Imperia Online Poland  
Kwiecień 28, 2024, 17:52:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: co chciałbys zmienic w wersji gry 4a???  (Przeczytany 20736 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
heinz666
Porucznik
***

Karma: +85/-10
Offline Offline

Wiadomości: 170



Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : Maj 08, 2010, 22:37:52 »

jesli chodzi o jakies propozycje zmian to np. dorzucil bym jeszcze mozliwosc handu nie tylko surowcami ale i...wiesniakami Grin *hahaha* co Wy na to?

Dobre dobre  Grin
To w takim razie może jeszcze handel graczami?
Przywódca może sprzedać gracza innemu sojuszowi. Sprzedany gracz przez 3 miesiące nie może opuścić sojuszu ani wsiąść urlopu.  *freak*
Zapisane

x7
River013
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +157/-177
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 596



Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : Maj 08, 2010, 22:57:58 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

To mnie rozwaliło
Zapisane

Ważne jest by brać prawdę za autorytet, nie autorytet za prawdę
narta
Major
*****

Karma: +328/-473
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1381


Zobacz profil
« Odpowiedz #92 : Maj 09, 2010, 10:10:44 »

a ptk sojuszu można będzie?
Zapisane

DeathVenom
Ten Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać ;) Status: ZAPRACOWANY W REALU więc NIEOBECNY NA FORUM
Ex-IO Team Member
*

Karma: +381/-112
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 631


"Byle jak pisać - to byle jak myśleć."- A. Tołstoj


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #93 : Maj 13, 2010, 17:00:51 »

Jest jeden bardzo wazny powod dla ktorego rynku nie zablokuje sie podczas ataku. Mianowicie majac zloto na minusie i armie w domu(albo wracajaca do domu) i idacego przeciwnika na nas - jestesmy pozbawieni mozliwosci uzyskania zloto do ruszenia armii. A rynek to podstawowe zrodlo uzyskania zlota w takim wypadku. Dlatego wlasnie nie zablokuje sie mozliwosci sprzedazy surowcow na rynku - takie rozwiazanie nie wchodzi w gre po prostu. *pardon*

To ja mam inną propozycję. Zablokować rynek w czasie ataku na gracza by uniemożliwić mu sprzedaż surowców (czyt. chowanie). Natomiast by dać możliwość ucieczki z armią z prowincji z minusem na rynku udostępnić opcje sprzedaży na zasadzie starego rynku, przy czym ceny surowców w tej opcji byłyby na poziomie PZ. Co zdąży spieniężyć by ruszyć armię i to co uda mu się wywieźć to jego. Co zostanie to dla atakującego Smiley Bo obecny rynek daje zbyt duże możliwości atakowanemu przez co gra staje się faktycznie farmerska, a nie wojenna  Undecided
Zapisane

You've got to ask yourself one question:
'Do I feel lucky?'
Well, do ya, punk?
Crasinho
Sierżant
**

Karma: +11/-2
Offline Offline

Wiadomości: 68



Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : Czerwiec 06, 2010, 14:45:57 »

witam... a ja mam pytanie: czy ta nowa wersja zostanie wprowadzona na wszystkich światach, czy tylko na niektórych..Huh?
Zapisane

"...Przychodzi kiedyś taki czas, gdy trzeba srać, albo oswobodzić wychodek..."
wazery
Gość
« Odpowiedz #95 : Czerwiec 06, 2010, 14:51:15 »

Jak już zostanie ukończona to prawdopodobnie na wszystkich pl-kach i większości interków (poza światami r1,r2,r3,r4,r5(tu prawdopodobnie) oraz r10)
Zapisane
Crasinho
Sierżant
**

Karma: +11/-2
Offline Offline

Wiadomości: 68



Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : Czerwiec 06, 2010, 15:07:06 »

no to ja bym proponował zostawić chociaż 1, 2 światy na starych zasadach.. przynajmniej na razie.. bo jeśli się okaże że 5.0 nie jest dużo lepsza to chciałbym mieć wybór co do wersji w którą chce grać.. a co do zmian to popieram część już przedstawionych: możliwość wysyłania masówek przez wszystkich, ograniczenie bonusów naukowcowi, zmniejszenie światów, by odległości między graczami były mniejsze, zmniejszenie kosztów wojen... a co do skarbonek to nie podoba mi się pomysł ich całkowitego usunięcia.. nie popadajmy ze skrajności w skrajność.. w końcu jak ktoś chce być ekonomem to powinien mieć szansę nim być.. a czasami po nieudanych próbach ataków na aktywnych graczy trzeba iść na skarbonki żeby nie utknąć na minusie..
Zapisane

"...Przychodzi kiedyś taki czas, gdy trzeba srać, albo oswobodzić wychodek..."
narta
Major
*****

Karma: +328/-473
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1381


Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : Czerwiec 06, 2010, 16:43:24 »

nie trzeba, kiedyś nie było skarbonek i było świetnie

ale jestem jak najbardziej za skarbonkami x10, dlaczego?
bo czołówka grawtedy bez nich, a nowi gracze mają szansę dogonić ich
Zapisane

sirlouis
Kapitan
****

Karma: +177/-132
Offline Offline

Wiadomości: 352



Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : Czerwiec 30, 2010, 14:58:38 »

1. Jestem za darmowymi wojnami.

2. Każdy gracz winien mieć w zakładce "wojny", podzakładce "Walki sojuszu", dostęp do swoich własnych walk. Obecnie jest tak beznadziejnie, że jeśli nie ma się żadnej funkcji, nie ma się dostępu do WŁASNYCH raportów wojskowych. Wprawdzie czerwone koperty przychodzą, ale jak się je skasuje to już brak dostępu, a poza tym szukanie odpowiedniej walki poprzez czerwone koperty jest dość uciążliwe.

3. Sugeruję również modyfikację zasięgów x2, x5 i x10:

- Jak się jest dobrym graczem, to możliwość atakowania samych graczy w zasięgu x2 sprawia, że gra staje się nudna bo brakuje celów. Niechby to chociaż był zasięg x3, już by to coś zmieniło. W połowie ery zostaje kilkanaście celów w zasięgu x2, w tym połowa na wiecznych urlopach. Pod koniec ery mój kolega miał 5 graczy w zasiegu x2, w tym każdy w odległości ponad 3500 - co to za granie?
- Ponadto, wypowiadanie wojen tylko sojuszom w zasięgu x5 jest niedobre, bo jak się jest zbyt silnym sojuszem, to jest mało potencjalnych wrogich sojuszy. Paradoksalnie, najciekawsza jest gra w środku tabeli, a na topowych miejscach już nie.
- W czasie wojen optuję za możliwością atakowania graczy w zasięgu x7

4. Proponuję, aby nie zwiększało sie morale startowe za zwiększający się honor - jak ktoś ma morale startowe 180, to nie ma dla niego twierdzy nie do zdobycia, a te +10 jakie ma generał, lider i pierwszy oficer wydaje się śmieszne.

5. Optuję także za skasowanie bonusu naukowcowi, w postaci o 50% krótszych badań - to jest niesprawiedliwe, a gracz będący na tym stanowisku zyskuje taką przewagę nad innymi w rozwoju, że brak słów. Niech badania sojuszowe tanieją wraz ze wzrostem uniwerku naukowca, ale jego czas badań niech pozostanie bez zmian.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2010, 17:56:12 wysłane przez sirlouis » Zapisane
gravit777
Szeregowiec
*

Karma: +4/-1
Offline Offline

Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : Lipiec 23, 2010, 12:26:53 »

Powinno się samo zmieniać ukształtowanie terenu armii broniącej w opcji premium dodaj armii broniącej, bo przez roztargnienie można zapomnieć o tym i nieźle się wyłożyć   Cry bo tak zawsze ustawia równiny przynajmniej na poland 4 a atakować przy oblężeniu równiny a góry to jest już duża różnica a w końcu po to jest premium aby zaoszczędzać czas i nerwy, a druga sprawa gdy wrzucamy do kalkulatora nasza armię to nie uwzględnia badań sojuszowych co mi po tej opcji jak później trzeba samemu wszystko poprawiać   *pardon*
Zapisane
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : Lipiec 23, 2010, 14:26:44 »

a ja mam taką małą uwagę, chyba da sie to łatwo wprowadzić. Wielu ludzi ma tylko jeden świat na swoim koncie, moim zdaniem lepsze będzie logowanie bez tego durnego wyboru świata (i tak mam jeden!), po prostu ominąć ten ekran dla kont z jednym światem.



Marzy mi się też imperia mini interfejs dla komórek, bez tych wiosek i wielkich obrazków, takie skompresowane menu, tylko do zarządzania imperiami właśnie z telefonów komórkowych, gdzie ekrany są nieporównywalnie mniejsze niż te w komputerach.
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #101 : Lipiec 23, 2010, 14:38:28 »

Marzy mi się też imperia mini interfejs dla komórek, bez tych wiosek i wielkich obrazków, takie skompresowane menu, tylko do zarządzania imperiami właśnie z telefonów komórkowych, gdzie ekrany są nieporównywalnie mniejsze niż te w komputerach.

To wtedy będziesz już całkowicie uzależniony i będziesz grał zawsze i wszędzie.  Grin Grin Grin

aaaa nie, może jeszcze nokia wymyśli jak na noc podłączyć komórkę do fal mózgowych i obsługiwać grę podczas snu.  *freak*  Grin
Zapisane

heinz666
Porucznik
***

Karma: +85/-10
Offline Offline

Wiadomości: 170



Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : Lipiec 23, 2010, 22:21:09 »

Marzy mi się też imperia mini interfejs dla komórek, bez tych wiosek i wielkich obrazków, takie skompresowane menu, tylko do zarządzania imperiami właśnie z telefonów komórkowych, gdzie ekrany są nieporównywalnie mniejsze niż te w komputerach.

No tutaj to się podpisuję oboma kciukami  Grin
Coraz więcej luda gra z komórek. Taki lekki interfejs na czystym HTMLu bez grafik i dopasowany do rozdzielczości telefonów to już oczywista potrzeba!!!
Jakiś czas temu była nawet sonda na IO z pytaniem czy używasz do gry iPhona. No ale iPhone to tylko mała część użytkowników...

Ale Konrad - z tym podłączaniem do mózgu to bym jednak uważał... wiesz... trojany, robaki... a pomyśl co by było jak by co rotkita załadowali! To wchodzi do bootsektora - impotencja gwarantowana  *xxx*
Zapisane

x7
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #103 : Lipiec 23, 2010, 22:25:28 »

Ale Konrad - z tym podłączaniem do mózgu to bym jednak uważał... wiesz... trojany, robaki... a pomyśl co by było jak by co rotkita załadowali! To wchodzi do bootsektora - impotencja gwarantowana  *xxx*

Dopóki tego nie sprawdzimy, to nigdy się nie dowiemy czy jakiś trojan tudzież robal więcej przyjemności by nie sprawił niż szkody ...  Grin Grin Grin

P.S. Impotencji się nie obawiam, no bo jak się obawiać czegoś co mnie już w tym wieku dopada  *freak*  *hahaha* *hahaha*
Zapisane

Samael
Szeregowiec
*

Karma: +3/-9
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17



Zobacz profil
« Odpowiedz #104 : Lipiec 31, 2010, 10:10:24 »

chciałbym się wypowiedzieć odnośnie zakładki "porzucona prowincja" w graczach, pojawia się ona tylko gdy wykupimy konto premium , ale jest ona całkowicie bez uzyteczna gdyż wiekszość tych skarbonek to gracze na urlopach, moim zdaniem ta wyszukiwarka powinna omijac takich graczy których i tak nie możemy atakować a pokazywać świeże czyste skarbonki Smiley) i niekoniecznie pokazująca tylko te w naszym zasięgu pkt, ale po prostu najbliższe
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!