Imperia Online Poland  
Maj 10, 2024, 03:48:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467010 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2700 : Wrzesień 11, 2013, 22:22:36 »

I jeszcze jedna sprawa, bardzo ważna sprawa...

w regulaminie forum jest napisane:

Bardzo proszę się do tego dostosować!



stosuje się do tego - forma wklejenia screenów została omówiona z moderatorem.
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #2701 : Wrzesień 11, 2013, 22:25:15 »

to że nie grałam aktywnie, to nie oznacza, że nie wiem co się tam działo.
Nie bylo takich osób w wikinq. Jeżeli masz dowody na to, to poproszę. bo jak na razie to jest Twój wymysł.
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2702 : Wrzesień 11, 2013, 22:28:08 »

to że nie grałam aktywnie, to nie oznacza, że nie wiem co się tam działo.
Nie bylo takich osób w wikinq. Jeżeli masz dowody na to, to poproszę. bo jak na razie to jest Twój wymysł.

spokojnie , ja mam czas całą erę - damy radę , w sieci coś raz wpisane nie ginie Smiley
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2703 : Wrzesień 11, 2013, 23:05:19 »


nie można bo oba konta SPOWN82 i Znowu-jestem grały w 3ciej erze w wikinq !?

Człowieku znowu demagogia i informacje wyssane z palca. Przywołujesz Nicki których nie kojarzę nawet z żadnej ery.  W dodatku podajesz świadomie błędne i kłamliwe informacje. Wiesz jak się takiego kogoś nazywa ?

Long zasługuje na słowa przepraszam  -  czy komuś starczyło na tyle honoru ??

A niby za co przepraszać kogoś kto włamywał się na konta innych graczy i demolował takie konto (1 era na PL9) ? Za co przepraszać kogoś kto wiedział od początku ery, że ma swojego kreta (jednookiego) w nocnych i równocześnie zapewniał mnie, że gra czysto i bez kretów,  grając ze mną w World Cup w tym samym czasie ?

Żaden zamek odbity Signum w 4ej erze przez Trolle czy Nocny24h nie został czysto zdobyty a ktoś ręczył za graczy , którzy odbijali zamki.

Daj dowody, dowody i jeszcze raz dowody. Twoje opisane historie to zwyczaje insynuacje niepoparte żadnym prawdziwym argumentem.  Człowieku poczytaj sam siebie i zobaczysz jak brzmisz.  Wkleiłeś jakieś screeny rozmów gdzie jakiś X rozmawia z jakimś Y i nic z tego nie wynika.  Piszesz , że ktoś jest kretem bo ktoś inny napisał „na oko macie 25 level jakiegoś badania” ?
Kolejne screeny wskazują  na nieczystą grę ale kto z kim rozmawiał ? Czy to rozmowy Nocnych ? Wikingów ?  Jeśli nie to gdzie konkrety na temat tych sojuszy ?

nam czyli Husarii i Signum nie dano białej , czystej kartki i besztano nas przez 2 ery a żadnych screenów na forum nie znalazłem na nas

Znowu kłamiesz.  
1.) 8obcy (jednooki) naczelny kret PL9 , kolega Longa „z jednej ławki” był kretem i tu nie potrzeba screenów bo wiadomo co zrobił (tematy są na forum)  -  grał w nocnych , sprzedawał nas codziennie, aż w końcu widział, że i z kretem na pokładzie ogrywamy was  to wyszedł w nocy jak szczur z Nocnych i zabrał zamek podczas wymuszonych urlopów ludzi którzy codziennie pilnowali zamków.
2.) Czaper , wasz drugi kret grał w Wawelu jako sir_gregor  + grał w Husarii na koncie slawo1000.
Nie trzeba screenów  - sam się przyznał
3.) Kowalik wasz 3 kret w Nocnych – i tu dam Ci screen jako dowód jednocześnie oczekując od ciebie takich samych !
Przy okazji zobacz jak głupio się usprawiedliwiał Grin  Grał w Nocnych, a dał dostęp do konta Husarii ?

Już ktoś skasował scrren ... ehhh
W takim razie napisze, że dostałem zgode od kowalika na jego publikację - ponoć wtedy mogę wklejać scrreny i wkleję ponownie Smiley



Ps. O kowaliku, jednookim, slawo1000 i Longu zrobiłem nawet filmik aby ochłonąć z tych nerwów jakie mi zafundowali Grin
http://www.youtube.com/watch?v=E8u5uZlFGOc&feature=youtu.be

Wielkie brawa za filmik, świetna robota, pozdrawiam snake
*beer* *beer* *beer*

I na koniec - kolejny raz uprawiasz demagogię. To zwyczajne manipulowanie, Gra na czas w momencie jak brakuje ci argumentów. Masz czas ? Kiedy się odezwiesz ? Za rok ? Ale żeby nie robić z gęby cholewy to niby kiedyś coś tam odnajdziesz. Mi też już miałeś jakiś rzekomy mój wpis odszukać i co ? Delikatnie ujmując jesteś gołosłowny, a wszystko co piszesz jest desperackim ratowaniem twarzy i insynuacją.
spokojnie , ja mam czas całą erę - damy radę , w sieci coś raz wpisane nie ginie Smiley
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2013, 04:52:50 wysłane przez snakepozna » Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2704 : Wrzesień 11, 2013, 23:32:42 »

Artur, usunąłem screen. Na razie dozwolone jest tylko wklejanie obrazków bez nazwy użytkownika i żadnej poszlaki kto to mógł być w tekście. Dopóki Moderatorzy się nie naradzą czy udostępniać chociażby taką opcję. Chyba, że Kowalik sam pozwolił na opublikowanie fragmentu.

Edit: jeżeli była zgoda, to nie ma tematu Smiley
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2013, 23:37:44 wysłane przez Tamasaki » Zapisane

artte_
Szeregowiec
*

Karma: +7/-2
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #2705 : Wrzesień 12, 2013, 11:03:20 »

a co z ostatnią erą ?sklibur zajmij sie tymi co was sprzedawali i kupowali w 4 erze,a wikingi w tej ostatniej erze  grali tylko dla siebie i nie mieszali swej gry  w rozgrywki  z innymi sojami- ,sa czyści jak kropla szkockiej górskiej wody,,
wiem ze w ostatniej erze SignumTemporis nie bawilo sie w podsylanie kretów i nie praktykowalo tego ,dlatego wedlug mnie sojusz  SignumTemporis  8)ma czystą karte za ere 4-pl9 i gral bardzo dobrze cała ere 
nowy sojusz znany w pl9 osattniej ery ,przeniósl swoje praktyki z innego swiata i stosowal je na pl9 (wiadomo kto..) >Grin mial donosicieli w SignumTEMPORIS -(można by powiedziec ze trafil swój na swojego trolle warte byly signum z poprzednie ery i odwrotnie )
-wiadomo ze sa gracze co korzystaja i sie ciesza takim sposobem gry sprzedawac lub pobierac info  z innych sojuszy dla wlasnych korzysci w grze i to częsc tej gry i strategii,zamierzona i zaprogramowana przez twórców gry a jak ktos nie wie o tym - niech przeczyta opis i reklame imperionline.
za duzo sie rozpisalem ...ale wymienieni na forum gracze jako sZPiedzy to tylko mala czesc i to tych co sie dali ujawnic i skompromitowac na forum ,,prawdziwy kret nigdy nie wychodzi z ciemnosci ,,A W OSTATNIEJ ERZE 4 PL9  becikx5  =worsol w sposobie  zdobywania info o innych sojuszach,,mam dowody  Tongue ,  do ujawnienia w 2034 roku ,taka gra
 ..: wszelkie uwagi i komentarze sa ,bez zasadne i nie do przyjęcia ,stop i koniec... ,(pozdrawiam tych bondów  co sie nie ujawnili i nie sprzedali za byle medal srebny czy zloty ..)
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2706 : Wrzesień 12, 2013, 12:46:09 »

wiem ze w ostatniej erze SignumTemporis nie bawilo sie w podsylanie kretów i nie praktykowalo tego

Nie można obwiniać całego sojuszu za wybryk kilku nieudaczników. Signum nie podsyłali kretów wspólnie i w porozumieniu jako cały sojusz ale wystarczy popatrzeć gdzie zakończył erę czaper i gdzie grało konto slawo1000 na którym to czaper świetnie operuje od kilku er.  
Otóż konto slawo1000 grało najpierw w Signum, a później grając w Trollach pisało nawet do Wikingów o swoich zamiarach i o tym po co znajduje się w Trollach. Demeskinos poinformował o tym fakcie Trolli ale chyba olali sprawę i trzymali go u siebie dopóki nie przekonali się na własnej skórze po co slawo1000 u nich gra.
Konto slawo1000, na którym hula czaper z signum nie daje temu sojuszowi żadnej czystej karty. Oczywiście szkoda uczciwych graczy z Signum bo o niczym nie mają pojęcia i rozumiem ich, że bronią dobrego swojego imienia i sojuszu ale podczas gdy kilka ich sojuszników kręci na boku, oni nie mają o niczym pojęcia.

Wiecie jak pisało konto slawo1000 do Wikingów będąc w Trollach ? "Siedzę tutaj i czekam aż oddadzą wojsko na sojusz. Robię na nich wojsko i wtedy będę po nich jeździł"
"Dajcie znać Longowi , że przenoszą katy" ....

Więc o czym mowa ? O jakich czystych kartach ?  
Pominę transfery Hetmana na linii Signum - Trolle - Signum
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2013, 12:47:48 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Richie
Szeregowiec
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Wiadomości: 16



Zobacz profil
« Odpowiedz #2707 : Wrzesień 12, 2013, 13:16:25 »


''Pominę transfery Hetmana na linii Signum - Trolle - Signum''

Podobno jak sie czegoś nie wie to sie nie wypowiada, więc skoro panie Arturze Pan tego nie wie dla czego tak sie stało z Hetmanem to sie Pan nie wypowiadaj, bo jak sie to stało że grał z nami potem w Mapetach, next w trolach i czemu trafił z powrotem do signum i czemu na dodatek jeszcze był ex wawelem to by trzeba przytoczyć ze 2 ery pl9 dodając do tego kolejne 2 ery pl10. To na tyle z mojej strony, jak chcesz coś wiecej wiedzieć można pytać na prv
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2708 : Wrzesień 12, 2013, 13:39:52 »

''Pominę transfery Hetmana na linii Signum - Trolle - Signum''

Podobno jak sie czegoś nie wie to sie nie wypowiada, więc skoro panie Arturze Pan tego nie wie dla czego tak sie stało z Hetmanem to sie Pan nie wypowiadaj, bo jak sie to stało że grał z nami potem w Mapetach, next w trolach i czemu trafił z powrotem do signum i czemu na dodatek jeszcze był ex wawelem to by trzeba przytoczyć ze 2 ery pl9 dodając do tego kolejne 2 ery pl10. To na tyle z mojej strony, jak chcesz coś wiecej wiedzieć można pytać na prv

Nie wiem dlaczego tak się stało dlatego pominąłem komentowanie skoczka panie Richie.
Wiem natomiast, że jeśli człowiek gra w Wawelu, później w Signum, następnie w Mapetach (źródło: Riche), dalej w Trollach i znowu w Signum to nie jest to zdrowe. A Wam nie przeszkodziło to w niczym aby wziąć go pod skrzydła po tylu rozwodach.  
Takie roszady kontami po wszystkich sojuszach są prawdopodobną przyczyną Waszego zaskoczenia typu "Jak to ? My kretów ? Nie mamy takich! To wy ich macie"
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2013, 13:42:05 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Richie
Szeregowiec
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Wiadomości: 16



Zobacz profil
« Odpowiedz #2709 : Wrzesień 12, 2013, 14:19:03 »

Może i niezdrowe ale tylko na pl9 gdzie każdy kto zmieni sojusz jest postrzegany jako szpieg, z hetmanem poznałem sie chyba ze 3 ery temu na pl10 i po prostu chciał zagrać z nami na 9 to chyba nic złego co nie?? z resztą grałem na innych światkach czy to z wawelami czy z nocnymi ba nawet z niektórymi z trolli i wg rozumowania pl9 to za pewne wszystkich trzeba by posądzić o kreciarstwo, chore to ale taki tok rozumowania jest na pl9, a szkoda bo wielu uczciwych graczy na tym cierpi i czasem nawet Ci co kiedyś grali nieuczciwie potrafili sie zmienić, pozdro dla uczciwych i grających dla przyjemności Smiley
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2710 : Wrzesień 12, 2013, 14:28:12 »

Może i niezdrowe ale tylko na pl9 gdzie każdy kto zmieni sojusz jest postrzegany jako szpieg, z hetmanem poznałem sie chyba ze 3 ery temu na pl10 i po prostu chciał zagrać z nami na 9 to chyba nic złego co nie?? z resztą grałem na innych światkach czy to z wawelami czy z nocnymi ba nawet z niektórymi z trolli i wg rozumowania pl9 to za pewne wszystkich trzeba by posądzić o kreciarstwo, chore to ale taki tok rozumowania jest na pl9, a szkoda bo wielu uczciwych graczy na tym cierpi i czasem nawet Ci co kiedyś grali nieuczciwie potrafili sie zmienić, pozdro dla uczciwych i grających dla przyjemności Smiley

Nie mylmy rozgrywki na różnych światach w tym samym czasie z grą w różnych sojuszach.
No i oczywiście, że można zmieniać sojusze tylko  nie w takich ilościach podczas trwania jednej ery. W dodatku skakanie po wrogich sojuszach. Rozumiem z kilovoltów czy mapetów do Signum czy z wawelu do nocnych lub w odwrotną stronę  ale z Wawelu do Signum ? No ok ...zdarza się. A co dalej ? Nagle jest w Trollach ... no dobra - zmiana poglądów itd.  ale jak wytłumaczyć powrót po takich przejściach do Signum ? To jakiś kosmos jest. Nawet politycy którzy kręcą nami na co dzień nie zmieniają tak często ugrupowań  Wink
Zapisane
Richie
Szeregowiec
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Wiadomości: 16



Zobacz profil
« Odpowiedz #2711 : Wrzesień 12, 2013, 14:41:39 »

hehe widze tu zwolennika teorii spiskowych  *freak* nie wiem czego się doszukujesz to że graliśmy gdzieś indziej razem nie znaczy że nie mozna grać na pl9 w jednym sojuszu podpowiem Ci jeszcze jedno Galandt też grał z nami na 10 i potem przeszedł to trolli czyli w sumie mozna by go oskarżyć że był kretem trolli  *dance* *YAHOO* sam widzisz że takich teorii bo ktoś grał z kimś potem gdzieś indziej i na koniec wrócił do sojuszu w którym był na początku można kreślić wiele, ale po co wychodzi na to że juz na tym świecie zwanym pl9 lepiej nie grać z przyjaciółmi bo zaraz Cie oskarżą o coś najlepiej niech każdy sobie sam założy własny sojusz i bedzie po problemie Grin
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2712 : Wrzesień 12, 2013, 15:13:16 »

hehe widze tu zwolennika teorii spiskowych  *freak* nie wiem czego się doszukujesz to że graliśmy gdzieś indziej razem nie znaczy że nie mozna grać na pl9 w jednym sojuszu podpowiem Ci jeszcze jedno Galandt też grał z nami na 10 i potem przeszedł to trolli czyli w sumie mozna by go oskarżyć że był kretem trolli  *dance* *YAHOO* sam widzisz że takich teorii bo ktoś grał z kimś potem gdzieś indziej i na koniec wrócił do sojuszu w którym był na początku można kreślić wiele, ale po co wychodzi na to że juz na tym świecie zwanym pl9 lepiej nie grać z przyjaciółmi bo zaraz Cie oskarżą o coś najlepiej niech każdy sobie sam założy własny sojusz i bedzie po problemie Grin

Chyba się nie zrozumieliśmy.
Własnie o tym piszę, że nie ma nic złego w przejściu z sojuszu do sojuszu. Tym bardziej nie ma nic złego w graniu na różnych światach w tym samym czasie.
Tu chodzi o prostą sprawę . Nie wnikajmy na inne światy. Rozmawiamy o PL9. Na PL9  Hetmam obskoczył kilka sojuszy w trakcie trwania 1 ery (słownie: jednej ery).   To nie jest normalne.  A jeśli wg. Ciebie jest to jakimś standardem to wskaż chociaż jeden nick, który zagrał w podobny sposób.
Co do Galandta to mogę się odnieść tylko do jego avatara.  Tak naprawdę to nie wiem jak go wołać - Galandt czy Grothendieck ? To chyba zależy od tego którego konta częściej używa Grin
Nie wiem gdzie grał, z kim grał ale nie chciałbym nigdy aby grał razem ze mną.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2013, 15:15:22 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Richie
Szeregowiec
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Wiadomości: 16



Zobacz profil
« Odpowiedz #2713 : Wrzesień 12, 2013, 15:35:05 »

skoro żeś sie tak uczepił tego hetmana to może jednak wyjaśnię, na początku ery dołączył do nas potem został poproszony o opuszczenie sojuszu po tym jak dołączyli do nas wredni i nakrzyczał w tym czasie na trybunie że mamy krecika w sojuszu po czym wredni sie fochli i paru odeszło zaraz po przyjściu Grin tak bywa hetman odszedł i dołączył do Mapetów, potem Galandt zapewne ściągnął go do troli bo się dobrze znali z innego światka, następnie z tego co mi wiadomo trolle posądziły go o to że jest kretem wafelków i usunęli z sojuszu na koniec ktoś zdecydował że odpokutował ten swój wybryk na trybunie postanowiliśmy go ściągnąć do nas z powrotem, mam nadzieje że takie wytłumaczenie wystarczy
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2714 : Wrzesień 12, 2013, 16:35:14 »

skoro żeś sie tak uczepił tego hetmana to może jednak wyjaśnię, na początku ery dołączył do nas potem został poproszony o opuszczenie sojuszu po tym jak dołączyli do nas wredni i nakrzyczał w tym czasie na trybunie że mamy krecika w sojuszu po czym wredni sie fochli i paru odeszło zaraz po przyjściu Grin tak bywa hetman odszedł i dołączył do Mapetów, potem Galandt zapewne ściągnął go do troli bo się dobrze znali z innego światka, następnie z tego co mi wiadomo trolle posądziły go o to że jest kretem wafelków i usunęli z sojuszu na koniec ktoś zdecydował że odpokutował ten swój wybryk na trybunie postanowiliśmy go ściągnąć do nas z powrotem, mam nadzieje że takie wytłumaczenie wystarczy

No i pasuje. Jeszcze tylko info skąd się wziął przeskok z wawelu w szeregi signum i Hetman będzie rozgrzeszony Grin
Swoją drogą to byłby z tego dobry scenariusz na kilka odcinków telenoweli wenezuelskiej - tam też się schodzą, rozstają, schodzą  i tak w kółko Tongue
Zapisane
Strony: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!