Imperia Online Poland  
Kwiecień 16, 2024, 20:07:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gdzie zgłosić błąd na forum?  (Przeczytany 1870 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
mifal3
Porucznik
***

Karma: +17/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123



Zobacz profil
« : Luty 01, 2008, 00:14:45 »

Witam. Z tego co wiem to mam błąd w ilości napisanych na forum wiadomości. W swoich statystykach widzę że z jednej strony mam ich 30 a z drugiej strony mam ich 45 i ten drugi wynik by sie zgadzał. od jakiegoś czasu mam ich ciągle 30 a w tym samym czasie napisałem co najmniej kilka postów. Gdzie to zgłosić? Proszę o pomoc - najlepiej modków.
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2008, 20:38:56 wysłane przez mifal3 » Zapisane
urbi
Szeregowiec
*

Karma: +3/-3
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Luty 04, 2008, 11:20:01 »

z tego co wiemy to modkowie nic nie robią...
Zapisane
thorn
Kapitan
****

Karma: +72/-21
Offline Offline

Wiadomości: 345


To tylko gra, prawda?


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Luty 04, 2008, 11:46:25 »

Witam.
Nie wszystkie posty doliczane są do licznika pokazującego zaangażowanie na forum. Jeśli tylko o to Ci chodzi i chcesz być kolejnym Narta, Dabros, Rutek, Konrad6s to przykro mi, że odpisywałem Cool
Zapisane

Taaa... No tak bezwstydnej dziewczyny, to ja jeszcze nie widziałem... Pójdę jeszcze popatrzeć...
mifal3
Porucznik
***

Karma: +17/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Luty 05, 2008, 20:49:34 »

Nie ... SPAMEREM nie chce być - bez obrazy do gości wymienionych wyżej, bo każdy robi to co uważa za słuszne. Po prostu zauważyłem że ten licznik nie pokazuje rzeczywistej liczby napisanych postów, a staram sie być człowiekiem dokładnym i uważam, że skoro coś o mnie jest napisane, to powinno być to dokładne. Poza tym jak bym chciał być tego typu kolesiem, to bym na potęgę pisał wszędzie, gdzie tylko popadnie, a tak tylko pisze tam, gdzie coś mam ciekawego do powiedzenia (bynajmniej w moich oczach, jeśli sie mylę to z góry przepraszam). Dlatego założyłem ten wątek z tym pytaniem.
Zapisane
Dabros
Gość
« Odpowiedz #4 : Luty 05, 2008, 20:52:29 »

Witam.
Nie wszystkie posty doliczane są do licznika pokazującego zaangażowanie na forum. Jeśli tylko o to Ci chodzi i chcesz być kolejnym Narta, Dabros, Rutek, Konrad6s to przykro mi, że odpisywałem Cool
Mam się poczuć obrażony ja i Narta,Rutek,Konrad
Zapisane
v0hyt
Szeregowiec
*

Karma: +6/-9
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Luty 05, 2008, 23:26:14 »

Jeśli obrażasz się za takie pierdoły - to droga wolna. Ja bym się nie dał sprowokować facetowi z molestowanym w dzieciństwie człowiekiem na avatarze Wink
Zapisane

Kapitan ortografia!
mifal3
Porucznik
***

Karma: +17/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Luty 05, 2008, 23:35:41 »

Ludziska, ja was bardzo proszę, nie zaczynajmy dyskusji, o tym kto kogo obraził, tylko proszę was abyście udzielili prostą - może i nie prostej - odpowiedź,  który z moderatorów jest nadal faktycznym moderatorem - a nie na tzw wypowiedzeniu - by mógł mi odpowiedzieć, czemu tak jest że faktyczna liczba napisanych postów (która można łatwo zgadnąć w osobistych statystykach) nie zgadza sie z liczba pod nickiem lub naprawić zaistniałą sytuację.
Zapisane
thorn
Kapitan
****

Karma: +72/-21
Offline Offline

Wiadomości: 345


To tylko gra, prawda?


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Luty 06, 2008, 08:59:04 »

Eh... Awatar dobry jak każdy inny... *freak* 
Posty doliczane są tylko jeśli dotyczą odpowiednich działów forum tzn. nie dotyczą na pewno dyskusji i tego typu rzeczy. Liczą się posty w tych miejscach forum, gdzie powinno się wklejać pytania i dostawać odpowiedzi konkretnie  i rzeczowo.
Zapisane

Taaa... No tak bezwstydnej dziewczyny, to ja jeszcze nie widziałem... Pójdę jeszcze popatrzeć...
Dabros
Gość
« Odpowiedz #8 : Luty 06, 2008, 21:52:38 »

Jeśli obrażasz się za takie pierdoły - to droga wolna. Ja bym się nie dał sprowokować facetowi z molestowanym w dzieciństwie człowiekiem na avatarze Wink
+ do karmy
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!