Imperia Online Poland  
Kwiecień 28, 2024, 01:42:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: co chciałbys zmienic w wersji gry 4a???  (Przeczytany 20733 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : Lipiec 31, 2010, 11:47:34 »

W innej grze bardzo skutecznie ograniczyli ilość posiadanego wojska.
po prostu ustanowili limit - ilość wojska nie może przekroczyć ilości ludności w impierium.
Taka zmiana na pewno korzystnie wpłynęła by na IO.
Posiadało by się tylko taka armię jaką da rade utrzymać bez konieczności latania na skarbonki.
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Samael
Szeregowiec
*

Karma: +3/-9
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17



Zobacz profil
« Odpowiedz #106 : Lipiec 31, 2010, 13:39:25 »

W innej grze bardzo skutecznie ograniczyli ilość posiadanego wojska.
po prostu ustanowili limit - ilość wojska nie może przekroczyć ilości ludności w impierium.
Taka zmiana na pewno korzystnie wpłynęła by na IO.
Posiadało by się tylko taka armię jaką da rade utrzymać bez konieczności latania na skarbonki.

co to za gra lana  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Zapisane
wazery
Gość
« Odpowiedz #107 : Lipiec 31, 2010, 14:45:59 »

Przyznam że to nawet za dużo. Gdy wojsko osiągało 10% populacji to zazwyczaj państwa nie wytrzymywały ekonomicznie- brak rąk na roli.  Wink
Zapisane
Wodnik07
Dziadzia Lamka ^^
Kapitan
****

Karma: +268/-160
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 438


Poza granicami IO...


Zobacz profil
« Odpowiedz #108 : Wrzesień 28, 2010, 14:42:23 »

Oj wazery darujmy sobie taki realizm  Grin
Gdzie w czasach średniowiecznych [i przed] - w sensie do wynalezienia prochu w Europie, jak to na stronie IO opisali te czasy widziałeś armie wielomilionowe. Wielotysięczne były, ale nie miliony. Więc jeśli miałoby być realnie to musieli by to zmienić. A jak dla mnie armia przekraczająca milion to nic złego ;] bo niektóre fakty można nagiąć, żeby było ciekawiej ;p

I wiem, że nie o to Ci chodziło, ale jeśli chcemy być konsekwentni i wymagamy by gra była realna to raczej we wszystkich aspektach ;] A ja tam zawsze lubiłem fantasy i mi nie przeszkadza takie naginanie prawdy ;]
I oczywiście wypowiadam tylko swoje zdanie Wink
Zapisane

...I chodź bym szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę bo sojusznicy są przy mnie...
wazery
Gość
« Odpowiedz #109 : Wrzesień 28, 2010, 15:01:41 »

Oj do realizmu IO baardzo daleko  *freak*
Jak większości gier (pod Medievala zrobili mod Deus Lo Voult czy pod HOI-a 2 C.O.R.E albo Total Realism Project czy też polskie Way to Victory i II RP mod)
Zapisane
narta
Major
*****

Karma: +328/-473
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1381


Zobacz profil
« Odpowiedz #110 : Październik 17, 2010, 22:08:47 »

ale jednej troche dalej, inne trochę bliżej

co do realizmu gry to prowadzą pecetowskie total war'y  i europa universalis
Zapisane

wazery
Gość
« Odpowiedz #111 : Październik 17, 2010, 22:14:26 »

Totki i EU dopiero zmodowane odpowiednio prowadzą Wink
Zapisane
narta
Major
*****

Karma: +328/-473
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1381


Zobacz profil
« Odpowiedz #112 : Październik 18, 2010, 07:07:19 »

a jak inaczej  Grin

Zapisane

MalRud
Porucznik
***

Karma: +154/-25
Offline Offline

Wiadomości: 101



Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : Listopad 05, 2010, 20:27:16 »

Ciągle zapominam z jakim morale leci moje wojo  Cry  szczególnie na wojnie to jest upierdliwe, bo często się atakuje spoza x2. Puszczę i w najlepszym przypadku pamiętam 5 sekund, a najczęściej w ogóle zapomnę zerknąć  Undecided. Nie można by po najechaniu myszką na idące wojo sprawdzić jego skład, cargo i jeszcze to morale?
Zapisane
avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #114 : Sierpień 31, 2011, 13:07:20 »

to tak mi brak stałego rynku. gdzie nikt by nie oszukał a io zamiast ułatwiać grę to utrudnia. coraz więcej kasy kosztują kredki i dają mniej. a 2 pomysł czemu z minusa armi nie można ruszać powino być do minus 20 milionów i wtedy imperium staje a tak normalnie mozna grabić atakować innych. i po co jest ta ludnośc w wolnej ekonomi. lepiej było by nie zatrudniona ludnośc produkuje zloto. ale jak pewni bulgarzy napisali ze io dązy do graczy którzy grają ekonomię. przykład ekonom bedzie grał do końca i kupywał kredki a wojownik jak wtopi może juz nie grać. brakuje mi zeby io szanowało potrzeby innych nie tylko swoich dla nic tylko kasa kasa kasa. by mnieli więcej ale skąpi 2 razy wiecej tracą. ta gra updanie bo ludźie są wkurzeni za błedy gry. brakuje mi ze za błedy gry powino ponosić winne io, a ponosi user i tak jak zawsze jego wina, po co jest udźwig armi do 6 mieśiecy jest trudno wynosić po 30 mlionów. wszystko w strone ekonoma podążą, a prawa wojowników io gwałci w biały dzień,prezenty wojownikowi nie potrzebne ekonom zawsze nabierze wszystkich stowarzyszeń, odsetki wojownik nie ma kasy zawsze ekonom od groma. protekcje swiąteczne dla ekonoma nie dla wojownika. wojwonik musi wcisnąc bo nie utrzyma armi bez kasy ekonoma. czemu są stałe morale w obronie żeby słabszy gracz pokonał lepszego. czasami jest tak gośc mnie pokona w obronie a ja go pokonam także. i co z tym fantem kto 1 ten lepszy. jest dużo luk w grzę co bym zmienił. wojna jest po to żeby sie tłuc więc po co pkt na twierdzach na wojnie. za dużo % urlopów na wojnie w ataku 25% powino być w obronie 40%. kapitulacja bez sens dla czego gracz przez całą gre może wywieszac flagę. 2 tyogodnie na miesiąc powino być. gra jest jak w starożytności. to armia była darmowa jeśli trzymali w twierdzach bez sens. zmiejszenie kosztów utrzymania o 50%. zeby byly milionowe armie. a podstawa skarbonki wystarczy głupie nie zatrudniona ludnośc zeby złoto produkowało. świat 95 to mój ostatni wolę grać w greapolis. plemiona lub travian. niż w wielki nie wypał jakim jest io. gram dla tego ze juz władowałem w huk czasu i kasy dogram do końca i :)zielam z tego burdelu
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!