Imperia Online Poland  
Czerwiec 16, 2024, 11:53:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowy polski Świat... - dyskusja  (Przeczytany 4252 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ziomek92
Porucznik
***

Karma: +35/-37
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Październik 10, 2007, 08:17:02 »

ja sie zarejestrowalem ale chyba rzucam ten swiat bo:
1, nie mam czasu na 2 swiaty
2, nie chce rozwalac rodakow

ale swiat i pomysl jest dobry
Zapisane
Elihua
Sierżant
**

Karma: +25/-15
Offline Offline

Wiadomości: 55



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Październik 10, 2007, 13:15:53 »

Problem z polskim światem może polegać na tym że mało aktywnych graczy będzie, no ale poczekamy zobaczymy.. każdy nowy świat to możliwość wypróbowania nowej drogi rozwoju swojego imperium.. a co do "rozwalania" (duże słowo) polskich graczy.. hmm najlepiej się uczyć na własnych błędach więc jak uda ci się kilku polaków pojechać to tylko im na zdrowie wyjdzie ;D

Mnie się marzy atak na Star Blade'a .. w końcu trzeba uczyć się od lepszych od siebie Wink   
Zapisane

trade your way to financial freedom
Star Blade
Generał
*******

Karma: +552/-99
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2728


Master of Disaster :P


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Październik 10, 2007, 20:45:36 »

Mnie się marzy atak na Star Blade'a .. w końcu trzeba uczyć się od lepszych od siebie Wink   

Jak bysmy byli na swiecie 4 to bys musial sie wpisac na bardzo dluga liste chetnych ;D - no ale na swiecie 13 jest zupelnie inaczej. Grin

A co do nauki to zawsze dobrze jest sie uczyc od najlepszych ale tez nie lekcewazylbym osob nowych - wielu nowych graczy moze byc bardzo dobrymi graczami - uczyc sie trzeba od wszystkich Smiley
Zapisane


R4E2-> top1 mil; top3 net worth; 5 medals;
R5E3-> top35 mil; top4 net worth; 3 medals;
R4E3-> top4 mil; top4 net worth; 2 medals;
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Październik 10, 2007, 21:17:22 »

Ja mogę tylko powiedzieć że na 4,5,12 czy 17 świecie nie ma już kozaków niezniszczalnych. Mając 400-500k armii do obrony nie stanowi się problemu jeżeli ktoś naprawdę chce komuś dokopać. Robi się akcje z kilku kont i po gościu. Jeżeli atakujący chłodno kalkulują to jak sie trafi na ich listę to tylko raz.

Widziałem już kilka większych akcji w dwóch brałem udział i w planie jest następna. Chłopak nawet nie wie że z kilku kont (myślę że 6-7) planujemy akcję. Najpierw kamikadze, a następne ataki będą stopniowo wybijać armie do ziemi.

Jednak powiedziałem że nie wiem czy dotrwam do tej akcji, bo mogę sam paść ofiarą takiego ataku, chętni na mnie na pewno są.  Grin

Zapisane

Ikma
Gość
« Odpowiedz #19 : Październik 10, 2007, 23:19:53 »

wedlug mnie ten Polski swiat moglby byc troszke szybszy  Embarrassed
Zapisane
Dandarin
Szeregowiec
*

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Październik 11, 2007, 17:11:31 »

wedlug mnie ten Polski swiat moglby byc troszke szybszy  Embarrassed

Zgadzam się... Troszeczkę szybciej i byłoby ciekawiej  Smiley

Zapisane
Star Blade
Generał
*******

Karma: +552/-99
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2728


Master of Disaster :P


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Październik 11, 2007, 21:34:03 »

Osobiscie nie rozumiem dlaczego admini zrobili az tyle Swiatow wolnych w sensie dlugosci trwania ery - bo swiaty od 5 do 17 poza swiatem 10(blyskawicznym) sa swiatami wolnymi... no ale nie ja za to odpowiadam.

Inna sprawa ze wydaje mi sie ze jest zdecydowanie za wczesnie by otwierac kolejny swiat polski - moze za 2-3 miesiace jak bedzie naprawde duzo graczy na polskim swiecie pokusi sie admin o otwarcie kolejnego swiata polskiego... no ale to zalezy juz od frekwencji na polskim Swiecie... Smiley
Zapisane


R4E2-> top1 mil; top3 net worth; 5 medals;
R5E3-> top35 mil; top4 net worth; 3 medals;
R4E3-> top4 mil; top4 net worth; 2 medals;
Ikma
Gość
« Odpowiedz #22 : Październik 12, 2007, 00:20:44 »

jak by juz mial powstac kolejny swiat to najlepiej taki na wz swiata 10 czyli szybki a era dluzsza  *YAHOO* *YAHOO* ;D ;D ;D
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Październik 12, 2007, 09:34:39 »

Mnie się marzy atak na Star Blade'a .. w końcu trzeba uczyć się od lepszych od siebie Wink   

Jak bysmy byli na swiecie 4 to bys musial sie wpisac na bardzo dluga liste chetnych ;D - no ale na swiecie 13 jest zupelnie inaczej. Grin

A co do nauki to zawsze dobrze jest sie uczyc od najlepszych ale tez nie lekcewazylbym osob nowych - wielu nowych graczy moze byc bardzo dobrymi graczami - uczyc sie trzeba od wszystkich Smiley

No tak myślę Star że gra na XIII świecie może być ciekawym wyzwaniem.
Mówiłeś już kilka razy że uwielbiasz strategie. Tak więc jest nad czym myśleć, bo znajdą się chętni żeby sprawdzić twoją myśl taktyczną. Smiley

Tak myślę co możesz zrobić. Masz mało czasu ale bardzo duże doświadczenie.  *sos*
Bobrze by było odskoczyć punktowo i otoczyć się kilkoma silnymi gorylami  ;D Wiec ekonomia i dyplomacja  Smiley I może trochę woja do odstraszania.

Choć trochę trudno mi wyrokować, bo nie mam doświadczenia w grze w wolnych światach i bez statusu online. *pardon*
Bo niby ta sama gra ale jest trochę różnic.

Może ktoś inny pokusi sie o przewidzenie scenariusza gry przez Star Blade.  *beer*
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2007, 09:42:49 wysłane przez Konrad » Zapisane

Elihua
Sierżant
**

Karma: +25/-15
Offline Offline

Wiadomości: 55



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Październik 12, 2007, 17:13:12 »

Gra na długich światach jest.. po pierwsze i ostanie strasznie nudna ;D (przynajmniej na początku).. nowe zmiany zdecydowanie sprzyjają graczom stawiającym na gospodarkę i obronę (mimo kosmicznej ceny władzy).. może warto podnieść cenę twierdz ? a na Stara już jest kilku chętnych *hahaha*
Zapisane

trade your way to financial freedom
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Październik 12, 2007, 21:16:17 »

Ja mogę tylko powiedzieć że na 4,5,12 czy 17 świecie nie ma już kozaków niezniszczalnych.


Cofam to co powiedziałem  Embarrassed  *pardon*

Zobaczcie sobie dedo na 10 świecie.  *xxx*
Zapisane

Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!