Imperia Online Poland  
Kwiecień 27, 2024, 15:27:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: co chciałbys zmienic w wersji gry 4a???  (Przeczytany 20731 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ulvhedin
Ex-IO Team Member
*

Karma: +320/-73
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1447


http://www.youtube.com/watch?v=3Yxr1lFrCGQ&feature


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Luty 07, 2010, 19:06:55 »

Ulv ale spowoduje to ze gra stanie sie bardzo trudna , raz ze ciezko jest upolowac kogos w dalszym etapie gry a dwa to to ze przy obecnym handlu nawet sie nie da zarobic jak osoba jest online ... a po trzecie ze jak by nie bylo IO nie ma takich zabezpieczen zeby wychwytywac uzywanie skryptow a uzywa ich wiele osob ... a jezeli to jakims cudem wyjdzie to i tak za wiele nie mozecie zrobic ... dlatego uwazam za skarbonki musza pozostac choćby z uwagi na utrzymanie wojska po nie udanych probach zlapania aktywnych userow .... natomiast powinno byc poprawione : handel , kalk , ceny za wypowiedzenie wojny
To o to chodzi żeby gra stała się trudna bo na obecną chwilę to wygląda to tak że większość graczy robi lekkie wojsko i lata tylko na skarbonki 
Zlikwidowanie skarbonek przy 6 godzinnej przymusowej przerwie oraz gdy atak już jest widoczny  niemożliwość wystawiania surowców na rynek sprawi że gra stanie się o wiele ciekawsza i emocjonująca ja bym zrobił jeszcze jedną rzecz czas dojścia wojska zmniejszyłbym do czasu jaki jest na blitzu wtedy gra przestała by być grą typowo ekonomiczną a zrobiłaby się typowo grą wojskową każdy by walczył  >Grin   a armie 2 milionowe na 100 procent by nie powstawały Sorry ale tyle wojska to nawet Chińczycy nie mają  *pardon*
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 23:12:50 wysłane przez DeathVenom » Zapisane
River013
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +157/-177
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 596



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Luty 08, 2010, 00:05:08 »

Hahaha Chińczycy mogą mieć ;D

W każdym razie angel - Pokaż mi taki raport z kalku na którym nie wiedziałbym co się stało to przyznam Ci rację

Badanie administracja sojuszu - nie może być droższe... każdy poziom to kolejny generał.. niektóre sojusze specjalnie badają admine żeby kolejnego generała mieć, a nie dodatkowe mięso armatnie
Zapisane

Ważne jest by brać prawdę za autorytet, nie autorytet za prawdę
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Luty 08, 2010, 01:35:36 »

Chińczycy nie mają... ich jest jakiś 1,5 miliarda a armia jakieś 3 miliony powiedzmy czyli co 500 osoba to wojskowy


w IO masz armię 3 miliony, ale populacja to powiedzmy 18*250k (dużo ludu) czyli 4,5 miliona. Razem mamy 7,5 miliona ludu z tego 3 miliony to wojsko. Widzisz proporcje teraz? Nawet w Izraelu nie mają tyle armii!
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 23:14:04 wysłane przez DeathVenom » Zapisane

stop cenzurze w sieci!
River013
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +157/-177
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 596



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Luty 08, 2010, 02:32:26 »

 Grin    A przyrostu się nie czepiasz ? Tongue   W każdym razie 2mln armie w chinach zapewne mają Tongue

Mi to te proporcje leżą... wojsko utrzymujesz za kasę, a masz tyle ile utrzymasz^ proste... mało ważne... nie widze nawiązania do tego w powyższych punktach zbyt dużego Wink
Zapisane

Ważne jest by brać prawdę za autorytet, nie autorytet za prawdę
morfinka14
Major
*****

Karma: +287/-343
Offline Offline

Wiadomości: 655


Kruki trzymaja sie razem, orzeł szybuje sam ...


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Luty 08, 2010, 03:43:06 »

w tej chwili skrypty są 100% do wykrycia  Wink podniesienie cen to za wojnę jest analogiczne dla gracza z bardzo potężnym eko to pikuś  *hihi*ekonomi szleja pod koniec ery dlatego dobrym rozwiązaniem było by podniesienie pułapu rang wojskowych i podnieść cenę za wojnę koszta i tak pod koniec ery nie sa wazne zwłaszcza posiadając 25 prowek  Huh?

nie koniecznie tylko ekonomi co udowodnilem pod koniec pl2 i bylem zdolny do odparcia atakow graczy co posiadali 25 prow na moje 12 prow ....
i z kasa zawsze sobie dobrze radzilem wiec nie tylko ekonomi szaleje pod koniec ery Tongue  *freak*

co do pkt wojskowych za ataki na skarbonki to sie zgadzam powinno ich w ogóle nie naliczac

To o to chodzi żeby gra stała się trudna bo na obecną chwilę to wygląda to tak że większość graczy robi lekkie wojsko i lata tylko na skarbonki 
Zlikwidowanie skarbonek przy 6 godzinnej przymusowej przerwie oraz gdy atak już jest widoczny  niemożliwość wystawiania surowców na rynek sprawi że gra stanie się o wiele ciekawsza i emocjonująca ja bym zrobił jeszcze jedną rzecz czas dojścia wojska zmniejszyłbym do czasu jaki jest na blitzu wtedy gra przestała by być grą typowo ekonomiczną a zrobiłaby się typowo grą wojskową każdy by walczył  >Grin   a armie 2 milionowe na 100 procent by nie powstawały Sorry ale tyle wojska to nawet Chińczycy nie mają  *pardon*

owszem Ulv ok mozna by tak bylo zrobic ale nie na mapie 20,000 x 20,000 gdzie obecnie jest z 800 graczy
poza tym emocji w naszym sojusz nigdy nie brakowalo jako jedyny sojusz z pl2 stoczylismy najwiecej wojen , gdzie na poczatku traktowano nas jak farmy ... nawet najsilnieszy sojusz przekonal sie z czasem ze nie nalezy nas lekcewazyc  Grin swego czasu aktywnych czlonkow u nas bylo raptem 3 osoby , jednak nie przeszkodzilo nam to pokonac silniejszych od siebie na tamten czas a naszym uporem nawet zniechecilismy ich do gry   *hihi* poza tym kazdy sie zemna chyba zgodzi ze swiat swiatu nie rowny , i jak na pl1 czy pl8 jest latwo o kase tak na pl2 w poprzedniej erze bylo ciezko jedynie pomyslowosc i spryt cos dawaly a ciezko wykarmic 4,5M woja przy 12 prow Tongue Grin ... mniejsza z tym
moim zdaniem czesc propozycji jest naprawde trafiona i to w 100% ale sa tez takie ktore sprawia ze wiele osob sie wykruszy i de facto zaczniecie z czasem zamykac czesc swiatow bo nie bedzie graczy  Huh? czy do tego zmierzamy Huh?
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 23:17:15 wysłane przez DeathVenom » Zapisane



The Best Battle on R26E1 - PL3
The Best Battle on R20E2 - PL2
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Luty 10, 2010, 22:15:32 »

Czemu nie gram w  IO.
-SMS kosztuje 30 zł i starcza na 2 miesiące premium ,a nie chcę się wiązac z danym światem na tak długo
-wszelkie zmiany są wprowadzane ,bo są. Praktycznie zero informacji od strony "Właścicieli" gry na temat modyfikacji ,zmian i w moim odczuciu traktowanie mnie jak petenta ,który gra w jakiś ich produkt
-gra stała się praktycznie 24h farmieniem ,brak 6h offa powoduje patologiczne sytuacje i zachowania
-brak ludzi ,grałem 2 ere i mogę powiedzieć że nie ma sensu męczyć się skoro naprawdę niewielu graczy dochodzi do końca
-coraz mniejsze zainteresowanie IO ,już nie widze banerów itp. na innych stronach ,po poniekąd konkurencja wypuściła ponoć kilka naprawdę fajnych tytułów
-aby cos osiągnąć trzeba farmić ,jak najwięcej farmić i w tedy gra przestaje być przyjemnością a staje się przykrym obowiązkiem  ,bo jak nie puszcze dziś X serii na skarbonki bo nie utrzymam woja
-wojny kosztują majątek i blokują  wypowiadanie wojen
-etat naukowca deformujący ranking punktowy
-gra zamula i nie kiedy nie pomaga skakanie po serwerach
-oszuści ,pilnowanie kont ... a zwłaszcza te śmieszne powiadomienie SMS-em


I oczywiście większość to co napisali przedmówcy
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 23:17:49 wysłane przez DeathVenom » Zapisane

MarDeb
Kapitan
****

Karma: +93/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 360



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : Luty 11, 2010, 13:14:40 »

Zmiana w handlu: Oferta pojawia się na rynku po 1-2 h ale do tego czasu surowce pozostają w prowincji. To uniemożliwi chowanie surowców podczas ataku. A poza tym całą paczkę zmian proponowałem kiedyś w tych wątkach:

http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=4606.0
http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=4441.75
http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=4462.0
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 23:18:07 wysłane przez DeathVenom » Zapisane

BoleslawW
Kapitan
****

Karma: +110/-38
Offline Offline

Wiadomości: 351



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Luty 11, 2010, 17:08:00 »

Czemu nie gram w  IO.
-SMS kosztuje 30 zł i starcza na 2 miesiące premium ,a nie chcę się wiązac z danym światem na tak długo
-wszelkie zmiany są wprowadzane ,bo są. Praktycznie zero informacji od strony "Właścicieli" gry na temat modyfikacji ,zmian i w moim odczuciu traktowanie mnie jak petenta ,który gra w jakiś ich produkt
-gra stała się praktycznie 24h farmieniem ,brak 6h offa powoduje patologiczne sytuacje i zachowania
-brak ludzi ,grałem 2 ere i mogę powiedzieć że nie ma sensu męczyć się skoro naprawdę niewielu graczy dochodzi do końca
-coraz mniejsze zainteresowanie IO ,już nie widze banerów itp. na innych stronach ,po poniekąd konkurencja wypuściła ponoć kilka naprawdę fajnych tytułów
-aby cos osiągnąć trzeba farmić ,jak najwięcej farmić i w tedy gra przestaje być przyjemnością a staje się przykrym obowiązkiem  ,bo jak nie puszcze dziś X serii na skarbonki bo nie utrzymam woja
-wojny kosztują majątek i blokują  wypowiadanie wojen
-etat naukowca deformujący ranking punktowy
-gra zamula i nie kiedy nie pomaga skakanie po serwerach
-oszuści ,pilnowanie kont ... a zwłaszcza te śmieszne powiadomienie SMS-em


I oczywiście większość to co napisali przedmówcy

Bardzo dużo racji... Wink
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 23:18:35 wysłane przez DeathVenom » Zapisane


Nowa Era!
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Luty 11, 2010, 23:35:12 »


W każdym razie angel - Pokaż mi taki raport z kalku na którym nie wiedziałbym co się stało to przyznam Ci rację


mówisz i masz...te same techy, teren, morale i skład Wink







co Ty na to? Smiley



Zapisane
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Luty 11, 2010, 23:45:57 »

Niezly rozrzut nie?  *SCRATCH* To samo kilka razy mialem.
Zapisane

Na emeryturze Wink
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Luty 11, 2010, 23:49:56 »

no 37 morale to juz jest spooory rozrzut Smiley to byly 2 pierwsze symulacje, w 3 wyszlo koncowe 70 Smiley
Zapisane
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Luty 12, 2010, 11:59:41 »

chłopaki... macie podobne armie na starcie i wtedy jest duży rozrzut. Zrób 20 symulacji, policz średnią, odchylenie standardowe, medianę i tam pozostałe statystyki i wybierze wtedy najprawdopodobniejszy wynik Smiley
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 23:20:23 wysłane przez DeathVenom » Zapisane

stop cenzurze w sieci!
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Luty 12, 2010, 13:44:58 »

hmmm, tu głównie chodzi o to w której rundzie zwieje jego wojo z pola *FOCUS*
bez jaj, jeszcze zebym na IO mediane itp liczyl *pardon* *hahaha*

dobra koniec offtopa bo nie to bylo glownym tematem *offtopic*
Zapisane
River013
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +157/-177
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 596



Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Luty 13, 2010, 03:17:08 »

Olki nie pokazałeś mi symulacji a jedynie ich wyniki... nie mogę tu przejrzeć bitwy w polu
Więc popieram przedmówcę ^ wojsko wroga walczyło do ostatniej kropli krwi - a wcześniej narobiło w gacie przy pierwszej okazji
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 23:20:59 wysłane przez DeathVenom » Zapisane

Ważne jest by brać prawdę za autorytet, nie autorytet za prawdę
Wodnik07
Dziadzia Lamka ^^
Kapitan
****

Karma: +268/-160
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 438


Poza granicami IO...


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Luty 13, 2010, 12:23:55 »

No więc co ja bym zmienił:
  • na pewno rynek - bo ten stary jest o niebo lepszy
  • rozmieszczenie graczy - bo teraz mam przy sobie weteranów z 1 i 2 ery, i dlatego nowi gracze mają lepiej bo u nich skarbonki się pojawiają...
  • skarbonki - już pisali poprzednicy - farmienie jest nudne, a jak ktoś za to marszałka zgarnia to żal  *WALL*
  • wojny sojuszy - Morg pisałeś, że dla ekonomów na koniec to pikuś - może masz racje ;p my w tamtej erze byliśmy jednym z większych sojuszy a zawsze nam było szkoda kasy na wypowiadanie bo woleliśmy technologię odpalić - a wszystkie prawie wojny to darmowe do których się przyłączyliśmy - no nie licząc tych co nas atakowano ^^
  • forum sojuszu - mało atrakcyjne i skakanie po tych zakładkach jest ciężkie
  • limit plądrowań - niby rzadko plądruje ale jak kiedyś chciałem puścić serie plądr na wszystkie prow to nie dało rady  Cry
  • zlikwidowałbym wieczne urlopy - powiedzmy urlop może trwać miesiąc - chcesz go przedłużyć wchodzisz na konto i np musisz być 24h bez urlopu i najwyżej wtedy odpalasz na następny miesiąc - a jeśli ty nie wrócisz to urlop znika sam ;p
  • kasowanie kont do 50ptk

Zapisane

...I chodź bym szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę bo sojusznicy są przy mnie...
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!