Imperia Online Poland  
Czerwiec 16, 2024, 09:51:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dlaczego ! ? Userzy nie potrafią się zebrać ?  (Przeczytany 8899 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiwi_Hunter
Sierżant
**

Karma: +15/-9
Offline Offline

Wiadomości: 62


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : Grudzień 17, 2010, 11:38:51 »

mi sie pomysl jak najbardziej podoba i tez moze sie skusze choc do konca nie jestem pewien czy bedzie "odpowiednia" ilosci osob -i do tej pory naprawde nie potrafie zrozumiec dlaczego tak sie "czepiacie" ekonomow -z mojego doswiadczenia na pl2e2 gracze mushroom kostek i fighter dostarczali naprawde sporo emocji sobie i innym graczom ktorzy to obserwowali z boku-poza tym jak ktos napisal cala ere robia eko a pozniej stawiaja welkie armie,ja obecnie gram na pl2e3 i nawet nie wiecie jak bym chcial zobaczyc raporty z walk gdzie chociaz z 10 graczy ma armie ok 2m a co za tym idzie i wieksze walki a nie same jakies :Py bo ludzie maja marne eko i nie stac ich z utrzymaniem na wiecej niz 300k kucy
Zapisane

4soll
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Grudzień 17, 2010, 12:01:18 »

Kiwi problem polega na zupełnie czymś innym. W rankingu pkt. wojskowych 1 miejsce zajmuje Olek z sojuszu WP 1939. ale ten gracz ma tylko 300k pkt. To samo Sławek1 Seas7os czy Steiner  z HWDP to urodzeni  wojownicy. ale w  pkt nie przekraczają 700k. Z moich obserwacji wynika tylko że Pieczarek i Gravit  dochowali zasady gry Eko.
I wracając do sedna. Możliwości wypasu eko ogranicza mozliwość walki, to oczywiste. Tylko narzucone ograniczenia mogą tą sytuację uzdrowić. Dodatkowo dochodzą błędy systemowe które pozwalają na oszustwa. Czytałem wątek o Bugach i możliwościach rozwoju uniwerka stąd moja opinia na ten temat. reasumując dopóki istnieją rankingi inne niż wojskowe i gracze przedkładają swoją pozycję eko nad pkt wojskowymi to światy wieją nudą. Na dowód mojej teorii przedstawię walkę dnia  z 7 grudnia
czyli miesiąc do zakonczenia ery!!
 http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/20/2010_12_7/20071344_20071339_614595
to tak naprawdę ukazuje  marazm i stagnację na 2 pl
Pozdrawiam

   
Zapisane

Zainteresowań brak. Mam Tylko kilka pasji...
korona
Gość
« Odpowiedz #32 : Grudzień 17, 2010, 12:12:03 »

Stagnacja i marazm jest wynikiem małej liczby graczy na pl2e3 wiem , bo grałem tam jakiś czas i stwierdziłem , że gra tam poza kliknięciem atakuj skarbonkę nie przynosi większej przyjemności. To też dlatego postawiłem ten pomysł zgromadzenia graczy na jednym świecie. Panowie widzę, obaj jesteście chętni wystarczyło pokazać, powiedzieć , wskazać sądzę , że jeżeli przedstawicie swoją opinie innym z pl2 to i więcej osób się skusi na jakiś świat. obecnie stawiam na pl8 lub pl7 do zgromadzenia graczy. pl7 niebawem się kończy a pl8 za jakiś czas więc ja szczerze oglądając ilość graczy na pl8 sądzę , że było by lepszym rozwiązaniem na zgromadzenie graczy.

     I pogrania w większej liczbie .
Zapisane
Kiwi_Hunter
Sierżant
**

Karma: +15/-9
Offline Offline

Wiadomości: 62


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #33 : Grudzień 17, 2010, 12:34:28 »

ok zgadzam sie z Toba to sa bardzo dobrzy wojownicy.mi rowniezsie nie podoba ze za skarbonki wpadaja pkt wojsko wiem ze jest to dosc nie uczciwe w stosunku do wojownikow ktorzy walcza cala ere choc ja tak na dobra sprawe to na skarbony wysylam wojsko od dosc niedawna dzieki Twojemu koledze:Da kolejna sprawa jest taka ze bez obrazy ale jak sam napisales zostal miasiac do konca ery i niecaly 1m wojska to duzo?? mysle ze raczej nie-znam niewielu graczy ktorzy potrafia zrobic i utrzymac np przy 12-14 prowkach ok 2-3 m wojska -obecnie czolowka eko (nie bede podawal nickow )ma najwieksze ilosci wojska na pl2e3 a gdyby np porownac do poprzedniej ery to dalbym im i sobie pod wzgledem ilosci wojska zwyklych sredniakow naprawde nic specjalnego-sorka za to odbicie od tematu ale nie zmienie zdania ze ekonomowie tez sa potrzebni na takim swiecie bo dla mnie jest nudne ogladanie walk na 100k-200k ja chce prawdziwego rozlewu krwi chocby na koniec:)
Zapisane

korona
Gość
« Odpowiedz #34 : Grudzień 17, 2010, 12:49:41 »

Każdy orze jak może Smiley grunt żeby grać i mieć z tego przyjemność  Grin
Zapisane
4soll
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Grudzień 17, 2010, 13:29:51 »

wsysło mój post *freak* dlatego powtórzę swoją wypowiedź
Szakal. Tak zamierzam zrobić wybierzmy świat i próbujmy.
Kiwi wracając do tych wielomilionowych armii jest Was raptem 3 Szansa na masakrę moim zdaniem jest nieprawdopodobna. Obym się mylił. Wciąż z uporem maniaka upieram się przy tym że tylko ograniczenia EKO narzucone przez właścicieli gry są w stanie nadać dynamiki i tempa na IO.
Wracając do kwestii Olka. Nie zauważyłeś chyba drobnego faktu że suma zabitych i straconych wojów na jego koncie wynosi 6.5 miliona. To tyle co ponad 20 prowincji. Zakładając że grałby eko to na zdrowy rozsądek miałby ponad 3,5 miliona armii....
P.s
Na moje usprawiedliwienie i milionowej armii odpowiadam. Zmiana pracy aspołeczne godziny tejże, odstąpienie konta na 3 miesiące. Jak rownież konto służace kilku graczom za prosiaka. umiejscawiają mnie w tej a nie innej pozycji. Pewnego dnia krew trosta mnie zalała >Grin i zmieniłem swoje podejście. Do końca ery mam zamiar brać tylko odwet na kilku graczach i tyle o mojej polityce gry na pl2. Smiley
Zapisane

Zainteresowań brak. Mam Tylko kilka pasji...
Kiwi_Hunter
Sierżant
**

Karma: +15/-9
Offline Offline

Wiadomości: 62


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #36 : Grudzień 17, 2010, 14:07:10 »

ale ja Olka bardzo szanuje za to co robil i robi ladnie walczy nie poddaje sie ale ja rowniez bede uparty ze brakuje mi duzych armii-a tu sie musze zgodzic ze jest 3 graczy:D ja w x2 mam raptem 11:)
Zapisane

pad122
Sierżant
**

Karma: +75/-112
Offline Offline

Wiadomości: 99


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Grudzień 17, 2010, 19:18:31 »

  Userzy nie potrafią sie zebrać, bo jednak większość nie potrafi się dogadać i grać zespołowo, a czasami trzeba własne dobro podporządkować
  dla znaczenia sojuszu. Korzystać z dobrodziejstw jaki daje mocny sojusz to ok, ale coś dla sojuszu to już nie. Polacy powinni nauczyć się
  grać w zespole. Gram na świecie gdzie preferują grę ofensywną, tam nie mam ani jednego dnia nudy.
 
Zapisane
Ulvhedin
Ex-IO Team Member
*

Karma: +320/-73
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1447


http://www.youtube.com/watch?v=3Yxr1lFrCGQ&feature


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Grudzień 17, 2010, 19:21:55 »

Ja bym chętnie zagrał na takim świecie ale pod jednym warunkiem  *SCRATCH* Prędkośc poruszania się wojska była by taka jak na blitzie  Wink
Zapisane
korona
Gość
« Odpowiedz #39 : Grudzień 17, 2010, 19:25:24 »

No żaden z nas nie ma władzy takiej , żeby przyspieszyć pochód naszych armii  *freak* .
Także , grać trzeba z taką jaką jest , plus jest taki , że czasem obiad zdążysz zrobić nim wojo wróci  *SARCASTIC* *SPITEFUL*
Zapisane
Ulvhedin
Ex-IO Team Member
*

Karma: +320/-73
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1447


http://www.youtube.com/watch?v=3Yxr1lFrCGQ&feature


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Grudzień 17, 2010, 19:32:30 »

Mnie to  za bardzo nie bawi , normalna prędkośc armii to chodzenie na skarbonki i ''matematyczne ''obliczanie  żeby dorwac armie przeciwnika
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2010, 19:47:06 wysłane przez Ulvhedin » Zapisane
korona
Gość
« Odpowiedz #41 : Grudzień 17, 2010, 19:45:35 »

No to ja Ci nic na to nie poradzę, ja tylko jestem userem jak każdy z nas . Żeby to ode mnie zależało to na pewno ta gra by miała wiele , wiele innych rzeczy , elementów niż obecnie i na pewno zrobiłbym z góra dwa światy . Bo więcej światów to bezsens . Ale co poradzić nie ode mnie to zależy.
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Grudzień 18, 2010, 01:30:10 »

Odpowiedz jest prosta - kto będzie grał
Mamy w obecnej chwili 8 polskich światów i pewnie niebawem dojdzie kilka w wersji v5.
Przy takim rozdrobnieniu graczy po tylu światach rozgrywka na pl mija sie z celem
Nie kwestią jest poziom ,a raczej braki kadrowe. Co to za wyzwanie jak pod koniech ery zostaje garstka a rejestracja jest zamykana po kilku dniach p3/p4
A co do zebrania i poziomu to na 84 mamy kilku graczy z polskimi flagami ,którzy mają jakieś wyniki na polskich światach
Zapisane

meraf
Szeregowiec
*

Karma: +6/-5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30



Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Grudzień 18, 2010, 04:22:17 »

Odpowiedz jest prosta - kto będzie grał
Mamy w obecnej chwili 8 polskich światów i pewnie niebawem dojdzie kilka w wersji v5.
Przy takim rozdrobnieniu graczy po tylu światach rozgrywka na pl mija sie z celem
Nie kwestią jest poziom ,a raczej braki kadrowe. Co to za wyzwanie jak pod koniech ery zostaje garstka a rejestracja jest zamykana po kilku dniach p3/p4
A co do zebrania i poziomu to na 84 mamy kilku graczy z polskimi flagami ,którzy mają jakieś wyniki na polskich światach
To racja i zarazem nie. Wracam do tytułu tego wątku, ludzie zorganizujmy sie i zagrajmy wszyscy na jednym swiecie pl w wersji v4a. Na tym skorzystamy my i IO, bo ograniczy koszty utrzymania serwerów i innych spraw, a pl bedzie mialo wreszcie pelna obsade i każdy się wykaże jak chce i umie Smiley  Tu juz nie czas na dyskusje tylko trzeba dzialac !
Zapisane
korona
Gość
« Odpowiedz #44 : Grudzień 18, 2010, 11:42:26 »

W końcu porządne słowa !!!!!
Tu juz nie czas na dyskusje tylko trzeba dzialac !
normalnie masz ode mnie plusa + Smiley
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!