejnych slow bo to jest akurat malo potrzebna Smiley
Moze jednak powinnismy traktowac z przymruzeniem oka to jak mowimy o innych narodowosciach. Wink

Ja sie nei obrazam jak ktos do mnie powie rusek czy ruski *hihi*
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2011, 18:16:51 wysłane przez I_LoVe_u » Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #815 : Październik 25, 2011, 18:31:27 »

George dostajesz ostrzeżenie.
Wytłumaczę raz a dobrze. Nic nas nie obchodza zasady panujące na innych forach, jeżeli korzystacie z tego, to macie się dostosować do zasad panujących tutaj. Zrozumiano?

Kiedys ktos powiedzial na Bułgrarów groteskowo półgarzy i nic sie nie dzialo- to slowo padalo czesto na forum podczas testow v5. Pozniej zaczely sie uwagi ze tak nie wolno no i jak widac teraz jest to karane. Natomiast jak wszedlem na forum bulgarow (październik ubieglego roku) to im jakos nikt nie zwracał uwagi a o was Polakach nie mowili nic dobrego. Dobry znajomy siedzial ze mna i tlumaczyl wszystko wiec wiem jak na was mowiono, a chyba najlzejszym okresleniem bylo stado niewiernych- nie bede dopisywal dwoch kolejnych slow bo to jest akurat malo potrzebna Smiley
Moze jednak powinnismy traktowac z przymruzeniem oka to jak mowimy o innych narodowosciach. Wink

Nie, kulturka musi być, inni moga sobie błotem rzucać, jeżeli ktoś prowadzi konstruktywną krytykę i ma odpowiedni zasób słów to potrafi obrazić kogoś innego bez używania przykładowego "półgara". Wiem, dziwnie to brzmi od kogoś kto sam to stosował, ale ograniczam   *hihi*

George, o mnie też powiesz, że Chorwatom pozwalałem? Jeden bana dostał za to, że uparcie brnął w angielski. Ferrou natomiast najpierw tłumaczy coś komuś, a jak nie dociera dopiero banuje, tym razem ja byłem szybszy po prostu. Więc łaskawie zapoznaj się Pan z tematem zanim zaczniesz gadać Wink

I to Ty pierwszy poruszyłeś kwestię zamknięcia wątku, Morgu odpisał, że to żadne rozwiązanie, a Ty odwracasz kota ogonem Grin Może zacytuję?
Post Morga, zero wspominania o zamykaniu wątku w obecnej sytuacji (edit: wytłumaczę może obecną sytuację bo się posypią zażalenia. Zacznijmy od tego, ze posty Morga trzeba dogłębnie interpretować Grin Zapewne autorowi chodziło o to, że jeżeli ktoś nie rozumie, że staramy się jak możemy pomagać userom i nadaje na nas, żali się jacy my to źli itp. itd. to może sobie odpuścić, bo to nas tylko boli gdy widzimy coś takiego. Jeżeli dalej ktoś będzie w to brnął i nie zrozumie przesłania mimo tłumaczeń to wątek można śmiało zamknąć a moderato (Morg) wyjdzie na tego złego, niekompetentnego, wścibskiego modka o których taki stereotyp krąży) :
Panowie chyba jednak trochę przesadzacie macie jakiś zlot ,,ograniczonych na forum '' skoro jesteśmy tacy źli czemu nie zgłaszacie wszelkich skarg  na BG forum skoro tam taki luz ? każdy z GM PL dwoi się i troji aby nie zawieść graczy, zapominacie ze pomimo funkcji nadal walczymy o dobro graczy i często gramy z wami  Wink potraficie tylko wytykać bo akurat osobiście spotkał was problem w grze ............ to nie powód aby szydzić z ludzi którzy naprawdę poświęcają masę czasu aby wszystko miało ręce i nogi w grze  Wink i podkreślam nikt nie jest cudotwórcą  Huh? mam nadzieje ze to rozumiecie  Wink w innym przypadku śmiało przykleję sobie etykietkę z waszego opisu zamknę watek wlepię bany bo chyba to uwielbiacie  Shocked a ja uwielbiam spełniać zachcianki i marzenia Tongue

I Twój, może pogrubie miejsce gdzie to coś zasugerowałeś :
Jasne strzelaj  Grin Wiesz ja akurat nie gram już w tą grę ale widzę ze Polacy są krzywdzeni w grze i na forum - Polskim forum ..
Dlatego staje po tej stronie.A Ci których nazwałeś ,,ograniczeni na forum'' To są w większości ludzie którzy nie dają sie robić w konia i upominają sie o swoje - tyle.. Ja np. bardzo sie ciesze ze mam taką plakietkę Smiley Nie należę do ludzi którzy wkładają w coś pieniądze a kiedy są krzywdzeni, siedzą cicho bo tego wymaga kultura.Jeżeli Ty taki jesteś to szczerze Ci współczuje a im więcej takich ludzi spotykam tym bardziej mi przykro bo przez takich ludzi Polska wychodzi na kraj któremu można wszystko narzucić bo oni i tak nic nie zrobią...
ŻAL I ŻENADA Morgi Wątku nie zamykaj bo wywołasz zbiorową agresje Grin ..najlepiej mnie zbanuj przykładnie i dożywotnie.
Jak za komuny!!
pozdro  ..


I PO RAZ KOLEJNY : PL Team jest odpowiedzialny za prowadzenie forum, nie za spełnianie próśb od graczy, przekazywanie błędów itp. To że to robimy to dobra wola Teamu, bo poświęcamy czas forum i userom, którzy potrzebują porady/pomocy.
Samo słowo Moderator wzięło się od moderowania, nie pomagania...

Swoją drogą, nie rozumiem ludzi którzy piszą by pisać. Co Ci przyjdzie z tego, że dopiszesz swoje zdanie w temacie? CM-owie przy sprawdzaniu błędów nie biorą tego pod uwagę a fakty. I uwierz, że większość robi to sumiennie, to że ktoś ma taki a nie inny pogląd na ich pracę to już jego sprawa  *freak*

Niedość, wytykasz komuś brak czytania ze zrozumieniem, a sam chyba niezbyt to stosujesz Smiley
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2011, 18:53:59 wysłane przez Kakuzu » Zapisane

george
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +61/-60
Offline Offline

Wiadomości: 127


Zobacz profil
« Odpowiedz #816 : Październik 25, 2011, 19:13:27 »

Załamujecie mnie naprawdę ;(  jakie te modki chcą być  intelektualne  Grin  jeżeli bawisz sie Panie  Kakuzu  w takie łapanie za słówka to ok

Kto pierwszy zasugerował zamknięcie wątku?

w innym przypadku śmiało przykleję sobie etykietkę z waszego opisu zamknę watek wlepię bany bo chyba to uwielbiacie  Shocked a ja uwielbiam spełniać zachcianki i marzenia Tongue

Kto sie do tego odniósł ?

Morgi Wątku nie zamykaj bo wywołasz zbiorową agresje Grin ..najlepiej mnie zbanuj przykładnie i dożywotnie.
pozdro  ..


a kto obraca kota ogonem ?


I to Ty pierwszy poruszyłeś kwestię zamknięcia wątku, Morgu odpisał, że to żadne rozwiązanie, a Ty odwracasz kota ogonem


Panie Kazuki mnie to  naprawdę nie  interesuje ze kogoś tam posty trzeba interpretować dogłębnie  Grin a kogoś powierzchownie  Grin
traktuje tu wszystkich ludzi jako zdrowych i czytam  jak mnie nauczyli w szkole  Grin po prostu -i odniosłem sie do tego co napisał Morgi i tyle a Pan zaczynasz kręcić motać i grzebać ..
Daj Pan sobie spokój ...


Niedość, wytykasz komuś brak czytania ze zrozumieniem, a sam chyba niezbyt to stosujesz Smiley

Za to Ty sie wykazałeś takim czytaniem ze zrozumieniem ze głowa mala ;(
Zapisane
fen1x
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +21/-49
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 266


Zobacz profil
« Odpowiedz #817 : Październik 25, 2011, 19:32:52 »

George dostajesz ostrzeżenie.
Tylko na tyle Cię stać niejaki Tamasaki ? Hm ? Hm ? Ostrzeżenia rozdajecie jak nie powiem co, bo zaraz i ja dostanę (podejrzewam, że za tego posta dostanę bana na 365 dni ... albo post w stylu "fen1x ostrzeżenie"  *hahaha*) rozśmieszacie mnie jak i innych WIELCY MODERATORZY  *hahaha*


Nie, kulturka musi być, inni moga sobie błotem rzucać, jeżeli ktoś prowadzi konstruktywną krytykę i ma odpowiedni zasób słów to potrafi obrazić kogoś innego bez używania przykładowego "półgara".
To mnie teraz rozśmieszyłeś fałszywcu ! Pamiętam, że w jakimś poście samemu pisałeś o Bułgarach jako "PÓŁGAR" (daje sobie ręce uciąć) !!! A teraz się czepiasz ? Poszukałbym tego posta, ale nie chce mi się tracić czasu na takiego jak ty Panie Tamasaki czy jak wolisz Kakuku ... Zanim zaczniesz kogoś się czepiać to czepiaj się o coś innego niż o to co samemu gadasz...

George, o mnie też powiesz, że Chorwatom pozwalałem? Jeden bana dostał za to, że uparcie brnął w angielski.
Też śmiech na sali... wielki zaszczyt dać bana !!! Pisał po angielsku, bo to także język ... jak innym to nie przeszkadzało (sorry oprócz wam WIELCY MODERATORZY) to mógł sobie pisać, robił komuś krzywdę ? Tylko ćwiczył angielski - bystry chłopak ...

Jeszcze mogę wytykać, ale czy to coś zmieni ? Nie... tak samo jak można gadać na sędziów w piłce nożnej, a ci sku... i tak będą robić to samo... tak jest i z wami...

Pozdrawiam, zbanowany fen1x
Zapisane

avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #818 : Październik 25, 2011, 19:35:40 »

george opanuj się skończyłeś grę i robisz tu dym. co ma kakuzu do banów, pisz to na bg forum a cię popre. krum rządzi on podejmuje decyzje. to wątek r95, jeśli wszyscy nie bedziemy trzymać sie razem zeżrą nas. trzeba im pokazać ze nie jeteśmy beksy, i nawet z utrudnieniem nie damy ciała a jeszcze doroąbiemy wrogowi. świeta sie zbliżają troche zwolnij tempo nie znasz sytułacji a oceniasz. wchodzisz po kilku miesiącach i wprowadzasz haos. my gracze r95 wiemy co robić. nie potrzebujemy wyzwisk. bez pomocy moderatorów bedzie tylko gorzej lepiej mieć ich. w 30% po swojej stronie niż za wrogów. fen1x wyluzuj też to samo co do geroge napisał to piszę do ciebie. nie pomagacie nam dajcie przykład. ja rozumiem pl forum nic nie może zrobić. dla tego kłotnie są na bg forum i tam czuje ze pisze słusznie, a wy tu głupoty piszecie i wyjdzie ze wątek zablokują na tydzień.
i nie mówcie że za darmo. jeśli chcecie wszystkiemu winny jest krum bg forum. wyżalcie mu sie to samo co tutaj napisaliście
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2011, 19:38:37 wysłane przez avatarr » Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #819 : Październik 25, 2011, 19:39:57 »

Zamykam wątek na 24h

Nie potraficie pisać na temat to nie będziecie pisać...

Ja się zastanowię razem z resztą teamu co z Wami dalej robić, bo mi ręce i inne witki po prostu opadły jak czytam poniektóre posty...
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #820 : Październik 25, 2011, 20:05:01 »

Wyjaśniając :
Fenix, sam się przecież przyznałem, że stosowałem Półgara, ale dostałem za to zasłużony ochrzan i tyle  Huh?
Jeżeli tak Cie to usatysfakcjonuje to tak - stać mnie na ostrzeżenie. Kto się z tego śmieje? Bo na razie zauważyłem tylko tych, którzy mają fioletowe plakietki, inni jakoś normalnie do tego podchodzą  *SCRATCH* Ty dostałeś już mój milusiński ich już po prostu za dużo dlatego masz taką fajną plakietkę. Ostrzeżenie i ban to narzędzie moderatora, którym się na forum posługuje i nie widze w tym nic śmiesznego, bo też mi się nie widzi tego używać.
Powtórzę : Polskie forum ma swoje zasady, do których należy sie stosować, skoro Chorwatom było tłumaczone, że na polskim mają pisać po polsku, choćby i łamanym to tak ma być. Mimo ostrzeżeń - nie dostosował się i miał bana.
George : jest różnica między stwierdzeniem "w innym przypadku śmiało przykleję sobie etykietkę z waszego opisu zamknę watek wlepię bany bo chyba to uwielbiacie  Shocked  a ja uwielbiam spełniać zachcianki i marzenia  Grin" - nie widzisz w tym podtekstu, który sugeruje, że tak naprawdę tego nikt nie zrobi dopóki ktoś nie przesadzi?
Ale trzeba wyjechać z tekstem : "ŻAL I ŻENADA Morgi Wątku nie zamykaj bo wywołasz zbiorową agresje  Grin" pisane jeszcze w liczbie mnogiej do morgów Grin
Dobra, nie ma się o co kłócić, Avatarr napisał jedną ważną rzecz - nie ma co się kłócić, lepiej połączyć siły i działać wspólnie bo do niczego się bez tego nie dojdzie. Jeżeli to kogoś uspokoi to przepraszam, bo naprawdę nie ma się o co kłócić  Wink
Zapisane

Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #821 : Październik 26, 2011, 19:51:56 »

Otwieram wątekCool

Proszę pisać na temat, czyli o tym co się dzieje na r95.
Wklejcie jakieś ciekawe bitki Wink


Wszelkie żale i pretensje do mnie proszę pisać w specjalnie dla Was założonym wątku, tam możecie dać upust swoim emocjom (oczywiście pamiętajcie o tym, aby było zgodne z regulaminem)  Embarrassed
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
darson
Kapitan
****

Karma: +51/-45
Offline Offline

Wiadomości: 382


Zobacz profil
« Odpowiedz #822 : Październik 26, 2011, 20:32:28 »

Witam no i prosze pisac na tematy bo znowu nam zamkna watek  Tongue Tongue
Zapisane
TEQUILA
Major
*****

Karma: +171/-51
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 930



Zobacz profil
« Odpowiedz #823 : Październik 26, 2011, 23:04:13 »

[flash=200,200http://

Uploaded with ImageShack.us][/flash]

poranny wypad do bankomatu Grin
Zapisane

darson
Kapitan
****

Karma: +51/-45
Offline Offline

Wiadomości: 382


Zobacz profil
« Odpowiedz #824 : Październik 26, 2011, 23:14:27 »

Pieknie  Shocked Na pochybel bulgarskim oprawcom  >Grin >Grin
Zapisane
Strony: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 63   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!