Imperia Online Poland  
Kwiecień 19, 2024, 13:17:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Błędy, bugi i problemy związane z nowym komunikatorem wewnątrz gry.  (Przeczytany 4246 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wazery
Gość
« : Sierpień 19, 2010, 08:47:03 »

Proszę zgłaszać tu zauważone przez was błędy i problemy z nowym komunikatorem nic co nowe nie jest idealne ale w ten sposób postaramy się szybko przekazywać problemy by równie szybko zostały usunięte.
Zapisane
sasik
Sierżant
**

Karma: +15/-5
Offline Offline

Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Sierpień 19, 2010, 14:49:21 »

a wiec juz pisalem w innym watku  nie mozna  wejsc na gre z kommorki.. (opera mini)
Zapisane
Kiwi_Hunter
Sierżant
**

Karma: +15/-9
Offline Offline

Wiadomości: 62


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Sierpień 19, 2010, 15:36:46 »

co jakis czas tak jakby sam sie włacza  tyle ze nie moge go zamknac i musze sie ponownie zalogowac:/ to na poczatek co mnie denerwuje Grin
Zapisane

wazery
Gość
« Odpowiedz #3 : Sierpień 20, 2010, 00:40:39 »

Drugi błąd jest znany poszukiwane są jego przyczyny... od jakiegoś czasu co do pierwszego to już od IH proszą o lepszy interfejs na urządzeniach mobilnych zobaczymy co będzie.
Znalazłem rozwiązanie problemu wolnego chata poza radą Tigera (na naszym forum przytoczoną przez Mistrza) z usunięciem # z adresu IO Na ten moment największy problem chata to taki iż na raz może działać jego jedna instancja. Jeśli macie otworzone wiele kart może to znacznie spowalniać grę z uwagi na tego chata właśnie. Jeśli ramy tylko na jednej karcie to chat nie przeszkadza. Wydawało mi się że po częściowym naprawieniu tego błędu w IH na IO problem też będzie rozwiązany ale jednak myliłem się...
Albo usuwamy # z adresu albo gramy na jednej karcie gdy chcemy coś szybko zrobić.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2010, 08:54:31 wysłane przez wazery » Zapisane
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Sierpień 20, 2010, 15:36:40 »

Na operze mini po wpisaniu nicku i hasla pokazuje sie wybor swiata, po wybraniu swiata strona sie odswierza i wskakuje nowy komunikator.
WG. mnie powinny byc wprowadzone testy tego nowego "cuda" na 1-2 dni a nie..... jak narazie same problemy zero pozytku *WALL*

I inne karty nie maja wplywu na dzialanie IO, z kilkoma kartami czy tez bez lagi sa takie same. *xxx*
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2010, 15:38:51 wysłane przez rafaelbory » Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
wazery
Gość
« Odpowiedz #5 : Sierpień 20, 2010, 16:23:38 »

testowany to on jest od jakiegoś dłuższego czasu na IH i w IO na paru światach chyba był wcześniej testowany co do zgłoszenia problemu. Dzięki za dokładne opisanie problemu z operą mini Smiley
Zapisane
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Sierpień 21, 2010, 12:59:02 »

Nowy dodatek jest coraz bardziej denerwujacy. Pojawia sie w miejscu najbardziej nieodpowiednim i w dodatku nie mozna go ani przesunac ani zamknac!!! Tak to wyglada w Operze 10.61---> Natomiast nie ma tego problemu w Mozilli 3.6.8 przy wyzszej wersji problem wystepuje sporadycznie. W Operze usuwanie # nic nie zmienia. Dopiero logowanie za 3-4 razem nie pokazuje dodatku.

Rozumiem ze to testy ale ile mozna to testowac? Kazdy zglasza skargi wiec moze najwyzszy czas zakonczyc ten niewypal  bo dla wielu osob jest zbedny, badz po prostu ankieta *hihi* i bedzie clear  *kissgirl*

Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
wazery
Gość
« Odpowiedz #7 : Sierpień 21, 2010, 17:47:18 »

Ankieta nic nie zmieni będzie zmiana czy tego chcemy czy nie. Natomiast pewne błędy się powtarzają z IH a tam już zostały usunięte.
Zapisane
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 03, 2010, 15:06:34 »

Predzej zostanie wprowadzona wersja V5 niz naprawia blad z mobilnym logowaniem *hahaha*

GL
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Terce
Szeregowiec
*

Karma: +5/-4
Offline Offline

Wiadomości: 41

nadal jestem opem na Forum englisz :)))


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Październik 15, 2010, 00:46:13 »

vien przesuń krzyżykiem w którą chcesz stronę albo skasuj naciskając środkową opcję (symbol ludzików) pojawi ci się wtedy x i można usunąć okienko komunikatora/ mła dygrasja komunikator który nie komunikuje *hahaha* zauważyłem w tym tygodniu ciekawą prawidłowość w poniedziałek i środę był komunikator natomiast we wtorek i czwartek już go nie miałem kij z tym że nie działa *freak* *freak*
Zapisane
wazery
Gość
« Odpowiedz #10 : Październik 15, 2010, 09:44:21 »

99% problemów z komunikatorem jest po stronie użytkowników nawet nie zdajecie sobie sprawy ile zewnętrznych witryn zmienia ustawienia waszych przeglądarek i systemu. Dalej nieaktualne oprogramowanie itp. Nie powiem że to super działa ale zawsze mogę się przez ten komunikator porozumieć. To że ktoś nie potrafi wynika z nieprawidłowych ustawień lub ustawień firewalla waszego lub firewalla dostawcy internetu. Albo wielu innych sposobów. Standardowo ustawiona przeglądarka ff, chrome czy opera doskonale sobie z tym radzi.
Zapisane
Terce
Szeregowiec
*

Karma: +5/-4
Offline Offline

Wiadomości: 41

nadal jestem opem na Forum englisz :)))


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Październik 15, 2010, 12:39:54 »

standardowo ustawiona opera i chrome sobie z tym nie radzi i pojawia się błąd braku połączenia z serwerem więc to raczej wina administracji niż użytkownika prawda?
Zapisane
wazery
Gość
« Odpowiedz #12 : Październik 15, 2010, 13:03:32 »

Tak admini ale nie w Bułgarii a Twojego ISP prawdopodobnie.
Zapisane
Terce
Szeregowiec
*

Karma: +5/-4
Offline Offline

Wiadomości: 41

nadal jestem opem na Forum englisz :)))


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Październik 15, 2010, 17:15:50 »

no dziś jest lepiej bo raz jest błąd połączenia komunikatora(taki biały napis) raz nie ma nic ale czasem się pojawia na jakieś 2h nie jest to tylko mój błąd więc chyba chodzi o bułgarię
Tak admini ale nie w Bułgarii a Twojego ISP prawdopodobnie.

lepiej powiedz co z tym robicie niż mi oczerniasz mojego operatora który jaki do tej pory dobrze działa i się nie psuje
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2010, 17:18:13 wysłane przez Terce » Zapisane
wazery
Gość
« Odpowiedz #14 : Październik 15, 2010, 17:22:25 »

Kurcze sprawdzałem na łączu przy szkielecie polskiej sieci akademickiej, - działa na chrome opera mozilla + mozilla na ubuntu.
Sprawdzałem w domu na tktelekom-ie. Sprawdzałem na 2 kompach. I działa, ale już na lapie u znajomego na sąlbym łączu z tp-sa nie działa. Czasami wystarczy przelogować się czy chociaż odświezyć i działa dobrze. Connection lost miałem gdy nie zamknąłem starej karty z IH i otworzyłem nową kartę i zalogowałem się bo wiedziałem że był timeout (długo nei siedziałem)  czyli wchodzisz na kilka kont na raz. Lub robisz tak jak ja. Zamknij wszystkie inne karty otwórz jedną z IO zaloguj się i będzie działało poprawnie.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!