Imperia Online Poland  
Maj 05, 2024, 17:15:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wkaźnik bojowy i pkty wojenne.  (Przeczytany 631 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ciapul
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« : Marzec 05, 2017, 11:04:14 »

Witam. Nie znalazłem nigdzie wpisów na ten temat a uważam, że jest on ważny. Nie rozumiem zasad przyznawania pkt do wskaźnika bojowego co ma wpływ na klasyfikację wojenną. W opisie jest podane, że " Wskaźnik bojowy zwiększa się po zwycięskich bitwach nad innymi graczami, niezależnymi miastami oraz wioskami. Wskaźnik zmniejszy się jeśli przegrasz bitwę. ". To jak to jest, że atakuję niezależne miasta i wioski a w raportach z bitew nie widać tych pkt (choćby jednego)? Kolejna kwestia. Wtopiłem ostatnio obronę przed wioską barbarzyńską i w raporcie z tejże przegranej bitwy miałem informację, że straciłem 32pkt wskaźnika bojowego. Po czym w kolejnej bitwie kiedy wygrałem obronę, nie dostałem żadnych pkt do wskaźnika bojowego. Następna sprawa (pisałem o niej w pytaniach i zasugerowano mi bym opisał to na forum). Dlatego wkleję tu treść pytania jakie zadałem.

" Mam pytanie dotyczące atakowania targowisk. Jak wiadomo, nie ma możliwości militarnej obrony przed takim atakiem na targowisko. Dlaczego więc atakujący ma przyznawane pkt do wskaźnika bojowego a atakowany odejmowane? To absurd bo atakowany nie ma jakiegokolwiek wpływu na atak. Może warto by to zmienić? Druga sprawa to to, że za atakowanie słabszych graczy nie są przyznawane pkt wojenne pomimo, że za taki atak otrzymuje się karę na honorze jak i w postaci obniżenia siły ataku. Jeżeli już ponoszę ryzyko takiego ataku to powinienem otrzymać pkt wojenne za taki atak bo jest on często bardziej ryzykowny niż kiedy atakuję gracza w zasięgu x2.
Pozdrawiam"

Ja rozumiem ochronę x5 ale nie rozumiem braku pkt za ataki poza zasięgiem na graczy. Tak jak pisałem. Skoro mam karę do siły ataku i honoru oraz niższego morale podczas ataku to powinienem otrzymywać pkt wojenne za takie ataki. Nie wspomnę tutaj o medalach.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!