Imperia Online Poland  
Maj 13, 2024, 02:45:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Potęga słowa komentarze  (Przeczytany 3799 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wazery
Gość
« : Lipiec 03, 2010, 22:57:51 »

Po przeczytaniu Opowiadania Mandera łezka mi się w oku zakręciła Tan... powiem że jak dla mnie pojechałeś po bandzie dla tego + dla Ciebie.
Btw Powiedz Mander że ja rycerzem na pl8 nie byłem ;P po rycersku czyli bez pardonu jechałem kogo dałem radę Wink (oczywiście mój ideał rycerza odbiega od "idealnego" ale co tam... ).
A Global i Heimat to przyjaciele z tego co widzę do tej pory Smiley
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2010, 23:05:02 wysłane przez wazery » Zapisane
lens35
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +98/-159
Offline Offline

Wiadomości: 614


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 04, 2010, 21:34:58 »

a jak tak sie glupio zapytam nie bylo wiecej uczestnikow bo konkurs wydaje mi sie poniekad tendencyjny Grin Grin Grin chcialem zaglosowac ale jak w innych wyborach nie widze zadnego wyboru Grin Grin Grin
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2010, 21:45:35 wysłane przez lens35 » Zapisane
wazery
Gość
« Odpowiedz #2 : Lipiec 05, 2010, 00:52:21 »

Nie było innych chętnych do napisania. Mogłeś napisać kto CI bronił? Na forum to potrafisz batalie słowne prowadzić to takiego pryszcza jak zwykłe opowiadanie brakło odwagi?
Ogółem na dłuższy czas zawieszamy jakiekolwiek konkursy. Jak ktoś chce wam w czymkolwiek pomagać to tylko się wypiąć potraficie i narzekać.
Zapisane
lens35
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +98/-159
Offline Offline

Wiadomości: 614


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Lipiec 05, 2010, 01:00:16 »

sorry wazery tylko zadalem pytanie tak juz pisze akurat to powinienes wiedziec Smiley co do opowiadania to niestety nie jestem pisarzem ani jego namiastka wiec nie unosc sie tak w stosunku do mojej osoby.chyba tyle moge jeszcze zeby zadac pytanie Smiley
Zapisane
wazery
Gość
« Odpowiedz #4 : Lipiec 05, 2010, 01:04:28 »

Wiesz ja się nie unoszę tylko niestety ale nie było więcej zgłoszeń. Mieliśmy wybrać kilka najlepszych do finału a do finału trafiły wszystkie zgłoszone. Nie ma tez co narzekać. Bo opowiadania trzymają poziom.
Zapisane
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Lipiec 05, 2010, 15:09:34 »

lansowanie sie na boga wojny troszke nie jest fajne... można było chociaż używać fikcyjnych nicków. No i te podpisanie prac, ludzie sugerują się nickiem. Co więcej wyniki ankiety powinny być widoczne po ogłoszeniu wyników a nie w jej trakcie...
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
wazery
Gość
« Odpowiedz #6 : Lipiec 05, 2010, 15:19:39 »

Arwena robiła na szybko i zapomniała pewnych rzeczy dodać. Co nie zmienia faktu że ujawnienie nicków miało za zadanie od początku promowanie jedynych chętnych od początku Rico. Poza tym jeśli powtórzymy konkurs nauczymy się więcej, w końcu pierwszy raz go prowadzimy.
Co do ujawnienia nicków szybko sami się skapnęlismy jaki efekt będzie za to nie ujawnianie wyników to dobra rada. Niestety jak już raz pokazaliśmy nicki to i tak większość by się dowiedziała o co kaman.
Najważniejsze jest to że obydwie prace trzymają się tematyki.
A co do lansowania się na Boga wojny to wg mnie beletryzacja i dodanie sobie wielkości no każdy ma swoje ego jedni większe inni mniejsze.

Sam wiesz jak to jest z prowadzeniem tego typu zabaw pierwsza zawsze jest najbardziej niedopracowana Tongue
Zapisane
sirlouis
Kapitan
****

Karma: +177/-132
Offline Offline

Wiadomości: 352



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Lipiec 05, 2010, 15:26:15 »

Wiesz ja się nie unoszę tylko niestety ale nie było więcej zgłoszeń. Mieliśmy wybrać kilka najlepszych do finału a do finału trafiły wszystkie zgłoszone. Nie ma tez co narzekać. Bo opowiadania trzymają poziom.

Może ludzie nie są przyzwyczajenie do brania udziału w konkursach, ale tak naprawdę chyba się wstydzili Sad. Ja nie miałem czasu, aby coś skrobnąc, ale ogólnie fajnie, że takie rzeczy są organizowane Smiley Duży plus za takie akcje  Smiley
Zapisane
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Lipiec 05, 2010, 19:28:59 »

Widze ze moja praca jest uznana poniekad za "kontrowersyjna". Moze zacznijmy od tego ze jakims wybitnym pisarzem nie jestem i nigdy nim nie bylem. Nim pojawil sie konkurs mialem pisac jakis watek o zakonczeniu PL1E3 ale jakos nie moglem sie do tego zebrac gdyz mialem za duzo pracy a jak to po tyrce bywa nie bardzo tez sie chce. Kilka dni pozniej na forum pojawil sie watek z literackim konkursem IO. Przeczytalem jego tresc, wzialem pod uwage odnosnik do opowiadania Alonzo, za co przyznawane sa punkty, po drodze do napisania pracy namawiala mnie jeszcze Arwena no i postanowilem ze takowa prace napisze i oddam. O Alonzo wiedzialem ze wygral w eko PL1E2 ... juz wtedy wiedzialem ze wygram i ja z tym ze PL1E3. Mialem juz do czego w jakis tam sposob nawiazac. Problemem bylo to o czym pisac? Sojuszu? Grze? Koncie? To ostatnie wydawalo mi sie najodpowiedniejsze - troche tych przygod mialem: bana, zmiane sojuszu, wspanialych sojusznikow i sojuszniczki, troszke sukcesow w LUDO, Quizie itd. Postawilem sobie jednak twarda zasade ze nie wykrocze poza obszar czasow sredniowiecza i wszystko to co umieszcze bedzie wlasnie w tym klimacie. Dodalem tam boginie, smoki, wrozki, krolow ... jak to z roznych opowiadan. Wydaje mi sie ze w jakis sposob mi sie to udalo: w "Turniejach" zamiescilem inne gry zwiazane z Imperia Online oraz quiz, "Zycie dworskie" to czat i forum. Dla tych ktorzy moze troche lepiej mnie znaja troszke lepiej rozumieja to co tam napisalem i zamiescilem w swojej pracy ale trzeba sie tego doszukiwac:
"Przybądź sługo mój z najdalszych otchałni kosmosu ..." - przybylem na IO z innej gry gdzie zamiast palladynow stawialo sie statki wojenne czy gwiazdy smierci  Grin
"Let slip the dog of war ..." - w sygnaturze od ponad 4 lat. W wolnym tlumaczeniu: "Wypusc psa wojny" a nie boga wojny. Dog = pies, God = bog ale zazwyczaj kazdy widzi to co chce widziec ... do Boga mi daleko a poza tym jestem ateista  *pardon*
itd, itp.
Jeden Anytiow (Teig) wylapal ze nawiazanie do kosmosu to cos z poprzedniej mojej gry - kiedys moze z raz na czacie o tym z nim rozmawialem ... no prosze jaka pamiec  *bravo*.

Swoja droga - zawsze lepiej dochodzic samemu (bo moze tak jest ciekawiej) i interpretowac po swojemu tekst niz pytac samego autora co mial na mysli.

Sprawa kolejna - to co napiszecie na forum juz jest wlasnoscia Imperia Online. To ze w konkursie dodano ze zglaszajac sie do konkursu zrzekamy sie praw autorskich w zasadzie bylo zbedne. Nie wiem czemu czesc z was nie chciala nadeslac prac wlasnie z tego wzgledu - to tylko gra i jakis konkurs a wiec jakas zabawa i rywalizacja. To czy sie wygra jest malo istotne - liczy sie frajda i udzial.

Chcialbym podziekowac za slowa krytyki a takze za pochlebne opinie wszystkim uzytkownikom.

Pozdrawiam.
Zapisane

Na emeryturze Wink
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Lipiec 06, 2010, 14:33:02 »

Oby dwoje finaliści idą prawie że "łeb w łeb"  *dance*
Tylko czekać na ostateczny wynik  Cool
Zapisane

volvunio
Kapitan
****

Karma: +205/-27
Offline Offline

Wiadomości: 296


Nie wazne zkim walczysz ale w jakim towarzystwie


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Lipiec 07, 2010, 03:06:45 »

super prace panowie  Wink  nie bede mowil ktora bardziej mi sie podoba  *heart* ale tylko powiem mowciee mi od dzis Lord Volv  Grin Grin Grin
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 03:08:18 wysłane przez volvunio » Zapisane

hahahahah
wazery
Gość
« Odpowiedz #11 : Lipiec 07, 2010, 23:32:54 »

 Shocked Shocked Shocked
76 głosów?
A jak pytamy o coś związanego z forum czy gra to maks 25 głosów?
Nie no coś mi tu nie pasuje...
Zapisane
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Lipiec 08, 2010, 15:10:10 »

jasne... jawna manipulacja. Nie było jeszcze ankiety, które miałaby zbliżony wynik do tego...
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
wazery
Gość
« Odpowiedz #13 : Lipiec 08, 2010, 15:54:10 »

Hehe najśmieszniejsze jest to że nie ma tak dużo nowych użytkowników od początku lipca koło 21 nowych userów w tym połowa prawie pisze posty albo przynajmniej pyta o coś na PW.
Zapisane
Mander
Szeregowiec
*

Karma: +51/-12
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Lipiec 29, 2010, 09:05:59 »

Oczywiście że konkurs potęgi słowa był bardziej plebiscytem popularności autorów niż ich prac (ale chyba tylko do pewnego momentu) i brak nicków raczej niczego by tutaj nie zmienił , myślę że organizatorzy i tak wybrali najlepszą , możliwą metodę jaką są demokratyczne wybory. Osobiście jestem zaskoczony ilością głosów , którą dostałem (nie mam aż tylu znajomych na IO). Dostałem nawet kilka bardzo sympatycznych listów od zupełnie nieznanych mi osób i nawet niektórzy pytali o dalsze losy Joany. Cóż ostatecznie przystąpiła do Honesów , a Andrzej po tym jak został wdeptany w ziemię , stara się zdobyć przyczółek na powierzchni i walczy z królem kretów o kopiec , ale oczywiście to już zupełnie inna historia. Gratuluję organizatorom pomysłu. Początki zazwyczaj są skromne a od czegoś przecież trzeba zacząć . Czekam na konkurs poetycki. No jeżeli taki będzie to normalnie każdy z honesów przyśle prace i będzie w czym wybierać  *hihi*
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!