Imperia Online Poland  
Kwiecień 27, 2024, 17:48:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Ankieta
Pytanie: Czy jesteś zainteresowana/ny takim programem
może być ciekawy - 43 (89.6%)
a po jakie licho on graczom - 5 (10.4%)
Głosów w sumie: 43

Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Program "wiedza i kalkulator"  (Przeczytany 11695 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chegewara
Major
*****

Karma: +181/-66
Offline Offline

Wiadomości: 630


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : Grudzień 01, 2009, 02:51:14 »

http://chege.wrzuta.pl/sr/f/681PW7XD91j/version_beta_3

w kolejnej wersji został dodany jeszcze jeden kalkulator. jest to odległościomierz. pozwala wyznaczyć odległość przeciwnika do dowolnego gracza na mapie. myślę, że przyda się graczom w określaniu odległości wrogów w trakcie sejwowania. kalkulator ten jest trudniejszy od pozostałych i wymaga zapoznania się z instrukcją:
1) po pierwsze wprowadzamy odległości własne i jednego wybranego sojusznika
2) po drugie należy wybrać jedną z dwóch opcji ("wzór 1" lub "wzór 2"), wybór tej opcji jest uzależniony od tego czy prosta od przeciwnika do celu przecina któryś z boków trójkąta pomiędzy sojusznikami a celem; jeżeli tak to należy wybrać "wzór 2". proponuję trochę poćwiczyć na sojusznikach, muszę zaznaczyć, że jest to wersja beta tego kalka i mogą wystąpić niewielkie rozbieżności
Zapisane

chegewara
Major
*****

Karma: +181/-66
Offline Offline

Wiadomości: 630


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #31 : Grudzień 01, 2009, 15:10:07 »

http://chege.wrzuta.pl/sr/f/1sfSGVdjMrH/version_beta_4

wersja 4 ma działający już formularz "cargo i koszt wojska" i dodany przycisk w zakładce kartografia
Zapisane

fenrir
Porucznik
***

Karma: +134/-76
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 210



Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Grudzień 01, 2009, 22:37:52 »

To jest przykre, że zwykły gracz, ba, nawet nie gracz Che, bardziej pomaga i stara się zrobić coś dla graczy niż te, powstrzymam się od powiedzenia paru brzydkich słów "programisty".... jak do tej pory - grając prawie 2 lata, zauważyłem tylko jedną poprawkę w grze zrobioną szybko, bo zgłoszeniach - niebieskie koperty z handlu. Reszta próśb, zgłoszeń naszych adminów w naszym imieniu zostają nie zrobione, mało tego, nikomu nie chce się na to odpowiedzieć ! Przykład? Pierwszy z brzegu - przychód który jest beznadziejnym rozwiazaniem, niedziałający sprawnie kalkulator... można tak wymieniać... To jest żałosne. Przepraszam was, szczególnie che, za offa, ale szlag mnie trafia, jak widzę że ludzie jak wy (Wazery, Che i paru innych, którzy znają się na programowaniu itp), poświęcają swój prywatny czas aby sprawić żeby gra była przyjaźniejsza a tamci mają nas w .... Dlatego świat IO, to nie ta głupia gra, której mam serdecznie dość, tylko ludzie tacy jak Wy.... pozdrawiam
Zapisane


R26E1-> top1 mil; top1 net worth; top1 honor; 16 medals;
Vien
Porucznik
***

Karma: +113/-62
Offline Offline

Wiadomości: 203



Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Grudzień 10, 2009, 13:15:21 »

wersja 4 dla mnie w ogóle nie dziala...jak tylko cos wpisuje to odrazy program sie zawiesza...  *sos*
Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Grudzień 17, 2009, 19:21:39 »

Wazery, mozesz jeszcze raz wrzucic link do twojego kalkulatorka? bo z tamtego juz sie nie da pobrac *xxx* dzieki *beer*
Zapisane
wazery
Gość
« Odpowiedz #35 : Grudzień 18, 2009, 14:32:46 »

Proszę bardzo
http://wazery.wrzuta.pl/plik/9FyMCvZfo71/hour_calc_alpha
Zapisane
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Marzec 12, 2010, 11:23:15 »

niestety nie moglem go pobrac Cry
ale znalazlem fajna stronke, mysle ze komus moze sie przydac...uzywalem go okolo miesiaca i polecam Wink

http://kalkulator.jednostek.pl/godzinowy
 *beer*
Zapisane
wazery
Gość
« Odpowiedz #37 : Marzec 12, 2010, 11:33:26 »

Nie mogłeś pobrać czy tez nie działał? Jeśli nie działał to pewnie przez moje niedopatrzenie: kalkulator wymaga .net Framework 3.0 minimum
jak zajdzie taka potrzeba zrobię kalkulator w javie wystarczy aktualna Java (jre podam nawet wersję z którą jest kompatybilne)
Zapisane
Admiral
Porucznik
***

Karma: +16/-35
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 172



Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Kwiecień 02, 2010, 12:00:46 »

Wręcz genialna inicjatywa. Tym większa chwała, że robisz to charytatywnie i dla dobra ogółu. Po pracy przyjrzę się temu programikowi. Od razu zgłaszam sugestie. O ile jest to możliwe do spełnienia... Analogicznie do kalkulatorze na stronie IO, żeby po kliknięciu w "dodaj armię atakującą" pojawiała się suma badań (gracza i sojuszowych), a nie tak jak tam jest tylko badania gracza. Sojuszowe trzeba dopisywać ręcznie.. Analogicznie żeby było po kliknięciu w "dodaj armię obrońcy".

Pozdrawiam i plusika daję *hooray*.
Zapisane

Debila nigdy do swoich racji nie przekonasz !!!
wazery
Gość
« Odpowiedz #39 : Kwiecień 02, 2010, 13:38:38 »

To jest do spełnienia przez programistów gry. Po pierwsze nikt poza nimi nie ma dostępu do pełnego algorytmu bitwy. Po drugie pobieranie z Twoich badań będzie raczej skomplikowane i najprostsze jeśli posiada się dostęp do bazy(czyli jak wcześniej pisałem programiści gry. Ja co najwyżej kiedyś się kopnę i zrobię wersję uniwersalną pod win/linux/mac-os.
Zapisane
chegewara
Major
*****

Karma: +181/-66
Offline Offline

Wiadomości: 630


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : Czerwiec 04, 2010, 21:01:12 »

ciąg dalszy kalkulatorów do IO. tym razem będzie to kalk zamieszczony na witrynie internetowej i będzie powoli rozwijany. na chwilę obecną liczy jedynie poziomy twierdzy i fortów rywala a zamieszczam go tylko dlatego, że chciałbym dowiedzieć się jakim zainteresowaniem będzie się cieszył w tej wersji i co chcielibyście tam znaleźć. a oto adres strony http://imperiaonline.prv.pl/
Zapisane

wazery
Gość
« Odpowiedz #41 : Czerwiec 07, 2010, 21:35:21 »

znalazłem coś takiego dzisiaj na int forum:
http://pr0tein.webs.com/howtoarmysafe.htm
szkoda ze tylko po angielsku co nie zmienia faktu że warto zajrzeć ostatecznie można skorzystać z google translate (co nie zawsze będzie dobrym rozwiązaniem)
ale dla początkujących fajny tutorial lepszy niż te co dotychczas widziałem bo z dużymi ładnymi screenami z czerwonymi strzałkami Grin
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!