Imperia Online Poland  
Maj 14, 2024, 16:59:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ostatnia era świata r72  (Przeczytany 1490 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ada
Porucznik
***

Karma: +52/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 177



Zobacz profil
« : Czerwiec 13, 2014, 10:57:42 »

Dzisiaj zakończyła się era świata r72. Polski sojusz o pięknej nazwie the_muppet  *PINKGLASSES*



zajął 1 miejsce w badaniach sojuszu, 2 miejsce w punktach ekonomicznych i z jedną wygraną wojną 15 miejsce w punktach wojskowych.



Era była raczej spokojna, wszyscy po tylu latach grania woleli spokojnie siedzieć i pogadać, niż naparzać się w wojnach, ale to nie znaczy, że nie walczyliśmy  >Grin ! W pierwszej piętnastce punktów wojskowych mamy czterech graczy: Kose, Mimira, IvanDrago i zolwika.

Ranking 50 graczy według punktów wojskowych:








Ranking 50 graczy według punktów ekonomicznych:








Ranking 50 graczy według honoru:







 



Na koniec ery wypowiedziano nam wojnę. Przegrywaliśmy. Któregoś dnia Jabi zaczął latać z oblężeniami do SPARKY i... za chwilę patrzymy... wojna wygrana, musieli go wyrzucić (albo sam odszedł hmmm) i wrócił zaraz z powrotem, ale serwer naliczył już 50% punktów agresorowi  *freak*. Zaraz po tym pojawił się dochód i wszyscy byliśmy szczęśliwi... oprócz sojuszu dagofara


Dziękuję całemu sojuszowi za wszystko i żałuję, że dołączyłam do gry tak późno (we wrześniu, gdy era zaczęła się w czerwcu). Sojusz samych wariatów i to na serio ! co jeden to większy *YAHOO* ale jak ich nie kochać, atmosfera w sojuszu była niesamowita. Jak dołączyłam to w sojuszu jeszcze grali: Kursard, Aureon, Miziaczek, Ceimada, -prime-, Karolina22 jak kogoś zapomniałam, to przepraszam. Niektórzy zakończyli grę szybko, no ale komu się teraz chce grać 12 miesięcy ?

na koniec indywidualne wyniki graczy z mappetów:


JABI:    

GREKU:  

MIMIR
:  

ZOLWIK:

SARGO:  

KOSU:    

HEF:      

JA
:        

VICKO:    

AGASIZ:  

BILBO:    

IVAN:    

BIIL:      

HORN
:    

JANUSZ:


Mogłam jeszcze zrobić screeny walk medalowych, ale zapomniałam Tongue
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2014, 11:03:05 wysłane przez ada » Zapisane
hhornblower
Ex-IO Team Member
*

Karma: +75/-8
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


PIŁEŚ? NIE PISZ!!! (często o tym zapominam ;-)


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 13, 2014, 16:31:24 »

ada - świetna robota  *rose* *rose* *rose*
dziękuję Wam Mapeciątka za grę, poświęcony czas i wyrozumiałeś, dołączyłem 2 miechy temu ale warto było, pozdrawiam Wszystkich, powodzenia w realu i do następnej ery  *freak* *freak* *freak*
Zapisane
jabi
Kapitan
****

Karma: +70/-43
Offline Offline

Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 13, 2014, 16:45:48 »

dziekuje i cale szczescie ze juz koniec tej ery, co za długo to niezdrowo, najnudniejsza era, wszyscy juz mieli dosc tej gry. No i brudna jak zwykle, bany , oszustwa , ustawki bitew i zero reakcji administracji IO. A Panie Horn , Panie K.... haha, dziekujemy tez za gre z nami. Muszę przyznać że z jednego jestem zadowolony jak nigdy , z udanej nazwy sojuszu. Nazwa musze przyznać wspaniała, w sam raz ce:)ąca ten sojusz i jego charakter. Zabawa była przednia. Tacy wariaci to skarb kazdej kliniki psychiatrycznej. Do zobaczenia na widzeniu.   *crazy* *crazy* *crazy*

po wysłaniu w słowie "cechu.ją.ca" jest wycinka przez system haha, czyzby jakiś człon slowa był brzydki? haha
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2014, 16:47:45 wysłane przez jabi » Zapisane
_iva_
Szeregowiec
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 22, 2014, 12:01:58 »

 Gratulacje dla Mapetów za osiągnięcia:) Pozdrawiam *kissgirl*
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!