Imperia Online Poland  
Maj 18, 2024, 17:32:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: podpisowanie paktow o nieagresje  (Przeczytany 1234 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
baryla
Sierżant
**

Karma: +16/-12
Offline Offline

Wiadomości: 51


Zobacz profil
« : Listopad 07, 2010, 12:41:13 »

mam prozbe do wszystkich polskich sojuszy co graja na v5 zeby wysylali mi pakty o nieagresji zeby pozniej mi nikt nie pisal ze ktos z mojego sojuszu rodaka pojechal , bynajmniej ja sam na poczatku sam moze kilku pojechalem ale to tylko dlatego ze nie wiedzialem czy to polak czy jakas inna nacje  Smiley wyjatkiem byla tylko teqila  Grin wiec prosze o wysylanie paktow zeby pozniej nie bylo jakich kolwiek nieporozumien ale jeszcze przed wyslaniem prosze napisac mi na priw zapytanie czy mozemy podpisac pakt chce miec pewnosc ze jestescie polskim sojuszem ,bo takich paktow dziennie mi wysylaja okolo 20  wiec wszystkie ignoruje chce miec pewnosc ze to sojusz polski . poz baryla


sorry ze te podpisowanie   przejezyczenie . podpisywanie powinno byc 
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2010, 12:57:28 wysłane przez snakepozna » Zapisane
Forest
Gość
« Odpowiedz #1 : Listopad 08, 2010, 01:25:18 »

może żeby było bezpieczniej każdy polski sojusz który się zdecyduje  podpisać  pakt z nami  Embarrassed  doda wiadomość pod tym wątkiem (w wiadomości nazwa sojuszu i np z kim ma pakty bo może ktoś się z Bułgarami już dogadał Grin:D)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!