Imperia Online Poland  
Maj 10, 2024, 13:57:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467023 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Aldrixx
Szeregowiec
*

Karma: +2/-3
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : Czerwiec 16, 2011, 12:25:45 »

1. I tak wygramy tą erę.
2. To GADUS sprowokował HORDE do ataku.
3. Dlaczego w tym przypadku jest agresywność na forum z naszej strony?
Bo np ja uważam że:
a) znaliście dokładnie skład armii gandalfa
b) widzieliście że ma rozdzielone wojsko
c) lana postanawia łapać cześć armii gandalfa, która to armia gandalfa jest silniejsza i w pełnej walce lana dostała by łupnia.
d) postanowiliście wykorzystać moment zawieszenia ataków licząc na to że słabsze będzie pilnowanie kont
e) ale jest problem bo również zawieszone zostało szpiegowanie, a nikt przy zdrowych zmysłach nie zaatakuje w ciemno silniejszej armii, nie zaatakuje bez możliwości pilnowania tego czy ta armia nie zbiera się w jednym miejscu.
f) wiec moje podejrzenie jest takie że lana nadużyła uprawnień admina aby przypilnować swój atak w czasie gdy zablokowani są szpiedzy - ale ze nie wiem czy macie czy nie, podgląd na na to kto jakie armie kiedy przesuwa jest to tylko podejrzenie ze takie coś mogło być (na pewno ktoś na jakimś stanowisku ma taki podląd)
Stąd moje zdenerwowanie bo jest możliwość że dokonane zostało oszustwo.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2011, 12:30:13 wysłane przez Aldrixx » Zapisane
yagra
Szeregowiec
*

Karma: +4/-4
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : Czerwiec 16, 2011, 12:31:14 »

Przeczytałem ten wątek w miarę dokładnie... Skoro sytuacja jest wątpliwa, tym bardziej, że w sojuszu, który rzekomo wykorzystał info od któregoś z członków Teamu jest ich aż dwóch (przynajmniej tak wynika z wypowiedzi) , powinna byc wyjasniona przez odpowiednich przełożonych.... Wykorzystanie stanowiska do osiągnięcia korzyści jest karalne - albo na ziemi albo w  >Grin
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2011, 12:36:21 wysłane przez yagra » Zapisane
fen1x
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +21/-49
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 266


Zobacz profil
« Odpowiedz #92 : Czerwiec 16, 2011, 12:37:45 »

Nie chce mi się wszystkiego czytać, ale mogę wam powiedzieć, że moderatorzy (np. Lana, Ferrou) to tylko moderatorzy na forum... wpływu ani wglądu do gry (od środka) nie mają...
Zapisane

Aldrixx
Szeregowiec
*

Karma: +2/-3
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : Czerwiec 16, 2011, 12:45:47 »

Ferrou.
Jakoś jak przypomne sobie ostatnia wojne deathstyle horda to wszycy najmocniejsi z deathstyle uciekli na urlop po 1-2 dniach. I tak jak pisalem wyżej to gadus sprowokował horde i zostali za to ukarani. To sciągneli was deathstyle, ktorzy tez dostaliscie lupnia. Np lany armia oberwala. I zaczeliscie wysylac wiadomosci z prośbami o pokój, wedlug mnie dlatego, ze nie mogliscie poradzic sobie z presja, wiec nie wygaduj bzdur.

Lana
3 nasze armijki? no nie jestem pewien czy 3 musial bym sprawdzic, ale my za to dorwalismy prawie wszystkie wasze, łacznie z twoja.

Problem w tym fen1x, że tak naprawdę to nie wiemy jakie maja stanowiska i co tak naprawdę widzą.
Jeżeli nie maja dojścia to wtedy był po prostu bardzo głupi atak który przypadkiem wyszedł.
Zapisane
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : Czerwiec 16, 2011, 12:47:03 »

Ad.1. Powodzenia.
Ad.2. Chyba Gadus w taki sam sposób sprowokował Horde jak Polska sprowokowała Niemcy w 39 roku  *crazy*
Ad.3.
a)  to prawda
b) to prawda
c) Fakt, postanowiłam łapać tę cześć armii która widziałam i to jest normalna praktyka.
d) zawsze można mieć taką nadzieję
e) a kto stwierdził że jestem przy zdrowych zmysłach? Nie mam takiego zaświadczenia  *hahaha*

f) Od 4 lat gram w IO. I zawsze młodzi i niedoświadczeni gracze podejrzewają administratorów Forum o jakieś dziwne i fantastyczne uprawnienia.  Za każdym razem, każdy kolejny członek Teamu powtarza wszystkim że nie mamy żadnych uprawnień w grze. Mamy wgląd tylko w to co piszecie na Forum!!!
W grze jesteśmy tacy sami jak Wy. Tylko mamy  trochę więcej doświadczenia.



Adrixxx, czy ja jestem ślepa? Uważasz że dorwaliście mnie? Kiedy?

Ja trafiłam Pati26, Pol1966, Wwwisnia i Gandalfa
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2011, 12:51:59 wysłane przez Lana » Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
fikimiki
Sierżant
**

Karma: +23/-11
Offline Offline

Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #95 : Czerwiec 16, 2011, 12:56:37 »

Sytuacja ma sie tak na PL9 są dwa mocne sojusze GADUS i HORDA - i zapewne one bedą miedzy sobą rozstrzygać o zwycięstwie. Na razie widać dwie różne taktyki związane z zamkami. GADUS wziął prawie wszystko - HORDA zapewne czeka. Lider GADUS oddał 1mln punktów na wojo sojuszowe, w HORDZIE pojawiło się w sojuszu jakieś 300-400k woja. (którego zresztą już nie ma). Sytuacja jest bardzo ciekawa. HORDA zaatakowała pierwsza probując osłabić GADUS - ekonomicznie. GADUS odpowiedział silniejszemu sojuszowi walką - co zapewne HORDE zdziwiło - bo tez zaczęła tracić i ekonomicznie i militarnie. Teraz gdy po paru dniach ataków GADUS na HORDE i kilku zlapanych kontrakcjach HORDA zaczela czuć respekt przed GADUS - wysyła w świat jakieś komunikaty - ze admini forum - oszukują. Panowie przelknijcie śilnę róbcie wojsko i walczmy. A na tym swiecie zapowiada sie dluga i ciezka walka Smiley Zycze wojownikom z HORDY powodzenia, bedac przekonany o zwyciestwie GADUS>
Zapisane
Aldrixx
Szeregowiec
*

Karma: +2/-3
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : Czerwiec 16, 2011, 12:58:25 »


nie mamy żadnych uprawnień w grze. Mamy wgląd tylko w to co piszecie na Forum!!!
W grze jesteśmy tacy sami jak Wy. Tylko mamy  trochę więcej doświadczenia.


Wiesz nigdy nie ma 100% pewności dopóki IO nie zamieści wykazu stanowisk i poziomu uprawnień. Skąd ja mam wiedzieć czy jesteś tylko moderatorem forum a nie kimś z większymi uprawnieniami pełnej pewności nie ma.

Co do twojego ataku jak było z nim wszystko ok to ciesz się że nie wróciły ci resztki wojska. Następnym razem raczej nie wyjdzie - rachunek prawdopodobieństwa.
Zapisane
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : Czerwiec 16, 2011, 13:03:44 »

Oj tam, wojsko rzecz nabyta  *hahaha*

Raz na wozie raz pod wozem  Tongue

A czy to raz wróciły mi resztki wojska  *hihi*
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : Czerwiec 16, 2011, 13:08:26 »

Aldrixx, tak czytam Twoje wypowiedzi i mi po prostu ręce opadają. Ja nie mam siły do takich osób, które tworzą i wierzą w jakieś dziwne teorie spiskowe.
Ale powoli postaram się Tobie to wytłumaczyć...

Ja i Lana, jesteśmy moderatorami na forum, i jedynie mamy wpływ tylko na to co się dzieje tutaj na forum. Natomiast w grze jesteśmy takimi samymi graczami jak Wy, dostajemy info o zmianach wtedy kiedy Wy, tak samo one się nam nie podobają jak Wam.. Gramy bo lubimy IO, i dlatego też zdecydowałyśmy się także wziąć na barki tak odpowiedzielne stanowiska jak moderacja forum. Ale w końcu rozgraniczcie to - forum i gra to 2 różne rzeczy.

Lana przed atakiem przeszpiegowała Gandalfa i stwierdziła, że wyśle atak, kalk pokazywał wygraną więc zaryzykowała. Do końca nawet nie wiedziała czy trafi czy nie, była pewna że przegra i zastanawiała się nad wycofaniem ataku... Ale udało się. Nie ma w tym naprawdę nic niezwykłego, zwykły najzwyklejszy atak. Jakbyś zauważył,to część ataków nam się udaje, a kilka nie..  np wczoraj plądrowanie u Was mi się nie udało - gdybym miała wgląd w ruch waszych armii to na pewno bym się nie zdecydowała na plądre, proste...

Wiesz, naprawdę mnie to dziwi i cholernie jest mi przykro że takie są ataki na nas, mimo że słabsi, mimo że nie dysponujemy takimi armiami jak Wy. A TY przychodzisz na forum i nas oczerniasz. Nagle Wam przeszkadza że moderatorzy grają na IO,. To zapytaj się, czy Danielosowi, Czubanowi, Gandalfowi przeszkadzała gra w jednym sojuszu ze mną, ze StarBlade, z Morgiem, Ulvem, z Konradem? Czy były jakiekolwiek z naszej strony dziwne posunięcia czy wykorzystywanie naszych stanowisk na forum... Zapytaj się i daj mi odpowiedź... Zapewne wtedy było wszystko cacy, bo przecież grało się w jednym teamie, natomiast jak się jest po dwóch stronach barykady to najłatwiej rzucić oskarżenia że się coś wykorzystuje, bądź coś się wie....

Zakodujcie wreszcie to sobie - w grze jestesmy na takich samych prawach jak Wy, podlegamy temu samemu regulaminowi, temu samemu systemowi kar, co więcej mamy jeszcze dodatkową karę - za oszustwa w grze od razu taka osoba jest wywalana z teamu... i ze społeczności forum...
Uwierz, że dla jakiejś tam walki, jakiś tam punktów byłyby śmieszne te nasze oszustwa...


Co do wojny DeatStyle - Horda, mimo że ci najmocniejsi poszli na urlop z pewnych przyczyn - wam tłumaczyć się nie musimy - przegraliście tą wojnę. Dwie Wasze armie poszły do piachu. Co do naszego ściągnięcia do Gadusów, tak przeszliśmy, ale czy dostaliśmy łupnia... to tego powiedzieć nie mogę... jeżeli burzenie twierdz i plądrowania nazywasz dawaniem łupnia, to jak nazwiesz niszczenie armii.?  Lana oberwała u mnie w koloni, zdarza się, ale podniosła się z tej porażki, wybudowała armię i gania za Wami. Natomiast Wy tracąc armię, potraficie tylko nas oczerniać na forum.
Nie wiem czy wygracie tą erę, do końca jej jeszcze parę miesięcy, wszystko może się zdarzyć, jak wygracie, to płakać nie będę, bo gram na luzie i jak na razie mi się podoba takie ganianie się po zamkach Grin Przynajmniej marchewek nie muszę plewić Grin

Przeczytałem ten wątek w miarę dokładnie... Skoro sytuacja jest wątpliwa, tym bardziej, że w sojuszu, który rzekomo wykorzystał info od któregoś z członków Teamu jest ich aż dwóch (przynajmniej tak wynika z wypowiedzi) , powinna byc wyjasniona przez odpowiednich przełożonych.... Wykorzystanie stanowiska do osiągnięcia korzyści jest karalne - albo na ziemi albo w  >Grin

Pomówienia i oczernianie innych osób także jest karalne.
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Aldrixx
Szeregowiec
*

Karma: +2/-3
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : Czerwiec 16, 2011, 13:24:43 »

Sytuacja ma sie tak na PL9 są dwa mocne sojusze GADUS i HORDA - i zapewne one bedą miedzy sobą rozstrzygać o zwycięstwie. Na razie widać dwie różne taktyki związane z zamkami. GADUS wziął prawie wszystko - HORDA zapewne czeka. Lider GADUS oddał 1mln punktów na wojo sojuszowe, w HORDZIE pojawiło się w sojuszu jakieś 300-400k woja. (którego zresztą już nie ma). Sytuacja jest bardzo ciekawa. HORDA zaatakowała pierwsza probując osłabić GADUS - ekonomicznie. GADUS odpowiedział silniejszemu sojuszowi walką - co zapewne HORDE zdziwiło - bo tez zaczęła tracić i ekonomicznie i militarnie. Teraz gdy po paru dniach ataków GADUS na HORDE i kilku zlapanych kontrakcjach HORDA zaczela czuć respekt przed GADUS - wysyła w świat jakieś komunikaty - ze admini forum - oszukują. Panowie przelknijcie śilnę róbcie wojsko i walczmy. A na tym swiecie zapowiada sie dluga i ciezka walka Smiley Zycze wojownikom z HORDY powodzenia, bedac przekonany o zwyciestwie GADUS>

Nasza ofensywa indywidualna była odpowiedzią na to co GADUS zrobił, przynajmniej takie odniosłem wrażenie gdy o tym decydowaliśmy. Przestańcie płakać że silniejszy sojusz z wami walczy, trzeba było się tego spodziewać gdy podjeliście walkę o zamki.

Fiki: Co do armii sojowej HORDY to jedyna jaka była zbierana to ta którą były zajmowane zamki, a potem ktoś raz wysłał niepotrzebnie swoje wojsko do soja chociaż mówiliśmy żeby tego nie robili. Jeszcze tak naprawdę armii sojuszowej na pełna skale nie zbieraliśmy. To trochę co tam było nikt nawet tego nie pilnował bo nie było takiej potrzeby. Ale wiem, bardzo się napalacie tymi waszymi niby zwycięstwami nad zamkami.

Ferrou nikt nie oczernia, a napisałem co mi chodzi po głowie bo wkurzyło mnie twoje "Aldrixx, tak czytam Twoje wypowiedzi i mi po prostu ręce opadają." i inne tego typu, które były wcześniej, jak te że niby jak ktoś od nas oberwał to płaczemy. Wiec napisałem skąd ta moja nadzwyczajna aktywność. Normalnie to nawet nie czytam tego forum. Dzisiaj rano się zarejestrowałem.

Bez wątpienia ci co maja większy wgląd w gre, stanowiska adminów itd. maja też range moderatora na forum. Ciężko to odróżnić bez oficjalnych danych.

Co do nie korzystania przez kogoś z danych do których ma dostęp:
Normalnie ktoś taki może być silny i nie używać ich ale zdesperowany może pęknąć.

Zapisane
Aldrixx
Szeregowiec
*

Karma: +2/-3
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : Czerwiec 16, 2011, 13:29:03 »

Tak na marginesie to ja jestem zwolennikiem tego żeby osoby które produkują gre i biorą udział w jej obsłudze nie grali w nią.
Zapisane
Aldrixx
Szeregowiec
*

Karma: +2/-3
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #101 : Czerwiec 16, 2011, 13:39:16 »

ale czy dostaliśmy łupnia... to tego powiedzieć nie mogę... jeżeli burzenie twierdz i plądrowania nazywasz dawaniem łupnia, to jak nazwiesz niszczenie armii.?  Lana oberwała u mnie w koloni, zdarza się, ale podniosła się z tej porażki, wybudowała armię i gania za Wami.

No właśnie tak się składa że zniszczyliśmy prawie wszystkie wasze armie. Następnie burzyliśmy i paliliśmy.

Ok kończę tą rozmowę.
Zapisane
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : Czerwiec 16, 2011, 13:40:43 »

Aldrixxx, ja widzę nadal masz problem z  czytaniem ze zrozumieniem.

My nie uczestniczymy ani w tworzeniu programów ani nie mamy wglądu w kody gry. Nie jesteśmy Administratorami gry.

Mamy dostęp tylko i wyłącznie do Forum.

Ty nawet nie czytasz co piszą inni użytkownicy a skupiasz się tylko na swojej teorii spiskowej.

Nie wierzysz nam to zobacz co pisał Fen1x kilka postów wyżej.

Szkoda słów i nerwów.  Wróć lepiej do swoich marchewek jakoś więcej będzie z tego pożytku.
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
fikimiki
Sierżant
**

Karma: +23/-11
Offline Offline

Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #103 : Czerwiec 16, 2011, 13:44:54 »

Fiki: Co do armii sojowej HORDY to jedyna jaka była zbierana to ta którą były zajmowane zamki, a potem ktoś raz wysłał niepotrzebnie swoje wojsko do soja chociaż mówiliśmy żeby tego nie robili. Jeszcze tak naprawdę armii sojuszowej na pełna skale nie zbieraliśmy. To trochę co tam było nikt nawet tego nie pilnował bo nie było takiej potrzeby. Ale wiem, bardzo się napalacie tymi waszymi niby zwycięstwami nad zamkami.

Kolego
1. to czy specjalnie czy nie wysylacie armie do soja to Wasza sprawa - to ze jej juz nie ma to fakt.
2. Postaraj sie uzywac innych slow niz "napalacie" i nie niby zwyciestwa tylko zwyciestwa (przespaliscie zdobywanie Niezaleznych Zamkow i tyle)
3. A to ze nie pilnujecie armii sojuszowej w ilosci 400k - "bo nie ma potrzeby" swiadczy albo o bogactwie sojuszu - albo o nonszalnacji.

Postaraj sie, prosze miec wiecej szacunku do przeciwnika - a zabawa w IO bedzie duzo przyjemniejsza.
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #104 : Czerwiec 16, 2011, 14:12:11 »

Aldrixx, to co chciałam powiedzieć to już napisałam, do Ciebie nic nie dociera - twórz sobie dalej te teorie spiskowe i sobie nimi żyj, ja nie mam zamiaru zajmować się takimi pierdołami.

Baw się dalej, myśl że rozwaliliście wszystkie armie, proszę bardzo... mnie już wymiana zdań z Tobą nie bawi, bo nie czytasz co kto pisze, żyjesz w swoim spiskowym świecie... baw się dobrze. Dla Ciebie IO to całe życie, dla mnie zabawa i nie muszę oszukiwać czy wykorzystywać jakiś wyimaginowanych przez Ciebie wpływów aby cokolwiek zrobić na IO, czy bezstresowo sobie pograć, a tym bardziej nie będę dla jakiegoś marnego zwycięstwa łamać zasady którymi się kieruję.

Jeżeli tak bardzo chcesz i masz nadzwyczajne dowody na wykorzystywanie jakiś wpływów przez moderatorów forum w grze - to zgłoś to bezpośrednio do Kaliny - CM.

Pozdrawiam
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!