Imperia Online Poland  
Kwiecień 19, 2024, 10:15:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Moj wojsko poszło na kawę :)  (Przeczytany 1662 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
3.14Mat
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« : Styczeń 29, 2008, 08:39:21 »

Czy w sytuacji  : przeciwnik mnie atakuje a ja chce odeprzeć  jego atak tak zęby się nie skapną i nie wycofał jej, czyli wysyłam do tej prowincji wojska tak żeby dotarło 2-3s przed jego, to czy moje wojsko musi mieć czas na jakąś mobilizacje lub coś w tym stylu bo już trzy razy  mi się zdarzyło że właśnie tak wysłałem armie i ona przybyła raz nawet 1min przed atakiem a wojska mojego rywala po prostu przeszły sobie bez walki od razu do oblężenia jakby moi poszli na kawę. Nie wiem czy to błąd czy moja wina ale dodam że wszystkie te ataki były oblężeniami więc a funkcje w garnizonie miałem ustawioną na walkę. dziękuje
Zapisane
Renegat
Kapitan
****

Karma: +217/-81
Offline Offline

Wiadomości: 334


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Styczeń 29, 2008, 16:02:54 »

Wysyłaj na kilkanaście sekund przed walką,patrząc na wojo przeciwnika,broń Boże na zegar w grze.
Zapisane
thorn
Kapitan
****

Karma: +72/-21
Offline Offline

Wiadomości: 345


To tylko gra, prawda?


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Styczeń 29, 2008, 16:15:45 »

może być też problem z odświeżaniem, łączem. Nieraz tak mam, że na badaniu pokazuje mi jeszcze minutę, a jak wchodzę w badania a tu niespodzianka - gotowe, tylko potwierdzić  Shocked
Zapisane

Taaa... No tak bezwstydnej dziewczyny, to ja jeszcze nie widziałem... Pójdę jeszcze popatrzeć...
Dabros
Gość
« Odpowiedz #3 : Styczeń 29, 2008, 16:36:55 »

Czy w sytuacji  : przeciwnik mnie atakuje a ja chce odeprzeć  jego atak tak zęby się nie skapną i nie wycofał jej, czyli wysyłam do tej prowincji wojska tak żeby dotarło 2-3s przed jego, to czy moje wojsko musi mieć czas na jakąś mobilizacje lub coś w tym stylu bo już trzy razy  mi się zdarzyło że właśnie tak wysłałem armie i ona przybyła raz nawet 1min przed atakiem a wojska mojego rywala po prostu przeszły sobie bez walki od razu do oblężenia jakby moi poszli na kawę. Nie wiem czy to błąd czy moja wina ale dodam że wszystkie te ataki były oblężeniami więc a funkcje w garnizonie miałem ustawioną na walkę. dziękuje
ja Raz tak miałem że moje wojska niewróciły bo kliknołem Centrum dowodzenia ==> Realizowane misje i było odliczanie wkońcu 0 i pisze że armia dotarła ale nie ma jej w prowincji
Zapisane
3.14Mat
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Styczeń 29, 2008, 17:26:38 »

Właśnie też tak pomyślałem że coś się zacięło ale za trzecim razem wysłałem min przed atakiem i sprawdziłem czy są w prowincji a rezultat był ten sam z tego powodu ( po części ) przegraliśmy wojnę. Dobra nic sprawdzę to jeszcze raz i zachowam raporty jako dowód.
Zapisane
3.14Mat
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Styczeń 29, 2008, 17:34:16 »

Łups chyba jak kolega z tematu kolonizacja pomyliłem światy sorki. przepisać problem na tamten świat ??
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!