Imperia Online Poland  
Czerwiec 16, 2024, 09:04:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dlaczego ! ? Userzy nie potrafią się zebrać ?  (Przeczytany 8898 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Twiss
Major
*****

Karma: +163/-155
Offline Offline

Wiadomości: 570



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Grudzień 15, 2010, 23:59:26 »

hmm... według mnie to jest nierealne...
jest kilka rzeczy, ktore za tym przemawia, ale przede wszystkim za dużo jest indywidualistów - kazdy ma swój sposób na grę, każdy ma swój sposób na kształt sojuszy itp itd
poza tym... każda gra, tudzież każdy świat ma jedna podstawową według mnie zasadę - zawsze znajda się liderzy świata - weźmy choćby pl2 - jakby ie patrzeć to w 80% u szczytów znajdują się te same osoby które grały w poprzedniej erze, albo i nawet jeszcze w poprzedniej... a liderzy danego świata niezbyt czesto chcą zmieniac pole na którym się popisują swoimi sukcesami...

itd itp

pozdrawiam.
Zapisane

korona
Gość
« Odpowiedz #16 : Grudzień 16, 2010, 00:04:18 »

hmm... według mnie to jest nierealne...
jest kilka rzeczy, ktore za tym przemawia, ale przede wszystkim za dużo jest indywidualistów - kazdy ma swój sposób na grę, każdy ma swój sposób na kształt sojuszy itp itd
poza tym... każda gra, tudzież każdy świat ma jedna podstawową według mnie zasadę - zawsze znajda się liderzy świata - weźmy choćby pl2 - jakby ie patrzeć to w 80% u szczytów znajdują się te same osoby które grały w poprzedniej erze, albo i nawet jeszcze w poprzedniej... a liderzy danego świata niezbyt czesto chcą zmieniac pole na którym się popisują swoimi sukcesami...

itd itp

pozdrawiam.

Czyli z tego co rozumiem, gracz woli siedzieć na świecie na którym gra, gdyż boi się porażki ? To znaczy , że nie jest wart swego tytułu " lidera" na swoim świecie , skoro nie potrafi tego udowodnić na polu sobie "obcym" przeciwko lepszym. W takim razie nie jest to rywalizacja , a na pewno już nie zabawa. Tylko po prostu smutna rutyna. Zastanówcie się sami , czy gra wasza ma się ograniczać do tego stanu rzeczy? Jeżeli stawiacie sobie tak mało ambitne cele, to tak na prawdę nie dziwicie się , że gra wam się nudzi.
  *pardon*
Zapisane
jabi
Kapitan
****

Karma: +70/-43
Offline Offline

Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Grudzień 16, 2010, 00:07:27 »

hmm... według mnie to jest nierealne...
jest kilka rzeczy, ktore za tym przemawia, ale przede wszystkim za dużo jest indywidualistów - kazdy ma swój sposób na grę, każdy ma swój sposób na kształt sojuszy itp itd
poza tym... każda gra, tudzież każdy świat ma jedna podstawową według mnie zasadę - zawsze znajda się liderzy świata - weźmy choćby pl2 - jakby ie patrzeć to w 80% u szczytów znajdują się te same osoby które grały w poprzedniej erze, albo i nawet jeszcze w poprzedniej... a liderzy danego świata niezbyt czesto chcą zmieniac pole na którym się popisują swoimi sukcesami...

itd itp

pozdrawiam.

dlatego padła taka propozycja.
A główną przeszkodą jednak jest brak czasu, uważam że najlepszą porą na nową ere(to moje zdanie), jest jednak ok. czerwca, poczatek lipca - ma sie w miare spokojne wakacje, a i koniec również przed okresem letnim.
Najlepiej gdyby wszystkie światy polskie zamknąć i jeden zostawić, no i wersja jeszcze poprzedniejsza gdzie system sojuszy był inny -- bez wpłat sojuszowych, rynek starego typu natychmiastowy), badania już bez ograniczen bo chyba wtedy jeszcze były limity badania  - kartografia miala max 14. itd.
No i bany wieczne jesli byłaby interakcja z dwoma kontami to dostaje konto z wieksza iloscia pkt. Można by o co takiego poprosić administracje o taki świat dla sprawdxenia graczy.
Zapisane
Twiss
Major
*****

Karma: +163/-155
Offline Offline

Wiadomości: 570



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Grudzień 16, 2010, 00:08:50 »

hmm... myślę że to jest nieświadome doa tegoż gracza i nie pisze o kazdym graczu w końcu Tongue

ale można takich graczy znaleźć... choćby mnie Grin tyle że ja tam żadnym liderem nie jestem już dawno Grin
Zapisane

korona
Gość
« Odpowiedz #19 : Grudzień 16, 2010, 00:13:21 »

No widzisz , kilku graczy już się zaoferowało i śmiem twierdzić , że każdy rządny zabawy gracz , mający jaja i  trochę więcej zacięcia do zabawy w IO pójdzie na taki świat, nie chodzi o to by zwyciężyć , a o to by dobrze się bawić .

 Każdy zawsze na czacie , forum w grze pisał i utwierdzał wszystkich w mniemaniu:
" Gram dla zabawy " - tą inicjatywą właśnie tą zabawę chce wam zagwarantować.  *FRIEND* *SPITEFUL*

Myślę, że różowi , forumowcy , starzy czatownicy i Ci którzy w tej grze już trochę siedzą , na pewno mają chęć zagrania w takiej erze.
Zapisane
Twiss
Major
*****

Karma: +163/-155
Offline Offline

Wiadomości: 570



Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Grudzień 16, 2010, 00:20:25 »

no chyba że nie mają czasu na grę jak to Jabi napisał Wink

także ja niestety nie mam... a szkoda, choć w IH mi całkiem niexle idzie Wink
Zapisane

korona
Gość
« Odpowiedz #21 : Grudzień 16, 2010, 00:25:21 »

 *beer* spoko, spoko , już ja się o to postaram żeby cię wciągnąć tam  Grin
Zapisane
danielsor85
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +5/-41
Offline Offline

Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Grudzień 16, 2010, 02:11:21 »

jeśli ludzie się zorganizują ja panowie wystartuje razem z wami ruszam obecnie na pl7 to jest jeden godny świat uwagi może szakal zrób wątek za lub przeciw kto by wystartował na świecie wtedy wiadomo wystarczyło by kilku wymiataczy
Zapisane
Dante
Sierżant
**

Karma: +50/-8
Offline Offline

Wiadomości: 72



Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Grudzień 16, 2010, 03:11:47 »

Niezły pomysł Szakalowaty  Smiley Na pewno nie uda się wszystkich zorganizować na jednym świecie, ale jest spora szansa na większą ilość. Trzeba też wziąć pod uwagę, że sporo dobrych graczy porzuciło grę na V4 na rzecz V5. Więc Szakal masz misję werbunkową  Wink 
Zapisane
Star Blade
Generał
*******

Karma: +552/-99
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2728


Master of Disaster :P


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Grudzień 16, 2010, 09:21:10 »

Pomysl fajny ale niestety malo wykonalny bo nastąpiła spora migracja do v5. Mnie osobiscie v4 nudzi juz. Zagralem na kilku Swiatach v4 (pl1, pl6) - na kazdym Swiecie generalnie osiagnolem chyba maxa co moglem - i to niezaleznie czy gralem cala ere czy krocej. Na pewno nie mozna powiedzieć to co twiss napisal (ze sie obawialem czegos Cool). Wrecz na odwrot - doszedlem do wniosku ze polskie Swiaty generalnie nie zapewniaja wyzwan na wysokim poziomie (bez obrazy do nikogo) dlatego np. na zadnym PLku nie pladrowalem (bo po co mam się znecac nad polskimi graczami?). Stad pewnie takie zdziwienie jak poszedlem na int 82 i nagle pladruje na maxa Grin - no ale na r4 i r5 pladrowalem bo to podstawa Smiley

Tak wiec sporo graczy takze doszlo do podobnych wnioskow - zauważcie ze nastąpiły generalnie 2 exodusy - jeden do v5 (niedawno) a drugi dzieje się ciagle tzn. coraz więcej osob gra na interkach...

Wedlug mnie jesli już chcecie podnieść poprzeczkę - to zamiast robić plka gdzie znów pewnie bedzie z 100-200 graczy lepiej pojsc na interek - zawojowac go i pokazać co naprawdę Polacy potrafią. A jak porozwalacie inne nacje to mozecie powalczyc miedzy soba Tongue

A ekipę zebrać na zasadzie takiej, że ponieważ ery konczą się różnie - to dać minimum z 2-3 miesięcy wyprzedzenia aby przynajmniej niektórzy pokonczyli ery. Tym niemniej zawsze bedzie to problem bo przecież ja np. mam polityke grania tylko 1 ery na raz (raz zrobilem inaczej i drugi raz nie zrobie) a jak juz cos zaczynam to staram sie to skonczyc (nie zaczynam ery aby zagrac 2-3 miesiace i pozniej sobie wyemigrować). Nie ukrywam też że nie lubię graczy którzy mają takie "chwiejne" podejście bo generalnie w sojuszu ceni się osoby na które można liczyć a tacy graczy z reguly do nich nie nalezą...

Ale oczywiscie idea fajna i na pewno sposób na urozmaicenie jakoś nudy PLków które niestety coraz bardziej się nudzą. Prawdopodobnie powinni zamknąć część Światów PL ale pewnie maja jakies powody dla ktorych wola nie zamykać. Tak wiec chec organizacji jak najbardziej sluszna Smiley
Zapisane


R4E2-> top1 mil; top3 net worth; 5 medals;
R5E3-> top35 mil; top4 net worth; 3 medals;
R4E3-> top4 mil; top4 net worth; 2 medals;
korona
Gość
« Odpowiedz #25 : Grudzień 16, 2010, 10:19:36 »

Ble, ble, ble. Star ja nie zamierzam przekonywać każdego gracza , z każdego gracza , chodzi o to by , z liczby 250 graczy startowych zrobić przynajmniej ten 1000 Smiley i już będzie zabawa przednia sądzę. Ale pamiętaj, żeby coś zmienić samemu trzeba się w to zangażować i dać przykład. A więc Ci nie dowiarkowie , którzy się wypowiadają , za pewne grać zaczną żeby się przekonać , a skoro tak jest to nie wiem po co podkreślacie fakt , że to będzie nie łatwe ? jak by było to bym nie tworzył tego wątku. To chyba logiczne  *pardon*
Zapisane
Star Blade
Generał
*******

Karma: +552/-99
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2728


Master of Disaster :P


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Grudzień 16, 2010, 11:06:12 »

Ble, ble, ble. Star ja nie zamierzam przekonywać każdego gracza , z każdego gracza , chodzi o to by , z liczby 250 graczy startowych zrobić przynajmniej ten 1000 Smiley i już będzie zabawa przednia sądzę. Ale pamiętaj, żeby coś zmienić samemu trzeba się w to zangażować i dać przykład. A więc Ci nie dowiarkowie , którzy się wypowiadają , za pewne grać zaczną żeby się przekonać , a skoro tak jest to nie wiem po co podkreślacie fakt , że to będzie nie łatwe ? jak by było to bym nie tworzył tego wątku. To chyba logiczne  *pardon*

Pisać "ble ble ble" to świadczy o tym, że nie szanujesz tego co napisał przedmówca i generalnie uważasz, że należy to olać. A wiele osób może się urazić (i słusznie). Doradzam Ci okazywanie takiego szacunku przedmówcy jakiego sam oczekujesz Tongue

A to co napisałem to jest moje zdanie. Możesz się z nim nie zgadzać - możesz polemizować itp. na tym polega dyskusja. Napisałem wprost, że uważam pomysł za trudno wykonalny - napisałem też dlaczego. Natomiast idea wydaje się słuszna Smiley Jednego jestem jednak pewien -  jak wysiłku w nią nie włożysz to wątpię aby po jednym takim wątku nagle ruszyło pospolite ruszenie na jeden z PLków... ale może się mylę Wink
Zapisane


R4E2-> top1 mil; top3 net worth; 5 medals;
R5E3-> top35 mil; top4 net worth; 3 medals;
R4E3-> top4 mil; top4 net worth; 2 medals;
korona
Gość
« Odpowiedz #27 : Grudzień 16, 2010, 11:14:46 »

No dobra. To takie lekkie sprowokowanie z mojej strony było.
Widzisz . Ja natomiast pisałem prawie na samym początku wątku , że żeby takie coś miało szanse się udać, to nie wystarczy , że ja się w to zaangażuje , ale muszą za tym też pójść inne osoby oraz one muszą w tym kierunku działać. Dlatego z bojkotowałem twój post wcześniej bo nie czytałeś ze zrozumieniem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2010, 18:08:13 wysłane przez SZAKAL » Zapisane
scorpio_20
Sierżant
**

Karma: +57/-102
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


www.lps-services.org.uk


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : Grudzień 16, 2010, 19:52:24 »

no i marchewkowym uprawom stanowcze nie na tym swiecie Grin
TY KEBABY ZRACY, PORTO CHLEJACY ALKOCHOLIKU.... MNIE Z GRY WYKLUCZYC BYS CHCIAL??!!  Grin Grin Grin
Zapisane
4soll
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Grudzień 17, 2010, 10:28:24 »

Witam Uprzejmie
Pomysł z gruntu nie jest zły. Niestety uważam że utopijny, w tej mnogości światów i niebywałego zapału poszczególnych graczy. Rozwiązaniem byłoby tylko i wyłącznie zrobienie świata w którym poziom badań jest ograniczony. No powiedzmy do 20. budowy do 40 z wyjątkiem uniwerka który na poziomie 20 jest wystarczający. Wykluczyłoby to marchewkowiczów którzy lecą na wypasione eko a pod koniec ery stawiają niebotyczne armie. To byłby świat wojowników. Ale czy mozliwy na Pl.. nie wiem. Z każdym rokiem gra robi się coraz bardziej nużąca( ale to moja opinia).Fajnie byłoby gdyby nastąpił renesans i tylko od Nas graczy zależy czy on nastąpi.
Pozdrawiam

Zapisane

Zainteresowań brak. Mam Tylko kilka pasji...
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!