Imperia Online Poland  
Maj 10, 2024, 10:53:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467018 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
becikx5
Szeregowiec
*

Karma: +13/-2
Offline Offline

Wiadomości: 34


Zobacz profil
« Odpowiedz #2400 : Sierpień 30, 2013, 00:03:33 »

tylko dziwie się wikingom ze wiedzą o tym i im jawnie pomagają w pewnym sensie to rozumie bo grają długo na jednym świecie ale nie umieją odróżnić gry,zabawy od znajomości i ten czarodziej co na wszystko ma wytłumaczenie jak nie czerwone światło na skrzyżowaniu to woda się gotuje na kawę,a tak ogólnie to emeryt i ma dość grania tak jak on jedyny by grał w to kilka ładnych lat   
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2401 : Sierpień 30, 2013, 01:01:30 »

tylko dziwie się wikingom ze wiedzą o tym i im jawnie pomagają w pewnym sensie to rozumie bo grają długo na jednym świecie ale nie umieją odróżnić gry,zabawy od znajomości i ten czarodziej co na wszystko ma wytłumaczenie jak nie czerwone światło na skrzyżowaniu to woda się gotuje na kawę,a tak ogólnie to emeryt i ma dość grania tak jak on jedyny by grał w to kilka ładnych lat   

Że też już nie masz o czym pisać, każdy gra w gronie jakie mu odpowiada i tyle. Tłumaczenia czasami są, a czasami nie, ale tak czy siak radzę do nich podejść na luzie, bo każdemu może się coś przytrafić, moze kiedyś Ty będziesz się tłumaczył? Wink I też chłodno to przyjmą.
Zapisane

becikx5
Szeregowiec
*

Karma: +13/-2
Offline Offline

Wiadomości: 34


Zobacz profil
« Odpowiedz #2402 : Sierpień 30, 2013, 01:43:08 »

to o czym mam pisać ze ten świat jest jednym wielkim multi i ściemą na który pozwala moderator przecież wy dajecie konta do sprawdzenia oczywiście w cudzysłowu bo nigdy to się nie dzieje bo przecież to znajomi
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2403 : Sierpień 30, 2013, 01:47:20 »

 
tylko dziwie się wikingom ze wiedzą o tym i im jawnie pomagają w pewnym sensie to rozumie bo grają długo na jednym świecie ale nie umieją odróżnić gry,zabawy od znajomości i ten czarodziej co na wszystko ma wytłumaczenie jak nie czerwone światło na skrzyżowaniu to woda się gotuje na kawę,a tak ogólnie to emeryt i ma dość grania tak jak on jedyny by grał w to kilka ładnych lat    

Nie wszyscy wikingowie im pomagają. Ja bynajmniej nie.  Zresztą nie tylko ja ...  Przeszkadzać tez im nie przeszkadzam, bo po perypetiach z poprzedniej ery powiedziałem, że nie będę się bawił (nawet jako ich wróg) z kimś kto nie umie się bawić. Dla mnie szkoda czasu i nerwów rywalizować z kimś kto wpuszcza kreta do sojuszu, ten kret wychodzi nocą i odbiera zamki ... Ogólnie gardzę każdym kto używa takich "elementów gry". Dziwię się tez niektórym, że ufają na zabój recydywie ale to nie mój problem ;P
Mam nadzieję, że Trolle grają normalnie bo jak nie to i z Wami nie będę się bawił w przyszłości Grin

Ps. Graty dla Nocnych za przełamanie procentów z centralnego zamku. Uważajcie tylko na pewne "elementy gry"  *guns*


« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2013, 01:56:32 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
becikx5
Szeregowiec
*

Karma: +13/-2
Offline Offline

Wiadomości: 34


Zobacz profil
« Odpowiedz #2404 : Sierpień 30, 2013, 01:52:09 »

akurat my bawimy się normalnie ostatnio był ochotnik do podpierdzielenia zygmuntów ale napisałem zaraz do longa chyba że była to kolejna ściema
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2405 : Sierpień 30, 2013, 02:00:07 »

to o czym mam pisać ze ten świat jest jednym wielkim multi i ściemą na który pozwala moderator przecież wy dajecie konta do sprawdzenia oczywiście w cudzysłowu bo nigdy to się nie dzieje bo przecież to znajomi


Jacy znajomi Huh? Tomek tak jak i ja nadziewa  oszustwa na pal  Wink Ferrou ?  najuczciwsza osoba jaką znam w tej grze i jedna z nielicznych której ufam w tej grze.
Uwierz mi na słowo, że moderatorzy z forum nie mogą nic. Nic nie mogą, nie mogą nic, nic nie mogą, itd. (mogą ewentualnie dać ostrzeżenie lub bana na forum).  Zgłoszenie multi idzie do Bułgarii do ludzi, których moderatorzy nie widzieli na oczy i nie mają na nich żadnego wpływu. Moderator forum + jakieś układy to totalne brednie. A banowanie ? Dobrych klientów nie warto wyżucać ze sklepu jubilerskiego ;P
Zresztą jakie multi ? Mówisz o tych odłamach kilovolty i reszta mapetów ? przecież to nic nowego. Oni zawsze mieli po kilka sojuszy ... wolno im. Multi ?  jest opcja sitera. Też im wolno. Diamenty ? Tym bardzie wolno.
O ile tylko to Wam dokucza to tak naprawdę nie macie problemu bo niektórzy słyną z prawdziwie lewackich czynów Wink  



I powiem to na forum jak dajesz komuś konto np. uszego to daj komuś normalnemu bo robisz uszemu wstyd gościu mnie blokuje 1h po czym mam 1h przerwy

Stawiam w ciemno, że tym portierem od nieudanego fejka był czaper Grin Ten to tyle kont "siteruje" , że czasami gubi się do kogo pisze i od kogo pisze  *hahaha*  Dla niego powinni znieść limit siterowanych kont w postaci 2-ch sztuk Grin

« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2013, 02:12:04 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2406 : Sierpień 30, 2013, 10:06:29 »

tylko dziwie się wikingom ze wiedzą o tym i im jawnie pomagają w pewnym sensie to rozumie bo grają długo na jednym świecie ale nie umieją odróżnić gry,zabawy od znajomości i ten czarodziej co na wszystko ma wytłumaczenie jak nie czerwone światło na skrzyżowaniu to woda się gotuje na kawę,a tak ogólnie to emeryt i ma dość grania tak jak on jedyny by grał w to kilka ładnych lat    

Becik nie powiedziałem tego w formie tłumaczenia tylko dla mnie była to zabawna sytuacja ja spostrzegłem atak stojąc na skrzyżowaniu przecież wiadomo że musiałem ruszyć i miałem zonka  Grin mój pech twoje szczęście

ps jak jedyny w wikingach kibicuje Longowi ale to wynika z pierwszej ery pl9

Zasięg wpływu odświeżany jest raz na 2 godz.
№    Nazwa Sojuszu    Kontrolowany %    Posiadane zamki    Władcy świata od



1    SignumTemporris    56.22%    3    

2    Nocny24h    22.04%    3    

3    TROLLE    9.24%    1    

4    ETHNA    0.93%    1    

5    Wikinq    0%    1    

chyba nie jest tak żle z Longiem mało brakuje
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2013, 10:29:15 wysłane przez Gandalf » Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2407 : Sierpień 30, 2013, 10:35:21 »



1    SignumTemporris    56.22%    3    

2    Nocny24h    22.04%    3    

3    TROLLE    9.24%    1    

4    ETHNA    0.93%    1    

5    Wikinq    0%    1    

chyba nie jest tak żle z Longiem mało brakuje

Gandi, Signum i Nocni  robią wielkie świątynie jedna po drugiej. Jak obydwa sojusze zrobią max świątynie to podzielą się terenem tak jak to było kilka godzin temu i wtedy będzie gorzej niż źle ;P  4 zamek będzie potrzebny jak nic Wink
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2013, 10:38:26 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2408 : Sierpień 30, 2013, 10:41:35 »

1    SignumTemporris    56.22%    3    

2    Nocny24h    22.04%    3    

3    TROLLE    9.24%    1    

4    ETHNA    0.93%    1    

5    Wikinq    0%    1    

chyba nie jest tak żle z Longiem mało brakuje
Tak będzie jeszcze przez mniej niż 2 godziny po znów zabierzemy wpływy z centralnego
Zapisane

Andril
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2409 : Sierpień 30, 2013, 21:55:48 »

Hehe... Zaczyna być rozpoznawalny na PL9 Tongue Tongue
Zapisane

Andril
konrasta
Szeregowiec
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #2410 : Sierpień 30, 2013, 22:42:03 »

Becik, zapewniam Cię że Uszy nadal gra na swoim koncie i nikt od początku tej ery go nie zastępował... Jeśli chodzi Ci o krecików, to chyba jeszcze jednego na pewno mamy, bo ostatnio Uszemu położona została kolonia, którą założył dzień wcześniej i wysyłał z niej fejki na Was
P.S. A tak na marginesie - po kiego grzyba braliście Galandta i Hetmana do soja, wiedzieliście że grali u nas a Hetman dodatkowo w wawelu.. czy tylko po to, żeby znaleźć kozłów ofiarnych do wytłumaczenia swojej nieczystej gry?
Zapisane
inka11o
Szeregowiec
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #2411 : Sierpień 31, 2013, 11:23:20 »

Becik, zapewniam Cię że Uszy nadal gra na swoim koncie i nikt od początku tej ery go nie zastępował... Jeśli chodzi Ci o krecików, to chyba jeszcze jednego na pewno mamy, bo ostatnio Uszemu położona została kolonia, którą założył dzień wcześniej i wysyłał z niej fejki na Was
P.S. A tak na marginesie - po kiego grzyba braliście Galandta i Hetmana do soja, wiedzieliście że grali u nas a Hetman dodatkowo w wawelu.. czy tylko po to, żeby znaleźć kozłów ofiarnych do wytłumaczenia swojej nieczystej gry?
witam już nie wytrzymam tych pomówień dowody i tyle grają ze mną koledzy ojca z 13 i jesteśmy stałą ekipą jeśli byli u nas inni gracze to tylko oni mogli szpiclować jeszcze raz dowody
Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2412 : Sierpień 31, 2013, 11:44:59 »

 Grin
Jak miło że nas w sensie wikingów te sprawy nie dotyczą ale zasada bya prosta od samego początku REKRURACJI BRAK  Tongue

Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
kat3ana
Porucznik
***

Karma: +9/-10
Offline Offline

Wiadomości: 108


Zobacz profil
« Odpowiedz #2413 : Sierpień 31, 2013, 22:58:25 »

jestem starym graczem i niektorzy znaja mnie z takiej czy innej strony , poznalem swiet wojowania , eko , i co przyznam szpiegowania za co nie wstyd mi ala uwazam ze to cholernie ciezka robota i nikomu jej nioe zycze (skonczylem z tym )
ale co di uszego
1) sam gra + pilnujacy
2) kret jest u nas , sam sie przekonbalem ( a znam  ten swiatek"szpiegowania" ) dowody mam w ......ciemnej komurce *hihi*
3)wiqing nam nie pomaga chyba ze longowi oczym niewiemy
4)a co do fejkow to kondziu zamalo jeszcze wie co i jak i przepraszam za jego wpis Wink musi sie jeszcze poduczyc Grin
Zapisane
kat3ana
Porucznik
***

Karma: +9/-10
Offline Offline

Wiadomości: 108


Zobacz profil
« Odpowiedz #2414 : Sierpień 31, 2013, 23:00:32 »

 , i co przyznam szpiegowania za co nie wstyd mi ala uwazam ze to cholernie ciezka robota i nikomu jej nioe zycze

nie byl to swiat pl9
Zapisane
Strony: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!