Imperia Online Poland  
Kwiecień 23, 2024, 12:53:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: AAR -PL1E3 sojusz Alhambra - historia  (Przeczytany 2762 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« : Czerwiec 09, 2010, 21:11:50 »

Witam wszystkich!!
Zakończyła się era 3 na świecie Pl1 - czas na podsumowanie i przedstawienie historii naszego sojuszu.
9 graczy; 90 medali, zdominowaliśmy rankingi eko i militarne !!


Zaczęło się od tego,że nasz kolega Marcin namówił mnie, Xantissę i Dessdemonę na zarejestrowanie się na pl1.  : Lips Sealed
Mieliśmy tylko trochę sobie pograć na luzie, bez ambicji na zajęcie jakiegokolwiek zaszczytnego miejsca   *pardon*

Xantissę i Dessdemonę chyba nie muszę przedstawiać - jesteśmy rodziną i po prostu doskonale się uzupełniamy w grze. Nie rozumiem tylko jednego dlaczego na każdym świecie, na jakim rejestrowaliśmy się one we dwie zawsze lądowali obok siebie a ja na bagnach >Grin >Grin

No i tak się zaczęło. Dołączyła do nas Jagoda i  było miło i spokojnie. Niestety, sprawy osobiste nie pozwoliły Marcinowi na grę i zostaliśmy same, zdane na siebie. 4 słabe kobietki pozostawione bez opieki i wsparcia.  Cry

Zawarliśmy pakt pokojowy z Reunion, chociaż nie było to łatwe ponieważ uważali nas za zbyt mały i słaby sojusz  *hahaha*. A ponieważ w sojuszu Koltarex grali znajomi z  pl3e1 to zawarliśmy także sojusz z nimi.   Tongue

Z założenia miał to być mały sojusz i dlatego nie prowadziliśmy rekrutacji, zresztą nie zamierzaliśmy długo grać sami. Myśleliśmy że z czasem przyłączymy się do jakiegoś lepszego sojuszu, jeżeli nadal będziemy grali.  *crazy*

Założenia założeniami a gra rządziła się swoimi prawami.  *freak*
Rozglądaliśmy się trochę dookoła a tu takie duże sojusze - Reunion, Rebelianci, Legend.  Gracze w TOP20, szybko rozwijające się konta z dużą ilością niepilnowanej kasy  *hahaha*  To po prostu było nie do wytrzymania i zaczęliśmy polowanie. Kasy dookoła było tak duzo że było by grzechem jej nie pozbierać (szczegóły możecie znaleźć w wątku TOP10 złota i punktów) Wink

Nie spodobało się to niektórym i wypowiedziano nam wojnę, która trwała tylko 3 dni   - http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=8097.0

Ta wojna pokazała jakim wspaniałym nabytkiem jest Jagoda - świetna, niewyliczana, cudowna w obronach  *rose* A jednocześnie bardzo spokojna i i pokojowo nastawiona  *kissgirl*
Po tej wygranej wojnie nabraliśmy ochoty na grę na tym świecie.  *hihi*
Doszedł do nas Archilles - bardzo dobry gracz, który wcześniej grał tylko pokojowo. Ale przy nas, jak sam mówił, "poczuł żądzę krwi"  Grin Grin

Stało się jasne że będziemy sojuszem militarnym. Oprócz nas Andrea, dobry gracz który potrafił pogodzić dobrze rozwinięte eko z budową dużej armii,  tworzył drugi sojusz militarny "Warhammer" Z tego sojuszu szczególne uznanie należy się graczowi Cycu za kreatywność i niesamowite poczucie humoru  *kissgirl* Po każdym moim ataku przysyłał historie swojej obrony albo w postaci opowiadania albo w postaci komiksu *hahaha* gdzie występowałam jako zielony smok  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ponieważ sytuacja wokół nas zaczynała być niebezpieczna pytaliśmy się naszego sojusznika, "Reunion", czy nam pomogą w razie konfliktu z "Rebeliantami". Niestety, otrzymaliśmy odpowiedź odmowną pomimo tego że wielokrotnie im pomagaliśmy rozbijając i okradając graczy, których oni uważali za zagrożenie. "Reunion" było zbyt zajęte sadzeniem marchewek.

Do naszej drużyny dołączył LOKI02. Gracz bardzo do nas pasujący. Odpowiedzialny, zdyscyplinowany i lubiący atakować wszystko co jest w zasięgu!!
Po tym jak Rebelianci zrobili dywanowy nalot na mnie ostatecznie wyjaśniło się że Reunion nie ma zamiaru nam pomagać i że ten sojusz do niczego nie jest nam potrzebny.
Niedługo po tym Angel przeszedł do nas  *kissgirl* I już stało się jasne że to my staniemy się jednym z najlepszych sojuszy na tym świecie.
Angel stał się siła napędową naszego sojuszu - nie wiem czy on kiedykolwiek spał  >Grin Zawsze obserwował wszystko i wszystkich. To on zauważył że Warhammer w nocy zdjęli "gołąbka" i urządził nam telefoniczna pobudkę  *YAHOO* dzięki temu to my urządziliśmy pogrom a nie nas rozgromiono  *hahaha*
Dołączył do nas także ANON. Na początku to konto było przekazywane z rak do rąk ale na szczęście wrócił prawowity pierwszy właściciel i został z nami do końca ery.  Trudno mi o nim cokolwiek powiedzieć ponieważ był bardzo spokojny, małomówny. Ale trzeba mu pogratulować odwagi i uporu. Ponieważ poniósł konto z ruiny, zbudował wojsko i zakończył erę na bardzo wysokiej pozycji.
No i Szczypior, zgodnie z nazwa konta - ostry, zaczepny, uparty. Nie zawsze zgadzaliśmy się. Czasami dochodziło do bardzo ostrej wymiany zdań ale w końcu wszystko się unormowało i zakończyliśmy erę jako dobrzy przyjaciele  *rose* w ostatnich dniach ery miał niesamowite szczęście do trafień.
http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=11121.0

Być może nie osiągnęlibyśmy takich wyników, jak by Rebelianci nie zrezygnowali z gry w połowie ery.
Bardzo wszystkim dziękuje za wspólną grę i życzę powodzenia w jak w grze tak i w realu  *rose*




« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2010, 17:14:50 wysłane przez Lana » Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 10, 2010, 16:01:03 »


Niedługo po tym Angel przeszedł do nas  *kissgirl* I już stało się jasne że to my staniemy się jednym z najlepszych sojuszy na tym świecie.
Angel stał się siła napędową naszego sojuszu - nie wiem czy on kiedykolwiek spał  >Grin Zawsze obserwował wszystko i wszystkich. To on zauważył że Warhammer w nocy zdjęli "gołąbka" i urządził nam telefoniczna pobudkę  *YAHOO* dzięki temu to my urządziliśmy pogrom a nie nas rozgromiono  *hahaha*


A dziekuje za mile slowa  Embarrassed Wlasnie te walki z Warhammer zadecydowaly o losie PL1 - tak mi sie przynajmniej wydaje. Pelna mobilizacja w sojuszu ... to bylo to  ;D Bardzo mile bede wspominal ten rok czasu i ta ere. Byl to bez watpienia jeden z najlepszych sojuszy w jakich gralem w calej mojej karierze gracza. Powodzenia zycze w zyciu i duzo zdrowia wszystkim, moze jakichs dalszych sukcesow w IO i spelnienia marzen.
Zapisane

Na emeryturze Wink
szczypior
Major
*****

Karma: +61/-19
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1051



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 10, 2010, 16:54:45 »

ja rowniez dziekuje za mile slowa. fakt nie zawsze nam sie ukladalo czasem  niezle dalismy sobie popalic *pardon* ale dobrze ze pozniej doszlismy do porozumienia i ta wspolpraca naprawde zaczela nam sie ukladac i przynosic efekty. chcialbym Wam wszyskim podziekowac ze milo spedzony czas. nigdy sie tak dobrze nie bawilem jak z wami Grin szkoda ze ta era juz sie zakonczyla Cry . zycze Wam wiele sukcesow zarowno na imperii jak i w zyciu prywatnym i mam nadzieje ze jeszcze kiedys bede mogl z wami zagrac
Zapisane

Nemezis
Sierżant
**

Karma: +50/-67
Offline Offline

Wiadomości: 57


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 11, 2010, 00:22:30 »

Gratuluję wszystkim dziewczynom  *COURTESY* Na pohybel facetom  *FLIRT*
Zapisane
korona
Gość
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 12, 2010, 21:07:37 »

Dłonie same składają sie do oklasków  *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
Świetny , fenomelany wynik , można go wam pozazdrościc Grin powodzenia.
Zapisane
kosmaty
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Luty 03, 2012, 09:00:33 »

ładnie ładnie  Cool
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!