Imperia Online Poland  
Kwiecień 20, 2024, 04:11:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: kasa na minus  (Przeczytany 1410 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kashmir
Szeregowiec
*

Karma: +7/-4
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« : Styczeń 04, 2010, 16:47:59 »

witam dzisiaj o godzinie 13 wchodze na io chcac wyslac ataki na te piekne skarbonki i co widze prawie 2m na minusie i blok na ataki przez to >Grin a wczoraj zostawilem z milionem na plusie w glownej dlatego pytam sie jakim cudem kase mi pobierano przed godzina 13?dopiero godzine pozniej moglem wyslac pierwszy atak po sprzedaniu 2m kamienia wiec chce zapytac za co ludzie placa?napisalem z rana "popros o pomoc"oczywiscie brak odpowiedzi co sie stalo moze tu mi ktos bardziej pomoze....
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Styczeń 04, 2010, 17:01:53 »

Nie jestem jasnowidzem. Trudno powiedzieć co było powodem że prowincja jest zadłużona.
Nikt inny nie zgłaszał takiego problemu. Jakim cudem więc pobieranie trafiło na przypadkowe konto z pl1.

Może miałeś włam na konto i ktoś wsadził ci surke na rynek. To tłumaczyłoby zadłużenie. Sprawdź w ofertach czy nie leży tam jakaś surka.
Zapisane

Kashmir
Szeregowiec
*

Karma: +7/-4
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Styczeń 04, 2010, 17:46:08 »

nie wlasnie sprawdzilem wszystko przed tym jak stwierdzilem ze sie o to zapytam siurki bylo jak mialo byc tylko kasiurka wskoczyla na minus:(kredyt nie byl brany poprstu tak wyszlo jak by za wojo mi pobieralo...
Zapisane
szur3k
Sierżant
**

Karma: +19/-4
Offline Offline

Wiadomości: 79


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Styczeń 04, 2010, 18:04:54 »

(...)
Nikt inny nie zgłaszał takiego problemu. Jakim cudem więc pobieranie trafiło na przypadkowe konto z pl1.
(...)

hmm, sorki, to nie do końca prawda. proszę spojrzeć tutaj: http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=10919.msg60406

jak widzisz kashmir, nie jesteś sam. i raczej nie licz, że ktoś coś z tym zrobi. musisz to przeżyć :')
Zapisane

nie cierpię animowanych emotek ;')
nie używam wersalików.
Kashmir
Szeregowiec
*

Karma: +7/-4
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Styczeń 05, 2010, 16:46:47 »

przezylem:) ale szkoda bo skarbonki juz puste kolo siebie mialem jak juz wyszedlem na plus:/ wystarczylo napisac "sory chlopaki nasza wina" a nie mi kazdy pisze o kredytach wzietych hehe ktorych nie uzywam
Zapisane
unstable
Szeregowiec
*

Karma: +7/-10
Offline Offline

Wiadomości: 25


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Styczeń 06, 2010, 02:55:19 »

lol widze ze zamiast udzielic Kashmirowi jakiejs pomocy to  zostaje pouczony w sarkastyczny sposob  *crazy*, wszyscy wiemy jak bardzo defektowa jest ta gra i nikt nie powinien doszukiwac sie tu absurdalnych wlamow na konto *crazy* ...... *crazy*   brawo panowie administratorzy
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 03:03:21 wysłane przez unstable » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!