Imperia Online Poland  
Maj 02, 2024, 17:23:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kawiarenka na skrzyżowaniu Polskiej i Siedemnastej  (Przeczytany 2033 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« : Maj 12, 2012, 18:40:46 »

Era zaczęła się jakieś półtora miesiąca temu, dokładnej nazwy nie znam, zarejestrowałem się z pewnym opóźnieniem. Myślę, że to odpowiedni czas, aby puścić w obieg taki wątek Wink Może ktoś tu będzie zaglądał.

Sytuacja na razie stabilna, żadnemu sojuszowi nie udało się zdobyć jakiejś szczególnej przewagi punktowej nad innymi, chociaż niewątpliwie na tę chwilę PolishWings wymiatają militarnie. Sporo wygranych wojen, w tym jedna z nami, NATO. Tak się złożyło, że doszedłem akurat do tego sojuszu i nie żałuję Wink Atmosfera jak najbardziej mi odpowiada.



Faza rozwoju przebiega w miarę spokojnie. Ostatnio małe złomowanie zaliczyłem  Embarrassed Odwdzięczenie się za atakowanie kolegi z sojuszu.




Sojusz po reorganiacji przedstawia się w składzie bardziej bojowym niż wcześniej, mamy nadzieje na jakieś wojenki, oby dla nas wygrane Wink
A co u reszty? Liczę, że ktoś się odezwie  *rose*
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2012, 18:45:10 wysłane przez Kakuzu » Zapisane

halasuch
Szeregowiec
*

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maj 16, 2012, 19:17:52 »

No i się ruszyło Smiley PW zlało Grupawlaczenych - którzy tak dzielnie sobie poczynali wygrywając ze wszystkimi - prawie ze wszystkimi, może teraz cicho będą siedzieć i lizać ranki, oj chyba się właśnie naraziłem królowej Xsenie Tongue, zreszta chyba nie pierwszy raz Smiley
GLORIA poszybowała na First Place - znacznie się wzmacniając
_HUSARIA_  chyba troszkę odpuściła ale jestem pewien że jeszcze pokażą pazurki

chyba Grupy i PW (kolejność z rankingu a nie z sympatii) nikt juz do końca serwera nie doścignie, choć szykują sie nowe niespodzianki....................................
Zapisane

Never give up!!!
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!