Imperia Online Poland  
Maj 10, 2024, 05:29:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467012 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #3060 : Styczeń 31, 2014, 18:59:06 »

Moje gratulacje zdominowania świat Grin
9 zamków piękne zwieńczenie trudów  *dance*
Zapisane

olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #3061 : Styczeń 31, 2014, 20:35:02 »

Moje gratulacje zdominowania świat Grin
9 zamków piękne zwieńczenie trudów  *dance*

Graty ale nie tylko za trudy myśmy banów nie dostawali Grin:D:D
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #3062 : Styczeń 31, 2014, 21:35:04 »

Graty ale nie tylko za trudy myśmy banów nie dostawali Grin:D:D

Za to dostaliście po tyłkach i do tej pory boli Grin
Jak to mówią - lepiej jest pięknie przegrać niż ehem.. wygrać. A tu ani jedno ani drugie. Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy,  itd , itp.

 ;D pozdrawiam snake   ;D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2014, 21:46:30 wysłane przez snakepozna » Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #3063 : Styczeń 31, 2014, 23:18:29 »

Witam ekipę Smiley
Gratulacje dla Wikigów za dominację nad światem - widać, że trochę trudu Was to kosztowało, ale efekty są Smiley
Graty dla wszystkich pozostałych grających do końca - za wytrwałość i chęci

Pozdrawiam Wszystkich - a w szczególności DNW i Gandiego Smiley

Zapisane

Stop multikonciarzom!
olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #3064 : Styczeń 31, 2014, 23:21:52 »

Za to dostaliście po tyłkach i do tej pory boli Grin
Jak to mówią - lepiej jest pięknie przegrać niż ehem.. wygrać. A tu ani jedno ani drugie. Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy,  itd , itp.

 ;D pozdrawiam snake   ;D
Ale 100% mapy nie było a trolle jako jeden z nielicznych sojuszy na IO miał 100% i też mieliśmy 9 pałacyków Grin więc trochę jeszcze musicie potrenować Grin i to bez cwaniactwa Grin
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2014, 23:25:10 wysłane przez olavhaling » Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #3065 : Styczeń 31, 2014, 23:26:43 »

Ale 100% mapy nie było a trolle jako jeden z nielicznych sojuszy na IO miał 100% i też mieliśmy 9 pałacyków Grin więc trochę jeszcze musicie potrenować Grin i to bez cwaniactwa Grin

Graty za 9 zamków i 100% mapy ale biorę na to poprawkę bo nas tam nie było Grin
Zapisane
olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #3066 : Styczeń 31, 2014, 23:29:38 »

Graty za 9 zamków i 100% mapy ale biorę na to poprawkę bo nas tam nie było Grin
Nic by nie zmieniło  Embarrassed byliście tylko nie do końca i nie wszyscy a szkoda ale to wasza sprawa czesto tak robicie start idzie to gramy nie idzie świat zmieniamy Grin
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #3067 : Styczeń 31, 2014, 23:31:25 »

Nic by nie zmieniło  Embarrassed byliście tylko nie do końca i nie wszyscy a szkoda ale to wasza sprawa czesto tak robicie start idzie to gramy nie idzie świat zmieniamy Grin

Czyli kto był ? Podasz jakieś nicki czy to kolejna insynuacja z bólu po ostatniej erze ? Tongue
Chociaż podaj kto często "tak robi, że jak start idzie to gramy, a jak nie to zmieniamy świat"  Smiley
No i co to w ogóle znaczy bo start zawsze idzie tak samo. Albo się umie grać i idzie dobrze albo się nie umie i idzie lipnie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2014, 23:33:27 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #3068 : Styczeń 31, 2014, 23:37:08 »

Ja pierdziele, jak dzieci. Olav, zbastuj. Era się już skończyła. Nie zrobiliśmy 100% bo mimo podatku na 30% nie zdołaliśmy po prostu w 15 osób uzbierać tyle kasy. Aha - swoją drogą, tutaj mieliście okazje z nami rywalizować Wink Muszę Wam przyznać, że byliście najbliżej odebrania nam zamku. Północno-zachodni był najgorzej pilnowany. Tylko brak szybkich decyzji z Waszej strony nas uchronił. Gdybyście poszli najpierw na polówkę katami, a potem dopiero oblegali na 3 minuty to mielibyśmy ciepło. A potem nie przerzuciliście obrony z drugiego czsu i Wasza główna armia w tamtym rejonie poszła się wietrzyć gdzie indziej Grin

Ja tam się ciesze, że podjęliście walke Wink

Artur, nie baw się w przekomarzanki. Każdy wie przecież lepiej co i jak...
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #3069 : Styczeń 31, 2014, 23:40:47 »

Aha - swoją drogą, tutaj mieliście okazje z nami rywalizować Wink Muszę Wam przyznać, że byliście najbliżej odebrania nam zamku. Północno-zachodni był najgorzej pilnowany. Tylko brak szybkich decyzji z Waszej strony nas uchronił. Gdybyście poszli najpierw na polówkę katami, a potem dopiero oblegali na 3 minuty to mielibyśmy ciepło. A potem nie przerzuciliście obrony z drugiego czsu i Wasza główna armia w tamtym rejonie poszła się wietrzyć gdzie indziej Grin



Północno zachodni był naszą piętą achillesową bo ten zamek w ogóle nie był obstawiony, a wojsko które tam stało nie można nazwać nawet wojskiem uzupełniającym. Nie ma znaczenia czym i jak by zaatakowali. Zdobyliby zamek gdyby zostawili trochę wojska w CZSie i nie dali sobie rozbić tego CZSa Wink Nie mogli nic przerzucić do niego ze względu na limity. Ale mogli postawić tam T8 i trochę EŁ aby drobna ilość gwardii nie rozbiła tego CZSa.
A jak CZS  padł to wojsko poszło w świat drogą losową ;P
Mieliśmy jedną szansę aby go obronić - rozbić CZS w trakcie ataku i się udało.

Artur, nie baw się w przekomarzanki. Każdy wie przecież lepiej co i jak...

To nie tak jak myślisz Grin  Ja po prostu lubię rozmawiać z kimś kto zbłądził. W ten sposób czuję, że komuś pomagam zrozumieć na czym polega prawda Grin
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2014, 23:50:20 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #3070 : Luty 01, 2014, 02:12:42 »


Północno zachodni był naszą piętą achillesową bo ten zamek w ogóle nie był obstawiony, a wojsko które tam stało nie można nazwać nawet wojskiem uzupełniającym. Nie ma znaczenia czym i jak by zaatakowali. Zdobyliby zamek gdyby zostawili trochę wojska w CZSie i nie dali sobie rozbić tego CZSa Wink Nie mogli nic przerzucić do niego ze względu na limity. Ale mogli postawić tam T8 i trochę EŁ aby drobna ilość gwardii nie rozbiła tego CZSa.
A jak CZS  padł to wojsko poszło w świat drogą losową ;P
Mieliśmy jedną szansę aby go obronić - rozbić CZS w trakcie ataku i się udało.

To nie tak jak myślisz Grin  Ja po prostu lubię rozmawiać z kimś kto zbłądził. W ten sposób czuję, że komuś pomagam zrozumieć na czym polega prawda Grin
Dzięki za wyjaśnienia Artur to na pastora pasujesz uleczasz duszę a co z ciałem Grin
Zapisane
SZTUKA
Porucznik
***

Karma: +18/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 121

Postać Leonidasa jest symbolem bohaterstwa.


Zobacz profil
« Odpowiedz #3071 : Luty 01, 2014, 09:16:05 »

gratulacje Smiley
Zapisane

młodypakto86
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #3072 : Luty 01, 2014, 10:47:08 »

Dzięki za wyjaśnienia Artur to na pastora pasujesz uleczasz duszę a co z ciałem Grin

Ciałem zajmie się koroner Wink

Ps. Jakby ktoś wybierał się na inny świat, inną wersję , interka lub cokolwiek innego niż PL9  to dajcie znać.
Zapisane
olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #3073 : Luty 01, 2014, 18:14:34 »

Witam serdecznie ekipę IO Panowie Panie Tami, Artur, Ferrou Mam do was prośbę Był z nami wszystkimi taki gracz jak pawelas197 nie zapominajmy że chłopak zdobył 1 miejsce w punktach wojskowych i największą ilość medali za bitwy czy nie powinniśmy mu to w jakiś sposób wynagrodzić Wink jest mały problem nie mamy żadnej kopi z końcowych wyników Undecided a moim zdaniem powinien być w jakiś sposób wynagrodzony za trud i nie wiem jak to zrobić czy jesteście w stanie jakoś nam pomóc Olav
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #3074 : Luty 01, 2014, 18:19:10 »

Mam troche screenów.  Poszukam jego profilu ale nawet jak nie znajdę to potwierdzam że mial najwiecej medali i pkt. militarnych Smiley
Zapisane
Strony: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!