Imperia Online Poland  
Kwiecień 27, 2024, 17:16:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Komentarze Nowości w grze  (Przeczytany 7658 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Twiss
Major
*****

Karma: +163/-155
Offline Offline

Wiadomości: 570



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Grudzień 10, 2009, 22:15:25 »

no powiem tak...
założyłem sobie konto na facebook'u - wpisałem jakieś dyrdymały i rzeczywiscie dostałem tą 2godzinną produkcję - prawde jednak mówiąc nie będe raczej z tej opcji korzystał, ponieważ uważam, to za kolejny porąbany pomysł twórców tej naszej gry...

innymi słowy - zastanawiam się po cholere im ta wzajemna reklama, skoro teraz tysiace graczy IO założy sobie konta-widma na facebook'u - głupota...
Zapisane

Sagitarius
Mistrz IO
Ex-IO Team Member
*

Karma: +123/-47
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 456


Balcerowcz musi odejść!


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Grudzień 10, 2009, 22:41:38 »

Masz racje Twiss, ale IO ma reklame na FaceBooku...praktycznie darmową
Zapisane


Quiz 2 edycja -> Top1

R46E1-> TOP2 mili , TOP6 honor , TOP9 net worth
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Grudzień 10, 2009, 23:26:05 »


Dla mnie to jest naciągadztwo i wykorzystywanie ludzi przez IO... bo część osób będzie miało rozum i nie będzie się w to bawić, a część osób bezmyślnie poda swoje dane, bo WOW... 2h produkcji za free... i git majonez...Smiley


A po ten git majonez i tak przyjadę ze swoimi gwardzistami i sakwami bojowymi.  *hihi*

Ponieważ atakuję tylko aktywnych graczy, tym co bezmyślnie podają swoje dane, będę dzienniezabierał "tak na oko" około 5% więcej niż do tej pory.   *freak* *freak*

Siake te życie niesprawiedliwe dla bezmyślnych.  Cry

 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2009, 23:29:53 wysłane przez Konrad » Zapisane

heinz666
Porucznik
***

Karma: +85/-10
Offline Offline

Wiadomości: 170



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Grudzień 11, 2009, 00:09:03 »

Konrad - PIĘKNE  Grin Grin Grin
A założyłem sobie facebooka na e-mail: no@your.biz i też będę spamował.
Tak więc zapraszam na zamek  Cool

EDIT: Twiss - z humanistycznego punktu widzenia to jest beznadzieja, ale algorytmy google, choć tego bardzo chcą, nie są humanistyczne i opierają się na statach wystąpień wyrażenia, byczy algorytm z metawektorami ale jednak algorytm...
Będzie z tego skok w ranku jak nic - zwróćcie uwagę na konstrukcje tych tekstów, które nam ładują. Emocje + Imperia Online - dobre SEO.
Tylko że gogel ma niestety także działy stricte ludzkie, które badają takie nagłe fenomeny... Ze dwa latka temu nazywało się to Paragraf 31 - czyli ostrzegawcze 31 oczek w dół (a może 21...?) a potem central ban w ranku. Nie wiem czy teraz jest lepiej - RACZEJ NIE Grin
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2009, 02:10:14 wysłane przez heinz666 » Zapisane

x7
szym2455
Porucznik
***

Karma: +54/-64
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 236



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : Grudzień 11, 2009, 19:49:14 »

A mi to nie działa i zwała  Grin
Zapisane

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie Zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów
narta
Major
*****

Karma: +328/-473
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1381


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Grudzień 11, 2009, 22:51:56 »

ludność ponad limit ginie  Grin
Zapisane

heinz666
Porucznik
***

Karma: +85/-10
Offline Offline

Wiadomości: 170



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Grudzień 12, 2009, 05:59:46 »

A mi działa i płaci.
Nawet nie chcę paczać na to konto na facebook - masakra - ale zawsze to 2h produkcji...
SPAM YBER ALES!!!
Zapisane

x7
Saylar
Porucznik
***

Karma: +16/-12
Offline Offline

Wiadomości: 143



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Grudzień 12, 2009, 12:04:23 »

eeee, lipa  Undecided
działa tylko na jednym koncie, na drugim świecie chciałem wziąć i już się nie dało *pardon*
trza założyć jeszcze jedno konto widmo *hahaha*
Zapisane

ThomasGlasgow
Sierżant
**

Karma: +36/-12
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 65



Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Grudzień 12, 2009, 19:20:29 »

eeee, lipa  Undecided
działa tylko na jednym koncie, na drugim świecie chciałem wziąć i już się nie dało *pardon*
trza założyć jeszcze jedno konto widmo *hahaha*
Mnie dziala na obydwu swiatach
Zapisane

"Jaki świat w sobie stworzysz, w takim będziesz żyć"
korona
Gość
« Odpowiedz #24 : Grudzień 15, 2009, 13:52:41 »

Od tego dnia(16.12.2009g) aktywny jest nowy numer na wysyłanie SMS-a.
Nowy numer to 92568
Koszt 1 SMS-a to 30.50zł z VAT.
Za 1 sms dostaniesz 120 kredytów.

To jest nowość !  Shocked

Mój komentarz . Więcej kasy , mniej kredytów  Undecided
Zapisane
Wodnik07
Dziadzia Lamka ^^
Kapitan
****

Karma: +268/-160
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 438


Poza granicami IO...


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Grudzień 16, 2009, 15:15:47 »

mój komentarz na tą dyskusje - łoooo Boże co zmiana to jakaś krytyka  *WALL*
Po pierwsze to ich gra więc, mogą robić z nią co chcą - my nie musimy grać... a jeśli chcemy grać to musimy przyjąć nawet każdy ich bubel... jedynie możemy "prosić" o udogodnienia których oni i tak nie muszą spełnić...
co do tej 2 godzinnej produkcji to jak dla mnie to coś dobrego - bo mieć surke to zawszę jakiś plus...a ty Ferrou pisałaś, że oni zrobią sobie baze danych - alę wątpie by ktoś kto nie chce danych ujawniać poda tam prawdę - a jeśli nie poda to mu i tak to "tito" bo on chce mieć tylko surowce... a ich w sumie też guzik obchodzi czy podajsz prawdę czy fikcje - im tylko o reklame chodzi...
ciekaw jestem czy co niektórzy tak samo przeżywali załorzenie naszej-klasy czy tylko tu się tak żalą  Grin bez obrazy oczywiście - ale spójrzcie na to tak jak spojrzeliby właściciele gry: im chodzi tylko o reklamę a te surowce mają zachęcić graczy do reklamowania nawet przez konta widma ;]
Zapisane

...I chodź bym szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę bo sojusznicy są przy mnie...
ThomasGlasgow
Sierżant
**

Karma: +36/-12
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 65



Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Grudzień 16, 2009, 17:00:11 »

mój komentarz na tą dyskusje - łoooo Boże co zmiana to jakaś krytyka  *WALL*
Po pierwsze to ich gra więc, mogą robić z nią co chcą - my nie musimy grać... a jeśli chcemy grać to musimy przyjąć nawet każdy ich bubel... jedynie możemy "prosić" o udogodnienia których oni i tak nie muszą spełnić...
co do tej 2 godzinnej produkcji to jak dla mnie to coś dobrego - bo mieć surke to zawszę jakiś plus...a ty Ferrou pisałaś, że oni zrobią sobie baze danych - alę wątpie by ktoś kto nie chce danych ujawniać poda tam prawdę - a jeśli nie poda to mu i tak to "tito" bo on chce mieć tylko surowce... a ich w sumie też guzik obchodzi czy podajsz prawdę czy fikcje - im tylko o reklame chodzi...
ciekaw jestem czy co niektórzy tak samo przeżywali załorzenie naszej-klasy czy tylko tu się tak żalą  Grin bez obrazy oczywiście - ale spójrzcie na to tak jak spojrzeliby właściciele gry: im chodzi tylko o reklamę a te surowce mają zachęcić graczy do reklamowania nawet przez konta widma ;]
Zgadzam sie w 100% z Toba i daje ci plusik za komentarz, jutro drugi za ( KKS LECH POZNAN  *easy* )
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2009, 17:02:20 wysłane przez ThomasGlasgow » Zapisane

"Jaki świat w sobie stworzysz, w takim będziesz żyć"
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!